رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 3 با حضور Hanaaneh

Javid Maleki

ارسال های توصیه شده

صندلی داغ شماره 3 با حضور بانوی شلوغ و شیطون انجمن(البته به استنباط خودم)

:ws3:

Hanaaneh

سلاماً علیکم وقلبی یدیکم و غیره.......:ws3:

این هفته با یه صندلی داغ دیگه در خدمتتون هستیم. حضرت والا مقام جنت مکان خانم Hanaaneh جهت برشته شدن وسوخاریشدن تقدیم حضورتان می گردد.:gnugghender:

بنده ،آینده این صندلی داغ رو در جزغاله شدن این بانوی ارجمند را میبینم:ws3:

با توجه به تذکرات قبل

اسپم توسط دوستان ممنوع:banel_smiley_4:

سوال تکراری هم نپرسید:banel_smiley_4:

هر وقت سری سوالاتتون جواب داده شد بعدیا را بپرسید:banel_smiley_4:

شروعth_running1.gif:gnugghender:

پایان صندلی داغ:1393/02/09

ساعت 20:45

• Like 26
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الهی به امید تو...

سلام عزیزم..خوبی؟؟:w02:

ازا ینکه من اولین پستو میذارم چه حسی داری؟؟:w02:

باور کن خیلی منتظر بودم جزغاله ت کنم..به آرزوم رسیدم خدایا شکرت:ws3:

خب حالا بریم سراغ سوالات..مفاوقی؟؟:w02:

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

اگه پستچی یک نامه براتون بیاره که ادرس فرستنده نداشته باشه اولین کسی که به ذهنتون میرسه کیه ؟

شده از کسی متنفر بشی؟

تا حالا کسی شخصیتتو تعریف کرده؟ چی بوده؟

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟

اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه؟

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

واسه هر کدوم اسم یه کاربر بنویس:

خوش اخلاق

جدی

بامرام

مغرور

مشکوک

خاکی

مذهبی

با شخصیت

متین

باجنبه

خوش تیپ

خسیس

بامزه

اکتیو

جوگیر

مهربون

تنها

شلوغ

ساکت

پررو

رک

بپیچونی من میدونم و تو:w02:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلام عزیزم

ممنون بابت دعوت

به خاطر حس لطیفت از دلم نمیاد زیاد بسوزونمت

فقط چندتا سوال کوچیک دارم

1.چه کتابی به نظرت برای یک حقوقدان مناسبه؟؟(بغیر از کتب قوانین و حقوقی)

2.تا حالا شده دستمزد کاریت رو برای امور خیریه اختصاص بدی؟

3.یک دوست مجازی خوب چه خصوصیاتی داره؟

خسته نباشی

امیدوارم همواره شاد و موفق باشی

• :icon_gol:
    • :w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه

الهی:ws37:

ای جااانم چقدر دوست داشتم تو رو رو این صندلی ببینم مااادر:sad0:

:ws28:چطوووری؟من تو سرماش اومدم که یکی از عوامل گرماییش باشم نه جزغاله شدنت

میخواستم برم هااا ولی دلم نیومد سومین نفر نباشم:hapydancsmil:

خبببببببببببب

به نا خدا:gnugghender:

چرا انقد اسمتو عوض میکنی؟

سوسک ترس داره؟تا حالا سوسک کشتی؟:ws3:

بچه اخری؟

لوسی یا مغرور؟

اگه یه وعده نهار نخوری تا چند وعده میگی من فلان روز نهار نخوردم؟

بیشترین مدتی که در انجمن نبودی چند ساعت بوده؟

تا حالا برا مردم آزاری نقشه کشیدی؟:gnugghender:

تا حالا شده برا کسی چاله بکنی بعد خودت بیفتی توش؟

بلندترین درختی که متر کردی چند متر بوده؟:w58:

رشتت دوست داری؟

از اینکه باید داخل خیابونا راه بری و درخت متر کنی خوشحالی؟

به ویژگی های چه کسی تا حالا حسودی کردی؟

روزی چند بار به مامانت میگی دوست دارم؟

با بابات راحتی یا مامانت؟:ws37:

اگه داداشت بگه یه جایی که خیلی دوست داری بری نرو چی میگی؟

تا حالا یواشکی جایی رفتی؟

بهترین جایی که میتونی با خدا ارتباط بر قرار کنی؟

مسافرت دوست داری کجا بری؟:ws52:

بهترین سفرت کجا بوده و با کی؟

خانواده رو دوست داری یا جمع دوستات

از چند سالگی گوشی داشتی؟

با اولی مزاحم تلفنیت چکار کردی؟

یه حرف نصیحت بار بگو که همیشه تو ذهنته

من چطوریم؟

شکلک من چیه؟

شکلک خودت چیه؟

ما شبیه همیم به نظرت؟

بهترین دوستت کیه و چرا؟:w02:

بهترین کتابی که خوندی؟

بهترین هدیه ای که گرفتی؟

بهترین اس ام اسی که دریافت کردی؟

بهترین فیلمی که دیدی ؟

به نظرت دختر باید آشپزی بلد باشه؟

بیشترین غر غر خانواده به تو سر چه موضوعیه؟

از روی تخت تا حالا افتادی؟

بدترین سوتی ای که دادی از نظر خودت؟

تا حالا سر کلاس خوابت برده؟

بهترین استادت کی بوده و چرا؟

عجولی یا خونسرد؟:hapydancsmil:

تا حالا شده دلت بخواد یکیو بزنی؟

اره شده الان دلت میخواد منو بزنی؟

واقعاااا؟

سوالام همه جوره پرسیدم خسته نشی؟

خسته ای؟

میخوای هفته دیگه جبران کنی؟

آدم انتقام جویی هستی پس؟

بازی بچگیات چی بوده؟

شهربازی دوست داری؟

رانندگی بلدی...سرعت دوست داری؟

خانواده بابا خوبه یا مامان ؟

قدیما مامانت برا نمره بردی مدرسه؟

و.....

خداییش خسته شدم

اا حنانه تویی خوب زودتر میگفتی انقد سوال نپرسم:whistle:

و اینکه میدونی فدایی داری:ws3:

چون تویی یکی در میون ج بده:w02:

نه پشیمون شدم همشو جواب بده:ws3:

فهلاااا

بهت خوش بگذره:hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه

:ws3::ws3::ws3::ws3:ببببببببه هم استانی

چطوریایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلاس چندمی امممممممممممم نه چیز ترم چندی؟؟؟؟؟:whistle:

عاقا یعنی چی که نامحسوسی؟؟؟؟؟؟یعنی میخوای تاپیک محمد عارف و ببری زیر سوال؟؟؟؟؟ یا هدفی دیگر؟؟؟؟؟:w02:

دوس داری زیاد بسوزی یاکم؟؟؟؟؟؟؟؟

اسم دوستای ادد لیستتو به تفکیک جنسیت بنویس واسه هر کدوم یه شکلک بذار:gnugghender:

توکه رشته ات یه چیز دیگه اس چرا مدیر تالار ادبیاتی:ws52:

عاشقی؟؟؟؟؟عارفی؟؟؟؟؟؟؟لطیفی عایا؟؟؟

بهترین وخنده دار تریم خاطر هاتو بگو؟؟؟؟؟؟میتونی هم مثل رفیخمون پ.خ کنی:ws3:

بزرگترین سوتیت؟؟؟؟؟؟؟؟به جز اینایی که نوشتی؟:ws3:

