رفتن به مطلب

درخواست منابع ارشد دانشگاه آزاد مهندسی صنایع

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها

منابع ازمون کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد رو نیاز دارم. رفرنس ها منظورمه نه کتاب های پیشنهادی . هر جایی که بود گشتم چیزی پیدا نشد

اگه میدونید لطف میکنید اگه بهم کمک کنید... فوری لازم دارم

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

منابع ازمون کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد رو نیاز دارم. رفرنس ها منظورمه نه کتاب های پیشنهادی . هر جایی که بود گشتم چیزی پیدا نشد

اگه میدونید لطف میکنید اگه بهم کمک کنید... فوری لازم دارم

سلام ....

رفرنس ها با رفرنس های کارشناسی ارشد سراسری یکی هستن ....صفحه 42 دفترچه راهنمای ثبت نام رو میتونید ببینید که اینها هستن:

زبان تخصصی/تحقیق در عملیات 1و2/تئوری احتمال و آمار مهندسی/دروس تخصصی(طرحریزی واحدهای صنعتی،کنترل پروژه ،کنترل موجودی ،کنترل کیفیت،اقتصاد مهندسی)

با ضرایب 2و2و2و5 برای گرایشات صنایع و مالی

برای گرایش سیستمهای اجتماعی -اقتصادی و بهره وری دروس تخصصی ضریب صفر داره و در عوض برای سیستمهای اقتصادی ریاضی عمومی 1و2 و اقتصاد عمومی 1و2 با ضریب 1 و برای بهره وری ریاضی عمومی 1و2 و اصول مدیریت و تئوری سازمان هر دو با ضریب 1 هستن....(تو این دو تا گرایش همه ضرایب 1 هستن یعنی ضریب زبان و تحقیق و آمار یک هست)

امیدوارم موفق باشید...

لینک به دیدگاه
سلام ....

رفرنس ها با رفرنس های کارشناسی ارشد سراسری یکی هستن ....صفحه 42 دفترچه راهنمای ثبت نام رو میتونید ببینید که اینها هستن:

زبان تخصصی/تحقیق در عملیات 1و2/تئوری احتمال و آمار مهندسی/دروس تخصصی(طرحریزی واحدهای صنعتی،کنترل پروژه ،کنترل موجودی ،کنترل کیفیت،اقتصاد مهندسی)

با ضرایب 2و2و2و5 برای گرایشات صنایع و مالی

برای گرایش سیستمهای اجتماعی -اقتصادی و بهره وری دروس تخصصی ضریب صفر داره و در عوض برای سیستمهای اقتصادی ریاضی عمومی 1و2 و اقتصاد عمومی 1و2 با ضریب 1 و برای بهره وری ریاضی عمومی 1و2 و اصول مدیریت و تئوری سازمان هر دو با ضریب 1 هستن....(تو این دو تا گرایش همه ضرایب 1 هستن یعنی ضریب زبان و تحقیق و آمار یک هست)

امیدوارم موفق باشید...

سلام ممنونم از لطفتون

بله دروس یکی هستن منتها معمولا کتاب ها رو با نویسنده ها معرفی میکنند به عنوان منبع درسی و خب برای ازاد وسراسری متفاوته.

مثلا برای درس مقاومت مصالح گفتن کتاب بیر جانستون و....

کتابهایی که معرفی شدن کدوم ها هستن؟

لینک به دیدگاه
سلام ممنونم از لطفتون

بله دروس یکی هستن منتها معمولا کتاب ها رو با نویسنده ها معرفی میکنند به عنوان منبع درسی و خب برای ازاد وسراسری متفاوته.

مثلا برای درس مقاومت مصالح گفتن کتاب بیر جانستون و....

کتابهایی که معرفی شدن کدوم ها هستن؟

بنظرم نباید اینطوری باشه ،اگر بود تو همون فایل ثبتنام مینوشتن ،هر چند مطالب که نباید از کتابی به کتاب دیگه فرق کنه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...