رفتن به مطلب

صندلی داغ سری جدید شماره 1 با حضور مجید بهره مند

ارسال های توصیه شده

سلام علیکم خدمت همه دوستان

cowboypistol.gif

این سری اول صندلی داغ همراه با جوایز نفیسه،جوایز عبارتنداز:>>>>( جوراب+شکلات از اون قدیمیاش که ده تا میدادن بهمون 10 تک تومنی ازمون میگرفتن و غیره....):ws3:

هفته اول صندلی داغمون را با یکی از بچه های گل انجمن برگزار میکنیمballoony.gif

دوستانی که میخوان این عزیز ما رو بسوزونن یادشون باشه که خودش اعلام آمادگی کرده و کسی که برای قربانی شدن داوطلب میشه آمادگی هر گونه سوختن و جلیز و ولیز را در خودش دیده.

در نتیجه ==>> رحم نکنید! :ws3:

به خداوند قسم اگر بخوای این صندلی داغ رو به هر شکل ممکن بپیچونی من میدونم و تو! w000.gif

و اما دوست عزیز سوخته ماکسی نیست جز:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

hapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

مجید بهره مند

hapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

بچه ها همه باهم داغونش کنید. :ws50:

با توجه به تذکرات قبل

اسپم توسط دوستان ممنوع:banel_smiley_4:

سوال تکراری هم نپرسید:banel_smiley_4:

هر وقت سری سوالاتتون جواب داده شد بعدیا را بپرسید:banel_smiley_4:

شروعth_running1.gif:gnugghender:

پایان صندلی داغ:1393/01/02

ساعت :14

• Like 28
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولین سوالات روهم خودم میپرسم:ws37:

1- از این مرحله از زندگیتون راضی هستید؟

2- فکر میکنید به چند درصد از آرزوهاتون رسیدید؟

3- موفقیت را در چه می بینید؟

4- تفریح مورد علاقه تان؟

5- اولین کلمه ای که به ذهنتون رسید بگید.

- خدا؟

- مادر؟

- پدر ؟

- خانواده؟

- متنفر از ؟

دروغ ؟

اسم بهترین دوست؟

-همسر

-استاد

-ریس

6- اگه سه تا در جلوتون باشه کدومو انتخاب میکنید؟

- آینده

-دیروز

- امروز

7- نظرت رو در رابطه با من بگو بد بگی با دینامیت در یک عملیات انتحاری میترکونمد:ws3:

• Like 15
لینک به دیدگاه
اولین سوالات روهم خودم میپرسم:ws37:

اقا خوش امدی در خدمتیم

1- از این مرحله از زندگیتون راضی هستید؟

میشه گفت 70 در صد راضیم

2- فکر میکنید به چند درصد از آرزوهاتون رسیدید؟

به نظر من 40 درصد چون به خیلیاش نرسیدم

3- موفقیت را در چه می بینید؟

در ازاد بودن پیشرفت در مسیر زندگی و خیلی چیزای دیگه

4- تفریح مورد علاقه تان؟

مسافرت

استراحت

5- اولین کلمه ای که به ذهنتون رسید بگید.

- خدا؟صبر

- مادر؟عشق

- پدر ؟کار و زحمت

- خانواده؟محل امن

- متنفر از ؟دروغ گفتن ودروغ شنیدن

دروغ ؟دشمنی

اسم بهترین دوست؟%28024%29.gifحالا بماند چون دعوا میشه

-همسرخانواده

-استاداحترام

-ریسمسئولیت

6- اگه سه تا در جلوتون باشه کدومو انتخاب میکنید؟

- آینده

-دیروزدیروز رو انتخاب میکن چون توی گذشتم اشتباه زیاد بوده

- امروز

7- نظرت رو در رابطه با من بگو بد بگی با دینامیت در یک عملیات انتحاری میترکونمد:ws3:

من موندم چرا اسم امید بد در رفته برای اسپم به نظر من جاوید خان نفر اوله

خارج از شوخی به نظرم شما ادم شوخ و در عین حال در مورد کار هاتون بسیار جدی تشریف دارین خوب %28s740%29.gif

