رفتن به مطلب

فراخوان مسابقه بیان حستون در لحظه تحویل سال

Hanaaneh

ارسال های توصیه شده

سلام همراهان wavesmile.gif

امیدوارم خوبناک باشید و حوصله همگیتون سر جاش نشسته باشهhapydancsmil.gif

پیشاپیش قدم گذاشتن بهار رو بر خونه دلتون ،بهتون تبریک میگم

تا چند ساعت دیگه زمستون بدرود رو میگه و میره

امیدوارم که با خوشی ازش خداحافظی کنیم و به امید سلام دوباره به زمستون

دوستای عزیزم یه مسابقه تدارک دیدیم برای بهار

از دوستانِ جان خواهش دارم که نوشته هاشون رو با موضوع حستون در لحظه تحویل سال ،اینکه بهار اومده ،اینکه یه سال رو پشت سر گذاشتید،برای ما هم بنویسید

نوشته های دلنشینتون رو هم تا تاریخ 18فروردین برای من به صورت پیغام خصوصی بفرستید.

انشاالله مسابقه رو 19 فروردین برگزار میکنیم

پیشاپیش از حسن توجهتون سپاس گذارم دوستانم :)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حنانه خواستم تو این مسابقه شرکت کنم.مخصوصا حال من ک امسال یخورده متفاوت تر و خاص تر از سال های پیش بود!

اومدم تو پروفت،پیام خصوصی رو زدم..چند خطی نوشتم...ولی نتونستم ادامه بدم:hanghead:

دوستای گلم شماها بیاین شرکت کنین..دوست دارم حس بچه هارو تو لحظه سال تحویل بدونم

لینک به دیدگاه
حنانه خواستم تو این مسابقه شرکت کنم.مخصوصا حال من ک امسال یخورده متفاوت تر و خاص تر از سال های پیش بود!

اومدم تو پروفت،پیام خصوصی رو زدم..چند خطی نوشتم...ولی نتونستم ادامه بدم:hanghead:

دوستای گلم شماها بیاین شرکت کنین..دوست دارم حس بچه هارو تو لحظه سال تحویل بدونم

دست بیارم این دهن منه جر بدم از دست تو؟:banel_smiley_4:

پاشو بیا بنویس ببینم:w000:

لینک به دیدگاه

من خیلی دوس داشتم امسال درمورد احساسم بنویسم.. ولی نمی دونم می تونم یا نه!

زیاد خوب نمی نویسم :|

دوس ندارم احساسم با متنی که می نویسم خراب شه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
من خیلی دوس داشتم امسال درمورد احساسم بنویسم.. ولی نمی دونم می تونم یا نه!

زیاد خوب نمی نویسم :|

دوس ندارم احساسم با متنی که می نویسم خراب شه hanghead.gif

پری جون احساس آدما خیلی با ارزشه

تو بنویس ما قبولت داریم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

حس خواب آلودگی شدید داشتم که بلافاصله بعد لحظه تحویل سال تا فراد ساعت 9 صبحش خوابیدم:w58:

خیلی حس قشنگیه بود لحظه تحویل سال نه هااااا حس 12 ساعت خوابیدن آخه اولین بار تو عمرم بود بدون اینکه وسطهای خوابم بیدار بشم خوابیدم اونم 12 ساعت:w58::ws3:

لینک به دیدگاه

منکه اصلا موقع تحویل سال حال و هوام همیشه عجیب غریبه :ws3: بس که هیجان دارم و یه عالمه آرزو که نمیدونم کدومو اول بزارم کدومو آخر ! وضعیه واسه خودش :ws3:

لینک به دیدگاه

لحظه تحویل سال نو دیگه رنگ و بویی نداره سال نو و تحویل و تحول زمانی رنگی داشت که از 15 اسفند تو هول و ولای مدرسه نرفتن بودیم ، از قرار های کودکانه که هرکی از فردا بیاد مدرسه خره ، از جیغ و هورای روز آخر و زنگ اخر، دیگه خبری نیست از اون شور و شوق ، سال هاست که 12/29 هیچ تفاوتی با 1/1 برام نداره:ws37:

لینک به دیدگاه
لحظه تحویل سال نو دیگه رنگ و بویی نداره سال نو و تحویل و تحول زمانی رنگی داشت که از 15 اسفند تو هول و ولای مدرسه نرفتن بودیم ، از قرار های کودکانه که هرکی از فردا بیاد مدرسه خره ، از جیغ و هورای روز آخر و زنگ اخر، دیگه خبری نیست از اون شور و شوق ، سال هاست که 12/29 هیچ تفاوتی با 1/1 برام نداره:ws37:

خو همینو مینوشتی

• :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...