رفتن به مطلب

سه تا سوال مهم کامپیوتری

kiarash

ارسال های توصیه شده

سه تا سوال مهم کامپیوتری

سلام به همه دوستای خوبم 3120.gif چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم که جواب بدید interview.gif.

* اگه یه روز بدونکامپیوتر 7149.gifلپ تاپ 6512.gifو اینترنت7112.gif و البته موبایلت 327.gifباشی چه احساسی میکنی ؟؟؟ (البته بسوزه پدر اعتیاد www_MyEmoticons_com__smokelots.gif )

** به نظر شما مزخرف ترین کاری که با کامپیوتر انجام میدن چیهputertired.gif (البته ببخشیدا 9.gif ) (البته بیان تو بچه های کامپیوتری به دیگران خرده ای نیست )8324.gif8353.gif3773.gif

*** اگه جاي كامپيوتر بوديد 6511.gif ، دوست داشتيد كاربرتون چه كاري براتون بكنه computer3.gif يا چه كارايي رو باهاتون نكنه 7149.gif ؟

ممنون از اینکه شرکت کردی khosh.gif

لینک به دیدگاه

وای وای.بسوزه این پدر اعتیاد که منو از کار و زندگی عقب انداخته.اگر یروز ازم بگیرنندشون اینقدر کارهای عقب افتاده دارم که میرم سراغشون

لینک به دیدگاه
سه تا سوال مهم کامپیوتری

سلام به همه دوستای خوبم 3120.gif چند تا سوال ازتون داشتم ممنون میشم که جواب بدید interview.gif.

* اگه یه روز بدونکامپیوتر 7149.gifلپ تاپ 6512.gifو اینترنت7112.gif و البته موبایلت 327.gifباشی چه احساسی میکنی ؟؟؟ (البته بسوزه پدر اعتیاد www_MyEmoticons_com__smokelots.gif )

خیلی خیلی راحت میشم............. :icon_gol:

1- برای فرائض دینی وقت خواهم داشت و دیگه بهانه ای ندارم........ :icon_gol:

2- برای خانواده خودم وقت بیشتری دارم که در کنارشون باشم............ :icon_gol:

3- میتونم وقت بیشتری برای اونی که ....... :icon_redface: دارم صرف کنم و.... :icon_gol:

4- میتونم با خیال راحت به درس و دانشگاه برسم.......... :icon_gol:

5- میتونم وقتی رو که قبلاً برای ورزش صرف میکردم و الان شده برای کامپیوتر، پس بگیرم..... :icon_gol:

** به نظر شما مزخرف ترین کاری که با کامپیوتر انجام میدن چیهputertired.gif (البته ببخشیدا 9.gif ) (البته بیان تو بچه های کامپیوتری به دیگران خرده ای نیست )8324.gif8353.gif3773.gif

استفاده از کامپیوتر به عنوان دستگاه پخش CD و DVD و امثالهم......:icon_pf (34):

*** اگه جاي كامپيوتر بوديد 6511.gif ، دوست داشتيد كاربرتون چه كاري براتون بكنه computer3.gif يا چه كارايي رو باهاتون نكنه 7149.gif ؟

بیخودی و بدون جهت منو روشن نکنه.....:banel_smiley_4:

خواهش میکنم..... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اولا بايد تشكر كنم از آقا رضاي گل

چون من سه تا سوال كردم وايشان به هر سه سوال جواب دادند نه به يك سوال:a030::a030::a030::a030::w16::w16::w16::w16::a030::a030::a030::a030::a030:

از دوستاي عزيز ديگه هم خواهش دام به هر سه سوال پاسخ بدن لطفا:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سه تا سوال مهم کامپیوتری

چه سوالای جالبی.

و اما جوابای من:

1- اگه فقط یه روز باشه, احساس آرامش دارم تو اون روز. (ازین روزا تو زندگیم زیاد داشتم! حس خوبیه.... بیخیالی از دنیا و فقط و فقط به فکر خودتی و اینکه دنیای اطرافت رو بهتر ببینی!)

2- مضخرفترین کار, ساخت ویروس و کرمهای کامپیوتری و البته هک کردن سیستم های افراد بیگناه! :(

3- دوست داشتم, کاربرم هراز گاهی به منم استراحت بده... و البته در حفظ و پاکیزگی من کوشا باشه! :ws3:

همین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

كلا آرامش :ws3: چه روحي چه جسمي :ws3:

روحي شامل اين ميشه كه ديگه خانواده هي غر نميزنن كه همش پاي كامپيوتري و كم پيش مايي :w00: و اينكه توي اين فرومها نمياي تا خدايي نكرده خبر بد بشنوي :sigh:يا يكي رو اعصابت راه بره :icon_razz:

از لحاظ جسميشم ديگه كمر و پا و گردن و دست و غيره از درد نمينالن بهت :ws3:

اينكه ميشينن پاش و گيم بازي ميكنن و پدر چشم و اعصاب رو در ميارن :w00::w00:

دوست داشتم از خنك‌كننده‌هاي قوي استفاده كنه (خب گرماييم چيكار كنم :hanghead::ws3:) و اينكه دائما منو تميز كنه و انقد تو سر كيبورد و موس نزنه :w00:

خواهش ميكنم، كاريه كه ازم برميومد :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...