رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 3 با حضور Hanaaneh

Javid Maleki

ارسال های توصیه شده

خب من باز اومدم:ws3:

کی قراره بهمون شیرینی عروسی بدی؟:hapydancsmil:

اسم پسر اینده؟

اسم دختر آینده؟

پسر یا دختر؟

فرزند کمتر زندگی بهتر عایا؟

فرزند بیشتر زندگی شادتر عایا؟

چند بچه کافیست عایا؟

به نظرت نسل زیاد احمق بهتره یا جمعیت کم باهوش؟

به نظرت نعل با نعلین چه فرقی داره؟

به نظرت صاحب نعل مفید تره یا صاحب نعلین؟

به نظرت چرا یه عده واسه خصوصی ترین مسائل تکلیف تعیین میکنن؟

فعلا همینا:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب من باز اومدم:ws3: خوش اومدییییییی:hapydancsmil:

کی قراره بهمون شیرینی عروسی بدی؟:hapydancsmil::ws28: خواب دیدی خیر باشه...اینو خو من باید ازت بپرسم:whistle: اصن معلوم نیست ولی قول میدم بهت شیرینی بدم:w02:

اسم پسر اینده؟ هانی دوس دارم:hanghead:

اسم دختر آینده؟ حنانه:hapydancsmil:

پسر یا دختر؟ فرقی نداره :hapydancsmil: ولی دختر داشتن به مراتب سخت تره:hanghead:

فرزند کمتر زندگی بهتر عایا؟ از بعضی جهات آره... خرج و تربیتشون:ws37:

فرزند بیشتر زندگی شادتر عایا؟ اینو خیلی قبول دارم چون تو خونه خودمون همینطور بود:ws3:

چند بچه کافیست عایا؟ 4 تا:whistle:

به نظرت نسل زیاد احمق بهتره یا جمعیت کم باهوش؟ دومی:w02:

به نظرت نعل با نعلین چه فرقی داره؟ میدونم همیشه از سوالات منظور داری تقریبا گرفتم چی میگی:ws3: اما برای اطلاع اذهان عمومی: نعل واسه سم حیوونه نعلین یه نوع کفش بدون پاشنه:w16:

به نظرت صاحب نعل مفید تره یا صاحب نعلین؟ گاهی صاحب نعل به مراتب مفید تره:banel_smiley_4:

به نظرت چرا یه عده واسه خصوصی ترین مسائل تکلیف تعیین میکنن؟ بعضیا دوس دارن قدرتشون رو نشون بدن...بعضیا میخوان بگن ما بلدیم...بعضیا هم مرض فضولی دارن:banel_smiley_4:

فعلا همینا:ws3:

بازم بیایا:ws3: :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من اومدم:ws3:

اخرین اس ام اسی ک فرستادی برا کی بوده و چی فرستادی؟باید عکس بگیری و با مدرک ثابت کنی):whistle:

بهترین اسی ک دریافت کردی از کی بوده؟و چ مدت تو گوشیت نگهش داشتی؟اگه مقدوره متنشو هم برامون بزار:ws3:

تا حالا تصادف کردی؟

اگه اره مقصر تو بودی یا راننده مقابل؟

اگه بخوای از زندگیت یکی رو delet کنی کی رو حذف میکنی؟چرا؟

مهمترین نصیحتی ک بابات بهت میکنه چیه؟(دخترا بابایی هستن،برا همین فقط بابا رو پرسیدم:w02:)

اگه به یکی ی معذت خواهی اساسی بدهکار باشی چطور میخوای واسش جبران کنی؟

خدا بهت میگه:امروز عزرائیل رفته مرخصی.تو باید جاش وایستی:w58:و جون یکی از عزیزتین کساتو بگیری(دور از جونشون)

عکس العملت چی میشه؟

اسم بهترین بازی ک تو دوران کودکیت کردی چیه؟

شده تا حالا دست مامانو باباتو ببوسی؟چند بار؟

ی جمله قشنگ از خودت برامون ب یادگار بزار!(گفتم از خودتا،نری ی متن ادبی از خسرو شکیبا،و..کپی پیست کنی:ws3:)