به نظرت چرا قسمت نشده هنوز همو ببینینم؟؟؟؟؟؟:ws38:مثلا تو یه استانیما:w000:

هر کدوم از صفتا تو رو یاد کدوم یک از بچه های اینجا میندازه ؟یه سطرم توصیفش کن:ws3:

شیطون ترین؟؟؟؟؟؟

باحالترین؟؟؟؟؟؟؟

جدی ترین؟؟؟؟؟؟

خشن ترین؟؟؟؟؟؟

سرد ترین؟؟؟؟؟؟

گرم ترین؟؟؟؟؟

یخ ترین؟؟؟؟؟؟؟

جوش ترین؟؟؟(از لحاظ گرما) نه جوش صورت:ws28:

فعال ترین؟؟؟؟؟؟؟

خب حالا واسه اسمای زیر یه صفت بگو؟

:دی

من؟

تو؟؟؟؟؟

ما(من و r.irankhah):دی

partow(رعد من) :دی

آرانوس؟؟؟؟؟؟

محمد عارف؟؟؟؟؟؟

مهدی عارف؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گندم؟؟؟؟؟؟؟

آرزو؟؟؟؟

دختر بارون؟؟؟؟؟؟

ستاره یوسفی؟؟؟؟؟؟؟؟

مینا یوسفی؟؟؟؟؟؟؟؟

بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w02:

فعلا همینا بس است بسی خسته ایم

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام

آقا من تو صندلی داغ فقط حال میگیرم:banel_smiley_4:

سوالاتمم اختصاصیه خودمه و هیچ کپی پیستی نشده پس با دقت بجواب

قسمت خود شناسی

1- خودت رو تو 10 خط کامل تعریف کن(کاملا" 10 خط باشه)

2-یه انشا در مورد پرواز بنویس (حداقل 5 خط)

3-تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چرا اگه نه هم چرا؟

4- حاضری غرورتو به خاطر دوستات زیر پا بذاری؟(جواب با دلیل)

5- احسان قزوینی رو چقدر میشناسی؟ تو 5 خط درموردش حرف بزن

6-اولین نفراتی که موفقق شدن هواپیما بسازن کیا بودن و نحوه ی ساختش رو شرح بده با رسم شکل؟

7-اولین هواپیمای جنگی که ساخته شد توسط کدوم کشور بود ؟ اسمش چی بود؟ و چه مشخصاتی داشت؟

8- آخرین مدل جت جنگی که وارد ایران شد چی بود؟ چندتا ازش وارد ایران شد؟ الان کجان؟

9 . تا حالا مزاحم تلفنی شدی از اونایی كه فوت میكنن؟

10-مهمترین فرد تو زندگیت کیه ؟ و حاضری براش چیکار کنی؟

سوالات درهم :دی

1_به نظر شما پیشرفت انحصاری در یک دانش برای یک فرد خوبه؟(منظورم اینه که خوبه که یه نفر فقط در یک زمینه فوق العاده باشه و در علوم دیگر سررشته ای نداشته باشه؟ما در گذشته گان مان داشتیم افرادی رو که در چندین علم صاحب نظر بودن مثل خیام که هم ریاضی دان هم شاعر هم ستاره شناس چرا امروزه افراد مستعد در زمینه های بیشتر شکوفا نمی شن؟)جواب بله یا خیر رو لطفا با ذکر دلیل بیان کنید.

2_تاریخ و گذشته چقدر برات قابل احترامه؟اینقدر قابل احترام هست که بدونی اولین تمدن شکل گرفته در ایران چی بوده؟(بعضی ها معتقدن چون تاریخ گذشته _ دیگه نیازی نیست بهش بهای داده بشه و در موردش صحبت کرد. اما مگر نه اینکه امروز ما هم دویست سال دیگر؛ تاریخ گذشته ی مردم نسل آینده ست؟ آیا زندگی امروز خود برای شما قابل احترامه؟)

3_اگر از هر یک از انسانها بپرسیم آدم انتقاد پذیری هستی می گن آره یا می گن سعی می کنم باشم ولی در کل آدمها از انتقاد ناراحت میشن ویا سعی می کنن ازش سطحی بگذرن اینو نمی شه انکار کرد؛حالا سوال_آیا انتقاد پذیری؟؟می تونی خودت رو در دوخط نقد کنی؟اگر هم انتقادی بر خودت وارد نیست نیازی بگو.

4_تاحالا شده از خیابونی رد بشی و یه انسان رو ببینی که در وضعیت اسفناکی افتاده باشه رو زمین لباسهای مندرس و صورتی سیاه وچرکین و آنقدر داغون که احساس کنی اون فرد فوت کرده؟اون لحظه چقدر طول می کشه تا از ذهنت پاک بشه.تابه حال به این فکر کردی که مقصر حال اون فرد چه کسانی هستن؟به نظرت خودشه که مسئول زندگیشه؟؟

5_ به نظر شما درسته که اگر پدر و مادری توانای اینکه به کودکشان در محیط خانه دانش یاد بدن و اون بچه بتونه همه چیز رو به کمکشون تجربه کنه و به سمت علایقش کشیده بشه و مجبور نباشه هر روز صبح بیدار بشه بره اداره ی مقرراتی مثل مدرسه و علم کسب کنه؟آیا این روش به آینده ی کودک صدمه می زنه؟

6_نظرت راجع به متن زیر چیست؟ نه با کسی بحث کن..نه از کسی انتقاد کن..هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست..و خودت را خلاص کن..آدمها عقیدهه ات را که می پرسند..نظرت را نیم خواهند..می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی بحث کردن با آدمها بی فایده است...

7_نظرشما در مورد این جمله چیست؟

و خدای که در این نزدیکیست... و نزدیک ترین جای که خدا رو حس کردید کجا بود؟

8- اگه یه روز بین خودت و کسی که دوسش داری قرار باشه یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟

9- پول بهتره یا علم؟ با دلیل

10 در مورد یکی از جت های جنگی چند خط توضیح بده (توضیحات از برداشتهای خودت باشه بهتره-

سوالات ادبی:دی

خواهشا" سوالات رو دقیق و کامل بجواب ممنون

1- از روی جمله ی زیر که نوشته شده یه بار بنویس و سر آخر بگو ازش چی فهمیدی ؟:دی(خوش خط و خوانا باشه) دلم سوخت سری بعد متنشو حداقل 10 خط میذارما:دی

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

2-اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

3-یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟

4- یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟

5- تا حالا عاشق شدی؟ عاشقی چه حسی داره؟(شرح بده)

6-تا حالا شده به کائنات فکر کنی ؟ اگه فکر کردی چی دست گیرت شده؟ اگه فکر نکردیی دلیل فکر نکردنتو بگو؟

7-میشه بگی منظور از متن زیر چیه؟

بهترين باش........ اگر نمي تواني بلوطي بر فراز تپه اي باشي،بوته اي در دامنه اي باش، ولي بهترين بوته‌اي باش كه در كناره راه مي‌رويد. اگر نمي‌تواني بوته‌اي باشي،علف كوچكي باش و چشم‌انداز كنار شاه راهي را شادمانه‌تر كن....... اگر نمي‌تواني نهنگ باشي، فقط يك ماهي كوچك باش، ولي بازيگوش‌ترين ماهي درياچه! همه ما را كه ناخدا نمي‌كنند، ملوان هم مي‌توان بود. در اين دنيا براي همه ما كاري هست كارهاي بزرگ، كارهاي كمي كوچكتر و آنچه كه وظيفه ماست، چندان دور از دسترس نيست. اگرنمي‌تواني شاه راه باشي،كوره راه باش، اگر نمي‌تواني خورشيد باشي، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمي گيرند. هرآنچه كه هستي، بهترينش باش..........

