رفتن به مطلب

نظر سنجی لوگوی برتر

نظرسنجی لوگوی برتـــــــــــــر  

143 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرسنجی لوگوی برتـــــــــــــر

• 9
    • 4
    • 8
    • 6
    • 9
    • 19
    • 15
    • 8
    • 8
    • 11
    • 30
    • 16

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دست همه بچه هایی که شرکتیدن درد نکنه :icon_gol:

با احترام من رای ندادم چون وقتی فکر میکنم هر کدوم از این طرح ها قراره جایگزین لوگوی اصلی بشه ، نظرم اینه که باید خیلی قوی تر باشه و بشه اسمش رو لوگو گذاشت.(به عنوان لوگو های موقت ایرادی نداره اما لوگوی دائمی باید حرفه ای باشه خب :ws3: )

من خیلی علاقه دارم یاد بگیرم اما متاسفانه در حال حاضر بلد نیستم واسه همین شرکت نکردم.

راستی جز شرایط مسابقه بود که اگه کسی چندتا طرح میده ، طرح هاش نباید شبیه هم باشن ؛ نبود؟؟ :ws52: ولی الان چندتا طرح کاملا یک شلک هستن و فقط جزئیات بسیار ریزش با هم فرق دارن...

ببخشید اگه رک نظر دادم اما هممون دوست داریم لوگوی انجمن یه لوگوی خوب باشه دیگه :w16:

ممنون سارا جان از نظراتت.انتقاد همیشه سازنده هست

خب متخصص هم داشتیم اتفاقا راضی نشدن شرکت کنن بنا به دلایلی:sigh:

امیدوارم همه ی بچه هایی که رای میدادن نظراتشون هم میدادن.چوا میتونه تو مسابقات بعدی مفید باشه:w16:

لینک به دیدگاه

متاسفانه روند این تاپیک طوری داره پیش میره .که انگار شرکت کنند گان توی این مسابقه گروهی خلافکار و بدکار هستن که بعد از پایان این تاپیک باید اعدام گردند ... و هر کس که شرکت نکرده در این مسابقه شانس و افتخار بزرگی نصیب ش شده

گروهی میخان نقد کنن ولی از حیطه نقد منصفانه خارج شدن و سعی در تحقیر و کوچک نمایی دارن ...شده حکایت همون ضرب المثل گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده ...خدمت این کاربران نقاد و ذره بین به دست باید عرض کنم عنوان تاپیک نظرسنجی هستش نه نفد ...نقد هاتون را نگه دارید بعد از انتخاب طرح برتر در صورت صلاحدید مدیران ارشد و کاربر شرکت کننده میتونه نقد هم برگزار بشه....

گروهی از همین کاربران در تاپیک دیگه ای داشتن در باب لوگوی فعلی انجمن آه و واویلا سر میدادن که این چیه ؟عوض ش کنید! ..در حالیکه بنظرم طراح لوگوی فعلی گرافیست واقعا کاربر بلد انجمن codeplus بود.

نکته بعدی اینکه این دوستان اهل فن و صاحب این همه ایده و خلاقیت و تراواشات ذهنی و لوگو شناس چرا شرکت نکردید؟ حداقل فتوشاپ بلد نبودید دستی که میتونستید یه طرحی بزنید!!

کاری به خوب یا بد بودن طرح ها ندارم ولی عنوان این مسابقه عمومی بود نه تخصصی یعنی هر کس با هر سطح میتونه شرکت کنه...قبلاش روزمه کاری نخواسته بود

تا جایی که من یادمه هدف از برگزاری این دسته تاپیک های مسابقه ای تاکید بر جنبه آموزشی انجمن وایجاد انگیزه در بین کاربران بود

خدمت کاربران محترمs.zarei

میشه بفرمائید سایت های بزرگی مثل یاهو و گوگل در لوگوشان چه اعجاز و شگفتی وجود داره که همه با دیدینش انگشت به دهن میمونن و نیاز به تفسیر داره؟در یک سایت محتوا مهم یا لوگو؟شما که مثال بنز را می زنید آیا با زدن نماد بنز به سمند.سمند بنز میشه

سایت های زیادی بودن که به جهت تبلیغ اسم نمی برم یا لوگو ندارن یا رمز و رازی درلوگوش وجود نداره..عامل ارتقا شون محتوا وتعداد کاربران بوده نه لوگو

هدف در این مسابقه طرح زدن با کلمه نواندیشان و تاکید بر خوانا بودن آن شد نه طرح شکلک (نماد)لوگو !!!