بخشید دیر اومدم.از درون میزون نبودم:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ســــــــــلام867919_syellow1.gif

چطوری؟867919_syellow1.gif

چه خبرا؟867919_syellow1.gif

توام گرفتار این صندلی شدی؟867919_syellow1.gif

خب درصد حضور خدا تو زندگی فاطمه؟867919_syellow1.gif

رنگ زندگیت؟867919_syellow1.gif

رنگ مرگ؟867919_syellow1.gif

دنیای حنانه چه فرقی با دنیای بقیه داره؟867919_syellow1.gif

تا حالا عذاب وجدان گرفتی؟867919_syellow1.gifبرای چی؟867919_syellow1.gif

کلا تو چه مواردی با وجدان درد رو به رو میشی؟867919_syellow1.gif

دوس داری به گذشته برگردی؟867919_syellow1.gif

دوس داری چیزی رو عوض کنی از گذشتت؟867919_syellow1.gif

با خودت صوبت میکنی؟867919_syellow1.gif کجا؟867919_syellow1.gif

از خودت راضی هستی؟867919_syellow1.gifچند درصد؟867919_syellow1.gif

از چه چیزایی متنفری؟867919_syellow1.gif

چه ویژگی هایی تو 1 شخص باعث میشه ازش بدت بیاد؟867919_syellow1.gif

چه چیزایی باعث میشه خوشت بیاد ازش؟867919_syellow1.gif

تیکه کلامت چیه؟867919_syellow1.gif

صندلیت چطوره الان؟؟867919_syellow1.gif

الان دقیقا با زندگی چند چندی؟؟867919_syellow1.gif

تا حالا احساس کردی تو 1 مقطعی از زندگی باختی؟867919_syellow1.gif

اگه آره چه راهی برای جبران به فکرت رسیده؟867919_syellow1.gif

بهترین تفریح؟867919_syellow1.gif

چه چیزی در حال حاضر خیلی خوشحالت میکنه؟؟ اونقدری که ذوق کنی؟؟867919_syellow1.gif

دوست داشتی الان کجا بودی؟867919_syellow1.gif

دوست داری مسافرت کجا بری؟ با کی بری؟ با چی بری؟؟867919_syellow1.gif

اگه قرار باشه هرچی که به ذهنت میرسه در آنی که تو ذهنت میگذره عملی بشه اون چیز چیه؟؟867919_syellow1.gif

برنامه امروزتو دقیق بگووو که چی بوده؟867919_syellow1.gif

برنامه فرداتو بگووووووو؟867919_syellow1.gif

برنامه پس فردا؟867919_syellow1.gif

نظرت در مورد زهرا؟؟867919_syellow1.gif

دقیق جواب بده به همش867919_syellow1.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

سهلاااااااااااااااام من بالاخره اومدمممممم:hapydancsmil:

دیدم چند جا گفتی مریم مهربونه گله عزیزه جیگره خلاصه این که حق داری والا:ws28: منم باهات موافقم:ws28:

قلفونت بچم عژیژم:ws3::icon_gol:

خوب سوالامو بپرسم

اینم بگم که بین سوالا ممکنه هییییییچ ربط منطقی ای نباشه:ws3:

تو دنیای واقعی هم انقدر دوست دارییییی؟

اصن چند تا دوست صمیمی داری؟ (دختر البته:ws3:)

تا حالا شده بخوای کسی رو بزنی لهش کنی؟ لهشم کردی؟

کدوم اولین (اتفاق) تو زندگیت خیلی واست خاطره انگیز بوده؟ :ws38:

اگه ساعت برنارد داشتی چی کار میکردی باش؟(این یکی از دغدغه های کودکی خودم بود:ws3:)

حس ششمت چقدر قویه؟ یه مثال بزن؟

بگو من الان دارم به چی فکر میکنم! (اول با خودم هماهنگ کن:whistle:)

سیگار دوس داری؟:whistle:قلیون چی؟ دوس نداری یه بارم شده امتحان کنی؟ راستشو بگو:banel_smiley_4:

الان (جمعه عصر) اگه کسی دلش گرفته باشه به نظرت باید چی کار کنه؟اصن راهی داره؟

اولین باری که آرایش کردی کی بود؟:icon_redface:

چند تا لاک داری؟

(اصن خودم درگیر ربط منطقی بین سوالام شدم):ws28::ws28:

به نظرت اگه پرستار میشدی موفق میشدی؟

اولین قضاوتی که راجع به من کردی چی بود؟؟؟؟فکر کردی من چه جور آدمیم؟

تا حالا شده با فیلمی گریه کنی؟چی بوده؟

تا حالا شده صبح پاشی ببینی وقت نماز گذشته ته دلت خوچال بشی که مجبور نیستی پاشی نماز بخونی؟:ws3:

چقدر سوالام سخته! نکیر منکرم انقدر سخت نمی پرسن!:icon_pf (34):

گفتم نکیر منکر یاد یکی از شعرام افتادم! تا حالا شعر گقتی؟ میتونی اینجا بنویسیش؟:w02:

دفتر خاطرات یا یه همچین چیزی داری؟

بچه کوچیک ببینی چه حسی پیدا میکنی؟

اگه حرصتو دربیاره چی کار میکنی؟:vahidrk:

از سیاست بدت میاد یا نه؟ به نظرت تا چه حد کثیفه؟؟؟:ws3:

اگه قرار بود یه کشور دیگه متولد بشی ترجیح میدادی چه کشوری بود؟

خوب فعلا همینا

:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
کاری میکنم از نشستن رو صندلی پشیمون بشی:دی:banel_smiley_4:

هرچی از این ابیات میفهمی بنویس. این ابیات هر کدومشون برای چه افرادی در انجمن ما صدق میکنه نام ببر فقط اسم افراد رو مینویسم:ws3:

1 - یوسف فروختن به زر ناب هم خطاست نـفـریـن اگـر تـو را به تمـام جـهان دهم یاد نهال:hanghead:

2 - جـانـا ، دلـم ز درد فـراق تــو کـم نـسـوخـت آخر چه شد، که هیچ دلت بر دلم نسوخت؟ یاد ریحانه (بی نام ونشان ):hanghead:

3 - هر وقت از آشیانه ی خود یاد می کنم نفرین به خانواده ی صیاد می کنم ... یاد شهلا و مهدی (IMAN):hanghead:

4 - رود راهی شد به دریا كوه با اندوه گفت: می روی اما بدان دریا زمن پایین تر است یاد مینا یوسفی:banel_smiley_4:

5 - بترس از تیر آه من كه چون شد گرم نالیدن دل دیوانه ی من دوست از دشمن نمی داند یاد نسیم :w58:

6 - هـزار شـکـر کـه گـر غـایـبـی ز دیده ی ما غم ِ فراق تو با اشک من هم آغوش است ب ازم یاد شهلا:hanghead:

7 - نام تـو دعـای مـستـجـاب باران هر بار که خوانده ام تو را باریدم ی اد بارون:ws37:

8 - به من گذار که لـب بر لـبـش نهم ای جـام تو، قدر بوسه ی آن نوش لب چه میدانی!! ی اد هیشکی :whistle:

9 - نمی داند کسی در عشق ، قدر درد و محنت را که اسـتـمرار نـعـمـت مـی کـند بی قدر نـعمت را یاد ستاره یوسفی:hanghead:

10- بـگـذار کــه در هــا همـگی بستــه بمــاننـد وقتـی کـه نگاهی نگران پشت دری نیست ی اد وحید (ورجیل ):hanghead:

:دی خوب بجوابیا:دی خوب جوابیدم:ws3:

درهم برهم 2:

شما اهل دوستی هستی یا تنهایی را بیشتر دوست داری؟ قبلا بیشتر دوستی اما الان تنهایی یا دوستان خیلی محدود در حد یکی دوتا رو ترجیح میدم:ws37:

معمولاً بیشتر گریه میکنی یا بیشتر می خندی؟ اگه جای کنتور برق بودی چیکار می کردی؟ گریه واسه جمع نیست و بالاجبار من همیشه تو جمعم پس میخندم:banel_smiley_4: جاش بودم،کار نمیکردم که پول برق زیاد نیاد:banel_smiley_4:

هدفت از زندگی چیه؟ جوری زندگی کنم که وقت مرگم،نگم کاش اصن وجود نداشتم:banel_smiley_4:

بهترین داروی حسادت ...؟ نمیدونم:banel_smiley_4:

آشپزیت خوبه؟ آره:ws37:

چند بار غذا سوزوندی؟ فکر کنم 6 یا 7 بار:5c6ipag2mnshmsf5ju3

در کار خانه به مادرت کمک میکنی ...؟ تقریبا ... آخه اصلا خونه نیستم تا میرم هم که باس برگردم:banel_smiley_4:

خرید لباس را بیشتر با چه کسی انجام میدی؟ آبجی بزرگم:w02:

اگه یه روزی مجبور بشی که درس را ول کنی بری دنبال کار ناراحت میشی ...؟ فکر نکنم:ws3: (منتهی آدم تا تو یه موقعیت قرار نگیره ،نمیتونه نظر درستی بده)

صدات چه طوره برای خوندن؟ ترجیح میدم نخونم:ws3:

نظرت در مورد شخصیت من چیه؟ شخصیتی شلوغ،شوخ،مهربون،حساس اما این حساس بودنش رو پشت شلوغیاش پنهون میکنه:whistle:

به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟ شهر: شهر خودم ،شیراز ویزد کشور : نظری ندارم کره :ماه:ws3:

ماشین مورد علاقه ات ...؟ دوستات چقدر برات اهمیت دارن؟ از ماشین خوشم نمیاد دوچرخه دوس دارم:hanghead: قبلا بیشتر اهمیت داشتن:w16:

اگه استادم بودی به رفتار و اخلاقم از بیست چند میدادی؟ 18 البته من در حد شناخت خودم گفتم:ws3:

اسب سفید رستم چه رنگی بود و مال کیست؟ کدوم درس واست جالبتره؟ :banel_smiley_4: جنگلشناسی:ws37:

روزی چند ساعت درس میخونی؟ به ساعت نمیرسه:banel_smiley_4:

رشتتو دوس داری؟ چقدر؟ آره اما ادبیات بیشتر دوس دارم

مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟ برم یه جای آروم:banel_smiley_4:

اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه ؟ اینکه خوشبختی از نظر اون یعنی چی؟

درهم برهم 3:دی

یه آیه قرآنی در مورد خلقت فضا و اینا پیدا کن بذار ببینیم و لذت ببریم؟ (أَوَ لَمْ یَرَ الَّذِینَ كَفَرُوا أَنَّ السَّمـواتِ وَالأَرضَ كانَتا رَتْقاً فَفَـتَقْناهُما وَ جَعَلْنا مِنَ الماءِ كُلَّ شَیء حَی أَفَلا یُـؤْمِنُون... سوره انبیا آیه 30

آیا كسانی كه كفر ورزیدند ندیدند كه آسمان ها و زمین، هر دو به هم پیوسته بودند و ما آن دو را از هم جدا ساختیم و هر چیز زنده ای را از آب پدید آوردیم؟ آیا (باز هم) ایمان نمی آورند؟

100 هزار توی جیبته 4 نفر آدم گردن کلفت و بزن دورتو میگیرن ک ازت بگیرنش ، یا پولو میدی و میرن در کارشون یا ب اندازه ی 10 میلیون تو رو میزنن و بعد پولت رو هم می برنن . انتخاب کن ( هیچی هم نیست ب داد برسه ) ؟ همون اولی:banel_smiley_4:البته اگر 5 هزار تومن هم پیدا کنن که عمرا:ws3:

دوران کودکی مهد کودک رفتی ؟ نه:ws3:

آب نبات میخوای؟ دوس داری ؟ اوهوم خیلی:hapydancsmil:

شکلات تلخ چی ؟ با چای دوس دارم:hapydancsmil:

چه نوع بستنی دوست داری ؟ هرنوعی میخواد باشه فقط زیاد باشه:hapydancsmil:

سه تا آرزو بکن ، ان شاءالله اگه خیرت درش باشه برآورده میشه خب آرزوها تو دلم گفتم انشاالله برآورده میشن:hapydancsmil:

اگه دست خودت باشه دوست داری چند تا زن بگیری؟ :banel_smiley_4:

تا حالا سوار الاغ شدی؟ راست می گن لذت خیلی فوق العاده ای داره ؟ اگه نشدی حتما سوار شو نصف عمرت بر فناست ، اگر هم ک شدی ک برنده ای میای روز مچ ؟ چرا

آره باحاله:ws3: قسمت دوم سوالت رو متوجه نشدم :|

با این کلمات جمله بساز

ثمینه ؛ :banel_smiley_4:

سوسمار ؛ من همیشه سوسمار رو با تمساح اشتباه میگیرم:w02:

تیر چراغ برق ؛ ما تیر چراغ برق نداریم:w02:

نارگیل ؛ من نارگیل دوس دارم:w02:

دم پایی؛ دمپایی من پاره شد:w02:

کرم ضد آفتاب من کرم ضد آفتاب نمیزنم:w02:

با دیدین کلمات زیر یاد چی می افتی؟؟

سوسک دمپایی

پیامک اینکه هیشکی یادم نمیوفته:hanghead:

فلفل غذا

کوه پا درد

پشه مزاحم

قابلمه قورمه سبزی :|

زمستان بارون

چکمه بارون

شکوفه دختر خالم

موش موش سرآشپز

کبوتر حرم امام رضا

آسمان ابر

ابری بارون

کود باغمون

شیمیایی پفک:ws3: آخه بابام همیشه میگه شیمیاین

آفت مزرعه

کرم خاک

امتحان استاد

بهترین دوست؟؟ چه صفتی داره ؟؟چطوریه؟؟؟؟؟ بامعرفته واسه رفیقش کم نمیذاره اگرم کسی پشت سر رفیقش حرف زد،حالشو میگیره:banel_smiley_4:

خنده دار ترین جوکی که یادته؟؟؟؟ وقتی میری فیس بوق، انگار رفتی CCU از بس همه قلبشون شکسته:ws3:

یه انتقاد از خودت؟؟؟؟؟؟ انقدر احساساتی نباش:w000:

یخ بدمت ؟؟؟:banel_smiley_4:

یکم صندلی را خنک کنی؟؟؟:banel_smiley_4:

درهم برهم:دی

1.تاحالا دوست دختر داشتي؟ :banel_smiley_4:

2. به چند تاشون قول ازدواج دادي؟:banel_smiley_4:

3.دوست داشتي شبيه كدوم بازيگر بودي؟ هیچ کدوم:banel_smiley_4:

4.كي رو تو زندگي ات بيشتر از همه دوست داري؟ خانوادم

5.نظرت در مورد من چيه؟ بالا گفتم:w02:

درهم برم سری بعدی:دی

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چون قبلش هرچی درخت رو نیگا کرد،اصن سیب ندید:w02:

واسه اینده پس انداز داری؟ هیچی:banel_smiley_4: من هنر کنم همین الان کم نیارم:banel_smiley_4:

دوست داری کار شناسی ارشد رو ایران بخو نی یا بری خارج؟ ایران:banel_smiley_4:

دوست داری چیکاره بشی؟ دوس داشتم معلم ادبیات بشم:hanghead:

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ نمیدونم:hanghead:

دوست داری مهمون داری كنی یا مهمونی بری؟ دومی که هروقت خواستم برگردم

اگه من از سایت برم چه حسی بهت دست می ده؟ خیلی ناراحت میشم:hanghead:

حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟ صندلیش کوچیکه کمر درد گرفتم:banel_smiley_4:

بیشترازکی کتک خوردی؟ مامانم:ws3:

جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه؟ چه چشمای خوشکلی داری تو:w02:

معدل سال اول دبستانت ؟ 20:hapydancsmil:

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟ خانم عرب نیا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟ ریزعلی خواجوی،تصمیمی کبری.. امروز باران بارید:sigh:

معدل الانت چنده؟ 15:ws3:

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟ کلا من سوالام واسه همه در یه حده:w02:

چه گلی رو دوست داری؟ محمدی و رز

سالاد، ماست، ترشی؟ ترشی،سالاد،ماست:ws3:

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟ یه رانی:ws3:

وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ ریلکسسسسس:ws3:

تو خونه گل و گیاه داری؟ یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ بیشتر کی بهت گیر میده ؟ اوهوم یه گل شمعدونی...آهنگ معین که میخونه :من ازین دنیا چه میخوام...هم اتاقیم:ws3:

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟ آروم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دلت بگیره چیکار میکنی؟ رادیو گوش میدم ... آهنگ گوش میدم... میام انجمن

شعر میگی؟ نه

اهل شاعری هستی؟ نه

یه غزل از حافظ بنویس لطفا در نـمـازم خـم ابـروي تـو با ياد آمد حـالتي رفت كه محراب به فرياد آمد

از من اكنون طمع صبرو دل وهوش مدار كان تحمل كه تو ديدي همه بر باد آمد

باده صافي شدو مرغان چمن مست شدند مـوسم عـاشـقي و كـار به بنياد آمد

بـوي بـهبـود از اوضاع جهان مي شنوم شـادي آورد گـل و بـاد صبا شادآمد

اي عـروس هـنر از بـخت شكايت منماي حـجـله حـسن بـياراي كه داماد آمد

دلـفـريـبان نـباتي هـمه زيـور بستند دلـبر مـاست كـه حسن خداداد آمد

زيـر بـارند درخـتـان كه تعلق دارند اي خـوشا سرو كه از بار غم آزاد آمد

مـطرب از گفته حافظ غزلي نغز بخوان تـا بـگـويم كه ز عهد طربم يادآمد

وقتی نتونی چیزی رو به دست بیاری ناراحت میشی؟ بستگی داره... گاهی حتی خوشحال هم میشم

وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟دومی

1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه

2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی

فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟ اینکه احساست رو عذاب میدی:ws3:

موسیقیه مورد علاقت؟ بی کلام بخصوص همین موسیقی پروفایلم

خوشبختی رو در چی می بینی؟ آرامش کنار خانوادم

خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟ :ws3:

سوالات الاغ شناسی:دی:banel_smiley_4:

دوست داری با الاغ سفر کنی ؟ نه

سفر با الاغ چه حسی ب آدم میده ؟ یه دور باهاش برم سفر،بهت میگم:banel_smiley_4:

اگه یه گله الاغ داشته باشی چیکار میکنی؟ میرم تو یه دهی رهاشون میکنم

چرا الاغ دو تا اسم داره ؟ تنوع طلبه:banel_smiley_4:

خر ، الاغ کاربردشون چطوریاس ؟ بارکشی:sigh:

ب نظرت یه الاغ چند اسب بخار قدرت داره ؟ نمیدونم:hanghead:

اصلا چرا نمیگن الاغ بخار ؟ چون بخاری نداره:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سرعت نهایی یه الاغ چند کیلومتر در ساعته ؟:banel_smiley_4:

چرا چشم های الاغ اینقدر زیباست ؟ از خودش بپرس:banel_smiley_4:

سوار الاغ شدی ؟ آره

چه حسی داشتی ؟ خوب بود :دی

خر کیف یعنی چی ؟ یعنی کیفی که عکس خر روشه:ws28:

بازم بیام/:banel_smiley_4:

آره بیا:ws3:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
من اومدم:ws3: خوش اومدی عزیزمــــــــــــــــــم:hapydancsmil:

اخرین اس ام اسی ک فرستادی برا کی بوده و چی فرستادی؟باید عکس بگیری و با مدرک ثابت کنی):whistle: واسه هم اتاقیم بوده : سلام مژده جون حلالم کن سوسیس هات به فنا رفت :( منو ببخش :(

نمیشد عکس بگیرم خو:hanghead:

بهترین اسی ک دریافت کردی از کی بوده؟و چ مدت تو گوشیت نگهش داشتی؟اگه مقدوره متنشو هم برامون بزار:ws3:

دوتاست هنوز هم پاکشون نکردم یکیشون واسه یه سال پیشه یکی هم دوسال پیش

خدا تنها کسی است که وقتی همه رفتند،میماند و وقتی همه پشت کردند،آغوش میگشاید.زمانیکه همه تنهایت گذاشتند،محرمت میشود . و تنها سلطانیست که دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه باتنبیه کردن... خدا را برایتان آرزو دارم. (یکی از دوستای هم خوابگاهیم فرستاد)

