رفتن به مطلب

شروع فعالیت برای کنکور 94

ارسال های توصیه شده

کسی اینجا امسال طراحی شهری قبول نشده؟؟؟کسی نیست راهنماییمون کنه؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

امسال کسی نبوده. ولی اصولش زیاد فرق نمیکنه. تو تاپیک زیر از راهنمایی های Gizmo می تونی استفاده کنی:

http://www.noandishaan.com/forums/thread26636.html

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 140
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

طبق قولی که داده بودم اومدم و آماده ام کنار هم واسه ارشد امسال بخونیم :a030:

از آقا سعیدم تشکر می کنم که تجربشونو در اختیارمون میذارن. من برنامه ریزی می خوام.

اگه امکانش هست یه برنامه بذاریم که خوندنمون هماهنگ تر و مفید تر باشه و بتونیم به هم کمک کنیم. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

از آقا سعیدم تشکر می کنم که تجربشونو در اختیارمون میذارن. من برنامه ریزی می خوام.

اگه امکانش هست یه برنامه بذاریم که خوندنمون هماهنگ تر و مفید تر باشه و بتونیم به هم کمک کنیم. نظرتون چیه؟

سلام ،آره منم موافقم چون تا الان هنوز چیزی رو از این تاپیک متوجه نشدم:ws52:اگه برنامه ریزی درستی باشه عالیه:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

فک کنم اگه یه جلسه بذاریم خیلی خوب باشه. با حضور آقا سعید و اگه سارا جون بتونه بیاد و کسایی که کنکور دارن

لینک به دیدگاه
امسال کسی نبوده. ولی اصولش زیاد فرق نمیکنه. تو تاپیک زیر از راهنمایی های Gizmo می تونی استفاده کنی:

http://www.noandishaan.com/forums/thread26636.html

اون اطلاعات که خیلی خوب بود همشو مطالعه کردم.ممنون.ولی اگه کسایی که امسال رتبه ی خوب آورده بودند هم بودند خیلی خوب می شد.

لینک به دیدگاه

منم هستم.خیلی وقته منتظر همچین برنامه ایم:w16:

لینک به دیدگاه

http://www.noandishaan.com/forums/thread124817-3.html#post1424283

http://www.noandishaan.com/forums/thread78427.html

بچه ها این دو تا تاپیکم کمک می کنه بهتون :a030: مخصوصا اگه گروهی بره جلو :w16:

لینک به دیدگاه
سلام آقا سعید.شنیدم کتاب مقدمه ای بر شهرسازی معاصر ایران کامروا خیلی مهمه.درسته؟

این کتاب جز منبع اصلی سوالات کنکور نبوده و منم نخوندم و اطلاع خاصی ازش ندارم :ws38:

به نظرم منابع اصلی رو شما تو این چند ماه مطالعه کنید اگر بخوای تمام کتاب های شهرسازی رو بخونید چند سال وقت میگیره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بچه ها یه پیشنهاد دارم.. برنامه بذاریم کتابای کنکورو بخونیم با هم، و هر کس دوس داشت خلاصه ای از چیزی که خونده یا برداشتش از اون بخش از کتاب یا هر نکته ای که می خوادو اینجا بذاره:

http://www.noandishaan.com/forums/forum1808.html

لینک به دیدگاه
بچه ها یه پیشنهاد دارم.. برنامه بذاریم کتابای کنکورو بخونیم با هم، و هر کس دوس داشت خلاصه ای از چیزی که خونده یا برداشتش از اون بخش از کتاب یا هر نکته ای که می خوادو اینجا بذاره:

http://www.noandishaan.com/forums/forum1808.html

البته من برای کنکور 94 نمیتونم شرکت کنم اما چون وقت دارم میخوام کتابهارو کم کم شروع کنم به خوندن.یک سری کتاب برای شروع انتخاب کردم که دو به دو باهم پیش میبرم.

به ترتیب:

معماری معاصر غرب + شار تا شهر

زیبایی شناسی + تاریخ شهر ایران پاکزاد

شهرسازی معاصر + کنوکاوی در تعریف طراحی شهری

سیر اندیشه 1 + مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری پاکزاد

سیر اندیشه 2 + تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر بحرینی

سیر اندیشه 3 + تاریخ شکل شهر به همراه تاریخ اروپای پاکزاد

بعد از اتمام اینها میرم سراغ کتابهای توسلی و تحلیل

البته من چون امسال شرکت نمیکنم نمیخوام عجله ای داشته باشم و تمام سرفصلهارو باهم پیش ببرم.چون کارشناسیم هم معماریه میخوام اول با مبانی طراحی شهری و تاریخ شهر آشنا بشم و بعد کم کم برم سراغ تحلیل فضاهای شهری و مباحث عمومی شهرسازی

من از شنبه 4 امرداد ماه شروع میکنم به خواندن و برای حضور در بخش کتاب خوانی اعلام آمادگی میکنم

لینک به دیدگاه
البته من برای کنکور 94 نمیتونم شرکت کنم اما چون وقت دارم میخوام کتابهارو کم کم شروع کنم به خوندن.یک سری کتاب برای شروع انتخاب کردم که دو به دو باهم پیش میبرم.