خدمت کاربران محترم دلسوز لوگوسـارا -ashkanzx1-food111

Ghasem Zare-shahdokht.parsa-a.namdar‌-hakan_68-

اکثرا هم مدیر یا مسول هستید ...امیدوارم از مدیران یک هفته یا یک ماهی نباشید

میدونید چیزهای خیلی خیلی مهمتر از لوگو برای انجمن هم وجود داره.مثل رنکینگ - تبلیغ انجمن -گرفتن تبلیغات و....

آیا شما های که مدیرهستید در راستای ازتقا رنکینگ سایت فعالیتی داشتید ...آیا این دقت و وسواس و حساسیت را در مورد فعالیت در تالار تخصصی تان هم به خرج میدید؟ بیشتر وقت را تان در پروفایل سر می کنید یا در تالار تخصصی تان!!!آیا میدونید اگر تالار زیر مجموعه مدیریت شما غنی باشه کاربران بیشتری جذب میشن.!آیا میدونید اگرانجمن لوگوی خیلی شیک داشنه باشه ولی محتوای علمی نداشته باشه هیچ فایده ای نداره

برای نظرسنجی های که برگزار میشه محدودیت زمانی تعیین کنید مثلا بعد از 5 روز نظرسنجی را ببندید و اعلام رای کنید چه نیازی هست که حتما 100 نفر شرکت کنن ....بنظرم بعد از 5 روز حتی اگه 4 نفر هم شرکت کردن چه اشکالی داره اعلام رای کنید....

حداقل اینطوری دیگه نیازی نیست بری دنبال کسی و ازش خواهش کنی بیاید رای بدید ...بعد باید اینجا با کلی ناز و عشوه و ادا و اطفار بگه اینا چیه من رای نمیدم

طرح های شبیه هم مثل 5-6 -7 را چه اشکالی داشت هر سه را شرکت میداید بعنوان یک طرح بعد از یرنده شدن انتخاب نهایی از بین 3 طرح شرکت کننده می موند برا مدیر اصلی و ارشد انجمن...

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که تشریف میارن رای بدن اگه خودتون خیلی تفکرات خلاقانه تری داشتین طرحاتونو شرکت میدادین

اینجا فقط عیب و ایراد گفتین.بهتره به جای انتقاد خوبیهای طرح هارو هم بدین.مطمئنن هر طرحی هم نقص داره هم یه سری ویژگی خوب.نظرسنجی رو امشب میبندم و بین طرح های 1تا 4 و 5تا 7و طرح 11 یک نظرسنجی دیگه میذارم.

لینک به دیدگاه
دوستان عزیزی که تشریف میارن رای بدن اگه خودتون خیلی تفکرات خلاقانه تری داشتین طرحاتونو شرکت میدادین

اینجا فقط عیب و ایراد گفتین.بهتره به جای انتقاد خوبیهای طرح هارو هم بدین.مطمئنن هر طرحی هم نقص داره هم یه سری ویژگی خوب.نظرسنجی رو امشب میبندم و بین طرح های 1تا 4 و 5تا 7و طرح 11 یک نظرسنجی دیگه میذارم.

لطفا طرح 10 هم بذار سحر جون :hanghead:

یا اینکه از کسایی که طرح های شبیه هم فرستادن بپرس کدوم طرحشونو دوس دارن بذاری، فقط یکیشو تو نظرسنجی شرکت بده. ینی نظر سنجی بین سه یا چهار طرح باشه فقط. اینطوری بهتر نتیجه می گیریم :w16:

من فک می کنم بین طرح های 1 ، 6 ، 11 و 12 دوباره نظرسنجی بذار.

ولی خودم ده و دوس دارم

لینک به دیدگاه
متاسفانه روند این تاپیک طوری داره پیش میره .که انگار شرکت کنند گان توی این مسابقه گروهی خلافکار و بدکار هستن که بعد از پایان این تاپیک باید اعدام گردند ... و هر کس که شرکت نکرده در این مسابقه شانس و افتخار بزرگی نصیب ش شده

گروهی میخان نقد کنن ولی از حیطه نقد منصفانه خارج شدن و سعی در تحقیر و کوچک نمایی دارن ...شده حکایت همون ضرب المثل گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده ...خدمت این کاربران نقاد و ذره بین به دست باید عرض کنم عنوان تاپیک نظرسنجی هستش نه نفد ...نقد هاتون را نگه دارید بعد از انتخاب طرح برتر در صورت صلاحدید مدیران ارشد و کاربر شرکت کننده میتونه نقد هم برگزار بشه....