یکی هم یکی از دوستای دوران راهنماییم واسم فرستاده که منو برد به خاطرات اون دوران :

یادته دوتایی رفتیم اونجایی که دوتا میز تنیس بود تو مدرسه پویش دستامونو دادیم به هم و پیمان بستیم تا آخر عمر با هم دوست باشیم ؟ آره یادته؟

تا حالا تصادف کردی؟ یادم نمیاد:banel_smiley_4:

اگه اره مقصر تو بودی یا راننده مقابل؟ آخه من ماشینم کجا بود الهه؟:banel_smiley_4:

اگه بخوای از زندگیت یکی رو delet کنی کی رو حذف میکنی؟چرا؟ هرکی رو باس حذف کنم،حذف کردم اینایی که هستن،خب باید باشن تعدادشون هم محدوده:icon_redface:

مهمترین نصیحتی ک بابات بهت میکنه چیه؟(دخترا بابایی هستن،برا همین فقط بابا رو پرسیدم:w02:) بابام رو خیلی خیلی کم میبینم واسه همین نصیحتاش یادم نیس:ws3: ولی هروقت زنگ میزنه میگه بابا از خورد وخوراک کوتاهی نکنی:ws3:

اگه به یکی ی معذت خواهی اساسی بدهکار باشی چطور میخوای واسش جبران کنی؟ هرکاری که فکر میکنم خوشحالش میکنه،براش انجام میدم:ws37:

خدا بهت میگه:امروز عزرائیل رفته مرخصی.تو باید جاش وایستی:w58:و جون یکی از عزیزتین کساتو بگیری(دور از جونشون)

عکس العملت چی میشه؟

میگم به عزرائیل بگو حالا چه موقع مرخصیه؟:w000::sigh:

اسم بهترین بازی ک تو دوران کودکیت کردی چیه؟ خاله بازی:hanghead:

شده تا حالا دست مامانو باباتو ببوسی؟چند بار؟ اوهوم یادم نیست:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ی جمله قشنگ از خودت برامون ب یادگار بزار!(گفتم از خودتا،نری ی متن ادبی از خسرو شکیبا،و..کپی پیست کنی:ws3:) از زندگیت لذت ببر و کیف کن چون در هرصورت میگذره و تو فراموش میکنی ولی یه جوری نباش که تو هم فراموش بشی:ws3:

بخشید دیر اومدم.از درون میزون نبودم:icon_redface:

قربونت عزیزم

خیلی خوشحالم کردی:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ســــــــــلام867919_syellow1.gif سلام خانم خانومااااا گل دختر :ws3:

چطوری؟867919_syellow1.gif قربونت بشم کم پیدا:aghosh:

چه خبرا؟867919_syellow1.gifسلامتیا:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

توام گرفتار این صندلی شدی؟867919_syellow1.gifما که از ازل گرفتیاریم:w02:

خب درصد حضور خدا تو زندگی فاطمه؟867919_syellow1.gif منظوت منم؟:whistle: راضیه هستم:whistle::ws3: نمیدونم شاید 40 درصد البته داره بیشتر میشه خداروشکر:icon_redface:

رنگ زندگیت؟867919_syellow1.gifآبی:ws37:

رنگ مرگ؟867919_syellow1.gifسبزhanghead.gif

دنیای حنانه چه فرقی با دنیای بقیه داره؟867919_syellow1.gifفرقشو نمیدونم اما یه دنیای شلوغ و پر از شیطنت از نظر بقیه و یه دنیای آروم اما به هم ریخته از نظر خودمhanghead.gif

تا حالا عذاب وجدان گرفتی؟867919_syellow1.gifبرای چی؟867919_syellow1.gifاوهوم زیاد ....برا خیلی چیزا بخصوص موقع گناهایی که میکنم ولی هیچ وقت درس نگرفتمhanghead.gif

کلا تو چه مواردی با وجدان درد رو به رو میشی؟867919_syellow1.gif موقع گناه کردنمhanghead.gif

