رفتن به مطلب

صندلی داغ سری جدید شماره 2 با حضور Gandom.E

Javid Maleki

ارسال های توصیه شده

سلام زهرا جونسلام پرنازم

ممنون از دعوتت:icon_gol:

چون آجی گله خودمی دلم نمیاد خیلی سوال بپرسمافدایی دارییییی:ws3:

1. از زندگی چه توقعی؟خوشبختی و آرامش

2. وقتی به یه چیزی خیلی امید داری و نمیتونی بهش برسی چه عکس العملی نشون میدی؟شاید چند روز ناراحت باشم ولی در آخر میگم حتما صلاح این بوده

3. تا حالا شده خدا ت اوج امیدواری ناامیدت کنه؟خدا تنها امید منه...خودم نا امید شدم بعدش خدا امیدوارم کرده اما برعکسش نه:ws3:

4. تا حالا از دست خدا شاکی شدی؟نه...حتی تو بدترین شرایطم نپرسیدم چرا:ws37:

حالا سوالات حقوقی:gnugghender::icon_pf (34)::ws3:

1. مجازات شکار غیر مجاز تو مناطق شکار ممنوع چیه؟عزیزم درجه بندی داره ولی در کل حبس از 91 روز تا سه سال یا جریمه نقدی تا سقف دو میلیون مجازاتش هست فک کنم:ws52:

2. چقد تو قانون واسه محیط زیست حق در نظر گرفته شده؟جدیدا رشته ای به نام حقوق محیط زیست در رشته حقوق به وجود آمده و خدارو شکر دارن به این مهم بها میدن(تاپیکشو میزنم..منتظر مقاله ام):ws3:

3. چرا اکثر مجازات های دست درازی به محیط زیست و کشتار بی رحمانه ی حیات وحش اینقد ساده و آبکی هستند یا در صورت منصفانه بودن هم اجرا نمیشن در کشور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا چرا؟؟؟مسئولین رسیدگی کنین لطفا:w000::whistle::ws3:

فعلا اینارو داشته باش تا بعد خدمت برسیم:w02:

منتظرم خانومی:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام زهراجانسلام آقا سجاد

صندلی داغ!اوهوم:confused:

خب منم چندتا سوال راحت ازت بپرسم ببینیم چندچند میشیم!

1- اسم دختره تو فیلم شعله چی بود؟اصلا فیلم شعله رو دیدی؟چرا نوستالژی در ایران اینقدر با فاصله های زمانی کم تو بورسه؟همونی که عاشق وی جی بود؟؟؟:ws52:آره یه بار دیدم....اتفاقا الان چند ساله رو بورسه هااااااا:w02:

2- در دادگاه لاهه رییس هیئت قضایی ایران کی بود؟دکتر مصدق؟؟:ws52:

3- فلسفه صندلی داغ چیه؟چرا بهش میگن صندلی داغ؟فلسفه نداره..برای سرگرمی و بی رودربایستی سوال پرسیدن این صندلی طراحی شده..کسی ام که رو این صندلی میشینه باید حتما راستشو بگه..بعدم چون سوالا شاید باب میلش نباشه و مجبوره راست بگه..یه کم داغ میشه صندلیش:ws3:

4- فرق بین باور و ایمان و اعتقاد چیه؟اصلا تفاوتی بینشون میبینی؟باور از یقین نشات میگیره و خیلی سخت میشه تغییر داد..ایمان معنوی تر هست و یه اعتماد قلبی و درونیه..اعتقاد هم از ایمان و باوروتجربه نشات میگیره و میشه نظر هر انسان:ws3:

5- منو در سه سطر تشریح کن! ازمایشگاه اناتومی انسانی!!نمیشه سه کلمه باشه؟؟!!شما یه آقای متین و پردانش و مهربون و دقیق و نکته سنج و خوش مشرب و خوش ذوق و متخصص و حرفه ای و تو دار و درونگرا و فلسفی نگر و ریز بین و موفق و پر مشغله و ...هستین-بعدم اینکه چون تبریزی و آذری هستی یه دونه باشی:ws3:خیلی ام طبع طنزتون محترمانه و جالبه...با تشکر:smiley-gen165::ws3:

6- برای عوض کردن شرایط جمله تو امضات به عنوان کسی که اختیار تام داری چیکار میکنی؟از خودم شروع میکنم و همیشه راست میگم و از این لحاظ ترجیح میدم یه انقلابی باشم:ws37:

7- چرا مردم از نخوابیدن میترسند؟خواب یک قرارداد هست نه یک نیازنمیدونم چون من نمیترسم اما به نظر من نیاز هست نه قرارداد:ws52:

8- اگر دوتا زن بچشونو بیارن که هردوتاشون مادرش هستن و با ترس شمشیر هم حل نشه چجوری حکم میکنی برای پیداکردن حقیقت مسئله؟با حکم آزمایش ژنتیک:ws3:-امکان نداره جنین تو دو تا رحم پرورش یافته باشد:w58::w02:

9- واقعا اون کتابهای کلفت با اون همه بند و تبصره و ماده حقوقی رو میخونین یا برای کلاس گذاشتنه؟:ws3:میخونیم ولی بیشتر واسه کلاس گذاشتنه:ws3:

10- فرض کنیم در هائیتی به دنیا میومدی! احتمال اینکه ظرف یکسال اینده صبحتو با ایة الکرسی شروع کنی چقدره؟ینی تولد یک سالگیم آیه الکرسی رو حفظ باشم یا الانم اونجا زندگی میکردم؟؟؟اگه فرض اولم منظورتونه که اون موقع بابامو به زور صدا میکردم ولی فرض دوم اگه منظورتونه..صد در صد همونجام صبحمو با آیه الکرسی شروع میکنم:ws37:

11- میدونستی همه خدایان در ابتدا مادینه بودند بعدا دچار نرینگی حاد شدند؟دلیلش چیه؟نه..واقعا؟؟؟دلیلش شاید این باشه که اونا مادینه بودن تا مادر صداشون کنن..آخه واژه مادر مقدس تر از واژه پدره:whistle::ws3:

12- بهترین کتابهایی که تاحالا خوندی رو پیشنهاد بدهکتابچه عشق و قدرت-برای تمرین هنر ظریف زندگی-نویسنده:لین و.اندروز و کتاب سینوهه:ws37:

13- قضاوت بهتره یا وکالت؟چرا؟وکالت...چون وکالت دفاع از حقه اما قضاوت خیلی سخته،باید حکم بدی

14- بالاترین میزان تولید بوغدا در دنیا مال کدوم کشوره؟چرا ما یه سال فقط تونستیم خودکفا بشیم؟فک کنم اتحادیه اروپا:ws52:چون که کلا خودکفایی به ما نیومده:banel_smiley_4:

15- یک حکم حقوقی بده که از فردا هیچکس سیگار نکشه!(ذهنیتتو نسبت به التزام فکری و عملی در بعد کلان نشون بده)از فردا وارد و تولید سیگار غدغن و مصرف آن در ملا عام جریمه سیصد هزار تومانی دارد:ws3:

موفق باشی:icon_gol:

خوشحالم کردین..ممنون:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلاااام سهلااااام

فداییی داری گندم:ws3:سربااازتمآخ آخ آخ آخ گاد...عاششششقتم:ws3:

خواستم بزارم بعد دیدم قطعا یادم میره!

چه خبرا؟سلومتی

حقوق میخونی تا حالا حقوقم گرفتی؟نه بابا کار ندارم که حقوق داشته باشه ولی چرا یه بار نواندیشان حقوق ترجمه بهم داد:ws3:

اولین بلایی که سر حقوقت اوردی چی بوده یا دوست داری چی باشه؟اومد تو کارتم نفهمیدم کی خرج شد:ws28:

اگه کسی رازی رو بهت بگه ،برای اینکه به خودش ضرری نرسه با کسی درمیون میزاری؟بستگی به موقعیتش داره..خیلی سخت همچین کاری میکنم(اگر بخوام انجامش بدم)

بهترین حالتی که میتونی راحت با خدا حرفات بزنی تو چه حالتیه یا کجاست؟در اتاقمو میبندم..یه سجاده میندازم میشینم روبروی سجاده..زانوهامو بغل میکنم بعد اونقد حرف میزنم و به بالا نگاه میکنم تا حرفام تموم شه..اون لحظه احساس میکنم سرم رو پای خداس:ws37:

دوست داری تو این لحظه کجا باشی؟:ws37:دوس دارم مسجد النبی باشم یا پیش خودش:ws37:

از کی میخوای برات دعا کنه؟از دوستام...بابابزرگم..مامان بزرگام:ws3:

سنگ صبور هستی؟تلاشم اینه که باشم..باید از بقیه پرسید

تا حالا شده نصیحتی به کسی کنی بعد ببینی خودت داری خلافش انجام میدی؟:4564:یادم نمیاد کسی رو نصیحت کرده باشم..چون خودم به نصیحت احتیاج دارم:ws3:

بیشتر دوستات چطوری یاد میکنی؟:w02:بهشون زنگ میزنم یا ایمیل-اینجام میرم پیام میذارم حالشونو میپرسم:w02:

دوست بی معرفت داشتی؟نه

ماشین سواری رو دوست داری؟میدونی ادم بکشی چند امتیاز داره؟بلی دوس دارم-آدم کشی امتیاز داره یا مجازات؟؟؟:w58:

نظرت راجع به پارک دوبل چیه؟:ws52:پارک دوبل مزخرف است:ws3:

یه مرد جلوت خاموش کنه اولین چیزی که میگی چیه؟حواست کجاس؟؟؟بعد بگید خانما دست فرمون ندارن:w000::ws3:

تا حالا شده سوسک بکشی؟:sad0:نه ولی با شیلنگ آب دنبالش کردم تا از جلو چشام محو شه:ws3:

سوسک ترس داره یا مرد بداخلاق؟:whistle:سوسک:ws28:

نظرت راجع به من؟:ws3:شیطون و مهربون و با معرفت-بمب انرژی و مودب:w02:

مجازات اس ام اس دادن در حال رانندگی چیه؟مکالمه با تلفن همراه جریمه داره ولی اس ام اس زدن نداره فقط دور از جون خودت میری به نا کجا:ws3:

میدونی که خیلی با معرفتی؟تو میدونی که خیلی دوسِت دارم؟؟:ws3:

چرا همه الان درس میخونن؟چون نزدیک امتحاناته:ws3:

خواب دوست داری یا بیداریو؟چرا؟بیداریو...چون وقتی میخوابم دیگه احساس میکنم کنترل محیط رو ندارم:ws3:

اهل رژیم هستی...یعنی اراده کاریو داری؟یه بار تصمیم گرفتم سه کیلو کم کنم ..در عرض دو هفته 5 کیلو کم کردم-چون غذا رو میدیدم یاد یه آدم چاق با شکم آویزون میوفتادم کلا حالم از غذا بهم میخورد:sad0::ws3:

یه جمله ای که دوسش داریو بهم بگو؟هر چی شاید یه تجربه شاید نصیحت و ...هیچوقت نذار هیچ عاملی تورو از خدا غافل کنه..چون اون منبع همه خوبیهاست:ws37:

