رفتن به مطلب

نظرسنجی سفیر نوروز93 ، شهر خود باشیم

بهترین گروه از نظر معرفی شهر و تهیه بروشور  

85 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین گروه از نظر معرفی شهر و تهیه بروشور

ارسال های توصیه شده

تبریک میگم به گروه مشهد به عنوان گروه اول :a030:

خسته نباشید به سایر گروه ها واقعا زحمت کشیدن :icon_gol:

و تشکر از هم گروهی های خودم گروه برتر کرج :w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از ناصرم تشکر می کنم که دستیار خانوم مدیر بود تو این مسابقه و اصلا پیداش نبود! :ws3:

واقعا!! اصلا معلوم نیس کجا غیبش زده:icon_razz:

شخصا به تمامی 5 گروه تبریک میگم.از شهرهای جنوبی و جنوب غربی مث خوزستان آشنایی چندانی نداشتم و همچنین بهشهر برام جالب بود.و فک کنم اولین نفری بودم ک بروشوراشونو کامل خوندم:ws3:

دسستون درد نکنه:icon_gol:

مشهم ک از همون بدو تولد ارادت خاصی براش دارم.و جزو شهرهایی ک بعد ارومیه،حاضرم اونجا زندگی کنم:icon_redface:

و ی اعتراف میکنم ک بنده کلا از کرج خوشم نمیومد:5c6ipag2mnshmsf5ju3هر چی شهرها به پایتخت نزدیک تر میشن زیبایی خودشون رو از دست میدن...فرهنگشون گم میشه،طبیعتشون بیشتر داغون میشه.و منم مث خیلیا فقط جاهای خاصش رو دیدمو میشناسم غیر اون نه!

ولی این مسابقه نظرمو در مورد کرج عوض کرد.براش جای امید هست هنوز:ws3:

همین مشارکت و همکاری گروهی ودوستانه ک بین تک تک اعضا بود خودش ستودنی.اونم تو فضای مجازی

هماهنگ کردن هم گروهها،ارسال کار به همدیگه و تصمیم گیری و سلیقه بروشور خودش کار مشکلی.

درسته مشهد اول شد،ولی واسه خود من تجربه خوبی بود!خیلی از شهرهارو به شخصا فقط اسمی میشناسم.

متاسفانه صدا و سیمای ما اطلاع رسانی دقیقی نمیکنه...و ماها از فرهنگ و پیشرفتهایی ک فلان شهر داره بیخبریم.

ولی امثال همچین مسابقاتی باعث میشه بهتر با کشورمون اشنا شیم!

همیشه شاد و موفق باشیم:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه

با اینکه اعتراض دارم:whistles:اما به همه ی دوستان گل و 5گروه تبریک میگیم نه بهخاطر اول و ... شدن به خاطر اینکه واقعا همه گروها زحمت کشیدن خسته نباشید:icon_gol:

من از اولش چشم داشت مالی نداشتم همین به مدال هم قانعم:ws3:

لینک به دیدگاه

نظری در مورد تبریز ندادم!چون کافیه ی عطسه کنم فوری میوفتم وسط میدون تبریز:ws3:

نزدیکی و کم بودن مسافتت و تا حدودی نزدیک بودن فرهنگامون باعث شد نظر خاصی ندم.

وگرنه از لحاظ فرهنگ،زبان،زیبایی.. و نهایتا تعصب باشه رتبه اول رو میدم بهشون:whistle:

لینک به دیدگاه
حالا یه تبریکم به ما می گفتین به جایی بر نمی خورد هااااا!!! :banel_smiley_4:

ممنون الهه جون.. خیلی زحمت کشیدی :icon_gol:

و هانیه عزیزم با ایده جالبش بستر شادی مارو جور کرد :ws3:

از دوست خیلی خیلی خیلی خوب و با معرفت و مشهدی غیر مشهدی فعال خودم فائزه جونم تشکر می کنم بابت زحاتی که کشید ♥

و همه کسایی که وقت گذاشتن و تو نظرسنجی شرکت کردن :icon_gol:

از ناصرم تشکر می کنم که دستیار خانوم مدیر بود تو این مسابقه و اصلا پیداش نبود! :ws3:

منم تبریک میگم به همه گروه ها:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

