رفتن به مطلب

تعیین روز قرار دسته جمعی نواندیشانی ها در نمایشگاه کتاب 93

چه روزی برای قرار نمایشگاه کتاب می تونین بیاین  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه روزی برای قرار نمایشگاه کتاب می تونین بیاین

• 20
    • 17

ارسال های توصیه شده

سلام به همه نواندیشانی های عزیز

خب همونطور که مطلع شدین یا شایدم هنوز نشده باشین :ws3: نمایشگاه کتاب امسال بین روزهای دهم تا بیست اردیبهشت برگزار میشه.

مثل سال های پیش، امسال هم تصمیم گرفتیم تا روزی رو برای گردهمایی دسته جمعی نواندیشانی های عزیز در نمایشگاه کتاب 93 تعیین کنیم تا در کنار خرید کتاب، چندساعتی هم فرصتی باشه تا دوستان دیداری رو هم با همدیگه داشته باشن و باهمدیگه آشنا بشن به خصوص برای دوستان جدیدی که امسال به جمع نواندیشانی ها پیوستن و برخی دوستانی که تو این روزها از شهرستان میان.

دوستان قدیمی رو هم که ایشالا بتونیم بعد مدتها مثل هر سال تو این نمایشگاه ببینیم :w16:

خب مثل سال های قبل یه نظرسنجی رو گذاشتیم، اما اینبار نظرسنجی دو روزه. نظرسنجی عمومی هم نیست. ولی بعدا رای دهنده ها چک میشن.

فقط خواهشا به رای های همدیگه احترام بذارین و فقط دوستانی رای بدن که قصد اومدن دارن. :a030: الکی بین دوستانتون تبلیغ نکنید که بیاین به فلان روز رای بدین. کاری که متأسفانه برخی دوستان سالهای پیش میکردن و کار درستی نبود. :banel_smiley_4:

مولتی یوزرها هم اگه رای بدن، رای یوزر اصلیشون هم شمارش نمیشه :whistle: و همینطور رای اعضای تازه وارد زیر 10 پست

دوستانی هم که هر دو روز رو می تونن بیان، به هر دو روز رای بدن

نظرسنجی هم تا روز سه شنبه بازه و اتوماتیک بسته میشه.

• Like 32
لینک به دیدگاه

منم احتمال زیاد میام

اما چون دقیق تاریخ اومدنم مشخص نیست الان رای نمیدم

ولی امیدوارم جور بشه بیام:hanghead:

اصن محمد حق با روزیه که ما تعیین کنیم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

شما تهرانیا که هرروز میتونین بیاین:hanghead:

(خودخواه هم خودتی:5c6ipag2mnshmsf5ju3 )

لینک به دیدگاه
سلام به همه نواندیشانی های عزیز

خب همونطور که مطلع شدین یا شایدم هنوز نشده باشین :ws3: نمایشگاه کتاب امسال بین روزهای دهم تا بیست اردیبهشت برگزار میشه.

مثل سال های پیش، امسال هم تصمیم گرفتیم تا روزی رو برای گردهمایی دسته جمعی نواندیشانی های عزیز در نمایشگاه کتاب 93 تعیین کنیم تا در کنار خرید کتاب، چندساعتی هم فرصتی باشه تا دوستان دیداری رو هم با همدیگه داشته باشن و باهمدیگه آشنا بشن به خصوص برای دوستان جدیدی که امسال به جمع نواندیشانی ها پیوستن و برخی دوستانی که تو این روزها از شهرستان میان.

دوستان قدیمی رو هم که ایشالا بتونیم بعد مدتها مثل هر سال تو این نمایشگاه ببینیم :w16:

خب مثل سال های قبل یه نظرسنجی رو گذاشتیم، اما اینبار نظرسنجی دو روزه. نظرسنجی عمومی هم نیست. ولی بعدا رای دهنده ها چک میشن.