تا حالا فک کردی شاید بچه پرورشگاه بوده باشی؟:ws28:آره به شدت:ws28:

چیزی بوده که تو بچگی دوست داشتی داشته باشی اما نداشتی؟نه فک نمیکنم:ws52:

در چه سنی خط داشتی؟به نظرت بهترین سن چیه؟15سالگیم-بستگی به ظرفیت و نوع استفاده شخص هست

ایا وایبر چیز خوبیست؟خیر:ws3:

بهترین عکسی که گرفتی چی بوده؟عکس از یه مزرعه گل تو راه اردبیل داشتیم برمیگشتیم به تهران به بابا گفتم نگه داشت عکس انداختم-خیلی خوجله:ws3:

بهترین سفرت؟سفرم به شیراز رو هیچوقت فراموش نمیکنم:ws37:

بهترین نصیحتی که بهت شده؟شغل آینده ت مسئولیت سنگینی داره،اگه نمیتونی امانت دار اسم خدا باشی همین امروز تغییر رشته بده:hanghead:

تیکه کلامت چیه؟واخنی؟؟؟:ws3:

.

.

.

از درو دیوار پرسیدمفدایی دارررررری:ws3:

• :ws3:نفس بکش:hapydancsmil:
    فعلا:icon_gol:

بازم بیا منتظرم:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلامسلام عزیزم

خوبی خانم خانما؟قربونت تو چطوری؟؟:w02:

سوال تکراری بود شرمندهراحت باش من صدبارم جواب میدم خیالت تخت:w02:

1. آشپزی بلدی ؟ مثلا چه غذاهایی؟ خیلی کم- ماکارونی - لازانیا-پیتزا -کته-کباب-ماهی شکم پر-بیشتر سالاد ودسر واینا درست میکنم تا غذا

2. چه غذایی رو بیشتر دوست داری؟قورمه سبزی- خورشت آلو اسفناج-ماکارونی-ماهی شکم پر

3. به جز دروغ که اکثر آدما ازش متنفر هستن، چه چیزی بیشتر ناراحتت میکنه؟خیانت-حتی بیشتر از دروغ

4. تعریفت از خانواده ؟ریشه هر انسان و بنیاد تشکیل شخصیت و رفتار اجتماعی آدما

5. اهل فوتبال هستی ؟ اگه آره چه تیمی؟بهله-استقلال:ws3:

6. یک هدف بزرگت در زندگیت رو بگـــــــــو؟مهمترینش به جا گذاشتن اسم و یاد خوب هست-بعدم موفقیت چشمگیر در رشته ام-بعدم تشکیل و داشتن خانواده ای که با سربلندی و افتخار اسمشونو بیارم:ws3:

7. نظرت در مورد نواندیشان و بچه های نواندیشان؟یه سایت علمی و خوب و مفید که دوس داشتم فعالیت مفید داشته باشم اینجا و بچه های خوب وصمیمی و مودب(همه چی آرومه:ws3:)

8. یه تعریف از خدا؟بهترین بهترینا،بزرگترین بزرگترینا،سرچشمه همه خوبیها،خیلی عاشقشم:ws37:

در آخر موفق باشی .....ممنون از دعوتت،ببخشید اگر سوالات کمه :w02:

خوشحالم کردی خانومی..بازم بیا:w02::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

من بلد نیستم سوال بپرسم ولی حالا:hanghead:معلوم میشه:whistle:

گوس که بود؟:ws3:من چه میدونم:w000::ws3:

تیم مورد علاقه ات ؟(تو ایران و اروپا)ایران(اسقلال)اروپا(بارسلونا-کمابیش رئال-چلسی-یوونتوس)

به نظرت بیماری وسواس خوبه یا بده؟بده

اول پیچ اختراع شد یا پیچ گوشتی؟هر دو هم زمان:ws3:

بزرگترین تحول در جهان از اول تاریخ؟انقلاب صنعتی

به نظرت چرا پرتقال بهترین میوه است؟:w02:چون ویتامین ث داره:w16:

حیوون خونگی دوست داری؟اگه آکواریوم وماهی ام حیوون خونگی محسوب میشن آره:ws3:

مار بیشتر دوست داری یا جغد؟هیچکدوم:banel_smiley_4:

نظرت در مورد ریاضی چیه؟بَدِم میااااااااد:ws3:

آخر محور کجاست؟

همونجا:ws3:

• :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام

سلام

اول از همه مرسی از دعوتت ممنون

خواهش میکنم..افتخار دادین:icon_gol:

راستش من زیاد بلد نیستم بپرسم ولی چشم لطف دارین:icon_gol:

1 ) چه قدر رویا پردازیی میکنی ؟ اصلا کلا به رویاهات فکر میکنی ؟60 در صد زندگی مارو رویا تشکیل میده..منم اول رویا پردازی میکنم بعد اونو تبدیل به هدف میکنم تا بهش برسم

2) تنهایی رو دوست داری اره ؟ نه ؟ چرا ؟هم آره هم نه-بعضی اوقات لازمه که آدم با خودش خلوت کنه

3) انسان (توی پیشرفت و رسیدن به سعادت و ارزو ها ... ) محدوده یا نه ؟ چرا ؟انسان برای هیچ کاری محدود نیست اما موقعیت و شرایطش اونو محدود میکنه

کلا به اینکه بشر محدود هست یا نه نظرت چیه ؟بله همونوطور که بالا گفتم شرایط،انسانو محدود میکنه

4) عشق چه رنگیه ؟ یه رنگی بین سبز و ابی-خیلی ملیح و لطیف

6) زندگی ساده یا رنگارنگ ؟ (خواهش میکنم صادقانه پاسخ بدهید ! ) زندگی رنگارنگ با دل ساده:ws3:

همینا

پایدار باشی تاهمیشه گندم خانم

مرسی:icon_gol:

خیلی خوشحالم کردین..ممنون:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بادرود وسلامی دوباره اینا تورا یاد چی میندازه

1-مولاناشمس

2-سهراب سپهریدیدن سادگی ها و مهربونیها

3-شریعتیوالا اینقد جک ساختن براش یاد جکاش:ws28:

4-سبزرنگ معصومیت

5کو؟؟؟؟:ws3:

6-صادق هدایتمتفاوت

7-ایراندوسش دارم

8-خرداد......:hanghead:

ممنون از دعوت وجوابت:icon_gol:

ممنون از حضور مجددتون...خوشحالم کردین..بازم بیاید:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
خوب اول سلام خدمت بانوی حقوق دان وبامرام انجمن سلام بر آقا مهدی مدیرومدبر:ws3:

دوم اینکه از مسئولین انجمن جای تشکر داره که این صندلی داغ قبل از اجرای مرحله دوم هدفمندی برگزار کردن وگرنه تامین سوخت اون برامون خیلی گرون تموم میشد :ws3:

خوب شروع کنیم ؟بسم اله:icon_redface:

در آینده قضاوت یا وکالت ؟وکالت

روشهای کشف جرم خانوم مارپل رو بیشتر دوست داشتی یا هرکول پوراو رو :ws3:روشهای کشف جرم خودمو:ws3:

یه خط از قران ..معنی سوره شعرا-آیه 83

رَبِّ هَبْ لِي حُكْمًا وَأَلْحِقْنِي بِالصَّالِحِينَ-پروردگارا به من دانش عطا كن و مرا به صالحان ملحق فرماى

یه خط از بزرگان بخیل برای ثروت خود نگهبان است و برای ارث انباردار. ( بزرگمهر )

یه خط از یه شاعر میر من خوش میروی کاندر سراپا میرمت-خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

خوش خرامان میروی چشم بد از روی تو دور-دارم اندر سر خیال آنکه در پا میرمت(حافظ)

یه خط نصیحت این سه نکته را به یاد داشته باشید: احترام به خود، احترام به دیگران و مسئولیت همه کارهایتان را پذیرفتن.

یه خط انتقاد هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچی

خو حالا این تازه شمعکش بود تا ترموکوپل گرم بشه ... .میخوام شیر گازرو رو باز کنم آماده ای ؟بله:ydm47612zsesgift969:ws3:

یه مدت پیش تو مهرشهر سه نفرو شرور واعدام کردن یادته ؟نه یادم نیس:ws52:

میدونی بدترین جرمشون چی بود ؟نه متاسفانه خبر ندارم5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

یکی از متهمین تو لحظه اعدام میخواست مادرشو ببینه نظرت به عنوان یه کارشناس چیه ؟مخالفم

کلن نظرت به عنوان یه حقوق دان به اعدام در ملا عام چیه ؟کاملا مخالفم...خیلی چهره جامعه رو از بیرون خشن و زشت جلوه میده

شرمنده فک کنم گازمون قطع شد :ws3:نمیدونم چرااااااااااا؟یعنی به خاطر سوالا بوده ؟:ws3:

برم پیگیری کنم ...

باشه زود برگردین:ws3::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلامعلیکم السلام

بی مقدمهبسم اله

هدفت در آینده؟آینده نزدیک وکالت موفق -آینده دور خوشنامی و داشتن خانواده خوب

وکالت یه قاتل رو قبول میکنی؟بله اگه بدونم قتلش غیر عمد بوده ونمیشه ثابتش کرد قبول میکنم تا ثابت کنم

مهمترین ویژگی برای وکیل شدن؟وجدان کاری بالا-صداقت به تمام معنا-اعتماد به نفس بالا

فک میکنی جلو قاضی میتونی از موکلت دفاع کنی؟صد در صد

حقوق همون چیزی بود که میخواستی؟تازگیا به این نتیجه رسیدم که آره-هیچ چیز اندازه حقوق به هدفام نزدیک نیست

حق زنان چقدر تو قانون رعایت شده؟خیلی کم

آیا قوانین اسلامی ضد زنان هست؟ضد شون نیست اما خب کم لطفی شده

فعلا همین:ws3:

ممنونم...منتظرم:ws3::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سری سوم

1.کدام فصل سال بهتره؟؟چرا؟؟ydm47612zsesgift969k.gifبهار-چون همه منتظرشن

2.شاعر مورد علاقت کیه؟؟؟:ws33:حافظ

3.چه کسی الگوی زندگیته؟؟؟:ws41:الگو ندارم عخشم:ws3:

4.ماشین مورد علاقت؟؟؟:ws37:مورانو-اپتیما

5.رقص بلدی؟w25.gif(نام بردن چند مورد الزامی است)بله:girl_blush2:(فارسی-آذری-عربی-کمی هم سالسا)آرزو این چه سوالی بود آخه:icon_pf (34)::ws3:

6.از چه سبک موسیقی بیشتر خوشت میاد و چه سازی رو واسه نواختن میپسندی؟پاپ-ویولن

7.دوس داری ماه عسل با حاج آقا کجا بری!؟؟؟19482_eva.gifاوا حاجی اینا19482_eva.gifدوس دارم برم پاریس:ws37:

8.خواننده مورد علاقه؟؟؟کدوم آهنگش؟؟شادمهر عقیلی و احسان خواجه امیری همه آهنگاشونو دوس دارم مخصوصا شادمهر که اصا حق انتخاب نمیده،عالیه:ws3:

9.بهترین خبری که تاحالا شنیدی؟؟تبرئه شدن اون معلم و عدم قصاصش-و بعد از 10 ساعت نگرانی و استرس،به دنیا اومدن ریحانه ی عمو جونم:ws37:

10.بدترین خبری که تا حالا شنیدی؟؟دیروز متوجه شدم سر یکی از سربازای گروگانو بریدن..حالم خیلی بد شد

11.چرا همه این صندلی رو با صندلی اعتراف حقوقی ما اشتباه گرفتن بیشتر سوال تخصصی می پرسن؟:banel_smiley_4:چی بگم والا:ws28:

12.عکس العملت درباره کسایی که خودشونو تابلو می کنن تو خیابون چیه؟؟؟از نظر لباس و قیافه:ws43:کاملا بی تفاوت از کنارشون رد میشم-چون اونا خودشونو تابلو کردن که ما نگاهشون کنیم وقتی بعکسش پیش بیاد ضایع میشن و دل مام خنک میشه:ws3:

13.کدوم سوره قرآن رو بیشتر دوست داری؟؟؟چرا؟؟؟texc5lhcbtrocnmvtp8.gifآیه 83سوره یاسین

فَسُبْحَانَ الَّذِي بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ-پس [شكوهمند و] پاك است آن كسى كه ملكوت هر چيزى در دست اوست و به سوى اوست كه بازگردانيده مى‏شويد

14.واجب ترین چیز زندگی چیه؟؟؟:JC_thinking:صداقت و اعتماد متقابل

15.ویژگی های بارزت؟؟؟14k8gag.gifمن نمیدونم بقیه باید بگن...اصن خودت بگو ویژگی بارزم چیه:ws3:

16.کتک خوردی تا حالا؟؟؟از کی؟؟؟:whistle:نه:ws3:

17.بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟؟بعد از فراموش شدن توسط خدا-اینکه بفهمم از اعتمادم سواستفاده شده

18.دوست داری هدیه چی بگیری؟؟؟give_heart.gifهدیه هرچی باشه خوبه ولی خب کیف و بستنی خیلی دوس دارم:ws28:

19.فکر می کنی تا آخرین روز به سوال پرسیدنم ادامه بدم؟؟؟mail1.gifفکر نمیکنم مطمئنم:ws3:

20.تفاوت من در دنیای مجازی با دنیای حقیقی چیه؟؟؟blush.gifتفاوتی نداره-هم اینجا هم بیرون متین و محتاط و موقر و عخش خودم:ws3:

طبق قانون 20 سوال کافیه فعلآ

برمی گردم

• :icon_gol:

منتظرررررررررررررم:hapydancsmil::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مرسی دعوت کردی عزیزم.

خووووب اول از همه سلام:ws3:سلام سلاااااام

خوبی؟؟کمی احساس گرما میکنم:ws3:

چی بپرسم که بسوزی؟؟:ws3:هر چی دوس داری:ws3:

شنیدم جایزه میدن:ws3:آره بابا با وعده شکلات مارو نشوندن اینجا:ws28:

و اما:

دوس داری تو چه زمینه ای وکالت کنی؟؟جزایی و خانواده

اگه یه پول خوب بهت بدن که حق و ناحق کنی چیکار میکنی؟؟به هیچ وجه:w02:

خوب فکر کن بگو هاااا

حالا ناحقش زیاد بزرگ نباشه

اگه مثلا بخوای یه بچه رو از مادرش بگیری این کارو میکنی؟؟من نمیگیرم مامورین میگیرن:ws3:

اصن اینارو ولش:ws3:آره بابا خودتو عشقه:ws3:

تا حالا چندبار پروف ملت رو ترکوندین؟:banel_smiley_4:ما؟؟شیب؟؟بام؟؟:whistle:زیاد بوده:icon_pf (34):

کدومش بیشتر بهت چسبیده؟پروف تو وعباس:ws3:

با کدوم کاربرا راحت تری؟با بیشترشون راحتم..اصن من هیچکس ناراحت نیستم:ws52:

با کدوما مشکل داری؟راستش با آقایی به اسم فرهود که خوشبختانه هر 3 تا یوزرش رو ازبین بردن:ws3:

کدومارو دیدی؟بنده تا حالا افتخار داشتم ادمین بزرگ و برادرشان را دوبار زیارت کرده وبا آرزو دوست صمیمی ام و تقریبا هفته چهاربار میبینمش

و اما بقیه دوستان:مریم زارع-فائزه محمدی-ستاره 193-مریم39-الهام آرچ-مجید بهره مند-عباس-جاوید(جوجو)-ستاره و مینا یوسفی-صبا حیدری-مهندس خوش فکر-علی فاطمی-سلامت(مصی)-و عکس بقیه دوستان:ws3:

ارتباط خارج از انجمن چی؟ با کدوما داری؟آرزو وغیره:ws3:

تا حالا از مشاهده مکالمه دو نفر باهم استفاده کردی؟بلی:ws3:

چرا؟بالاخره امکانات در اختیارمون گذاشتن باید استفاده کنیم دیگه:ws3::ws28:

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :|

تا به ذهنت رسید زودی بیاها:sad0::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

نوبتم که باشه نوبته منه:ws3:

یه حلب نفتم آوردم که اگر نسوختی با نفت آتیشت بزنم:w58::ws3:

خب شروع میکنم...