8-نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

9- متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی بهتقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

اشعار رو با دقت بخون و بادقت هم جواب بده شاید جوابهای تو راهی رو جلو پای شاعر بذاره

میخوای بازم بیام

• Like 5
لینک به دیدگاه
الهی به امید تو... یا بسم الله:w02:

سلام عزیزم..خوبی؟؟:w02: سلام بانو خووووووب:banel_smiley_4:

ازا ینکه من اولین پستو میذارم چه حسی داری؟؟:w02: ترس :| کلا از وکیل و قاضی و هرکی میره دادگاه،میترسم :|

باور کن خیلی منتظر بودم جزغاله ت کنم..به آرزوم رسیدم خدایا شکرت:ws3: میدونستم اینهمه ذوق میکنی،زودتر مینشستم:banel_smiley_4:

خب حالا بریم سراغ سوالات..مفاوقی؟؟:w02: مگه چاره دیگه هم دارم ؟:w02:

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ خدا وامام رضا:hanghead:

اگه پستچی یک نامه براتون بیاره که ادرس فرستنده نداشته باشه اولین کسی که به ذهنتون میرسه کیه ؟ اگر واسه خودم باشه، خودشه لابد:ws3:

خیلی وقته هیشکی واسمون نامه نفرستاده:sigh:

شده از کسی متنفر بشی؟ اوهوم امروز از استادم البته تا فردا یادم میره:ws28:

تا حالا کسی شخصیتتو تعریف کرده؟ چی بوده؟ آره آخریش مینا بود که گفت ساده مهربون و کمی ضعیف بقیه ش یادم نیست:ws3:

توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟ معمولا میام انجمن اگر نت نباشه،کتاب و رادیو و آهنگ و پیام دادن و اگر خونه باشم،پیش مامانم میشینم یا با مادرجونم حرف میزنم (معرف حضورت هست دیگه:ws3: )

اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه؟ هر کشوری که آب وهواش بهتر باشه و جایی که آدما کمتر باشن :w02:

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ دراز میکشم یا ازونجایی که هستم،میام بیرون:ws3:

واسه هر کدوم اسم یه کاربر بنویس:

خوش اخلاق اینو نمیتونم بگم چون همه دوستام اینجا باهام خوبن و بداخلاقی ندیدم ازشون:icon_redface:

جدی گاهی مینا :| که چقدر اون موقع ازش میترسم :|

بامرام بازم همه رفیقام فقط باید اسم یکی رو بگم که جاش واقعا خالیه همه میدونن دیگه :جوزف:hanghead:

مغرور تا حالا تو دوستام نبوده

مشکوک قبلا وحید اما الان هیشکی

خاکی مهدی (iman)، شهلا،دل مانده،

مذهبی خودت و آرزو و ستاره یوسفی

با شخصیت سام

متین سحر91 و شیوا

باجنبه خودت و محمد عارف و بحیت والیان

خوش تیپ :banel_smiley_4:

خسیس محمد عارف :|

بامزه مهند

اکتیو سجاد و خودت

جوگیر نمیدونم:ws38:

مهربون اینم تعدادشون زیاده ولی جا داره دوتاشونو بگم : مینا و مریم 39

تنها نمیدونم راستش:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شلوغ خودت و آرتاش و علی فاطمی

ساکت وحید

پررو استغفرالله:ws3: فحش میدی چرا؟:ws3:

رک مینا یوسفی:ws3:

بپیچونی من میدونم و تو:w02:

کی ؟ من؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون که اومدی زهرا گلی:hapydancsmil:

• Like 12
لینک به دیدگاه
سلام عزیزم سلام آرزو جون:icon_redface:

ممنون بابت دعوت قربونت گلم:icon_gol:

به خاطر حس لطیفت از دلم نمیاد زیاد بسوزونمت ای جاااان من تر قربان:ws3:

فقط چندتا سوال کوچیک دارم قربانت :دی

1.چه کتابی به نظرت برای یک حقوقدان مناسبه؟؟(بغیر از کتب قوانین و حقوقی) :banel_smiley_4: یعنی این حقوقیا همه جا به فکر خودشوننا:banel_smiley_4:w000.gif

به نظر من بشینین یه کم کتاب شعر بخونید:ws3: ( والا راستش من هیچی از حقوق حالیم نیستicon_pf%20%2834%29.gif )

2.تا حالا شده دستمزد کاریت رو برای امور خیریه اختصاص بدی؟ :banel_smiley_4: تو چشمای من نگاه کن آرزو د اخه من اگر کار داشتم، حالا اوضام این بود:banel_smiley_4:

3.یک دوست مجازی خوب چه خصوصیاتی داره؟ از یه دوست مجازی ادم نمیتونه خیلی انتظار داشته باشه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif همینقدر که واسه آدم وقت بذاره وبه حرفاش گوش بده خودش خیلی خوبه:w16:

خسته نباشی

امیدوارم همواره شاد و موفق باشی

• :icon_gol:
    • :w16:

عزیزمی ممنون که تشریف آوردی سلامت باشی گلم

تو هم همینطور عزیزمممhapydancsmil.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه
الهی:ws37::ws3:

ای جااانم چقدر دوست داشتم تو رو رو این صندلی ببینم مااادر:sad0: دیدی مامانی بالاخره نصیب من هم شد:hapydancsmil:

:ws28:چطوووری؟من تو سرماش اومدم که یکی از عوامل گرماییش باشم نه جزغاله شدنت خووووووووووب:banel_smiley_4: اوهوم معلومه کاملا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

میخواستم برم هااا ولی دلم نیومد سومین نفر نباشم:hapydancsmil: :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خبببببببببببب

به نا خدا:gnugghender: یا بسم الله:w02:

چرا انقد اسمتو عوض میکنی؟ راستش اون بار که خودم شدم،جو گیر شدم و رفتیم تو کار موج سواری:whistle: ولی خب این اسم رو خیلی دوس دارم اسم دخترمه:w02:

سوسک ترس داره؟تا حالا سوسک کشتی؟:ws3: نه فقط چندش آره آره بابا. خوابگاهی باشی وسوسک نکشته باشی؟:banel_smiley_4:

بچه اخری؟ آره:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لوسی یا مغرور؟ لوس:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اگه یه وعده نهار نخوری تا چند وعده میگی من فلان روز نهار نخوردم؟ نمیشه بگم اصن چون معمولا به خاطر فشرده بودن کلاسام،ناهار نمیخورم:ws3:

بیشترین مدتی که در انجمن نبودی چند ساعت بوده؟ فکر کم حدود یه هفته بود:w02:

تا حالا برا مردم آزاری نقشه کشیدی؟:gnugghender: آرههههه زیااااااد:ws3:

تا حالا شده برا کسی چاله بکنی بعد خودت بیفتی توش؟ اوهوم:icon_pf (34):

بلندترین درختی که متر کردی چند متر بوده؟:w58::ws28: من که قدشون رو متر نمیکنم:ws28: قطر تنه و تاج رو میگیرم:ws3:

رشتت دوست داری؟ اوهوم دوس دارم :ws37: چون آدما توش نیستن:ws3:

از اینکه باید داخل خیابونا راه بری و درخت متر کنی خوشحالی؟ اگر تو خیابون بودم که کلاهمو هم مینداختم هوا:sigh: باید بریم وسط کوه:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ولی یه چیزی: دوس دارم وسط خیابون این کارو انجام بدم خوشم میاد این آدمای بی جنبه زل میزنن بهمون:ws3: تو دانشگاهم که این کارو انجام میدیم،بچه ها تیکه میندازن ما هم خیلی شیک رومونو برمیگردونیم:ws3:

به ویژگی های چه کسی تا حالا حسودی کردی؟ یکی از هم اتاقیام:ws3: منتهی حسودی نبوده فقط دوس داشتم منم مث اون باشم:ws3:

روزی چند بار به مامانت میگی دوست دارم؟ اینجا که هستم خب کمتر میگم اونجا هم معمولا هی دم به ساعت میبوسمش و میرم بغلش میکنم:ws3:

با بابات راحتی یا مامانت؟:ws37: با هردوشون راحتم یعنی اگر بخوام یه چیزی بگم،جلو دوتاشون میگم:ws3:

اگه داداشت بگه یه جایی که خیلی دوست داری بری نرو چی میگی؟ میگم چرا نرم؟ اگر دلیل قانع کننده داشته باشه،معمولا نمیرم :ws37:

تا حالا یواشکی جایی رفتی؟ آره:ws3: چون خونه دوستم پیش کتابخونه ست وقتی میرفتم کتابخونه،یه سر هم میرفتم پیش اون (البته دوران جهالت :دی )

بهترین جایی که میتونی با خدا ارتباط بر قرار کنی؟جاش مهم نیست زیاد ولی زمانش وقتیه که به شدت احساس تنهایی میکنم دراز میشکم سر جام و رومو برمیگردونم و باهاش حرف میزنم:hanghead:

مسافرت دوست داری کجا بری؟:ws52: سفر رو کلا دوس دارم فرقی نمیکنه کجا... مهم کساییه که باهاشون میرم سفر:w16:

بهترین سفرت کجا بوده و با کی؟ یکی شیراز که پارسال با بچه های کلاسمون رفتیم یکی هم مشهد سال 90 که بازم با رفیقا بوده یکی هم کردستان و کرمانشاه و همدان با خونوادم:w02:

خانواده رو دوست داری یا جمع دوستات قطعا خانوادم:w16:

از چند سالگی گوشی داشتی؟ فکر کنم سال 90 بود:ws3:

با اولی مزاحم تلفنیت چکار کردی؟ اصن یادم نیست:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ولی کلا یکی مزاحمم میشه، یا جواب نمیدم یا میدم بابام یا داداشم که بی خیال بشن... خوابگاه هم باشم،جواب نمیدم:w02:

یه حرف نصیحت بار بگو که همیشه تو ذهنته اصن کلا از نصیحت خوشم نمیاد ولی اینکه از وقتت درست استفاده کن:banel_smiley_4:

من چطوریم؟ پر انرژی خانواده دوست مهربون:ws37:

شکلک من چیه؟:w02:

شکلک خودت چیه؟:hanghead: و :hapydancsmil:

ما شبیه همیم به نظرت؟ نمیدونم شاید یه مقداری آره:w02:

بهترین دوستت کیه و چرا؟:w02: تو دنیای واقعی که ندارم تقریبا:w02: اینجا هم بیشتر با تو و مینا و مریم صمیمیم:w02:

بهترین کتابی که خوندی؟ من او و روی ماه خداوند را ببوس کمی دیرتر و یکی از بهتر تریناش: سه شنبه ها با موری:w02:

بهترین هدیه ای که گرفتی؟ خیلی وقته هدیه نگرفتم راستش:hanghead: ولی قطعا از مامانم بوده:ws3:

بهترین اس ام اسی که دریافت کردی؟ خیلی بوده:ws3:

بهترین فیلمی که دیدی ؟ دست های خالی رو دوس داشتم شب یلدا رو هم دوس داشتم:ws37:

به نظرت دختر باید آشپزی بلد باشه؟ صد در صد:ws3:

بیشترین غر غر خانواده به تو سر چه موضوعیه؟ ریلکسی:w000::ws28:

از روی تخت تا حالا افتادی؟ آره یادمه یه بار رفته بودیم مشهد بعد اینا تختاشون رو موزائیک بود:ws3: هیچی دیگه نصف شبی با صورت خوردم رو مزائیکا لبم پاره شد:ws3:

بدترین سوتی ای که دادی از نظر خودت؟ وااای سوتی که زیاد میدم ها یه بار با دمپایی رفتم دانشگاه:ws28: اونم دمپایی قرمز:ws28: وااای خدا بعد از سه سال این یادم اومد:ws28:

بترکی نسیییییم:ws28: شانس اوردم پنج شنبه بود وهیشکی ندیدم:ws28:

تا حالا سر کلاس خوابت برده؟ آره زیاد:banel_smiley_4:

بهترین استادت کی بوده و چرا؟ استاد زبان عمومیم ترم یک دکتر سعادت نیا ( بسیار با شخصیت و مهربون و به معنای واقعی یه مرد کامله:ws37: )

عجولی یا خونسرد؟:hapydancsmil: بستگی به شرایط داره:ws37:

تا حالا شده دلت بخواد یکیو بزنی؟ اوهوم امروز دلم میخواست استادم رو بزنم:banel_smiley_4:

اره شده الان دلت میخواد منو بزنی؟ نه بابا چیکارت دارم:ws3:

واقعاااا؟ اوهوم:ws3:

سوالام همه جوره پرسیدم خسته نشی؟ نه بابا:ws3:

خسته ای؟ نه:ws3:

میخوای هفته دیگه جبران کنی؟ اهل تلافی نیستم:ws3:

آدم انتقام جویی هستی پس؟:banel_smiley_4:

بازی بچگیات چی بوده؟ خاله بازی :ws3:

شهربازی دوست داری؟ اوهوم:hanghead::sigh:

رانندگی بلدی...سرعت دوست داری؟ نه بلد نیستم:ws3:

خانواده بابا خوبه یا مامان ؟ کلا فامیل رو نمیبینم:ws3:

قدیما مامانت برا نمره بردی مدرسه؟ نه بابااااااااا:ws3:

و.....

خداییش خسته شدم:ws28:

اا حنانه تویی خوب زودتر میگفتی انقد سوال نپرسم:whistle::banel_smiley_4:

و اینکه میدونی فدایی داری:ws3: تی فدا:ws3:

چون تویی یکی در میون ج بده:w02::ws3:

نه پشیمون شدم همشو جواب بده:ws3::banel_smiley_4:

فهلاااا

بهت خوش بگذره:hapydancsmil:

به تو همینطور

ممنون که اومدی عزیزممممم:hapydancsmil:

• Like 10
لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws3::ws3:ببببببببه هم استانی

چطوریایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قربانت تو خوبی؟:ws3:

کلاس چندمی امممممممممممم نه چیز ترم چندی؟؟؟؟؟:whistle: ترم 6:ws3:

عاقا یعنی چی که نامحسوسی؟؟؟؟؟؟یعنی میخوای تاپیک محمد عارف و ببری زیر سوال؟؟؟؟؟ یا هدفی دیگر؟؟؟؟؟:w02: من ؟ نامحسوس؟:w58: اون تاپیکه که همینطوری هم زیر سواله:ws3:

دوس داری زیاد بسوزی یاکم؟؟؟؟؟؟؟؟ ما که همینطوری هم سوختیم:ws3:

اسم دوستای ادد لیستتو به تفکیک جنسیت بنویس واسه هر کدوم یه شکلک بذار:gnugghender::banel_smiley_4:

توکه رشته ات یه چیز دیگه اس چرا مدیر تالار ادبیاتی:ws52: چون ادبیات رو هم دوس دارم :w02:

عاشقی؟؟؟؟؟عارفی؟؟؟؟؟؟؟لطیفی عایا؟؟؟ عاشق ولطیف:w02:

بهترین وخنده دار تریم خاطر هاتو بگو؟؟؟؟؟؟میتونی هم مثل رفیخمون پ.خ کنی:ws3: بهترین که زیاد دارم ولی یه جدیدش،آشنایی با کسی بود که دوسش دارم:ws37: خنده دارترینش هم یادمه اول راهنمایی بودم بعد یکی از دوستام تو خوابگاه همیشه زود میخوابید

یه شب سرپرستمون یه مربا بهم داد منم به چند تا از بچه ها گفتم چادرنمازتون رو سر کنید بیایید جلو اتاق ما شروع کنید نماز خوندن

مربا رو هم دادم دست یکی دیگشون گفتم برو مریم رو بیدار کن نشونش بده بگو دارن صبحونه میدن و دیر بیدار شدی

آقا این بیچاره رو بیدار کردیم اینم زودی رفت وضو گرفت وقتی خواست بیاد نماز بخونه،بهش گفتیم الکی بود :ws3:خدامارو ببخشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بزرگترین سوتیت؟؟؟؟؟؟؟؟به جز اینایی که نوشتی؟:ws3:

همون که واسه نسیم گفتم:ws3:

به نظرت چرا قسمت نشده هنوز همو ببینینم؟؟؟؟؟؟:ws38:مثلا تو یه استانیما:w000: تقصیر توئه که یه قرار نمیذاری همدیگه رو اهواز ببینیم:w000:

هر کدوم از صفتا تو رو یاد کدوم یک از بچه های اینجا میندازه ؟یه سطرم توصیفش کن:ws3:

شیطون ترین؟؟؟؟؟؟ بارون به شدت پر انرژیه و با همه هم زودی صمیمی میشه

باحالترین؟؟؟؟؟؟؟ زیادن:ws3:

جدی ترین؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

خشن ترین؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

سرد ترین؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

گرم ترین؟؟؟؟؟ همونا که برا گندم نوشتم:ws3:

یخ ترین؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

جوش ترین؟؟؟(از لحاظ گرما) نه جوش صورت:ws28: گندم و پری و تو:ws37:

فعال ترین؟؟؟؟؟؟؟ گندم و سجاد

خب حالا واسه اسمای زیر یه صفت بگو؟

:دی

من؟ خوشم میاد باحالی:ws3:

تو؟؟؟؟؟ نمیدونم شاید لوس:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ما(من و r.irankhah):دی :banel_smiley_4: نمیشناسم زیاد ایشون رو:5c6ipag2mnshmsf5ju3

partow(رعد من) :دی به شدت دوسش دارم:ws3:

آرانوس؟؟؟؟؟؟:ws38:

محمد عارف؟؟؟؟؟؟ خسیس:banel_smiley_4: پایه ست:ws3:

مهدی عارف؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چرا ازش میترسم:banel_smiley_4:

گندم؟؟؟؟؟؟؟ قلبش مهربونه:ws37:

آرزو؟؟؟؟ آرزو هم مث گندم مهربونه:ws37:

دختر بارون؟؟؟؟؟؟ حساس:ws37:

ستاره یوسفی؟؟؟؟؟؟؟؟ با معرفت:ws37:

مینا یوسفی؟؟؟؟؟؟؟؟ باحاله و به شدت دوست داشتنی:ws37:

بقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w02::banel_smiley_4:

فعلا همینا بس است بسی خسته ایم

ممنون که اومدی پروانا جووووون:hapydancsmil:

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام علیک سلام:ws3:

آقا من تو صندلی داغ فقط حال میگیرم:banel_smiley_4::ws3:

سوالاتمم اختصاصیه خودمه و هیچ کپی پیستی نشده پس با دقت بجواب چشم:ws3:

قسمت خود شناسی

1- خودت رو تو 10 خط کامل تعریف کن(کاملا" 10 خط باشه) ده خط نمیشم:ws3: حساس،لوس،اهل درس نیستم،گاهی بی خیال،آشپز :دی ، گاهی بدجنس دیگه نیمدونم:ws3:

2-یه انشا در مورد پرواز بنویس (حداقل 5 خط)

از رفتنت دهان ها همه باز

انگار گفته بودند

پرواز

پر واز

3-تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چرا اگه نه هم چرا؟ اوهوم شدم نمیدونم نفهیدم دلم یهو لیز خورد:hanghead: البته از عشق حرف زدن برا من خیلی زوده یعنی خودم رو در حدش نمیدونم شاید بشه اسمش رو گذاشت دوست داشتن خیلی زیاد:ws37:

4- حاضری غرورتو به خاطر دوستات زیر پا بذاری؟(جواب با دلیل) قبلا اینکار رو انجام دادم اما یه جایی میفهمی غرورت از خیلیا ارزشش بیشتر بوده (اینو کسی داره میگه که بیشتر از هرچیز،از غرور بدش میومده:hanghead:)

5- احسان قزوینی رو چقدر میشناسی؟ تو 5 خط درموردش حرف بزن اصن نمیدونم کیه:ws3:

6-اولین نفراتی که موفقق شدن هواپیما بسازن کیا بودن و نحوه ی ساختش رو شرح بده با رسم شکل؟:banel_smiley_4: برادران رایت:banel_smiley_4: یه نگاهی هم بد نیست به رشته م بندازی:banel_smiley_4:

7-اولین هواپیمای جنگی که ساخته شد توسط کدوم کشور بود ؟ اسمش چی بود؟ و چه مشخصاتی داشت؟ :banel_smiley_4: بالا نوشتم برادران رایت باور کن من هیچ نسبتی باهاشون ندارم:banel_smiley_4:

8- آخرین مدل جت جنگی که وارد ایران شد چی بود؟ چندتا ازش وارد ایران شد؟ الان کجان؟ :banel_smiley_4:

9 . تا حالا مزاحم تلفنی شدی از اونایی كه فوت میكنن؟ نه بابا ما رو چه به این حرفا:ws3:

10-مهمترین فرد تو زندگیت کیه ؟ و حاضری براش چیکار کنی؟ خانوادم خیلی برام مهمن بخصوص مامانم ... هرکاری نیاز باشه براش انجام میدم:ws37:

سوالات درهم :دی

1_به نظر شما پیشرفت انحصاری در یک دانش برای یک فرد خوبه؟(منظورم اینه که خوبه که یه نفر فقط در یک زمینه فوق العاده باشه و در علوم دیگر سررشته ای نداشته باشه؟ما در گذشته گان مان داشتیم افرادی رو که در چندین علم صاحب نظر بودن مثل خیام که هم ریاضی دان هم شاعر هم ستاره شناس چرا امروزه افراد مستعد در زمینه های بیشتر شکوفا نمی شن؟)جواب بله یا خیر رو لطفا با ذکر دلیل بیان کنید. با توجه به شرایط امروز نمیدونم راستش چی باید بگم

