رفتن به مطلب

سال 92 چطور بود؟

ارسال های توصیه شده

فک کنم باید پستت رو حذف یا ویرایش کنم چون با پست من تا حدودی تداخل داره:vahidrk:

تو بعد من زدی :vahidrk: ولی خب یه جورایی فرق داره. واسه تو انصافاً خیلی بهتره دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
تو بعد من زدی :vahidrk: ولی خب یه جورایی فرق داره. واسه تو انصافاً خیلی بهتره دیگه :ws3:

شیطونه میگه برم جلو آیپیش رو ببندم و اخراج موقتیش کنماااا:ws28:شکستی نفسی نفرمایید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بدترین سال زندگیم بود...

البته دو ماه اولش خوب بود و کلی امید به آینده بهتر داشتم...خیلیم خوش بودم اما...

اما یه سری اتفاقات افتاد که به کلی از زندگی نا امید شدم و مسیر زندگیم فرق کرد....مدام شکست خوردم...و حالا که اینجام و حالا که تو پادگان بیکار میشینم، میشینمو افسوس گذشته رو میخورم...

حقم نمره منفیه ولی از 100 به خودم 3 میدم...

قدر تک تک دقایق زندگیتون رو بدونید و نگذارید که دقیقه ای از زندگیتون بیهوده بگذره...

برای تک تک دوستام آرزوی موفقیت دارم...:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
بدترین سال زندگیم بود...

البته دو ماه اولش خوب بود و کلی امید به آینده بهتر داشتم...خیلیم خوش بودم اما...

اما یه سری اتفاقات افتاد که به کلی از زندگی نا امید شدم و مسیر زندگیم فرق کرد....مدام شکست خوردم...و حالا که اینجام و حالا که تو پادگان بیکار میشینم، میشینمو افسوس گذشته رو میخورم...

حقم نمره منفیه ولی از 100 به خودم 3 میدم...

قدر تک تک دقایق زندگیتون رو بدونید و نگذارید که دقیقه ای از زندگیتون بیهوده بگذره...

برای تک تک دوستام آرزوی موفقیت دارم...:a030::icon_gol:

سید نبینم غمت رو .......آقا کاری کمکی چیزی از دست ما بر میاد بگو خودم دربست هستم در خدمتت:w16:

لینک به دیدگاه
خب به آخرای سال 92 هم داریم میرسیم.

به رسم هرسال این تاپیک رو زدیم تا هرکس تو پایان سال عملکرد خودش رو از هر نظر بررسی کنه و به خودش یه نمره ای بده :w16:

این سالی که گذشت واستون چطور بود؟ چقدر به اون چیزایی که تو اول سال انتظار داشتین و به اون برنامه هاتون رسیدین؟

از 100 چه نمره ای به خودتون میدین؟

به نظرتون سال بعد چطوریه واستون و چه برنامه هایی واسش دارین؟

اولا باید شکر کنم خدا رو بخاطر همه چیزایی ازم گرفت و همه چیزایی که بهم داد :icon_gol:

و اما سال 92 از 4 عیدش برای من وحشتناک ترین اتفاقای عمرم رخ داد

از دست دادن بهترین افراد زندگیم ...

گذروندن بدترین شرایط روحی و مشخص شن چهره واقعی خیلی از اطرافیان که یه درصد فکر نمیکردم روزی بخوان از پشت خنجر بزنن و شکستن خیلی از باورا

تو همه این بدیا بهتریناش گذروندن دوره کار آموزیم تو پارس خودرو با یه آدم بزرگوار به اسم مهندس کشاورز بود که خیلی درسا ازش یاد گرفتم و شرایط روحیم خیلی بهتر شد

و اواخرش به طور اتفاقی وارد یه کار دیگه شدن و .....

از نزدیک دیدن بچه های نو اندیشان بعد 4 سال و حسرت خوردن از اینکه چرا این 4 سال باهاشون آشنا نشدم

به طور خلاصه اگه قرار باشه از 92 یاد کنم باید بگم پل ارتباطی من از جوونی به میانسالی بود ...میتونم بگم سرشار از زخم های روحی بود که اگر چه به ظاهر خوب شدن اما اثراشون میمونه ..سال 92 سال سراسر استرس بود و ترس

امیدوارم 93 سرشار از شادی باشه تا مرهمی باشه برای اتفاقای بد 92:icon_gol:

بازم تاکید میکنم خدایا شکرت که تو همه اون لحظه های بد بازم بهم طاقتشو دادی تا دووم بیارم:icon_gol:فقط سال 93 رو قربونت برم خوب خوب خوب و شاد رقم بزن برام:hapydancsmil:

و اما از صد به خودم صد میدم بخاطر همه ی صبوریام ، قاطعانه برخورد کردنم و قبول همه اشتباهام

لینک به دیدگاه

همین که ۵، ۶ ماه انجمن نیومدم ینی تحولی بزرگ درونم رخ داده :دی به نظرم سال بدی نبود.. البته نتیجه کلیش اونور سال معلوم میشه :)

لینک به دیدگاه
سید نبینم غمت رو .......آقا کاری کمکی چیزی از دست ما بر میاد بگو خودم دربست هستم در خدمتت:w16:

من نوکرتم داداش...سالاری...

پیش میاد ولی خدا بزرگه...درست میشه:w16:

لینک به دیدگاه

امسال اتفاقات زیادی برام افتادن که تقریبا همشون خوب بودن خدارو شکر.