گروهی از همین کاربران در تاپیک دیگه ای داشتن در باب لوگوی فعلی انجمن آه و واویلا سر میدادن که این چیه ؟عوض ش کنید! ..در حالیکه بنظرم طراح لوگوی فعلی گرافیست واقعا کاربر بلد انجمن codeplus بود.

نکته بعدی اینکه این دوستان اهل فن و صاحب این همه ایده و خلاقیت و تراواشات ذهنی و لوگو شناس چرا شرکت نکردید؟ حداقل فتوشاپ بلد نبودید دستی که میتونستید یه طرحی بزنید!!

کاری به خوب یا بد بودن طرح ها ندارم ولی عنوان این مسابقه عمومی بود نه تخصصی یعنی هر کس با هر سطح میتونه شرکت کنه...قبلاش روزمه کاری نخواسته بود

تا جایی که من یادمه هدف از برگزاری این دسته تاپیک های مسابقه ای تاکید بر جنبه آموزشی انجمن وایجاد انگیزه در بین کاربران بود

خدمت کاربران محترمs.zarei

میشه بفرمائید سایت های بزرگی مثل یاهو و گوگل در لوگوشان چه اعجاز و شگفتی وجود داره که همه با دیدینش انگشت به دهن میمونن و نیاز به تفسیر داره؟در یک سایت محتوا مهم یا لوگو؟شما که مثال بنز را می زنید آیا با زدن نماد بنز به سمند.سمند بنز میشه

سایت های زیادی بودن که به جهت تبلیغ اسم نمی برم یا لوگو ندارن یا رمز و رازی درلوگوش وجود نداره..عامل ارتقا شون محتوا وتعداد کاربران بوده نه لوگو

هدف در این مسابقه طرح زدن با کلمه نواندیشان و تاکید بر خوانا بودن آن شد نه طرح شکلک (نماد)لوگو !!!

خدمت کاربران محترم دلسوز لوگوسـارا -ashkanzx1-food111

Ghasem Zare-shahdokht.parsa-a.namdar‌-hakan_68-

اکثرا هم مدیر یا مسول هستید ...امیدوارم از مدیران یک هفته یا یک ماهی نباشید

میدونید چیزهای خیلی خیلی مهمتر از لوگو برای انجمن هم وجود داره.مثل رنکینگ - تبلیغ انجمن -گرفتن تبلیغات و....

آیا شما های که مدیرهستید در راستای ازتقا رنکینگ سایت فعالیتی داشتید ...آیا این دقت و وسواس و حساسیت را در مورد فعالیت در تالار تخصصی تان هم به خرج میدید؟ بیشتر وقت را تان در پروفایل سر می کنید یا در تالار تخصصی تان!!!آیا میدونید اگر تالار زیر مجموعه مدیریت شما غنی باشه کاربران بیشتری جذب میشن.!آیا میدونید اگرانجمن لوگوی خیلی شیک داشنه باشه ولی محتوای علمی نداشته باشه هیچ فایده ای نداره

برای نظرسنجی های که برگزار میشه محدودیت زمانی تعیین کنید مثلا بعد از 5 روز نظرسنجی را ببندید و اعلام رای کنید چه نیازی هست که حتما 100 نفر شرکت کنن ....بنظرم بعد از 5 روز حتی اگه 4 نفر هم شرکت کردن چه اشکالی داره اعلام رای کنید....

حداقل اینطوری دیگه نیازی نیست بری دنبال کسی و ازش خواهش کنی بیاید رای بدید ...بعد باید اینجا با کلی ناز و عشوه و ادا و اطفار بگه اینا چیه من رای نمیدم

طرح های شبیه هم مثل 5-6 -7 را چه اشکالی داشت هر سه را شرکت میداید بعنوان یک طرح بعد از یرنده شدن انتخاب نهایی از بین 3 طرح شرکت کننده می موند برا مدیر اصلی و ارشد انجمن...

امیدوارم اسپم به حساب نیاد ولی نشد تشکر ویژه هم نکنم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

Construction عزیز که نظرتون صدر در صد مورد تایید مدیر ارشد بود، یه کم مهربون‌تر باشید، نظرات رو هم کامل بخونید... چون هرکی نظر داده از لب تیغ گذروندید... من ادعایی نکردم و ادعایی هم ندارم!!

من مشکلی با لوگو ها ندارم... حرف خاصی هم نزدم...

و الان که به لیست اسامی دوستانی که انتقاد دارند نگاه میکنم، مطمئنم کمتر از شما دلسوز نیستند.