به نظرم تو دوره جدید اگر یکی یه علم رو هم خوب بتونه یاد بگیره، از سرش هم زیاده :|

البته خود به خود آدم تو یه مسیری قرار میگیره که از بقیه علوم هم یه شناختی پیدام میکنه

2_تاریخ و گذشته چقدر برات قابل احترامه؟اینقدر قابل احترام هست که بدونی اولین تمدن شکل گرفته در ایران چی بوده؟(بعضی ها معتقدن چون تاریخ گذشته _ دیگه نیازی نیست بهش بهای داده بشه و در موردش صحبت کرد. اما مگر نه اینکه امروز ما هم دویست سال دیگر؛ تاریخ گذشته ی مردم نسل آینده ست؟ آیا زندگی امروز خود برای شما قابل احترامه؟) راستش هیچ وقت نمره تاریخم خوب نمیشد چون هیچ علاقه ای به تاریخ ندارم:banel_smiley_4:

ولی حرفت رو قبول دارم چون زمان دور هستش و همه چیز تکرار میشه:w16:

3_اگر از هر یک از انسانها بپرسیم آدم انتقاد پذیری هستی می گن آره یا می گن سعی می کنم باشم ولی در کل آدمها از انتقاد ناراحت میشن ویا سعی می کنن ازش سطحی بگذرن اینو نمی شه انکار کرد؛حالا سوال_آیا انتقاد پذیری؟؟می تونی خودت رو در دوخط نقد کنی؟اگر هم انتقادی بر خودت وارد نیست نیازی بگو.

نه خیلی خیلی کم انتقاد پذیرم واین واقعا ناراحت کننده ست:hanghead: دوست دارم انتقاد پذیر باشم و قطعا ویژگی های بدی هم در وجودم هست که قابل انتقاده که مهم ترینش همین زود رنج بودنمه

4_تاحالا شده از خیابونی رد بشی و یه انسان رو ببینی که در وضعیت اسفناکی افتاده باشه رو زمین لباسهای مندرس و صورتی سیاه وچرکین و آنقدر داغون که احساس کنی اون فرد فوت کرده؟اون لحظه چقدر طول می کشه تا از ذهنت پاک بشه.تابه حال به این فکر کردی که مقصر حال اون فرد چه کسانی هستن؟به نظرت خودشه که مسئول زندگیشه؟؟ تا حالا چنینی اتفاقی نیفتاده اما ازونجایی که خیلی حساسم،قطعا نمیتونم فراموشش کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 فقط خودش مقصر نیست چون افراد زیادی روی زندگی آدم تاثیر میذارن ... فقر آدم رو نابود میکنه:sigh: خیلی کم پیش میاد یکی بتونه خودش رو نگه داره وقتی توی فقر گرفتار میشه:hanghead:

5_ به نظر شما درسته که اگر پدر و مادری توانای اینکه به کودکشان در محیط خانه دانش یاد بدن و اون بچه بتونه همه چیز رو به کمکشون تجربه کنه و به سمت علایقش کشیده بشه و مجبور نباشه هر روز صبح بیدار بشه بره اداره ی مقرراتی مثل مدرسه و علم کسب کنه؟آیا این روش به آینده ی کودک صدمه می زنه؟ نه چه صدمه ای؟ خیلیا هستن که به همین صورت آموزش دیدن اما خب هم پدر ومادرش باید خیلی پشتکار داشته باشن هم اون بچه:w16:

6_نظرت راجع به متن زیر چیست؟ نه با کسی بحث کن..نه از کسی انتقاد کن..هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست..و خودت را خلاص کن..آدمها عقیدهه ات را که می پرسند..نظرت را نیم خواهند..می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی بحث کردن با آدمها بی فایده است... اتفاقا چند روز پیش داشتم همینو میخندم:ws3: تا حد زیادی باهاش موافقم چون به کرات چنین چیزی برام پیش اومده:banel_smiley_4:

7_نظرشما در مورد این جمله چیست؟

و خدای که در این نزدیکیست... و نزدیک ترین جای که خدا رو حس کردید کجا بود؟ حقیقت محض:icon_redface: وقتی به شدت احساس تنهایی میکنم و وقتی مادرمو بغل میکنم :icon_redface:

8- اگه یه روز بین خودت و کسی که دوسش داری قرار باشه یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟ چه سوال سختی:hanghead: چون آدم تا خودش رو دوس نداشته باشه،نمیتونه یکی دیگه رو دوست داشته باشه

9- پول بهتره یا علم؟ با دلیل یکی بدون یکی دیگه معنی نداره اما الان بخوام انتاب کنم بیشتر نظرم هی سمت پول میره:ws3:

10 در مورد یکی از جت های جنگی چند خط توضیح بده (توضیحات از برداشتهای خودت باشه بهتره-

:banel_smiley_4: اطلاعاتم در این زمینه صفره:banel_smiley_4:

سوالات ادبی:دی

خواهشا" سوالات رو دقیق و کامل بجواب ممنون

1- از روی جمله ی زیر که نوشته شده یه بار بنویس و سر آخر بگو ازش چی فهمیدی ؟:دی(خوش خط و خوانا باشه) دلم سوخت سری بعد متنشو حداقل 10 خط میذارما:دی

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود! :ws3:

خیلی قشنگ بود یاد این جمله افتادم که میگه: در خانه اگر کَس است یک حرف بس است:ws37:

2-اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

باز یابم تو را:hanghead:

3-یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟ خاطره شیرین زیاد دارم ولی یکی از قشنگ ترین هاش وقتی بود که فهمیدم دارم عمه میشم:ws3: (به قول یکی گفت رسوای عالم:ws28:)

4- یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟ ترم قبل که یه درس دو واحدی رو افتادم:sigh: اونم واسه یه نمره:hanghead: ازین ناراحتم که دوباره باید پولش رو بدم:hanghead: البته ازین تلخ تر هم بوده منتهی دیگه نگفتم:hanghead:

5- تا حالا عاشق شدی؟ عاشقی چه حسی داره؟(شرح بده) بالا هم گفتم عشق فکر نکنم بشه اسمش رو گذاشت اما اگر عشق باشه،حس خوبیه اینکه یکی رو فقط به خاطر خودش دوست داشته باشی

حضور یکی بهت آرامش بده و هروقت غصه داری،باهاش صحبت کنی و غمتون و شادیتون رو با هم تقسیم کنید و این حس متقابل باشه البته

کلا حس جالبیه:ws37:

6-تا حالا شده به کائنات فکر کنی ؟ اگه فکر کردی چی دست گیرت شده؟ اگه فکر نکردیی دلیل فکر نکردنتو بگو؟ نه معمولا فکر نمیکنم من بی خیال زندگیمو میکنم چیکار کائنات دارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

7-میشه بگی منظور از متن زیر چیه؟

بهترين باش........ اگر نمي تواني بلوطي بر فراز تپه اي باشي،بوته اي در دامنه اي باش، ولي بهترين بوته‌اي باش كه در كناره راه مي‌رويد. اگر نمي‌تواني بوته‌اي باشي،علف كوچكي باش و چشم‌انداز كنار شاه راهي را شادمانه‌تر كن....... اگر نمي‌تواني نهنگ باشي، فقط يك ماهي كوچك باش، ولي بازيگوش‌ترين ماهي درياچه! همه ما را كه ناخدا نمي‌كنند، ملوان هم مي‌توان بود. در اين دنيا براي همه ما كاري هست كارهاي بزرگ، كارهاي كمي كوچكتر و آنچه كه وظيفه ماست، چندان دور از دسترس نيست. اگرنمي‌تواني شاه راه باشي،كوره راه باش، اگر نمي‌تواني خورشيد باشي، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمي گيرند. هرآنچه كه هستي، بهترينش باش..........

