رفتن به مطلب

سوال فوری فوتی

ارسال های توصیه شده

سلم دوستان.من امسال علاوه بر کنکور ارشد میخوام کنکور هنر هم شرکت کنم:ws3:.(از ابتدا):5c6ipag2mnshmsf5ju3مردم از بس کنکور دادم:icon_pf (34):

چون کارشناسیمو دانشگاه سراسری خوندم گفتن ایندفه اگه هنر دولتی قبول بشم نمیتونم روزانه بخونم چون یه دفه از امکانات دانشگاه دولتی استفاده کردم.تو نت یه جایی خوندم که اگه دولتی باشه باید یه هزینه ای پرداخت بشه و از مشاوره هم پرسیدم که البته دقیق نمیدونستن گفت دولتی نمیشه ولی شبانه اینا میشه.

حالا سوالم اینه.آیا شهریه میگیرن یا اینکه اصلا نمیتونم روزانه بخونم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام سحر جون

یه سر برو sanjesh.org دفترچه رو دانلود کن کامل توضیح داده....

شما به اسم روزانه ثبت نام میکنی ولی چون هر شخص یه بار میتونه از امکانات دولتی استفاده کنه شما باید هزینشو پرداخت کنی...:a030:

لینک به دیدگاه
سلام سحر جون

یه سر برو sanjesh.org دفترچه رو دانلود کن کامل توضیح داده....

شما به اسم روزانه ثبت نام میکنی ولی چون هر شخص یه بار میتونه از امکانات دولتی استفاده کنه شما باید هزینشو پرداخت کنی...:a030:

سلام

مرسییی

خب یعنی روزانه نمیتونم برم؟؟؟؟؟؟؟:sigh: شهریه اش کسی نمیدونه چقدره؟؟؟خو یکم کمک کنید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

جالب... اتفاقا چند روز پیش با دوستام داشتیم در مورد این موضوع بحث میکردیم. اما نتیجه بحث یادم نیست دقیق.:ws52:

بچه‌ها میگفتن شبانه میشه خوند. روزانه هم پولی میشه خوند. :ws38: و اینکه در هر صورت خرجش از دانشگاه آزاد کمتره!

اما امکان روزانه پولی خوندن سرش شک بود که قرار شد یکی بره تحقیق کنه. فردا نتیجه تحقیقش رو میپرسم میگم.:ws3:

لینک به دیدگاه
جالب... اتفاقا چند روز پیش با دوستام داشتیم در مورد این موضوع بحث میکردیم. اما نتیجه بحث یادم نیست دقیق.:ws52:

بچه‌ها میگفتن شبانه میشه خوند. روزانه هم پولی میشه خوند. :ws38: و اینکه در هر صورت خرجش از دانشگاه آزاد کمتره!

اما امکان روزانه پولی خوندن سرش شک بود که قرار شد یکی بره تحقیق کنه. فردا نتیجه تحقیقش رو میپرسم میگم.:ws3:

منم بیشتر حدسم به روزانه خوندنه پولیه.روزانه پولی باشه بهتره تا شبانه.آزاد که نه بابا به گروه خون من نمیخوره:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام.

این دوست محقق‌م(:ws3:) میگه گویا پولی‌ میشه خوند. هزینه‌ش هم میگه در حد شبانه شه. خیلی مطمئن حرف میزد.

البته من هنوز یه کوچولو شک دارم.:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام.

این دوست محقق‌م(:ws3:) میگه گویا پولی‌ میشه خوند. هزینه‌ش هم میگه در حد شبانه شه. خیلی مطمئن حرف میزد.

البته من هنوز یه کوچولو شک دارم.:ws38:

مرسی

در حد شبانه هم فک کنم رشته های هنر زیاد در بیاد:icon_pf (34)::sad0:

به هر حال خیلیییییییی لطف کردی پرسیدی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

تا جایی که من اطلاع دارم هر ایرانی!!!! فقط یک بار میتونه از امکانات آموزش رایگان استفاده کنه(حالا انگار چی هست امکاناتش!)

درصورتی که بخواد مجددا بخونه باید شبانه یا آزاد باشه.

البته من اینو واسه مقطع ارشد شنیده بودم که که ظاهرا برای همه مقاطع هستش.

موفق باشی ^_^

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اگه سراسری باشید و در کنارش یه رشته ازاد هم بخونید مشکلی نداره ولی امسال تمام کسانی که در چند رشته و در دانشگاه سراسری داشتن تحصیل میکردن رو شناسی کردن واجازه ادامه تحصیل ندادن یه سری مشخص نشدن ولی اگه متوجه بشن بد برخورد میکنن وگرنه اشکالی نداره سراسری یه رشته ازاد یه رشته بخونید بله شهریتونم باید کامل بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...