• Like 18
لینک به دیدگاه
من موندم چرا اسم امید بد در رفته برای اسپم به نظر من جاوید خان نفر اوله

خارج از شوخی به نظرم شما ادم شوخ و در عین حال در مورد کار هاتون بسیار جدی تشریف دارین خوب %28s740%29.gif

با سپاس از جواب های مختصر و مفیدت:icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

مهندس به سولات من جواب بده

1- عاشق چی هستی؟

2- بزرگترین اشتباه زندگیت؟

3- با چه سبکی از آهنگ سروکار داری؟

4- الان کجا کار میکنی؟

5- بهترین دوستت تو انجمن؟

6- دوست داشتی الان کدوم کشور باشی؟

7 به چه چیزی میخواستی برسی و نرسیدی؟

8- عید مسافرت میری؟

9- نظرت درباره من

حالا بقیه سوالات بمونه اینارو جواب بده تا بعدا ضربه فنیت میکنم:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهندس به سولات من جواب بده

اقا در خدمتیم بفرمایید

1- عاشق چی هستی؟

زندگی کردن با ارامش

2- بزرگترین اشتباه زندگیت؟

ادامه ندادن تحصیل

3- با چه سبکی از آهنگ سروکار داری؟

من معمولا اهنگهای قدیمی گوش میدم اصلا با این جدیدیا حال نمیکنم :ws3:

4- الان کجا کار میکنی؟

توی تاسیسات یک اداره مسئول فنی اونجا هستم

5- بهترین دوستت تو انجمن؟

همه بچه های انجمن خوبن و با همشون رفیقم 5479.gif

6- دوست داشتی الان کدوم کشور باشی؟

من دوست دارم برم فرانسه الونجا زندگی کنم چون جای خیلی عالی و ارومیه برای زندگی و فرهنگشون تقریبا با ما یکی هست

7 به چه چیزی میخواستی برسی و نرسیدی؟

به خیلی چیزا نرسیدم

8- عید مسافرت میری؟

قصد دارم برم اگه خدا بخواد ببینم چی میشه

9- نظرت درباره من

یک فرد فعال و با پشتکار که تا الان کشف نشده البته پسر مهربون و دوست داشتنی

حالا بقیه سوالات بمونه اینارو جواب بده تا بعدا ضربه فنیت میکنم:ws3:

اقا در خدمتیم تشریف بیارید %281M118%29.gif

• Like 15
لینک به دیدگاه

سلام

اول سوال تاریخی می پرسم که بری تحقیق کنی :w02:

1مرداویج که بود؟(خودم نمی دونم :ws3:)

2وشمگیر چه نسبتی با مرداویج داشت؟

3مزدک رو کی کشت؟ و چرا؟

4مانی چی می گفت؟

حالا سوال های آسون:دی

5تحلیل مدار در فرکانس بالا با فرکانس پایین چه تفاوتی دارد ؟

6مراحل ساخت ترانزیستور را شرح دهید؟

7تعداد دندان های انسان چند تاست؟

8تا حالا دستو و پات شکسته؟

9 به جز برق چی دوست داری؟

10 پرش طول چند متر می تونی بپری ؟ سه گام چند متر؟(نمی دونم قبول نیست باید امتحان کنی:gnugghender:)

• Like 10
لینک به دیدگاه

برادران عزیز من بعدا میام سوال میپرسم :ws3:

.اما الان یه نکته بود گفتم بگم.تاریخ اتمام صندلی داغو اشتباهی زدین سال 92

• Like 10
لینک به دیدگاه

آقا اجازه ...:icon_gol:

میشه جند تا سوال بپرسم...