چقدر زیبا بود ممنون:ws37: خودش آخرش گفت دیگه نمیخواد همیشه اون بالا بالاها باشی فقط در هر شرایطی،بهترین باش:ws37:

8-نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را از نظر ادبی قشنگه اما غمگینه

نمیشه گفت افسانه اما شاید بعدها بشه مث یه خواب:hanghead:

9- متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی به تقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.:ws3: من که غلطی ندیدم:ws28:فقط مقتضا درستشه:ws3:

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش:banel_smiley_4:

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

شاعر داره میگه حالم خوبه چتونه پ؟:ws3: فکر کنم صبح یه صبحونه مفصل خورده یا احتمالا کلاسو پیچونده:ws38: توصیه م اینه که نمیخواد بیخودی خودشو لوس کنه کسی بهش فکر نکرد که:whistle:

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

هیچی دیگه یحتمل طرف پیچوندش حالا کم آورده الکی اینا رو میگه

بهش میگم اخوی بپذیر که پیچ خوردی:w02:

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

این در دست بررسیه:whistle: شاعر خودشم هنو نمیدونه چشه:banel_smiley_4:

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

خو دیگه بیچاره مرد انقدر بهش گیر دادی:w000:

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

والا این شعره انگار شاعرش یکیه منتهی مریضه انگاری هیچ ثبات نداره:banel_smiley_4: هیچی دیگه تازه فهمیده چه بلایی سرش اومده توصیه ای ندارم فقط بهش تسلیت میگم:banel_smiley_4:

اشعار رو با دقت بخون و بادقت هم جواب بده شاید جوابهای تو راهی رو جلو پای شاعر بذاره

این شاعره از مرز این حرفا گذشته دیگه:banel_smiley_4:

میخوای بازم بیام

آره حتما بیا خیلی باحال بووووووود:ws28:

دستت درد نکنه:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

شالامون علک:ws3:

خوبی؟

خوشی؟

سلومتی؟:w02:

من خاکیم؟:ws3: بچه به این تمیزی کجام خاکیه؟:ws28:

معمولا اوقاتی که تنهایی به چی فک میکنی؟:ws38:

بزرگترین آرزویی که بهش رسیدی؟:icon_redface:

تا حالا شده به کسی تهمت بزنی بعد بفهمی اشتباه کردی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بعدش چه حسی داشتی؟ ازش معذرت خواستی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

به نظرت پول خوشبختی میاره؟:gnugghender:

بد ترین خصوصیتی که داری؟:ws3:

بدترین خصوصیتی که دارم؟:ws3:

بهترین خصوصیتی که داری؟:hapydancsmil:

بهترین خصوصیتی که دارم؟:hapydancsmil:

میدونستی به رشتت حسودیم میشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دوس داری از ایران بری؟:w16:

اگه رفتی می خوای کجا بری؟:icon_redface:

نظرت در مورد یک کلبه جنگلی با یک باغچه پر از گل با یه عالمه مرغ و خروس و مرغابی چیه؟:girl_in_dreams:

متولد چه ماهی هستی؟:ws3:

دهه شصتی یا هفتادی؟:whistle:

میدونی دهه هفتادی بودن از نظر دهه شصتیا جرم محسوب میشه؟:ws28:

یالا اعتراف کن:hapydancsmil:

خب فعلا همینا بازم میام:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه
شالامون علک:ws3: شالام مهتی ژونییییی:hapydancsmil:

خوبی؟ خوبم:hapydancsmil:

خوشی؟ خوشم:hapydancsmil:

سلومتی؟:w02: سلومتم:hapydancsmil:

من خاکیم؟:ws3: بچه به این تمیزی کجام خاکیه؟:ws28: چرا کتت خاک خاکی بود :5c6ipag2mnshmsf5ju3

معمولا اوقاتی که تنهایی به چی فک میکنی؟ :ws38: کلا وقتی تنهام به همه چی فکر میکنم ولی بیشترینش،به خانوادم و خودم و خودش فکر میکنم :ws28:

بزرگترین آرزویی که بهش رسیدی؟:icon_redface: تا حالا به خیلی از آرزوهام رسیدم:ws37: بزرگ ترینش کمتر شدن ناراحتی قلبی بابام :ws37:

تا حالا شده به کسی تهمت بزنی بعد بفهمی اشتباه کردی؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 آره شده:hanghead:

بعدش چه حسی داشتی؟ ازش معذرت خواستی؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 ناراحت شدم ولی عذر خواهی نکردم فکر کنم ترسیدم نمیدونم ...:ws3:

به نظرت پول خوشبختی میاره؟:gnugghender: تو شرایط الانم آره خیلی خوشبختی میاره:w02:

بد ترین خصوصیتی که داری؟:ws3: زودرنج و حساس بودنم و اینکه فکرکنم پشتکارم کمه:sigh:

بدترین خصوصیتی که دارم؟:ws3: خیلی دلت نازکی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بهترین خصوصیتی که داری؟:hapydancsmil: میگن مهربون و صادق بودنم :ws3:

بهترین خصوصیتی که دارم؟ :hapydancsmil: خیلی مهربونیییییی:hapydancsmil:

میدونستی به رشتت حسودیم میشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 واقعا؟:icon_redface: خودمم دوسش دارم اما بعضی وقتا مصیبت میشه مث الان:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دوس داری از ایران بری؟:w16: در کل ایران رو دو.س دارم اما با توجه به شرایط بووووووق:banel_smiley_4: گاهی دلم میخواد ازینجا در برم:banel_smiley_4:

اگه رفتی می خوای کجا بری؟:icon_redface: جایی که آدما کمتر باشن:ws37:

نظرت در مورد یک کلبه جنگلی با یک باغچه پر از گل با یه عالمه مرغ و خروس و مرغابی چیه؟:girl_in_dreams: :sigh: آرزومه همچین جایی زندگی کنم:sigh: خوشبحالت چه تصور قشنگی داشتی:ws37:

متولد چه ماهی هستی؟:ws3: خرداد:ws3:

دهه شصتی یا هفتادی؟:whistle: با نهایت شرمندگی باید بگم دهه هفتادی:4564:

میدونی دهه هفتادی بودن از نظر دهه شصتیا جرم محسوب میشه؟:ws28: نه نمیدونستم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 بخدا حق دارید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یالا اعتراف کن:hapydancsmil: اعتراف تلدممممم:hapydancsmil:

خب فعلا همینا بازم میام:w16:

ملسی مهتی ژونییییییییییی باسم بیا زوتییییییییی:hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود :ws3:

والا، از من دیگه گذشته . :banel_smiley_4: ولی چشم. پرسمان می نماییم :ws3:

1- اسم قبلی کاربریت چ بود؟ :ws52:

2- معنی این اسمت چیه؟

3- چرا قبول کردی این صندلی داغ رو ؟ :ws3:

4- چقدر ب زندگی مجازی معتادی؟ :w02:

5- تناقض همیشه تناقضه؟ :ws3:

6- بال فرشته ها هم شد محل زندگی؟ :ws38:

7- رشته ات رو دوس داری؟ چقدر؟

8- چرا قبول کردی مدیر بشی؟

9- چند صفحه کتاب خوندی؟ :ws3: درسی چقدر؟ غیر درسی چقدر؟

10- حرف و عملت چقدر باهم فرق می کنن؟

11- خیر وشر هر کار ب ذاتشه یا ب هنجارهای اجتماع؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام بر بانوی منابع طبیعی ولی ادبیاتی انجمن:ws3:

چندبار صندلی داغ:whistle:فکر کنم الان بار پنجمته:ws28:بسه دیگه چقدر میخوای بسوزی:ws28:

حالا اگه سوالی باقی موند و درجه سوختنت کم بود میام میسوزونم:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
درود :ws3: علیک درود:ws3:

والا، از من دیگه گذشته . :banel_smiley_4: ولی چشم. پرسمان می نماییم :ws3: اختیار دارید جناب سرباز:ws3:

1- اسم قبلی کاربریت چ بود؟ :ws52: قبلا حنانه بعد خودم یعنی راضیه بعد دوباره حنانه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

2- معنی این اسمت چیه؟ یعنی دلسوز و مهربون:hanghead:

3- چرا قبول کردی این صندلی داغ رو ؟ :ws3: دروغ چرا؟ چون داداش جاوید گفت جایزه میده:5c6ipag2mnshmsf5ju3

4- چقدر ب زندگی مجازی معتادی؟ زیـــــــــــــاد :hanghead: البته فقط انجمن:hanghead:

5- تناقض همیشه تناقضه؟ :ws3: :banel_smiley_4: نمیدونم والا تو این دوره ، هیچی خودش نیست وقتی 1+1=11 هم داریم،دیگه من هیچی نمیگم:banel_smiley_4:

6- بال فرشته ها هم شد محل زندگی؟ :ws38: :ws3: اوهوم.آخه آدما اونجا نیستن:ws37:

7- رشته ات رو دوس داری؟ چقدر؟ اوهوم دوسش دارم شاید زیاد نباشه که گاهی بهش غر میزنم:banel_smiley_4: ولی خوبیش اینه که کارم تو چنگله:5c6ipag2mnshmsf5ju3

8- چرا قبول کردی مدیر بشی؟ خودمم نمیدونم چون حدود یه هفته بود انجمن نیومده بودم و میخواستم تا یه مدت طولانی نیام اما خب چون تالار ادبیات رو خیلی دوس دارم،جو گیر شدم قبول کردم:hanghead:

9- چند صفحه کتاب خوندی؟ :ws3: درسی چقدر؟ غیر درسی چقدر؟:banel_smiley_4: والا ما صفحه نمیشماریم:ws3: ولی خیــــلی هم نخوندم شاید چیزی حدود 150تا:banel_smiley_4: درسی هم خب حساب کن دیگه از اول دبستان تا سال سوم دانشگاه چقدر میشه؟:ws3:

10- حرف و عملت چقدر باهم فرق می کنن؟ گاهی کاملا متفاوتن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

11- خیر وشر هر کار ب ذاتشه یا ب هنجارهای اجتماع؟

بستگی داره گاهی یه کار ذاتن اشتباه نیست اما در عرف اشتباه تلقی شده

یه چیزی که تا الان فهمیدم اینه که،ما آدما پاش بیوفته ، گاهی حضور خدا رو هم زیر سوال میبریم:banel_smiley_4:

ممنون که تشریف آوردید آقا سجاد:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام بر بانوی منابع طبیعی ولی ادبیاتی انجمن:ws3: :banel_smiley_4: علیک سلام:banel_smiley_4:

چندبار صندلی داغ:whistle:فکر کنم الان بار پنجمته:ws28:بسه دیگه چقدر میخوای بسوزی:ws28: حسابت ضعیفه ها بار سوم بعدشم اون تو بخش مدیران بود متاسفانه این طمع من به تو رفته آخه اینجا جایزه میدن:w02:

حالا اگه سوالی باقی موند و درجه سوختنت کم بود میام میسوزونم:ws3:

:banel_smiley_4: تشریف بیار حتما از خجالتت در میاییم:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه

من باز اومتم:ws3:

خب سوالات کوتاه:gnugghender:

غذای مورد علاقه؟

میوه مورد علاقه؟

نوشیدنی مورد علاقه؟

شهر مورد علاقه؟

هدیه مورد علاقه؟

کاربر مورد علاقه؟

مدیر مورد علاقه؟

تالار مورد علاقه؟

یکیشو انتخاب کن

گوجه سبز یا بستنی؟

لواشک یا کیک خامه ای؟

شیر یا پنیر؟

پنیر یا خامه؟

خامه یا سرشیر؟

مرغ یا ماهی؟

ماهی یا گوشت گوسفند؟

گوشت یا سبزی؟

آش یا سوپ؟

سوپ یا چلوکباب؟

چلوکباب یا قرمه سبزی؟

قرمه سبزی یا ابگوشت؟

فعلا همینا بازم میام:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من باز اومتم:ws3: خوش اومتی مهتییییی ژونیییییی:hapydancsmil:

خب سوالات کوتاه:gnugghender::ws3: چه خوب تقسیم بندیه:ws3:

غذای مورد علاقه؟ من هر غذایی بشه میخورم از بس قحطی دیدم:ws28: غذا تند باشه حالا هرچی بود بگو نیمرو:ws3:

میوه مورد علاقه؟ انار گوجه سبز پرتغال:ws3:

نوشیدنی مورد علاقه؟ دوغ:ws3:

شهر مورد علاقه؟ شهر خودم رو خیلی دوس دارم (مسجد سلیمان) منتهی یزد و شیراز رو هم خیلی دوس دارم از اصفهان خاطره بد دارم ولی قبلا دوسش داشتم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

هدیه مورد علاقه؟ هرکی هرچی بهم بده دوس دارم:hapydancsmil: حتی بستنی:hapydancsmil:

کاربر مورد علاقه؟ خیلیا هستن ولی اونایی که از خیلی قبل میشناسم تو و جوزف و مریم:w02:

مدیر مورد علاقه؟ مینا و پری والایو

تالار مورد علاقه؟ تالار ادبیات چوناصن بقیه جاها نمیرم:ws3:

یکیشو انتخاب کن

گوجه سبز یا بستنی؟:sad0: ب س ت ن ی:sad0:

لواشک یا کیک خامه ای؟:sad0: لواشک:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شیر یا پنیر؟ شیر:hapydancsmil:

پنیر یا خامه؟ خامه:hapydancsmil:

خامه یا سرشیر؟ سرشیر:hapydancsmil:

مرغ یا ماهی؟ ماهی سخته خوردنش اگر خودم بخوام بخورم،مرغ منتهی اگر مامانم یا بابام پیشم باشن و تیغ های ماهی رو برام بگیرن،ماهی:ws3:

ماهی یا گوشت گوسفند؟ بازم همون روال قبلی:ws3:

گوشت یا سبزی؟ سبزی:hapydancsmil: فکر کنم خیلی وقته سبزی نخوردم:hanghead:

آش یا سوپ؟ سوپ آش هم دوس دارم:w16:

سوپ یا چلوکباب؟ سوپ:w16:

چلوکباب یا قرمه سبزی؟ قورمه سبزی:hapydancsmil:

قرمه سبزی یا ابگوشت؟ آبگوشت:ws3:

فعلا همینا بازم میام:ws3:

امشب که ما شام نون و شیر داریم ،دهنم حسابی آب افتاد:ws3:

حتما باسم بیا نی نی ژونییییییی:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...