رفتن به مطلب

حیاط خلوت مستر

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پدر..

همون کسیست که لرزش دستش

دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته

ولی بهت میگه به من تکیه کن

وتو انگارکوه را پشتت داری

:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

از دفتر یادداشت یک خانوم کش رفتم اما بسیار عالی بود گوش کنین >>>>:::

ادم کسی رو میخواد که زشتیاش رو دوست داشته باشه قیافه ارایش نشده و چشمان پف کرده صبح رو

و کسی رو میخواد که فین فین کردن و سردرد هاش رو هنگام سرما خوردگی دوست داشته باشه کسی رو که به خاطر شکست ناخن دلش به ریش بیاد نه از مانیکور ناخنهاش دلش غنچ بره ....

خیلی قشنگ بود فکر کردم واقعا دوست داشتن مفهومش عوض نشده دوستان وگرنه همه دوست دارند ارایش شده ببینند همه دوست دارن سالم ببینند و همه دوست دارند زیبایی ببینند ولی یه ولی داره دوستان انجنم اما داره خیلی خیلی اما داره ...

وقتی من پیرمرد و تو پیرزن کسی رو (فرشته ای )نمی خواییم که وقتی فراموشی داریم وقتی غر غر میکنیم و وقتی خسته روزگاریم و مریض و پیر یکی برا همه اون چیزهایی که گفته شد کنارمون بهمون عشق بورزه داریم همچین کسی اگه داریم خوش به حالمون وگرنه بدا به حالمون.......

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اگه یه روز از خواب برخواستم و دیدم احساس کردم شادم اونم خیلی و غم و مشکل و استرس ندارم

خواهم فهمید که مرده ام

روحم شاد :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...