دوست داريد اگه بهتون بگن ميتونید از زمان حضور انسان روي زمين تا الان توي كدوم دوره ي زمانيش زندگي ميكرديد كدوم رو انتخاب ميكرديد ؟

معيارهاتون برای دوست خوب چيه ؟

وقتي خسته ايد يا دپرس ، چي ميتونه حالتو نو جا بياره ؟

الگوتون توي زندگي كدوم شخصيته ؟

اگه از اول مي تونستيد انتخاب كنيد دختر باشيد يا پسر كدومو انتخاب مي كرديد؟

از نظر شما تعـــــــــــــــــــــهد بهتره يا تخصص؟

نظرتون راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

زيبا ترين كلمه اي كه تا حالا شنيديد چيه ؟

فعلا.....تا بعد...:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام داش مجید گل من یه پارادوکس واسم بوجود اومد هر کس که بیاد شما رو برشته کنه . باید خودش هم رو ی اون صندلی بشینه یا نه فقط میتونه برشته کنه در بره ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

سلام

او ل سوال تاریخی می پرسم که بری تحقیق کنی :w02:

اقا بپرس ولی منم کامل جواب میدما:ws3:

1مرداویج که بود؟(خودم نمی دونم :ws3:)

مردآویج با در هم شکستن قشون المقتدر (خلیفه عباسی) فرمانروایی دودمان ایرانی زیار را از طبرستان در شمال تا خوزستان در جنوب برپا ساخت. او ابتدا شهرهای شمالی را آزاد ساخت و سپس به فکر همدان، اصفهان و خوزستان افتاد. از بغداد لشكر بزرگي به سرداري هرون بن غريب، به مقابله مرداويج آمد و اين نخستين مقابله ميان مرداويج و لشكريان خليفه بود. دو لشكر در محلی میان قزوین و همدان با يكديگر مصاف دادند و جنگي سخت كردند، هرون کشته شد و مرداويج در نتيجه اين فتح بر همه شهرهاي ناحيه جبل و اطراف همدان استيلا يافت.

دوم دسامبر سال 931 ميلادي (11 آذر ماه 310 خورشيدي ) مردآویج كه تاريخ از او به نام يك ايراني انقلابي، يك ايراندوست بزرگ و يك عامل تجديد استقلال ايران نام مي برد پس از بيرون راندن عوامل و نظاميان خليفه عباسي از كاشان و ديگر شهرهاي مركزي ايران و درهم كوبيدن آنان درنبردي در 49 كيلومتري اصفهان وارد اين شهر شد و آن را پايتخت همه ايران اعلام كرد. در همين روز مردآویج در اجتماع مردم اصفهان كه براي ابراز احساسات نسبت به او گرد آمده بودند خطاب به آنان مطالب مهمي بيان داشت كه مضمون آن از اين قرار است:

من و يارانم كه به خاطر گرامي ميهن، شمشير برگرفته وجان بر كف نهاده ايم در روز تولد نور و گرمي ( روز آتش؛ روز نهم از ماه نهم سال ايراني ــ 9 آذر ) كه روز خوش يمني براي ايرانيان بوده است در نزديكي اصفهان سپاهيان وفادار به خليفه را بشكستيم و از ايران گريزانديم. من از ديلمان برخاسته ام ــ از ميان مردمي شكست ناپذير. هيچكس به خاطر كارهاي غير ميهني كه تا به امروز كرده است؛ بازخواست و مجازات نخواهد شد. ولي از امروز مجازات خيانت به ميهن و همكاري با بيگانه مرگ است. من مي خواهم ازاين پس جز به پارسي سخن نگوييد و همه آيين ها و جشن هاي گذشته را كه ميراث فرهنگي مان و بازمانده از نياكان ما ن هستند به همان صورت و با رعايت اصالت هر چه تمامتر برگزار كنيد، ترس و دروغ را از خود دور سازيد كه مايه همه بدبختي ها هستند « گفتار نيك ــ كردار نيك ــ پندار نيك » يك اندرز پدران مان است كه تمدن و بزرگي خود را بر پايه آن استوار داشته بودند و هرگاه كه از چارچوب آن خارج شدند آسيب ديدند. از رعايت اين اندرزها كسي آسيب نخواهد ديد. من همين امسال ــ 58 روز ديگر ــ در همين محل جشن سده را بر پا مي دارم تا ياد آور سه پندي باشد كه ذكر كردم.