تشکر از نکات آموزشی‌تون:icon_gol:icon_gol.gif

لینک به دیدگاه

واسه دوستانی که تحمل انتقاد ندارند باید اینجور صحبت کرد:

همه لوگوها بسیار عالی بودند... یکی از یکی بهتر و واقعا آدم در حیرت می مونه کدومو انتخاب کنه... من به همه طراحان حرفه ای که این 12 طرح رو کشیدن تبریک میگم و بهترین لوگو هم طرح 12 هست که بسیار خلاقانه، هنرمندانه،منعطفانه و زیبا در اومده و من بهش رأی میدم...

لینک به دیدگاه

راستش من قبلا" رای خودمو دادم و به نظرم لوگو ها در حد یه مسابقه ی طراحی لوگوی عمومی خوب بودن

اما در خصوص حرفهای Construction عزیز که کاملا" با سخنانشون موافقم و تیکه ی زیر رو میخواستم بگم که ایشون گفتن

اگه ما ایرانیارو حتی در کاری سر رشته نداشته باشیم ببرن و تاسیسات ناسا و طرح هاشون رو ببینن مطمئنا" انتقاد دارن و میگن باید بیشتر روش کار میشد اصلا" طراحیشاون بدرد نمیخوره جوابگو نیست و ...

حالا اگه به همین نقاد ها بگی لطف کن و یه سرح ساده برای ما بزن توش میمونه

فقط لازم دونستم بگم بهتر یکم منصفانه تر نظر بدیم

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
واسه دوستانی که تحمل انتقاد ندارند باید اینجور صحبت کرد:

همه لوگوها بسیار عالی بودند... یکی از یکی بهتر و واقعا آدم در حیرت می مونه کدومو انتخاب کنه... من به همه طراحان حرفه ای که این 12 طرح رو کشیدن تبریک میگم و بهترین لوگو هم طرح 12 هست که بسیار خلاقانه، هنرمندانه،منعطفانه و زیبا در اومده و من بهش رأی میدم...

آقا قاسم یه طرح با انعطاف بده بینم چی میشه!! :ws3:

لینک به دیدگاه
آقا قاسم یه طرح با انعطاف بده بینم چی میشه!! :ws3:

والا من هیچ ادعایی ندارم و منم مثل همه مبتدی هستم و ولی چندسال پیش با همون هنر ابتداییم یه لوگو واسه یه نشریه سیاسی درست کردم و احتمالا مورد داشته باشه من اینجا بذارم ولی خصوصی میفرستم ببینی:ws3:

لینک به دیدگاه
والا من هیچ ادعایی ندارم و منم مثل همه مبتدی هستم و ولی چندسال پیش با همون هنر ابتداییم یه لوگو واسه یه نشریه سیاسی درست کردم و احتمالا مورد داشته باشه من اینجا بذارم ولی خصوصی میفرستم ببینی:ws3:

وااااالا ما هم ادعایی نداریم آقا مدیـــــر! فقط تو مسابقه شرکت کردیم!

بفرست ببینم :w16:

لینک به دیدگاه

دوستان اگه حق اظهار نظر نداشتیم ، خب می گفتین دیگه چرا می زنین !!

دیگه نیازی به تمسخر و تیکه انداختن نبود.خب میگین بیاین رای بدین ، بعد میگین اگه رای نمی دین یا میدین ، دلایلتون رو هم بگین .بعد میایم میگیم ، اینجوری برخورد می شه.

.هر کی منتقده یعنی باید خودش یه لوگوی بهتر طراحی کنه ؟؟ شما مثلا یه آهنگی گوش می کنی ، بعد میگی خوشم نیومد به این دلیل و به اون دلیل.بعد باید بیان به شما بگن اگه میتونی خودت یه آهنگ بساز ببینم.اگه نتونستی پس ای متفکر و صاحب نظر ، نظر نده !!

خیلی این برخورد زننده بود با عرض پوزش....

من ترجیح میدم پست نظرمو پاک کنم.نظردهی باشه واسه دوستانی که باعث ارتقای انجمن می شن.ببخشید واقعا !

لینک به دیدگاه

تأیید و تشکر من به دلیل ماهیت صحبتایی بود که انجام شد نه به نوع لحن.

چون واقعاً یه کمی دور از انصاف حجمه ای از انتقادها بدون پیشنهاد به سمت دوستان طراح شد که قطعاً واسه طرحایی که دادن وقت گذاشتن و زحمت کشیدن. مثل خیلی از زحمات دیگه ای که تو انجمن کشیده میشه کارشون ارزشمند بوده. ولی با این نوع برخورد چیزی جز دلسردی و پشیمونی از وقتی که گذاشتن واسشون نداره.

