رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی منابع طبیعی

ارسال های توصیه شده

خوب مثلا بگین پوست میوهامونو تو جنگل خاک کنیم پای درختا کود شه اینا:5c6ipag2mnshmsf5ju3بعد پلاستیکامو بیاریم بیرون:ws38:

نسبت به موضاعات و بخشهای تالار انتخاب بشه این مربوط میشه به زمحیط زیست

لینک به دیدگاه
سلام قاسم خوبی؟:w02:

میگم من میخوام شروع کنم واسه ارشد بخونم ان شاالله:ws3:

منتهی این حذفیات رو نمیدونم مثلا کتاب حقوق و قوانین یه قسمتاییش حذفه اما نمیدونم کدوم قسمتا یا مثلا جنگشناسی مروی مهاجر

این حذفیات رو چطور میتونم پیدا کنم؟:hanghead:

حذفیات نداره.. همه قوانین و همه مهاجر رو بخون.. حذفیات معنی نداره و شاید طراح به سرش بزنه و سوال بده..:ws3::a030:

لینک به دیدگاه
سلام عرض شد...

اقا قاسم کی استارت مجله مونو بزنیم. به گفته الهه جون مدیرتالارکشاورزی باید مجله کشاورزی با همکاری تالار شما زده بشه؟

مجله که داشتیم یکی:ws3:بچه ها مطلب داده بودن و فقط طراحی و صفحه بندیش مونده بود که محمود وکیلی امروز و فردا کرد و هنوز کار نصفه و نیمه مونده..:4564:من زبونم مودرآورد اینقدر به محمودخان گفتم.. حالا اگه طراح حرفه ای داریم و محمود واقعا کارو تحویل نمیده مطالب قبلی رو طراح جدید تحویل بگیره با کارای جدید ترکیب کنه.. البته مطالب قبلی واسه مجله شماره اول کافی بود.. من البته نمیتونم مطلب جدید و کمک جدیدی کنم چون گفتم که پایان نامه دارم و نمیرسم واقعا..

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام.

قاسم من همه تاپیک های زیربخش شیلات کشاورزی رو منتقل کردم به تالار منابع-----زیربخش شیلات.خودت ببین هر تاپیک مختص کجاست و زحمت انتقالش رو بکش:a030:

لینک به دیدگاه
ببخشید اگه براتون کاردرست کردم:hanghead:

نه معصومه جان.دو دقه هم وقتمو نگرفت..همه رو یجا با ی کلیک مارک کردمو فرستادم اینور!:w16:

قاسم بره به فکر باشه ک دونه دونه باید 6 صفحه رو چک و سوا کنه:ws3:

لینک به دیدگاه
نه معصومه جان.دو دقه هم وقتمو نگرفت..همه رو یجا با ی کلیک مارک کردمو فرستادم اینور!:w16:

قاسم بره به فکر باشه ک دونه دونه باید 6 صفحه رو چک و سوا کنه:ws3:

دست گل دوتاییتون درد نکنه مرسی مدیرای عزیزم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.

قاسم من همه تاپیک های زیربخش شیلات کشاورزی رو منتقل کردم به تالار منابع-----زیربخش شیلات.خودت ببین هر تاپیک مختص کجاست و زحمت انتقالش رو بکش:a030:

ممنون الهه.. باشه من مرتب میکنم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...

باعرض سلام و خسته نباشید.ببخشیدیک سوال داشتم ازمدیرمحترم.انجمنی ک شما راه اندازی کردید در تلگرامهم هست.لطفای لینک براش بذاریدچون بچهای ارشدواقعانیازدارن ب جزوات.ممنون

لینک به دیدگاه

[quote name='Zahra farmani']باعرض سلام و خسته نباشید.ببخشیدیک سوال داشتم ازمدیرمحترم.انجمنی ک شما راه اندازی کردید در تلگرامهم هست.لطفای لینک براش بذاریدچون بچهای ارشدواقعانیازدارن ب جزوات.ممنون[/QUOTE]

سلام. خوش اومدین به انجمن :a030:
کانال تلگرام انجمن اینه: @noandishaan
ولی خب مطالب اغلب تو خود انجمن هستش و گذاشته میشه و تو کانال خیلی ارائه نمیشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...