رفتن به مطلب

سفير نوروز 93 شهر خود باشيم

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شمام تبریزی هستین؟:ws38:سن الله گلیندا:whistle:حالا که اصرار میکنید نیاید باشه اسم شما خط خورد:ws3:

نههههههههههههههههههههههههههههه:4564::ws3:گللم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سرگروه شما یا من؟:banel_smiley_4:

بذارید بقیه هم بیان اون موقع سر گروه مشخص میکنیم:ws3: حالا تا اونا میان شما سرگروه باشین میذارم جوونا راهو ادامه بدن:whistle:

لینک به دیدگاه
بذارید بقیه هم بیان اون موقع سر گروه مشخص میکنیم:ws3: حالا تا اونا میان شما سرگروه باشین میذارم جوونا راهو ادامه بدن:whistle:

من جونممممممممممممممممم:ws41:

لینک به دیدگاه
من همشهری ندارم اینجا

• :w02:

چرا عزیزم.اتفاقا همین یکی دو روز پیش بود با یکی اشنا شدم...اتفاقا رشته شم کشاوزی بود اگه اشتباه نکنم:w16:

یعنی.. مثلا من. سرگروهم.. بعد.. باید همشهری شهر خودمو پیدا کنم. که اونا عکسایی بگیرن به من بدن.. من ارشیو کنم. بدم.. به شما..؟

نه عزیزم.سرگروه به همراه عضای گروه تقسیم کار میکنین.(هدف از تعیین سرگروه این هستش ک من بیشتر با اون در ارتباط باشم.و تقسیم کار بین اعضای گروه صورت بگیره.

مثلا یکی دنبال سرچ مطلب از نت.یکی دنبال عکس(مهم نیس از نت باشه یا عکاس خود طرف باشه)

یکی دنبال موسیقی محلی و...و در نهایت کسی همه این عکسا و مطالب بصورت ی بوروشور ارائه میشه.الان لینک مسابقه سال قبل رو پیدا میکنم ک ی نمونه بزارم ببینین:a030:

من2-3تا تبریزی میارم :hapydancsmil:

خوبه.موفق باشی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...