رفتن به مطلب

آیا طراحی شهری برای خانم ها مناسب است ؟

ارسال های توصیه شده

در مورد سایر ارگانهایی که به نوعی در مدیریت شهری موثرند هم، سیاست به طرز غیر قابل انکاری دخیله (چه جمله سنگینی شد:ws28:)

از شهرداری که مثالشو تو پست قبل گقتم تا شورا. که اونم باز به همین منواله. اعضای شورا، شورا رو به عنوان یه پله ی ترقی میدونن برای خودشون که با استفاده از اون بتونن مقام های دست بالاتری رو کسب کنن در آینده. از دیدگاه من این مسئله ضعف شورا محسوب میشه

چون باعث میشه به دلایل سیاسی در برابر خیلی از مسائل سکوت کنن و در قبال وظایف شورا کوتاهی کنن. (مثل مشخص کردن دقییییق درآمد شهرداری و نحوه‌ی مصرف اون در حوزه‌های مختلف. که تا جایی که من اطلاع دارم هیچ آماری حداقل به صورت رسمی و قابل دسترس برای عموم وجود نداره)

:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

درسته .خانوما از پس هرکاری برمیان قرار نیس کوه بکنن یا اجر بندازن بالا ک بگیم سخته هرچند من علاقه ای ب مدیر بودنو همچین مشاغلی ندارم و خیلیام مثه من شاید خونه داری رو انتخاب میکنن ولی اینا تا وقتیه ک ادم دلش خوش باشه و نیاز ب کار نداشته باشه.جامعه ی ما واسه خانوما خیلی محدوده ب زنهایی ک نیاز ب کار و سیر کردن شکم خودشونو بچه هخاشون داره توجه نمیکنن. وگرنه همه میدونن فرقی بین زن و مرد از نظر انجام این کارا نیس.فقط زن جامعه ما بی اعتماد ب نفس شده بخاطر شرایطی ک هست و فرصت بهش داده نمیشه ک پیشرفت کنه.ینی درواقع نمیذارن ک موفق باشه.از پس هرکاری بر میاد اگه بذارن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...