1- کی میخوای ازدواج کنی؟؟

2- پشه ها شبااا کجا میرن؟؟

3- بنظر هر رای که از سوی دادگاهها صادر میشه 100% درسته؟چرا؟

4- وکالت برای خانومها سخت نیست؟چرا؟

5- من و چطوری میبینی؟؟؟(حواست به حلب نقت باشه هاااا):ws3:

6- یه انتقاد از من؟؟

7- از اونجای که ممد عارف رو دیدی بهش میخوره بره بشه رئیس دادگاه لاحه سویس؟؟!!چرا؟:w58:

10- چندتا خواهر و بردار هستید؟؟:ws52:

11- آیا فرصت برای ایجاد بشه میری خارج از کشور برای زندگی؟؟چرا؟

در آخر هم شما رو به خدای منان میسپارم و براتون آرزوی سلامتی میکنم.:a030::icon_gol:

در ضمن شوخی های ما رو هم به بزرگی خودتون ببخشید:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام گندم خانم

ترم چند حقوق هستید ؟

میگن حقوق هم بازار کارش اشباع شده و فارغ التحصیل بیکار علاف زیاده درسته ؟

شما تا چه مقطعی قصد دارید ادامه بدید ؟

الان چند سالتونه ؟

در مورد حجاب چه نظری داری؟ خودتون با چادر میرید خیابون یا با مانتو ؟

(اگه دوست نداشتید به این قسمت ج ندید...) دوست پسری دارید یا در گذشته داشتید؟

تا حالا چند تا خواستگار داشتی:ws3: ؟

چه سنی رو برای ازدواج مناسب میدونی ؟ دختر چند سال و پسر چند سال ؟

دوست داریی همسر آینده تون چه شغلی داشته باشه ؟

اگر یک زمانی ازدواج کردید و صاحب فرزند شدی دوست داری پسر باشه یا دختر؟ در مورد اسمش هم فکری کردی ؟

اشتباهات بزرگ زندگیت چیا بوده ؟

چه نوع موسیقی دوست داری و خواننده مورد علاقه ات کیه ؟

به جز این فروم دیگه بیشتر به کدوم سایتا میری و وقتی اینترنت میای در اونها فعالیت داری ؟

موفق باشی...

• Like 3
لینک به دیدگاه
به به

ببین کی نشسته رو صندلییییکی نشسته؟؟؟:ws3:

شندیدی من کباب کوبیده خوب بلدم درست کنم؟؟؟؟؟:w02:نه نشنیدم..خب حالا منظور؟؟:banel_smiley_4::ws3:

خب سوالات رو شروع میکنیمبسم اله:ws3:

0- حالت خوبه؟ خوشی؟ سلامت و سر حال؟بله خوبم قبراق و سرحال

1- چی شد که اینجا اومدی؟به دعوت آرزو

2- چی شد که موندگار شدی؟بخاطر جو صمیمی و فعالیت تخصصی و استفاده از تجربه دیگران

3- اولین کاربری کا باهاش گرم گرفتی کی بود؟سامان7 و سایه نوری

4- به نظر من از وقتی شما و خانوم آرزو اومدین بخش حقوق اینجا زیر و رو شد! نظر خودت در این مورد چیه؟ (به نظرم واقعا کارتون عالی بود)اولا که بسیار ممنون لطف دارین..بعدم موافقم آرزو برای تالار خیلی زحمت کشیده:w16:

بازم ویرایش میکنم

میام

کباب کوبیده ت همین بود؟؟:w874::ws3:

بازم بیا فعلا که یخ کردم:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نوبتم که باشه نوبته منه:ws3:بسم الله الرحمن الرحیـــــــم...خدایا توبَه ارشد اومده:ws3:

یه حلب نفتم آوردم که اگر نسوختی با نفت آتیشت بزنم:w58::ws3:یا حضرت جاسم:ws28:

خب شروع میکنم...شروع کنیم:icon_pf (72)::ws3:

1- کی میخوای ازدواج کنی؟؟هروقت قسمت باشه..ترجیحا بعد از دوره کارشناسی:ws3:

2- پشه ها شبااا کجا میرن؟؟خب اونام به استراحت احتیاج دارن دیگه..میرن خونشون لالا میکنن:ws3:

3- بنظر هر رای که از سوی دادگاهها صادر میشه 100% درسته؟چرا؟نه...چون خیلی مواقع براساس مدرک حکم میدن در صورتی که شاید برای اثبات بی گناهی کسی مدرک نباشه و بی دلیل محکوم شه

4- وکالت برای خانومها سخت نیست؟چرا؟نه سخت نیست..اتفاقا به قول استادمون خیلی ام مناسب خانوماس چون تایم کارشون در اختیارشونه نه اونا در اختیار ساعت کاری:w02:

5- من و چطوری میبینی؟؟؟(حواست به حلب نقت باشه هاااا):ws3:با توجه به حلب نفت عاااااالی یک یک:ws3:بی توجه به حلب نفت هم یه آقای محترم و مودب و حواس جمع و مهربون و جذبه دار به خاطر رنگ عنوان:whistle:و دقیق و مسئولیت پذیر(خدا برای همسرتون حفظتون کنه:icon_redface:)

6- یه انتقاد از من؟؟تا الان هر برخوردی با شما داشتم خیلی خوب بوده و من انتقادی ندارم ..با تشکر:ws3:

7- از اونجای که ممد عارف رو دیدی بهش میخوره بره بشه رئیس دادگاه لاحه سویس؟؟!!چرا؟:w58:نه-چون ایشون اصلا جذبه نداره واسه این عنوان و بچه ها به راحتی حقشو میخورن:ws28::whistle::icon_pf (34):

10- چندتا خواهر و بردار هستید؟؟:ws52:سه تا-یه برادر بزرگتر،یه خواهر کوچیکترI am the middle:ws3:

11- آیا فرصت برای ایجاد بشه میری خارج از کشور برای زندگی؟؟چرا؟برای همیشه نه ولی مدت کوتاه بلی:ws37:

در آخر هم شما رو به خدای منان میسپارم و براتون آرزوی سلامتی میکنم.:a030::icon_gol:

در ضمن شوخی های ما رو هم به بزرگی خودتون ببخشید:w16:

خیلی خوشحالم کردین...ممنونم:icon_gol:

خواهش دارم راحت باشین این چه حرفیه:love070:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام گندم خانمسلام داداش

ترم چند حقوق هستید ؟فک کنم6

میگن حقوق هم بازار کارش اشباع شده و فارغ التحصیل بیکار علاف زیاده درسته ؟بله متاسفانه

شما تا چه مقطعی قصد دارید ادامه بدید ؟تا ارشد

الان چند سالتونه ؟تازه 21 سالم شده

در مورد حجاب چه نظری داری؟ خودتون با چادر میرید خیابون یا با مانتو ؟نظر کلی من موافق حجابه..خودم بیرون مانتو میپوشم

(اگه دوست نداشتید به این قسمت ج ندید...) دوست پسری دارید یا در گذشته داشتید؟ نه ندارم و نداشتم

تا حالا چند تا خواستگار داشتی:ws3: ؟از اولش حساب کنیم دقیق یادم نیس اما سالی که گذشت حدود 8-9تا:ws3:

چه سنی رو برای ازدواج مناسب میدونی ؟ دختر چند سال و پسر چند سال ؟سنی که هم دختر هم پسر به بلوغ اجتماعی و فکری رسیده باشن که بین همه این سن مختلفه

ممکنه یه دختر در سن 18 سالگی به این بلوغ برسه یکی دیگه30 سالگی ولی در کل بالای بیست سال برای خانما و بالای 25برای آقایون

دوست داریی همسر آینده تون چه شغلی داشته باشه ؟فرقی نمیکنه فقط پزشک نباشه و رشته شم حقوق نباشه:w02:

اگر یک زمانی ازدواج کردید و صاحب فرزند شدی دوست داری پسر باشه یا دختر؟ در مورد اسمش هم فکری کردی ؟من دوس دارم پسر باشه اما خب دخترم دوس دارم..بله اسم پسر:پرهام دخترم:گندم:ws37:

اشتباهات بزرگ زندگیت چیا بوده ؟هنوز اونقدر درگیر زندگی شخصی نشدم که اشتباه بزرگ داشته باشم اما خب تا اینجام اشتباهاتی کردم که ازشون درسای بزرگ گرفتم ولی به نظر خودم زرگترین اشتباهم که به وفور انجامش میدم اعتماد بیش از حد هست:hanghead:

چه نوع موسیقی دوست داری و خواننده مورد علاقه ات کیه ؟بیشتر پاپ اما خب یکی گوشی منو پیدا کنه هنگ میکنه..چون هم رپ دارم توش هم الهه ناز استاد بنان:ws3:

به جز این فروم دیگه بیشتر به کدوم سایتا میری و وقتی اینترنت میای در اونها فعالیت داری ؟بیشترین فعالیتم اینجاس بقیه سایتایی که عضو شدم حقوقی هستن و بیشتر از مقاله هاشون استفاده میکنم

موفق باشی...

هم چنین خوشحالم کردی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سری چهارم:

سلام علیکم حاجیه خانمhello-smiley.gif

خوبی عزیزم؟

حاج آقا چطوره؟

گفتم تا سرد نشده بازم بیامcavitysearch-smiley.gif

بخش ورزشی:

1.ورزش می کنی؟biggrin.gif

2.چه رشته ورزشی دوست داری؟scorer-smiley.gif

3.لباس ورزشیت چه رنگیه؟studsmatta-smiley.gif

4.نخستین پیست اسکی روی یخ ایران کدوم شهره؟؟دقیقآ کجا قرارداره؟؟snoshovelf-smiley.gif

5. فواید رقص روی یخ چیه؟figure-skating-smiley.gif

6.کوهنوردی تو برف دوست داری؟freez-in2-smiley.gifنظرت در مورد توچال چیه؟؟

7.شنا بلدی؟tantrum-smiley.gif

8.سه مورد ورزش جدید نام ببر؟؟164.gif

9.نظرت در مورد استاد تربیت بدنی مون چیه؟164.gif

10.قهرمان کشتی سال 1380 ایران چه کسی بود؟ رشته و مقطع تحصیلیش چی بود؟hopa-smiley.gif

بخش عمومی:

1.سخت ترین غذا به نظرت چه غذایی هست؟:pot:

2.با انجام دادن نظافت و آشپزی آقایون در منزل موافقی یا مخالف؟؟cleaning-smiley.gif

3.بدترین خرید عمرت چی بوده؟2i1d1co.gif

4.اولین پستت تو نواندیشان چی بود؟coffee-screen-smiley.gif

5.حاضری به جای من مدیر تالار حقوق بشی؟:hanghead:

6.اگه یک میلیارد دلار بهت بدن چقدر به فقرا کمک می کنی؟؟؟:icon_redface:

7.تا حالا بچه سرطانی هارو دیدی؟؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

8.کارت اهدا عضو داری؟چرا؟lotus-smiley.gif

9.یک جمله به اونی که تو سایت ازش متنفری بگو؟:girl_in_dreams:

10:یک جمله به اونی که تو سایت دوسش داری بگو؟:girl_in_dreams:

بفرما عزیزم

coke-smiley.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
سری چهارم:

سلام علیکم حاجیه خانمhello-smiley.gifسلام علیکم کربلایی خانوم:ws3:

خوبی عزیزم؟

فدات:ws37:

حاج آقا چطوره؟

حاج آقا هنوز یافت نشده...از حالش بی خبرم:ws28:

گفتم تا سرد نشده بازم بیامcavitysearch-smiley.gif

بخش ورزشی::icon_pf (34):

1.ورزش می کنی؟biggrin.gif

کمی تا قسمتی

2.چه رشته ورزشی دوست داری؟scorer-smiley.gif

والیبال و فوتبالscorer-smiley.gif

3.لباس ورزشیت چه رنگیه؟studsmatta-smiley.gif

هم آبی هم مشکی:icon_redface:

4.نخستین پیست اسکی روی یخ ایران کدوم شهره؟؟دقیقآ کجا قرارداره؟؟snoshovelf-smiley.gif

تهرانه-همونجا دیگهdancing1.gif

5. فواید رقص روی یخ چیه؟figure-skating-smiley.gif

والا هیچ فایده ای جز ترس لیز خوردن نداره:icon_pf (34):

6.کوهنوردی تو برف دوست داری؟freez-in2-smiley.gifنظرت در مورد توچال چیه؟؟

من از کوهنوردی به دلیل ترس از ارتفاع لذت نمیبرمdying.gifسردهfreez-in2-smiley.gif

7.شنا بلدی؟tantrum-smiley.gifدر حد آماتور

8.سه مورد ورزش جدید نام ببر؟؟164.gif

کبدی-والیبال نشسته-یوگا:ws52:

9.نظرت در مورد استاد تربیت بدنی مون چیه؟164.gif

خوبه فقط اینقد گیر نده ما تو باشگاهم راحت حرف بزنیم دیگه49lpmxx.gif

10.قهرمان کشتی سال 1380 ایران چه کسی بود؟ رشته و مقطع تحصیلیش چی بود؟hopa-smiley.gif

علیرضا دبیر؟؟؟:ws52:رشته شم تربیت بدنی فک کنم:ws52:

بخش عمومی:

1.سخت ترین غذا به نظرت چه غذایی هست؟:pot:

کباب کوبیده..فقط بابام بلدهchef.gif

2.با انجام دادن نظافت و آشپزی آقایون در منزل موافقی یا مخالف؟؟cleaning-smiley.gif

موافقم..دستشون درد نکنه...اصن این آقایون درسته وظیفشونه ولی فررشته نclap.gif:ws3:

3.بدترین خرید عمرت چی بوده؟2i1d1co.gif

کیف و کفشی که عید 91 خریدم..اصلا استفاده شونم نکردم

4.اولین پستت تو نواندیشان چی بود؟coffee-screen-smiley.gif

تاپیک آقا مهدی(IEMAN):موزیک ویدیو بهرام رادان

5.حاضری به جای من مدیر تالار حقوق بشی؟:hanghead:

نه نه نـــــــــــه--تو تالار اینجوری ام باشه مدیر نگهت میدارمpadded.gif

6.اگه یک میلیارد دلار بهت بدن چقدر به فقرا کمک می کنی؟؟؟:icon_redface:

30 در صدشو:5c6ipag2mnshmsf5ju3

7.تا حالا بچه سرطانی هارو دیدی؟؟؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نه اتفاقا امروز صبح تصمیماتی در این ممورد گرفتم که برم محک:sad0:

8.کارت اهدا عضو داری؟چرا؟lotus-smiley.gif

نه-آشنایان ما هر کی گرفت یه هفته بعدش مرگ مغزی شد و اعضاش اهدا شدن

بابام قدغن کرده که سمتش نریم ولی من سفارششو کردم تو وصیتم:ws3:

9.یک جمله به اونی که تو سایت ازش متنفری بگو؟:girl_in_dreams:

از کسی متنفر نیستم ولی ب حالا چون اصرار میکنی:کاش آدمای مجازی دو رو نباشن و شخصیت مجازیشون هم بوی انسانیت بده

10:یک جمله به اونی که تو سایت دوسش داری بگو؟:girl_in_dreams:

....................:ws3:

بفرما عزیزم

coke-smiley.gif

مرسی بازم بیاbeersmiley1.gif:ws3::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

:ws3:

1)جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟

2)معدل سال اول دبستانت ؟

3)اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟

4)چه گلی رو دوست داری؟

5)سالاد، ماست، ترشی؟

6)آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟

7)تو خونه ت گل و گیاه داری؟

8)یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟

9)بیشتر کی بهت گیر میده ؟

10)اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام گندم جون:hanghead:

1- من اگه مجرم باشم وکیل من میشی؟:ws3:

2-دوست داری تا چند سال عمر کنی؟:ws41:

3- از کدوم شهر و استان بیشتر خوشت میآد؟:w02:

4- دوست داری برا ازدواج از کدوم روش من استفاده کنی؟:w02:

5- از پسرا کیو بیشتر از همه دوس داری؟:icon_pf (17):

6- چرااسمت گندمه و سیب نیست؟ البته دوتاشم باعث خارج شدن آدم و هوا :girl_angel:از بهشت شده

7- اگه میخواستی دوباره کنکور بدی بازم حقوق انتخاب میکردی؟:gnugghender:

8-چرا از این شکلک زیاد استفاده میکنی؟:vahidrk:

9- از قددت رازی هستی؟

10- بعد از بیست سال توهم سنت بالا نرفته اگه رفته چند سال؟

11- روزی چقدر جلوآینه وای میسی راستشوبگو؟

12-اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده

اسم فیلمت رو چی میذاری !؟

راستی اینو هم بگم لال از دنیا نرم زن از شوهرش میبرسه از چیه من خوشت میاد

ازصورت زیبا یا هیکل متناسبم؟

شوهره یه نکاهی به سرتاباش میکه:از اعتماد به نفست !

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...