رفتن به مطلب

نرم افزار طراحی لوگو

*sepid*

ارسال های توصیه شده

نرم افزار EximiousSoft Logo Designer که یکی از نرم افزارهای طراحی لوگو هست رو دانلود کردم ولی مشکلی که دارم اینه که فونت فارسی رو بر عکس می نویسه و اگه بخوام تو کادر تکستش برعکس بنویسم به هم میریزه ...

کسی میتونه کمکی کنه آیا؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
نرم افزار EximiousSoft Logo Designer که یکی از نرم افزارهای طراحی لوگو هست رو دانلود کردم ولی مشکلی که دارم اینه که فونت فارسی رو بر عکس می نویسه و اگه بخوام تو کادر تکستش برعکس بنویسم به هم میریزه ...

کسی میتونه کمکی کنه آیا؟ :ws52:

اگه میخوای از این نرم افزار استفاده کنی و قابلیت اضافه کردن عکس داره، متنو یه جا دیگه بنویس و عکسش کن و بیار تو نرم افزار

لینک به دیدگاه
اگه میخوای از این نرم افزار استفاده کنی و قابلیت اضافه کردن عکس داره، متنو یه جا دیگه بنویس و عکسش کن و بیار تو نرم افزار

دستت مرسی ادمین

یه سوال دیگه

موقع سیو کردن نتیجه کار به صورت عکس یه مشکلی وجود داره اینه که terial version نوسته میشه ...

کسی نرم افزار کاملتر و سالمتر از اینی که من دان کردم نداره ...

بدجوری محتاجم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

153.jpg

لینک به دیدگاه
دستت مرسی ادمین

یه سوال دیگه

موقع سیو کردن نتیجه کار به صورت عکس یه مشکلی وجود داره اینه که terial version نوسته میشه ...

کسی نرم افزار کاملتر و سالمتر از اینی که من دان کردم نداره ...

بدجوری محتاجم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

یکی هم قبلاً دیده بودم AAA logo همچین چیزی بود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...