مردآویج در پی گشودن اصفهان دستور داد تا تختگاه تیسفون یا همان ساختمان معروف به طاق کسری به شکل نخست خود بازسازی شود. مرداويج علاقه خاصی‌ به آداب و رسوم ملي داشت، از آن جمله جشن سده بود كه سال 323 در اصفهان بر پا داشت. چون اعمال او در آن جشن نمونه اي از مراسم باشكوه سده در ايران است، ذكر آن خالي از فايده به نظر نمي آيد: چون شب جشن سده فرا رسيد، مرداويج فرمان داد تا از كوهها و نواحي اطراف اصفهان هيزم بسيار گرد آوردند و آنها را در دو طرف زاينده رود و در كوه معروف به ” كريم كوه “ كه مشرف بر اصفهان است به شكل منبرها و قبه هاي بزرگ قرار دهند. چنانكه چون اين هيزمها افروخته شد، همه جا به یک باره غرق در نور و شادی شود. و همچنين فرمان داد بادبادک هایی به شکل پرنده های مختلف ساختند و هوا کردند که به دنبال خود فانوس یا شمع های فروزان را به بالا می بردند و در آسمان می درخشیدند. چون خورشید درحال فرونشستن بود، نوای شاد موسیقی اصیل ایرانی همراه با آوازهای دلکش و رقص های زیبای گروهی، دشت زاینده رود و اطراف سپاهان را فرا گرفته بود.

در هنگام برگزاری اين جشنها، احساسات و عواطف میهنی به اوج خود رسید و چنان چشمان دشمنان ایران را خیره کرد که دستگاه خلافت را به بیم و ترس و چاره اندیشی واداشت. سرانجام برآن شدند تا توطئه قتل او را عملی سازند. قتل مرداويج يكي از بزرگترين زيانهايي بود كه ملت ايران برد. زيرا اين امر باعث شد كه مرداويج نقشه وسيع و مهم خود يعني ايجاد حكومت بزرگي در ايران و برانداختن حكومت بني عباس را به پايان نرساند. درباره انگیزه کشته شدن مرداویج آرای گوناگونی توسط مورخان معاصر او، از آن میان مسعودی، صولی و مسکویه بیان شده‌است. ابوعلی مسکویه نویسنده تجارب‌الامم می‌گوید: چند تن از بزرگان ترك كه در شمار غلامان او خدمت مي كردند كينه وي را در دل گرفته بودند و در قتل او هم پيمان شدند.پس از آنكه مرداويج به گرمابه رفت، بر آن هجوم بردند. مرداويج را كشتند. غلامان بعد از فراغت از كار خود راه گريز پيش گرفتند. مسعودی تایید می‌کند که هنگامی که مرداویج می‌خواست به بغداد رود و خلیفه را دستگیر کند به قتل رسید. ابوعلی مسکویه و مسعودی هردو، خلیفه را در کشتن مرداویج سهیم می‌دانند. اینان و دو تن از غلامان او بجکم و توزون را نام می‌برند. این دو بودند که از کینه ترکان نسبت به مرداویج بهره جستند و پس از کشته شدن مرداویج به عراق گریختند و در شمار سپاهیان خلیفه درامدند و اندک زمانی به مقام امیرالامرایی رسیدند.

ابومخلد عبدالله بن یحیی که از دولت‌مردان مرداویج بود داستان خاک‌سپاری مرداویج را چنین یاد کرده‌است: هنگامی که تابوت مرداویج را به ری بردند من روزی پرجوش‌تر از آن روز ندیدم، همه گیلیان و دیلمیان چهار فرسنگ راه را پای برهنه پیمودند. او می‌گفت برادر مرداویج نیز با ایشان پیاده آمد. می‌گفت: من هیچ سپاه ندیده بودم که پس از مرگ فرمان‌روا، بی هزینه درم و دینار مردان و سربازانش این‌چنین به او وفادار بمانند.

هم اکنون پس از قرنها به دلیل محبوبیت مردآویج در میان ایرانیان و برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این بزرگمرد ایران زمین، برخی از ایرانیان نام فرزندان خود را به این اسم می‌خوانند و حتی بسیاری از شهرها محله هائی به اسم مردآویج را بر تارک خود دارند که در این زمینه، محله مردآویج اصفهان بسیار مشهور است. از جمله اسامی متفکرینی که به این نام معروف است پرفسور جوان، مردآویج بابائی می‌باشد و کتاب مردآویج زیاری و خلافت اسلامی به زبان انگلیسی از اثار مشهور او می‌باشد.