کار همه عالی بود ولی مشهد تک بود انصافا!!!:ws3:

قربونت پری جووووون:w02:

من اولین بارم بود تو همچین مسابقه ای شرکت می کردم و نمی دونستم به روش های دیگه هم میشه بروشورو تهیه کرد:ws52:

البته سعی کردم بروشورمون وطنی باشه و تعدادی از عکسها رو خودم تهیه کردم تا جالب تر به نظر بیاد:ws37:

امید است که همه دوستان با مشهد بیشتر آشنا شده باشن

از پری جون هم ممنونم بخاطر همکاری خوبش. با اینکه سرش شلوغ بود ولی بازم تونست سروقت کارو تحویلم بده:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
منم تبریک میگم به همه گروه ها:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

کار همه عالی بود ولی مشهد تک بود انصافا!!!:ws3:

قربونت پری جووووون:w02:

من اولین بارم بود تو همچین مسابقه ای شرکت می کردم و نمی دونستم به روش های دیگه هم میشه بروشورو تهیه کرد:ws52:

البته سعی کردم بروشورمون وطنی باشه و تعدادی از عکسها رو خودم تهیه کردم تا جالب تر به نظر بیاد:ws37:

امید است که همه دوستان با مشهد بیشتر آشنا شده باشن

از پری جون هم ممنونم بخاطر همکاری خوبش. با اینکه سرش شلوغ بود ولی بازم تونست سروقت کارو تحویلم بده:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

راستش من خودم پوستر تو ذهنم بود ولی همونجوری که خودت گفتی وقت نداشتم سرمو بخارونم :ws3:

لینک به دیدگاه
راستش من خودم پوستر تو ذهنم بود ولی همونجوری که خودت گفتی وقت نداشتم سرمو بخارونم :ws3:

پری؟؟؟ پری؟!!؟؟ پریـــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟

یعنی تو اینجوری تو ذهنت بود و به من نگفتی؟

خب می گفتی من درست می کردم دختررررررررررر

لینک به دیدگاه
پری؟؟؟ پری؟!!؟؟ پریـــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟

یعنی تو اینجوری تو ذهنت بود و به من نگفتی؟

خب می گفتی من درست می کردم دختررررررررررر

چرا گفتم فتوشاپم بد نیس؟ :ws28:

وقت نداشتم بگم فائزه درکم کن :ws3:

بعدشم اون کاری که تو انجام بدی بهتریـــــــــــــــنه.. چه پوستر باشه چه یه نصف خط توضیح! بعـــــله :w16:

لینک به دیدگاه
چرا گفتم فتوشاپم بد نیس؟ :ws28:

وقت نداشتم بگم فائزه درکم کن :ws3:

بعدشم اون کاری که تو انجام بدی بهتریـــــــــــــــنه.. چه پوستر باشه چه یه نصف خط توضیح! بعـــــله :w16:

مرسی عزیزم.....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گفتی ولی خب منم فتوشاپم خوب بود می تونستم بهتر از این درست کنم:hanghead:

فدات خانومی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
مرسی عزیزم.....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گفتی ولی خب منم فتوشاپم خوب بود می تونستم بهتر از این درست کنم:hanghead:

فدات خانومی:icon_gol::icon_gol:

عزیزی شما :icon_gol:

لینک به دیدگاه

محض رضای خدا یکی نیومد بگه این بچه مون دست تنها، بی تجربه از شهرشون گفته برامون یه اسمی ازش ببریم:4564: بسوزه پدر بی کسی :4564::w58:

ممنون از الهه عزیزم و تبریک به گروه های برتر.

انشالله بتونم سال دیگه بهتر در صحنه ی رقابت حاضر شم:whistle::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1389667]محض رضای خدا یکی نیومد بگه این بچه مون دست تنها، بی تجربه از شهرشون گفته برامون یه اسمی ازش ببریم:4564: بسوزه پدر بی کسی :4564::w58:

ممنون از الهه عزیزم و تبریک به گروه های برتر.

انشالله بتونم سال دیگه بهتر در صحنه ی رقابت حاضر شم:whistle::5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب اولین گروه از سفیر نوروزی 94 حضور خودش رو اعلام کرد:ws3:

در جریان باشین اگه یهو من نبودم،رفتم سفرآخرت..یکی ادامه بده:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...