رفتن به مطلب

فراخوان مسابقات گاهنوشته های شخصی (دور پنجم)

Hanaaneh

ارسال های توصیه شده

سلام همراهان :wavesmile:

امیدوارم خوبناک باشید و حوصله همگیتون سر جاش نشسته باشه:hapydancsmil:

دوستانِ جان با توجه به اینکه گاهنوشته های شما رو تا اونجا که بتونم دنبال میکنم، متوجه شدم که دوستان چند روز یکبار،نوشته هاشون رو به روز میکنن

پس اینکه تا یک هفته دیگه باز هم این کار رو انجام بدید،احتمالش زیاده

تقاضای ما از دوستانی که تاپیک گاهنوشته های شخصی دارن و نوشته ها هم اغلب از خودشونه و مایلن در مسابقه شرکت کنن:

1) اون دسته از دوستانی که مایلن نوشته شون جدید باشه، لطف کنید ونوشته ای رو که میخواید تا یه هفته دیگه در تاپیکتون بذارید،قبل از قرار دادنش در تاپیکتون، برای ما بفرستید:flowerysmile:

2) اون دسته از دوستان که فکر میکنن وقت ندارن که بخوان مطلب جدیدی بنویسن، از بین نوشته هاتون که تا به امروز در تاپیکشون قرار دادن،برای ما بفرستن:rose:

3)دوستان عزیزم موضوع نوشته تون آزاده به عبارت دیگر:ws3: (هرچه میخواهد دل تنگت بگو:hapydancsmil: )

4) از دوستان خواهش دارم که نوشته ها حتــــــــــــــما از خودشون باشه:164:

5) به قول نهال عزیزم:دوستان عزیزی هم که تاپیک گاهنوشته ها ندارن و دوست دارن در مسابقه شرکت کنن،میتونن تا قبل از پایان فراخوان ،این تاپیک رو برا خودشون با سرعت نور ایجاد کنن:ws3:

و اما نوشته های زیباتون رو تا 92/12/16 ساعت 00:00 برای من بصورت پیام خصوصی ارسال کنید:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

دوستان از اونجایی که بعضی از بچه ها قصد دارن بفرستن،مسابقه تا سه روز دیگه یعنی تا تاریخ 19اسفند تمدید میشهicon_redface.gif

لینک به دیدگاه
قبلنا تالار ادبیات شلوغ تر از این حرف ها بود ...

فقط تالار ادبیات نیس کل انجمن اینجوریه !

هر چند الان بهتره!

من تلاشم رو میکنم

امیدوارم نتیجه داشته باشه :)

لینک به دیدگاه
سلام ،

از شروع مسابقه اطلاعی نداشتم..احتمالا ارسال داشته باشم:hanghead:

راستش من اکثر دوستان رو تا اونجا که تونستم دعوت کردم

شرمنده

البته هنوز هم وقت هست :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...