فقط خواهشا به رای های همدیگه احترام بذارین و فقط دوستانی رای بدن که قصد اومدن دارن. :a030: الکی بین دوستانتون تبلیغ نکنید که بیاین به فلان روز رای بدین. کاری که متأسفانه برخی دوستان سالهای پیش میکردن و کار درستی نبود. :banel_smiley_4:

مولتی یوزرها هم اگه رای بدن، رای یوزر اصلیشون هم شمارش نمیشه :whistle: و همینطور رای اعضای تازه وارد زیر 10 پست

دوستانی هم که هر دو روز رو می تونن بیان، به هر دو روز رای بدن

نظرسنجی هم تا روز سه شنبه بازه و اتوماتیک بسته میشه.

نميشه يه گزينه براي روز19 يا20 هم بزارين؟؟؟؟؟

اگه بشه اومدنم حتميه اگه نشه هم50*50:ws37:

لینک به دیدگاه

من رای خودم رو در صندوق انداختم والان دارم به خودم می بالم برای اینکه حق رای دادن دارم و من یک رای اولی هستم به همه رای اولی ها میگم رای بدن رای چیزه خوبیه برای سلامتی مفید می باشد:w58::ws3:رای اولیم خیلی خنده دار بود:ws28:

من میگم کی میام حالا میخواد تبلغ بشه میخواد نشه جمعه میام:w16:

لینک به دیدگاه
من رای خودم رو در صندوق انداختم والان دارم به خودم می بالم برای اینکه حق رای دادن دارم و من یک رای اولی هستم به همه رای اولی ها میگم رای بدن رای چیزه خوبیه برای سلامتی مفید می باشد:w58::ws3:رای اولیم خیلی خنده دار بود:ws28:

منم برا ک تبلیغ نشه :whistle: :

ای جگر گوشه کیست دمسازت

با جگر حرف میزند سازت

:ws3:

لینک به دیدگاه
منم احتمال زیاد میام

اما چون دقیق تاریخ اومدنم مشخص نیست الان رای نمیدم

ولی امیدوارم جور بشه بیام:hanghead:

اصن محمد حق با روزیه که ما تعیین کنیم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

شما تهرانیا که هرروز میتونین بیاین:hanghead:

(خودخواه هم خودتی:5c6ipag2mnshmsf5ju3 )

ایشالا روزی میشه که می تونی

اخی یاد اون سالی که هممون بودیم بخیر..90 بود یا 91 ؟ فکر کنم بالای سی نفر بودیم :ws37:

خوش بگذره به همگی

اصلاً امسال جات خالی نیست :whistle:

"..........تا در کنار خرید کتاب، چندساعتی هم فرصتی باشه تا دوستان دیداری رو هم با همدیگه داشته باشن و باهمدیگه آشنا بشن.....":banel_smiley_4:

خب در کنار دیداری با دوستان، اگه شد یه کتابی هم بگیریم :ws3:

نميشه يه گزينه براي روز19 يا20 هم بزارين؟؟؟؟؟

اگه بشه اومدنم حتميه اگه نشه هم50*50:ws37:

نمیشه :ws3: معمولاً هفته اول بهتره

منم میام// به امید خدا.....

رای خودمو دادم. منتهی دیگه تبلیغ نشه چندشنبه است.. نمیگم.

تو تاپیک مشکل نداره. بیشتر تو پیغاما اینا منظورم بوده.

چقد پارسال تلاش کردم روزی که من میخوام بشه آخرشم نشد:ws3:

تجربه ای باشه که امسال از اینکارا نکنی :ws3:

منم بهت تبریک میگم ای رای اولی. خب اولین شیرینی رو افتادیم، به مناسب رای اولی شدنت :whistle:

منم برا ک تبلیغ نشه :whistle: :

ای جگر گوشه کیست دمسازت

با جگر حرف میزند سازت

:ws3:

تبلیغ نشه؟ :whistle:

لینک به دیدگاه
ا

خب در کنار دیداری با دوستان، اگه شد یه کتابی هم بگیریم :ws3:

خیلی باحالی:ws28:

اگر شد کتاب بگیریم:ws28:

من که تنها هدفم همون بستنیه هست که باید بگیری:gnugghender:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...