رفتن به مطلب

شروع فعالیت مجدد تیم مجله تالار صنایع

hasti1988

ارسال های توصیه شده

درود خدمت دوستان عزیز ...

در راستای انتشار مجله کایزن نواندیشان دو موضوع هست که در ادامه بیان خواهم کرد....

موضوع اول اینکه بعد از مدتی وقفه بوجود آمده در انتشار مجله پس از برگزاری جلساتی با دوستانمون در تالار صنایع ،به این نتیجه رسیدیم که فعالیت دوباره برای انتشار مجله کایزن نواندیشان انجام بگیرد و در این راستا مجله شماره 5 کایزن با عضویت افراد شماره های پیشین مجله و مشخص شدن مسئولیتهای مدیر مسئول آقای میلاد اسماعیل پور لطفی (مهندس خوشفکر) و سردبیری آقای حمید مهر آذین برای این شماره از مجله ، مراحل آماده سازی تکمیل و با همکاری سایر اعضا در اواخر اردیبهشت ماه انتشار خواهد یافت.

اما قسمت دوم عرایضم مربوط هست به دعوت به همکاری تیم مجله تالار صنایع برای عضویت در هیئت تحریریه از هر یک از دوستانی که میتوانند ما رو در بهتر اجرا شدن این برنامه یاری بدهند ،از تمامی امور مربوط به انتشار مجله از جمله طراحی ،ویراستاری و .... که امیدواریم دوستان ما در این مسیر ،کمکهای خودشون از تیم مجله صنایع را دریغ نفرمایند.

بدین منظور فرمی در ادامه به پیوست قرار دادم که دوستان عزیز میتوانند با پر کردن فرم و فرستادن به آدرس kaizen_group@noandishaan.com شروع همکاری خودشون با تیم مجله صنایع نواندیشان را آغاز نمایند....

با تشکر از توجه و همکاری شما و به امید موفقیت روزافزون....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان و مهندسان محترم

من یک فرمی طراحی کردم که دوستان دانلود بفرمایند و پرکنند و به ایمیل مجله جواب را ارسال فرمایند

و اما توضیحاتی برای مجله :

مجله کایزن مجله تخصصی مهندسی صنایع انجمن نواندیشان به طور غیر رسمی درتیر ماه 90 شروع به کار کرد و اولین شماره آن دردی ماه 90 به چاپ رسید

تاکنون 4شماره ازاین مجله به چاپ رسیده

این مجله در چند دانشگاه نیز به طور رسمی چاپ میشه که از جمله میتونیم به دانشگاه فومن اشاره کنیم

درحال حاضر مهندس میلاد اسماعیل پور لطفی به عنوان سردبیر ومهندس نازنین اسماعیلی به عنوان مدیر مسئول وهمچنین مهندس حمید مهرآذین و مهندس علی اکبر جلیلی به عنوان اعضای هیئت تحریریه مشغول به فعالیت هستند

همچنین این مجله از وجود یک استاد محترم با مدرک دکترا و رتبه استادیاری نیز بهره می برد که در تمام مجله های انجمن نواندیشان بی سابقه است

جناب آقای دکتر مهرزاد نوابخش عضو هیئت علمی گروه صنایع دانشگاه آزاد نجف آباد نیز به عنوان استاد مشاورو عضو ارشد هیئت تحریریه مارا یاری می فرمایند

آدرس پست الکترونیک مجله :

kaizen_group@noandishaan.com

تذکر مهم :

دوستان توجه کنند

متقاضیان عضویت در هیئت باید حداقل یکسال به طور کامل و بدون وقفه در همه شمارگان مجله همکاری مستمر داشته باشند

چنانچه متقاضی قبل از انقضای مدت مقرر تصمیم به جدایی بگیرد ازهمه مزایا و حقوق اعطایی به اعضای هیئت محروم خواهد شد

دوستان سوالی داشتید جوابگو هستم

باتشکرicon_gol.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

طراحی فرم مشکلاتی داره که باید رسیدگی بشه ، در فرم مشخصاتی از قبیل نام پدر و ... آورده شده در صورتی که اصلا لازم نیست! اما ایمیلی خواسته نشده!

یا در قسمت مهارت ها این سوا ل پیش میاد که منظور مهارت های مربوط به مجله و ... هست یا مهارت های صنایعی! وضعیت فارغ التحصیلی یا دانشجو بودن هم بهتره مشخص بشه و موضوع تز/پایان نامه هم سوال میشد و برای سطح مهارت هم باید معیاری مشخص میشد .

مقالات پژوهشی و سطح زبان هم به نظرم خوب بود باشه.

در طراحی فرم لازمه اطلاعاتی جمع آوری شه که به کار میاد

بهتر بود که ایمیلی که فرم باید به ان ارسال بشه هم مجددا در فرم نوشته می شد.

جسارتم را ببخشید فقط در راستای بهتر شدن بود .همین.

لینک به دیدگاه
طراحی فرم مشکلاتی داره که باید رسیدگی بشه ، در فرم مشخصاتی از قبیل نام پدر و ... آورده شده در صورتی که اصلا لازم نیست! اما ایمیلی خواسته نشده!

یا در قسمت مهارت ها این سوا ل پیش میاد که منظور مهارت های مربوط به مجله و ... هست یا مهارت های صنایعی! وضعیت فارغ التحصیلی یا دانشجو بودن هم بهتره مشخص بشه و موضوع تز/پایان نامه هم سوال میشد و برای سطح مهارت هم باید معیاری مشخص میشد .

ممنون بابت توجهتون ،مسئول مجله تالارصنایع و همینطور طراحی فرم آقای حمید مهر آذین هستن ،پیشنهادات شما رو حتما مطالعه خواهند کرد....

لینک به دیدگاه
ممنون بابت توجهتون ،مسئول مجله تالارصنایع و همینطور طراحی فرم آقای حمید مهر آذین هستن ،پیشنهادات شما رو حتما مطالعه خواهند کرد....

خوشحال میشم بتونم همراه تون باشم

لینک به دیدگاه

بسیار تشکر صدف خانم انشالله فرم را تکمیل میکنم این فرم چند ماه پیش طراحی شده و دراون زمان به فکر نقطه نظرات شما نبودم ولی نظرتون بنده راهم به فکرویرایش انداخت

لینک به دیدگاه
بسیار تشکر صدف خانم انشالله فرم را تکمیل میکنم این فرم چند ماه پیش طراحی شده و دراون زمان به فکر نقطه نظرات شما نبودم ولی نظرتون بنده راهم به فکرویرایش انداخت

من همین فرم را تکمیل کردم و دیشب فرستادم واستون . خوشحالم که در جمع دوستان منطقی و انتقاد پذبری هستم. به نظرم نام کاربری را هم توی این فرم بپرسید .
لینک به دیدگاه
من همین فرم را تکمیل کردم و دیشب فرستادم واستون . خوشحالم که در جمع دوستان منطقی و انتقاد پذبری هستم. به نظرم نام کاربری را هم توی این فرم بپرسید .

مشکلی نداره ولی من فرم را مجدد اصلاح کردم و انشالله جایگزین می کنیم

ماهم خوشحالیم چشم حتما:icon_gol:

این مجله متعلق به جوانهایی مثل شماست مادیگه باید بریم شما جای مارا بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...