به ترتیب:

معماری معاصر غرب + شار تا شهر

زیبایی شناسی + تاریخ شهر ایران پاکزاد

شهرسازی معاصر + کنوکاوی در تعریف طراحی شهری

سیر اندیشه 1 + مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری پاکزاد

سیر اندیشه 2 + تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر بحرینی

سیر اندیشه 3 + تاریخ شکل شهر به همراه تاریخ اروپای پاکزاد

بعد از اتمام اینها میرم سراغ کتابهای توسلی و تحلیل

البته من چون امسال شرکت نمیکنم نمیخوام عجله ای داشته باشم و تمام سرفصلهارو باهم پیش ببرم.چون کارشناسیم هم معماریه میخوام اول با مبانی طراحی شهری و تاریخ شهر آشنا بشم و بعد کم کم برم سراغ تحلیل فضاهای شهری و مباحث عمومی شهرسازی

من از شنبه 4 تیرماه شروع میکنم به خواندن و برای حضور در بخش کتاب خوانی اعلام آمادگی میکنم

ممنون مهندس موفق باشی :icon_gol:

البته فک کنم منظورت 4 مرداده :a030:

لینک به دیدگاه
ممنون مهندس موفق باشی :icon_gol:

البته فک کنم منظورت 4 مرداده :a030:

بله منظورم امردادماه هستش.البته در کامنتم هم امرداد ماه نوشتم نمیدونم چه طوری در نقل قول شما شده تیرماه! :ws3:

به هر حال امیدوارم اینجا دوستان خوبی پیدا کنم و باهم برای موفقیت تلاش و همراهی داشته باشیم و از همه مهمتر یک خورده دست بجنبونیم چون زمان مثل برق میگذره

لینک به دیدگاه
بله منظورم امردادماه هستش.البته در کامنتم هم امرداد ماه نوشتم نمیدونم چه طوری در نقل قول شما شده تیرماه! :ws3:

به هر حال امیدوارم اینجا دوستان خوبی پیدا کنم و باهم برای موفقیت تلاش و همراهی داشته باشیم و از همه مهمتر یک خورده دست بجنبونیم چون زمان مثل برق میگذره

بله درسته باید یکم تندتر پیش بریم.. دوستان اگه همکاری کنن موتورو روشن می کنیم زودتر :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام دوستان..:ws37:وقت همگی بخیر...

منم میخام ایشالا واسه کنکور طراحی شرکت کنم.....میخام از شنبه هفته بعد!:ws3: شروع کنم:whistle:

ی سری از کتابای اصلیو انتخاب کردم که تابستون ی دور کامل بخونمشون...مثل سیر اندیشه ها و تاریخ شکل شهر و شار تا شهر و کتابای مهم دکتر گلکار و دکتر پاکزاد....:hanghead:

فقد ی سوالی ک پیش اومده واسم اینه ک بنظرتون برا سیر اندیشه ها بهتره خود کتابارو بخونیم یا خلاصشون کافیه؟:ws52:

در ضمن خوشحال میشم اگه ی برنامه بذرایم باهم دورهمی درس بخونیمو رفع اشکال کنیم:w16:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان..:ws37:وقت همگی بخیر...

منم میخام ایشالا واسه کنکور طراحی شرکت کنم.....میخام از شنبه هفته بعد!:ws3: شروع کنم:whistle:

ی سری از کتابای اصلیو انتخاب کردم که تابستون ی دور کامل بخونمشون...مثل سیر اندیشه ها و تاریخ شکل شهر و شار تا شهر و کتابای مهم دکتر گلکار و دکتر پاکزاد....:hanghead:

فقد ی سوالی ک پیش اومده واسم اینه ک بنظرتون برا سیر اندیشه ها بهتره خود کتابارو بخونیم یا خلاصشون کافیه؟:ws52:

در ضمن خوشحال میشم اگه ی برنامه بذرایم باهم دورهمی درس بخونیمو رفع اشکال کنیم:w16:

:icon_gol:

پناه برخدا خلاصه چی چیه!!! کتابای خیلی مهمین حتما خود کتابو بخون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...