مسئله هم داشتن جنبه انتقاد و .... نیست. انتقاد وقتی اسمشو واقعاً میشه گذاشت انتقاد که اگه حالا طراحی هم نمی تونید بکنید، کنار حرفتون پیشنهاد داده بشه و در پشت اون انتقاد یه یادگیری باشه. نه اینکه صرفاً بگیم اینا چی هستن دیگه؟ من به هیچ کدوم رای نمیدم. هیچ کدوم خوب نیستن و .... این میشه ایراد. نمیشه انتقاد :a030:

راستی در مورد لوگوی فعلی واسه اینکه مشخص بشه کلاً چی بوده و اینا. یه اصلاحی کنم صحبت Construction رو و اضافه کنم که لوگوی اولیه اصلی رو Frnzt یکی از گرافیستای انجمن تحصیل کرده در این رشته با سابقه کاری مناسب طراحی کرده و Codeplus (که نمونه طرح های ایشون رو هم میشه تو انجمن دید) با یه سری تغییرات به شکل فعلی در آورد که یعنی طرحی رو هوا و الکی هم اونجور که دوستان گفتن نبوده و شاید یه لوگوی کامل نباشه ولی خیلی از ویژگی های مثبت یه لوگوی مناسب رو داره. بیس و پایه اولیه لوگو که فرناز طراحی کرده بود هم اینه:

x6saofyol9666pnfedd8_thumb.png

لینک به دیدگاه
تأیید و تشکر من به دلیل ماهیت صحبتایی بود که انجام شد نه به نوع لحن.

چون واقعاً یه کمی دور از انصاف حجمه ای از انتقادها بدون پیشنهاد به سمت دوستان طراح شد که قطعاً واسه طرحایی که دادن وقت گذاشتن و زحمت کشیدن. مثل خیلی از زحمات دیگه ای که تو انجمن کشیده میشه کارشون ارزشمند بوده. ولی با این نوع برخورد چیزی جز دلسردی و پشیمونی از وقتی که گذاشتن واسشون نداره.

مسئله هم داشتن جنبه انتقاد و .... نیست. انتقاد وقتی اسمشو واقعاً میشه گذاشت انتقاد که اگه حالا طراحی هم نمی تونید بکنید، کنار حرفتون پیشنهاد داده بشه و در پشت اون انتقاد یه یادگیری باشه. نه اینکه صرفاً بگیم اینا چی هستن دیگه؟ من به هیچ کدوم رای نمیدم. هیچ کدوم خوب نیستن و .... این میشه ایراد. نمیشه انتقاد :a030:

راستی در مورد لوگوی فعلی واسه اینکه مشخص بشه کلاً چی بوده و اینا. یه اصلاحی کنم صحبت Construction رو و اضافه کنم که لوگوی اولیه اصلی رو Frnzt یکی از گرافیستای انجمن تحصیل کرده در این رشته با سابقه کاری مناسب طراحی کرده و Codeplus (که نمونه طرح های ایشون رو هم میشه تو انجمن دید) با یه سری تغییرات به شکل فعلی در آورد که یعنی طرحی رو هوا و الکی هم اونجور که دوستان گفتن نبوده و شاید یه لوگوی کامل نباشه ولی خیلی از ویژگی های مثبت یه لوگوی مناسب رو داره. بیس و پایه اولیه لوگو که فرناز طراحی کرده بود هم اینه:

x6saofyol9666pnfedd8_thumb.png

اینی که فرناز طراحی کرده هم خیلی خوشگله :a030:

لینک به دیدگاه

ماشالا چه درگیری به وجود اومد:ws3:خجالت نمیکشید؟؟؟؟:w000:عوض اینکه دم عیدی کدورت هارو بذارید کنار باعث ناراحتی همدیگه میشید.تک تکتون محروم شدین:banel_smiley_4::ws3:

بچه های عزیز انتقاد بحثش جداس.بهانه گیری هم جداس.به قول محمد انتقاد هاتون رو جوری بیان کنید که سازنده باشه.نه اینکه شرکت کنندگان رو ناراحت کنید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ماشالا چه درگیری به وجود اومد:ws3:خجالت نمیکشید؟؟؟؟:w000:عوض اینکه دم عیدی کدورت هارو بذارید کنار باعث ناراحتی همدیگه میشید.تک تکتون محروم شدین:banel_smiley_4::ws3:

بچه های عزیز انتقاد بحثش جداس.بهانه گیری هم جداس.به قول محمد انتقاد هاتون رو جوری بیان کنید که سازنده باشه.نه اینکه شرکت کنندگان رو ناراحت کنید.

:icon_gol:

وااااااااااااااااااااااااااالا :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...