2وشمگیر چه نسبتی با مرداویج داشت؟

اقا اینو نپرسیدم ازش ایندفعه دیدمش میپرسم

3مزدک رو کی کشت؟ و چرا؟نقلاب و شورشی که کرده بودمزدک به دست انوشیروان کشته شد به خاطر ات

شورش و انقلابی که کرده بود

4مانی چی می گفت؟

اقا اون موقع که صحبت میکرد من تو نو اندیشان بودم نشنیدم چی میگفت:ws3:

حالا سوال های آسون:دی

در خدمتیم

5تحلیل مدار در فرکانس بالا با فرکانس پایین چه تفاوتی دارد ؟هر کدوم ضوابت خودشو داره و مفهم فرکانس توش فرق داره خوب

6مراحل ساخت ترانزیستور را شرح دهید؟

ترانزیستورها یکی از قطعات اساسی در الکترونیک هستند.ترانزیستور ها سوئیچ هایی هستند که برای خاموش و روشن کردن بکار می روند.اگر چه ترانزیستور ها یک قطعه ی ساده هستند اما یکی از مهم ترین قطعات الکترونیکی هستند.مثلا ترانزیستور تنها قطعه ای است که در ساخت یک پردازشگر پنتیوم استفاده می شود.یک چیپ پنتیوم تقریبا 3.5 میلیون ترانزیستور دارد.ترانزیستور هایی که در پنتیوم وجود دارند کوچکتر از ترانزیستوری هستند که ما استفاده خواهیم کرد اما عملکرد آن ها یکسان است.شکا زیر ترانزیستوری که ما استفاده خواهیم کرد را نشان می دهد:

transistor.jpg

ترانزیستور دارای سه پایه به نام های کلکتور (Collector) و بیس (Base) و امیتر (Emitter) می باشد.معمولا کلکتور با حرف C و بیس با حرف B و امیتر با حرف E نمایش داده می شود.گاهی اوقات این پایه ها در طرف مسطح ترانزیستور مشخص شده اند.ترانزیستور دارای یک طرف صاف و یک طرف گرد می باشد.اگر طرف گرد آن رو به روی شما باشد پایه ی کلکتور سمت چپ,بیس در وسط و امیتر در سمت راست خواهد بود.

از نماد زیر برای رسم یا نمایش ترانزیستور در مدار استفاده می شود.

symbol.gif

بیس,سوئیچ خاموش و روشن ترانزیستور می باشد.اگر جریان به سمت بیس جاری شود,جریان از کلکتور به سمت امیتر جاری خواهد شد (سوئیچ روشن است) و اگر جریانی به سمت بیس نداشته باشیم,جریان نمی تواند از کلکتور به سمت امیتر جاری شود (سوئیچ خاموش است).در شکل زیر مدار پایه ای را که ما برای ترانزیستور ها داریم مشاهده می کنید:

transistor1.gif

برای ساخت مدار ما باید ترانزیستور را همراه یک مقاومت دیگر به مداری که قبلا ساخته ایم اضافه کنیم.قبل از هرگونه تغییری در بردبورد (BreadBoard) منبع قدرت خاموش یا قطع کنید.برای قرار دادن ترانزیستور ابتدا پایه های آن را به آرامی جدا کنید و هر پایه را در سطری جداگانه در بردبورد قرار دهید.پایه ی کلکتور ترانزیستور باید با پایه ی مقاومتی که زمین شده است (با سیم مشکی) در یک سطر باشد.حالا یک سیم پرشی از مین به مقاومت 2.2 کیلواهمی و به امیتر ترانزیستور ببرید.سپس یکی از پایه های دیگر مقاومت را در یک سطر خارجی قرار دهید,حالا بردبورد شما باید شبیه شکل زیر باشد:

transistor2.gif

حال یک سر سیم پرشی زرد را در سطر مثبت (کنار خط قرمز) و سر دیگر آن را در همان سطر مقاومت 100 کیلو اهمی قرار دهید (به بیس متصل نشود).با روشن کردن منبع قدرت ال ای دی نیز رو شن خواهد شد.حال یک سر سیم پرشی زرد را از سطر مثبت به سطر زمین (کنار خط آبی) جابجا نمایید.با اینکار دیگر جریان به سمت پایه ی بیس ترانزیستور جاری نمی شود.

