رفتن به مطلب

شروع فعالیت برای کنکور 94

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان... من امسال کنکور دادم و رتبه م هم بد نمیشه خوبم نمیشه! در کل این تاپیکو باز میکنم ( با اینکه تازه واردم) تا اینکه کم کم به فکر ارشد 94 باشید از الان که از استرسو حجم کاراو درساتون کم شه. دوستانیم که رتبه خوبی شدن امسال بیان به بچه های 94 کمک کنن که اونام نتیجه بگیرن. منم هرچی بدونمو هر فایلی داشته باشم در اختیارتون میذارم.

موفق باشید همگی :icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 140
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کنکور 94 :hanghead:

روحیه نمیخواد... یه اراده قوی میخواد. که البته اگه از الان شروع کنی حجم درساو مباحث کمتر بشه، روحیه ت دوبرابر میشه واسه شهریور یا مهر:ws37:

لینک به دیدگاه
روحیه نمیخواد... یه اراده قوی میخواد. که البته اگه از الان شروع کنی حجم درساو مباحث کمتر بشه، روحیه ت دوبرابر میشه واسه شهریور یا مهر:ws37:

آخه مشکل خدمت دارم:hanghead:

لینک به دیدگاه
نه خرداد تموم کردم البته مدرکم میخوره شهریور:hanghead:

به سلامتی...:icon_gol:

تا جایی که میدونم پسرا یکسال بعداز فارغ التحصیلی شون فرصت دارن درس بخونن. امسال شرکت نکردین؟؟

حتی اگه تکمیل ظرفیت هم قبول شین ، برتون میگردونن از سربازی که برین دانشگاه. امسال چندتا از همکلاسیامو دیدم که اینجور شده بودن :ws52:

لینک به دیدگاه
به سلامتی...:icon_gol:

تا جایی که میدونم پسرا یکسال بعداز فارغ التحصیلی شون فرصت دارن درس بخونن. امسال شرکت نکردین؟؟

حتی اگه تکمیل ظرفیت هم قبول شین ، برتون میگردونن از سربازی که برین دانشگاه. امسال چندتا از همکلاسیامو دیدم که اینجور شده بودن :ws52:

چون تا مهر اینا کارآموزی و پروژه ام طول کشید نشد خوب بخونم خراب کردم

لینک به دیدگاه
چون تا مهر اینا کارآموزی و پروژه ام طول کشید نشد خوب بخونم خراب کردم

اشکال نداره خب از الان بخونین برا آزاد البته اگه دوس دارین برین و شرایطشو دارین. خدا بزرگه امیدتونو از دست ندین:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
اشکال نداره خب از الان بخونین برا آزاد البته اگه دوس دارین برین و شرایطشو دارین. خدا بزرگه امیدتونو از دست ندین:girl_yes2:

نه آزاد نمیرم دیگه شرکت هم نکردم اگه بشه همون سراسری میرم:hanghead:

لینک به دیدگاه
نه آزاد نمیرم دیگه شرکت هم نکردم اگه بشه همون سراسری میرم:hanghead:

خب پس نگران نباشین. شما از زمان فارغ التحصیلی 1 سال فرصت دارین درس بخونین... از الان شروع کنین که ایشالا جزء رتبه های برتر باشین. اینجوری برین یه دانشگاه خوب ، از خدمت سربازیتونم کم میکنن... :icon_pf (19)::there:

لینک به دیدگاه
خب پس نگران نباشین. شما از زمان فارغ التحصیلی 1 سال فرصت دارین درس بخونین... از الان شروع کنین که ایشالا جزء رتبه های برتر باشین. اینجوری برین یه دانشگاه خوب ، از خدمت سربازیتونم کم میکنن... :icon_pf (19)::there:

آخه من تا شهریور معافیت دارم بعدشو چ کنم؟باید دفترچه رو بفرستم میترسم خدمت رفتن زحمتامو به باد بده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
آخه من تا شهریور معافیت دارم بعدشو چ کنم؟باید دفترچه رو بفرستم میترسم خدمت رفتن زحمتامو به باد بده :icon_pf (34):

تا شهریور 93؟؟ ای واااااااای ... :ws52: رشته شهرسازی شرکت کردین برا ارشد یا برق؟؟ درصداتونو بررسی کردین؟ اگه جزء تکمیل ظرفیتا هم قبول شین بازم جای امید هست. چی بگم والا:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
تا شهریور 93؟؟ ای واااااااای ... :ws52: رشته شهرسازی شرکت کردین برا ارشد یا برق؟؟ درصداتونو بررسی کردین؟ اگه جزء تکمیل ظرفیتا هم قبول شین بازم جای امید هست. چی بگم والا:icon_pf (34):

آره دیگه وقتی مدرک بخوره شهریور 92 تا شهریور 93 وقت دارم حالا دو ماه هم تا برگه سبز میشه آبان اما بعدشو دیگه......:sigh: نه شهرسازی شرکت نکردم

لینک به دیدگاه

کاش آزادو شرکت میکردین بعداز قبولی در حد رزرو نگه ش میداشتین. بعد به کوب میخوندین برا سراسری. که اینجوری مشمول هم نباشینو با خیال راحت بدرسین. از خدا میخوام کمکتون کنه برخلاف چیزی که فکر میکنین کنکورو خوب ندادین ، بعد از اومدن نتیجه ، راضی باشین از درصداتون و رتبه خوبی بیارین. :girl_angel:

اگه هم خدای نکرده نشه ، و قبول نشین ، تنها کاری که میشه کرد اینه که این فرصتو برین دنبال بسیج فعال که از خدمتتون کم بشه و زودتر بتونین بعد از خدمت درس بخونین...

لینک به دیدگاه
کاش آزادو شرکت میکردین بعداز قبولی در حد رزرو نگه ش میداشتین. بعد به کوب میخوندین برا سراسری. که اینجوری مشمول هم نباشینو با خیال راحت بدرسین. از خدا میخوام کمکتون کنه برخلاف چیزی که فکر میکنین کنکورو خوب ندادین ، بعد از اومدن نتیجه ، راضی باشین از درصداتون و رتبه خوبی بیارین. :girl_angel:

اگه هم خدای نکرده نشه ، و قبول نشین ، تنها کاری که میشه کرد اینه که این فرصتو برین دنبال بسیج فعال که از خدمتتون کم بشه و زودتر بتونین بعد از خدمت درس بخونین...

ممنون:icon_gol: تمام کسری های 93 برداشته شده:sigh:

لینک به دیدگاه
ممنون:icon_gol: تمام کسری های 93 برداشته شده:sigh:

:icon_pf (34):بعید میدونم بسیج فعالو بردارن! لااقل 3ماهشو... درکل براتون هرچی خیرو صلاح و بهترین راه از نظر خداست ، آرزومندم:girl_angel:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):بعید میدونم بسیج فعالو بردارن! لااقل 3ماهشو... درکل براتون هرچی خیرو صلاح و بهترین راه از نظر خداست ، آرزومندم:girl_angel:

ایشالله شما هم موفق باشی:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...