رفتن به مطلب

درخواست مشاوره برای ساخت و یا خرید یک بورد با کارایی خاص بر پایه ی میکرو arm

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.

من برای یک پروژه ی کوچیک به یک بورد ARM با ویژگی های زیر نیاز دارم:

کانکتور usb و اترنت داشته باشه.

میخوام بورد به اینترنت وصل بشه و اطلاعاتی بگیره و روی فلش دیسک ذخیره بکنه. همین.

ساخت یه همچین مداری خیلی سخته؟

اینجا کسی هست که علمش رو داشته باشه لیست قطعات لازم برای همچین بوردی رو به من بده و برای طراحی این مدار کمکم کنه؟

بیشتر دوست دارم خودم روی بردبورد پیادش کنم.

در غیر اینصورت لطفا ارزونترین بورد آماده ای که برای همچین کاری سراغ دارید معرفی کنید. بوردی که پروگرام کردنش هم ساده باشه.

هرچی ارزونتر "بهتر".

خودم چندتا بورد راه انداز stm32f103 پیدا کردم ولی مطمئن نیستم انتخاب درستی باشن. ضمن اینکه کانکتور شبکه هم ندارن و باید جداگونه خریداری و نصب بشه. از این نظر فقط یه مشکل هست، اینکه نمیدونم طراحیش چجوری میشه و چی باید به چی وصل بشه تا بورد مورد نظر کامل بشه.

با سپاس

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام همونطوری که خودتون اشاره کردید stm32f103 این قابلیت رو داره !stm32f103rbt6 الان قیمتش 9 تومنه ! خودم قراره رو این میکرو کار کنم ولی هنوز شروع نکردم .بچه های انجمن ایران میکرو روی این میکرو کار کردن و یه برد هم طراحی کردن !جواب هم گرفته بودن یه سر به انجمنشون بزنید ."موفق باشید "

لینک به دیدگاه
سلام همونطوری که خودتون اشاره کردید stm32f103 این قابلیت رو داره !stm32f103rbt6 الان قیمتش 9 تومنه ! خودم قراره رو این میکرو کار کنم ولی هنوز شروع نکردم .بچه های انجمن ایران میکرو روی این میکرو کار کردن و یه برد هم طراحی کردن !جواب هم گرفته بودن یه سر به انجمنشون بزنید ."موفق باشید "

پس با این حساب بنظر شما با این بورد راه انداز کار من انجام میشه؟

بعد اونوقت سرعت دریافت از اینترنت و سرعت نوشتن فایل های دریافتی روی usb توسط این میکرو چنده؟ مثلا میتونه با سرعت 1 مگابایت بر ثانیه از شبکه اطلاعات بگیره و روی usb ذخیره کنه؟

نشنیدم! دیدم! تو فروشگاه های اینترنتی دیدم. البته! قابلیت اترنت نگفتم نداره، گفتم روی بوردهای راه اندازشون کانکتور شبکه نیست!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه
پس با این حساب بنظر شما با این بورد راه انداز کار من انجام میشه؟ بعد اونوقت سرعت دریافت از اینترنت و سرعت نوشتن فایل های دریافتی روی usb توسط این میکرو چنده؟ مثلا میتونه با سرعت 1 مگابایت بر ثانیه از شبکه اطلاعات بگیره و روی usb ذخیره کنه؟ نشنیدم! دیدم! تو فروشگاه های اینترنتی دیدم. البته! قابلیت اترنت نگفتم نداره، گفتم روی بوردهای راه اندازشون کانکتور شبکه نیست! Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
آره بنظرم انجام میشه اون برد رو فکر کنم از keil برداشته بودن ! بله کانکتور شبکه ندارن !اشتباه متوجه شدم ! تو manual این میکرو نوشته شده : CAN interface(2.B Active USB 2.0 full-speed interface جواب سوالتون رو نمیدونم متوجه شدم خبر میدم !
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...