حال می خواهیم با استفاده از قانون اهم جریان وارد شده به ترانزیستور و جریانی که از ال ای دی عبور می کند را محاسبه کنیم.برای اینکار ما باید دو نکته را در مورد ترانزیستور ها در نظر داشته باشیم:

1)اگر ترانزیستور روشن باشد ولتاژ بیس آن 0.6 ولت بیشتر از ولتاژ امیتر خواهد بود.

2)اگر ترانزیستور روشن باشد ولتاژ کلکتور 0.2 ولت بیش تر از ولتاژ امیتر خواهد بود.

پس هنگامی که مقاومت 100 کیلو اهمی به منبع جریان مستقیم 12 ولت (12VDC) متصل باشد,مدار مانند شکل زیر خواهد بود:

transistor2.gif

transistor3.gif

بنابراین جریان جاری شده در مقاومت 100 کیلو اهمی برابر است با :

(12 – 0.6) / 100000 =

0.000114 A = 0.114 mA.

جریان جاری شده در مقاومت 2.2 کیلو اهمی برابر است با:

(10.6 – 0.2) / 2200 = 0.0047

A = 4.7 mA

اگر بخواهیم جریان جاری شدخ در ال ای دی افزای ش یابد,می توانیم از مقاومت کوچکتری نسبت به جای مقاومت 2.2 کیلو

اهمی استفاده کنیم و از این طریق ما بدون اینکه جریان ورودی را تغییر دهیم افزایش جریان در ال ای دی را خواهیم داشت.این یعنی اینکه ما می توانیم وسایلی را که با

قدرت بالایی کار می کنند (مانند موتورهای الکتریکی) را توسط مدارهایی با قدرت پایین و سبک کنترل کنیم.اگر چه میکرو کنترلر در نمی تواند جریان کافی برای روشن و خاموش کردن لامپ و موتور را تامین کند اما قادر است که ترانزیستور را خامنوش و روشن کند و ترانزیستور می تواند جریان زیاد لامپ ها و موتورها را کنترل کند.

همچنین بخاطر داشته باشید که وقتی که ترانزیستور خاموش است جریانی در آن جاری نمی شود.

7تعداد دندان های انسان چند تاست؟

:ws3:نمیدونم چون خودم ندارم دندون تعدادشم نمیدونم

8تا حالا دستو و پات شکسته؟

تا دلت بخواد خیلی زیاد

9 به جز برق چی دوست داری؟

مکانیک

10 پرش طول چند متر می تونی بپری ؟ نیم مترسه گام چند متر؟فکر کنم یک متر(نمی دونم قبول نیست باید امتحان کنی:gnugghender:)

%28s776%29.gif
  • Like 5
لینک به دیدگاه
برادران عزیز من بعدا میام سوال میپرسم :ws3:

.اما الان یه نکته بود گفتم بگم.تاریخ اتمام صندلی داغو اشتباهی زدین سال 92

در خدمتیم بفرمایید

اون تاریخ هم سوتی جاوید خانه دیگه نمیشه کاریش کرد%281M1392070250%29.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
آقا محید سوال:

کی برق اختراع کرد؟ دیگه سوال از این سخت تر پیدا نمیشه؟:ws3::ws3::ws3:

اقا چرا اینقدر سوال های سخت میپرسی نمیدونم ادیسون بود توماسشون بود یگیشون بود دیگه%28s878%29.gif:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

به به میبینم که عمو باز هم روی صندلی نشسته

من فک کنم همه سولارو پرسیدم قبلا:ws52:

به به عمویی

پسر عمویی هرچی سوال داری بپرس فعلا خونم اینجاست:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب مگه زوره بگو بلد نیستم:ws3::ws3::ws3:

نیوتن و یه نفر دیگه بود اسمش یادم نیست نیوتن گفت اگر یه جسم هادی از داخل میدان مغناطیسی عبور کند نیرو به آن وارد میشود که آن همان برق است شد

حالا کامل توضیح ندادم

ادیسون مخترع لامپ بود نه برق دادا:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...