مهمترین اتفاق زندگیم افتاد خیلی خوشحالم کرد،کامل بشه بیشتر خوشحالم میکنه :ws3:

در کل سال بسیار خوبی بوووووووووووود

الآن که این تاپیکو دیدم بیشتر متوجه شدم که چه سال خوبی بود و چقدر امسال خدا بهم لطف کرده.و از استارتر ممنونم که منو یاد خوبیای زندگیم انداخت.:icon_gol:

امسال بر خلاف سالهای قبل آرامش خیلی زیادی دارم،به اون چیزایی که میخوام نزدیکترم،واقع بینانه تر زندگیو میبینم،قوی تر شدم.:ws37:

برای سال بعد هم برنامه های خیلی خوبی دارم که برای رسیدن بهشون تلاش میکنم از شما هم میخوام برام دعا کنید.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

وااای اتفاقا چند روزیه تو ذهنم دارم سال 92 رو آنالیز می کنم و چقدر خوب شد این تاپیک رو دیدم .

امسال اصلا اونطوری که اولش انتظار داشتم پیش نرفت !! 92 برای من سال عجیبی بود و پر از تجربیات خاص.یه سری تجربه های بد و خوب که نهایتا همشون باعث شدن به شدت احساس بزرگ شدن بکنم.هم از نظر روحی و هم شخصیتی.نیمه دوم سال برام تقریبا حالت خنثی داشت چون به خاطر آسیبی که به کمرم رسید بیشتر تو استراحت بودم (پاییز کاملا استراحت و زمستون شروع فعالیت با مدارا ) و همین ایام استراحت بر خلاف اون چیزی که از خودم توقع داشتم ، خیلی به رشدم کمک کرد.

صادقانه بگم به خودم نمره خوبی می دم امسال به خاطر اینکه عکس العمل هام در مقابل یه سری مسائل فراتر از حد انتظارم بود!

در کل می گم امسال کنترل من دست یه سری اتفاقات خاص بود که انگار به زور می خواستن کاری کنن من یکم بزرگ شم !! و موفق هم شدن !!

راستی فکر میکنم سال 93 برام عالی پیش می ره.حس میکنم سالیه پر از آرامش و شادی برام !! حسه دیگه :)

لینک به دیدگاه

با درود به همگی ..

بیایم واسه گول زدن هم که شده به خودمون امیدواری بدیم ..

نمی خوام وارد بحث های تکراری بشم ..

اینجا اگه همه چیز برات ok باشه بازم قلبت و نمیزارن بتپه ...بیخیال بابا

هر سالی که میگذره میبینم که چقد نواسان داشت به سال بعد اصلا فکر نمیکنم ..هیچ چیزی منو خوشحال نمی کنه .چه برسه به اینده

واسه من از 100 فکر کنم 40 بوده ....

عمرمون هدر رفت.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خیلی دوس داشتم پستی که پارسال برا سال 91 گذاشته بودم رو پیدا کنم و بخونم ولی تاپیکشو پیدا نکردم

اونی که انتظار داشتم نشد

ولی خدا رو شکر با رفتن احمدی نژاد شرایط نسبت به پارسال خیلی بهتر شده

احساس میکنم یکسال با تجربه تر شدم

اول سال حس میکردم شرایط نسبتا خوبه ولی یکی دو ماه که گذشت تورم گوی سبقت رو از برنامه ریزی هام گرفت

یادمه پارسال برای گذشتن 3 ماه بعدش خیلی بی طاقت بودم تقریبا روز شماری میکردم تا " آقایی که رفته " زودتر بره

خدا رو شکر اونم بالاخره رفت و با ثبات نسبی که حاصل شد تونستم چیزی به عنوان پسنداز کنار بزارم هر چند ناچیز ولی به این سراب پسنداز کردن پایان دادم

روی هم رفته سال پر نوسانی نداشتم و تنها خاطره شیرینی که میتونم بهش اشاره کنم

رفتن احمدی نژاد بود که خیلی خوشحال کننده بود برام

انشالله امسال سال خوبی برای همه باشه

و امیدوارم در دولت تدبیر و امید همچون چند ماه گذشته با خرد جمعی شرایط با ثبات تری داشته باشیم

نمره ای که به خودم میدم چیزی در حدود 60

لینک به دیدگاه

سال 92 سال خوبی بود 4 ماه اول سرشار از کار و تلاش بود بهترین اتفاقش هم نتیجه انتخابات بود ، سه ماهه پاییز هم خیلی خوب بود وظایف شغلیمو به نحو احسن انجام دادم، سه ماه زمستون هم خیلی خوب بود تونستم از نظر علمی هم یه قدمایی بردارم ، تو زندگی شخصی فاجعه بار بود البته تقریبا عادت کردم به این فجایع از نظر مالی هم خیلی خوب بود در مجموع از 100 میشه 80 داد اگر از فجایع فاکتور بگیرم

لینک به دیدگاه

خوب بود ...

فقط سال پر سر دردي بود !

از لحاظ علمي سال فشرده اي بود برام ! خوشم مياد 93 فشرده تر تر تر باشه !

از لحاظ كاري ! نيمه سنگين بود .... آخراش سنگين بود و كمي استرس دار !

كلا خوشم اومد از 92 ... دوستش داشتم و دارم ! :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...