رفتن به مطلب

دانلود نقد کامل فیلم جاذبه

Shiva-M

ارسال های توصیه شده

naghde-gravity-poster.jpg

نقد حاضر توسط سعید گرامی، از کاربران سایت کافه فیلم نوشته شده است. اگر فیلم جاذبه که جزو بهترین فیلم‌های سال قبل بود را دیده‌اید، پیشنهاد میکنم حتما این نقد مفصل را مطالعه بفرمایید. مطمئناً خواندن آن به درک بهتر فیلم کمک زیادی خواهد کرد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منبع

لینک به دیدگاه

ممنون شیوا جان تا صفحه 10 خوندم. ولی ادامه شو فعلا نخوندم چون به نظرم نویسنده خیلی مذهبی بود و نگاه بی طرفانه ای نداشت.

تو کل این 10 صفحه داشت اثبات میکرد که دکتر استون خیلی بی دین و بی اخلاق هست و نماد جامعه امریکاییه که به ارزش ها پایبند نیستند و کسی که جرج کلونی نقشش رو ایفا میکنه نماد جامعه شرقیه و اون فداکاری رو در فیلم مبکنه و اخلاق محوره...

کلا نتایجی که گرفته بود اصن به ذهنم موقع دیدن فیلم نرسیده بود !

بر عکس از بازی روان ساندرا بلاک خیلی هم خوشم اومده بود. با توجه به اینکه فیلم فقط جلوه های ویژه است و ساندرا همه چیز رو فقط مجبور بود با حالات چهرش نشون بوده...نقش خیلی خوبی بازی کرده بود و اینقدرها هم غربی و لولو خرخره نبود

لینک به دیدگاه
ممنون شیوا جان تا صفحه 10 خوندم. ولی ادامه شو فعلا نخوندم چون به نظرم نویسنده خیلی مذهبی بود و نگاه بی طرفانه ای نداشت.

تو کل این 10 صفحه داشت اثبات میکرد که دکتر استون خیلی بی دین و بی اخلاق هست و نماد جامعه امریکاییه که به ارزش ها پایبند نیستند و کسی که جرج کلونی نقشش رو ایفا میکنه نماد جامعه شرقیه و اون فداکاری رو در فیلم مبکنه و اخلاق محوره...

کلا نتایجی که گرفته بود اصن به ذهنم موقع دیدن فیلم نرسیده بود !

بر عکس از بازی روان ساندرا بلاک خیلی هم خوشم اومده بود. با توجه به اینکه فیلم فقط جلوه های ویژه است و ساندرا همه چیز رو فقط مجبور بود با حالات چهرش نشون بوده...نقش خیلی خوبی بازی کرده بود و اینقدرها هم غربی و لولو خرخره نبود

من خودم متاسفانه هنوز نخوندمش فقط یه تورق سطحی کردم. نمیتونم نظر بدم فعلا. فقط درباره فیلم می تونم بگم که خودم خوشم اومد.از فیلمای قدرتمند امسال بود.

در مورد نقد اگر دوست داری از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
می تونی نظرات کسانی که این نقد رو خوندن و همینطور جواب هایی که خود نویسنده بهشون داده رو بخونی

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...