رفتن به مطلب

مسابقه بزرگ نواندیشان (ویژه نوروز 93 )

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 303
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اشجال نداره..

ضرر کردم باز تاپیک میزنم..:ws3:

نه دیگه نمیشه چوب خطتتون پر شد:ws3:

حتی اگه پوچم باشه..عدد محبوبمو نمیفروشم:w02:

خودتون خواستید رفتم بازش کنم:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه دیگه نمیشه چوب خطتتون پر شد:ws3:

خودتون خواستید رفتم بازش کنم:w02:

برو بازش کن ببینم؟بدووووووو هیجان دارم. مینا جان من بگو چیه زیرش... از تو مانیتور میام اونجاها:ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه
نوبت من نشد ؟؟؟؟:banel_smiley_4:

باید دوتا تاپیک تخصصی ایجاد کنید.. بعد شمارتونو انتخاب کنید. وگرنه انتخاب بدون تاپیک تخصصی نمیشه عزیزم.

• Like 5
لینک به دیدگاه
برو بازش کن ببینم؟بدووووووو هیجان دارم. مینا جان من بگو چیه زیرش... از تو مانیتور میام اونجاها:ws28:

پست اول ویرایش شد :a030:

مبارکتون باشه:hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه

البته اینو بگم. من در شانس صفرم... یه فالگیر به من گفته.. وهمچنان تا به امروز هم هیچ وقت شانس نداشتم.. اینجا رو نمیدونم به خاطر این دلم میخواد ببنم چیه... ولی باز هم فکر کنم...:banel_smiley_4:بله

یکیش که فروختم 100امتیاز بقیشم با خدا...وشانسمون.:whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
باید دوتا تاپیک تخصصی ایجاد کنید.. بعد شمارتونو انتخاب کنید. وگرنه انتخاب بدون تاپیک تخصصی نمیشه عزیزم.

يعني چي اونوقت من كه پاك گيج شدم :ws52: من فقط امشب و وقت دارم بالخره ميتونم انتخاب داشته باشم يا نه؟؟؟؟:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
يعني چي اونوقت من كه پاك گيج شدم :ws52: من فقط امشب و وقت دارم بالخره ميتونم انتخاب داشته باشم يا نه؟؟؟؟:ws52:

دوست عزیز شما باید استارتر دو تا تاپیک تخصصی باشید

بعد لینک اون تاپیکایی و که ایجاد کردید و میزارید اینجا و شماره مورد نظرتونو انتخاب میکنید:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دیدی من تاپیک مسابقه میزنم. یا مثلا تاپیک میزنم رزماری.. درموردش مینویسم.

شما یه تاپیک انتخاب میکنی تکراری هم نباید باشه... 2تا تاپیک.. بعد میای عنوان تاپیک هایی که زدی رو میزاری اینجا.. توجه کن تاپیک نه پست....اوکی بعد. یه شماره انتخاب میکنی...

باید تاپیک بزنی .. تاپیک تخصصی... موضوع دار.. که اولین پستشم خودتی دیگه.. افتاد...

مینا به من یه لیوان اب خنک بده زبونم مو دراورد. باز متوجه نشدی بگو بیام تو پروفایلت بگم. اینجا گفتم گفتم شاید یه سری دوستان مثل شما ندونن..:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_pf (34)::whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...