دوس داری به گذشته برگردی؟867919_syellow1.gifبعضی قسمتاشو آره اما بیشتر از همه دل میخواد به کودکیم برگردمhanghead.gif

دوس داری چیزی رو عوض کنی از گذشتت؟867919_syellow1.gifدوست دارم اشتباهاتم و جاهایی که بیخودی حسرت خوردم رو پاک کنمhanghead.gif

با خودت صوبت میکنی؟867919_syellow1.gif کجا؟867919_syellow1.gif با صدا خیلی کم اما تو ذهنم همیشه:icon_redface:

از خودت راضی هستی؟867919_syellow1.gifچند درصد؟867919_syellow1.gif30 درصد5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

از چه چیزایی متنفری؟867919_syellow1.gif دروغ hanghead.gif

چه ویژگی هایی تو 1 شخص باعث میشه ازش بدت بیاد؟867919_syellow1.gifدروغ گو بودنش:banel_smiley_4:

چه چیزایی باعث میشه خوشت بیاد ازش؟867919_syellow1.gif صداقت:icon_redface:

تیکه کلامت چیه؟867919_syellow1.gifااااا :ws3: واقعا؟:ws3: آها:ws3: دیگه یادم نمیاد:ws3:

صندلیت چطوره الان؟؟867919_syellow1.gif خوبه بد نیست سلام میرسونه:ws3:

الان دقیقا با زندگی چند چندی؟؟867919_syellow1.gif10 هیچ به نفع اون:banel_smiley_4:

تا حالا احساس کردی تو 1 مقطعی از زندگی باختی؟867919_syellow1.gifآره زیاد پیش اومده:banel_smiley_4:

اگه آره چه راهی برای جبران به فکرت رسیده؟867919_syellow1.gif راه که به ذهنم رسیده اما هیچ وقت عملیشون نکردم:banel_smiley_4:

بهترین تفریح؟867919_syellow1.gif آشپزی و کتاب خوندن و شهربازیhapydancsmil.gif

چه چیزی در حال حاضر خیلی خوشحالت میکنه؟؟ اونقدری که ذوق کنی؟؟867919_syellow1.gifخونمون باشم بدون دغدغه فکریhanghead.gif

دوست داشتی الان کجا بودی؟867919_syellow1.gif خونمونhanghead.gif

دوست داری مسافرت کجا بری؟ با کی بری؟ با چی بری؟؟867919_syellow1.gif یزد و شیراز و مشهد با خانوادم با قطارhanghead.gif

اگه قرار باشه هرچی که به ذهنت میرسه در آنی که تو ذهنت میگذره عملی بشه اون چیز چیه؟؟867919_syellow1.gifگذشت :ws3:

برنامه امروزتو دقیق بگووو که چی بوده؟867919_syellow1.gifصبح ساعت 12 بیدار شدم بعد وسایلم رو مرتب کردم رفتم دوش گرفتم بعد اومدم ناهار بعدم نماز بعد نت بعد نماز شام درست کردم دوباره نت آخر شبم اگر خدا بخواد درس:ws3:

برنامه فرداتو بگووووووو؟867919_syellow1.gifساعت 8 کلاس دارم بعد باس برم تسویه حساب یکی از بچه ها که تموم کرده رو انجام بدم بعد دوباره 12 کلاس دارم تا 2 بعد خوابگاه بعد نماز بعد ناهار بعد درس تا شب شب هم نت:ws3:

برنامه پس فردا؟867919_syellow1.gifهیچ برنامه ای ندارم براش:ws3:

نظرت در مورد زهرا؟؟867919_syellow1.gifیه دختر آروم ،خیلی واسه کاراش عذاب وجدان میگیره و یه قلب خیلی بزرگ داره:ws37:

دقیق جواب بده به همش867919_syellow1.gif

به همش دقیق جواب دادم زهرا جونم مرسی که اومدیhapydancsmil.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
سهلاااااااااااااااام من بالاخره اومدمممممم:hapydancsmil: سلاممممممم تو بالاخره خوش اومدی:hapydancsmil:

دیدم چند جا گفتی مریم مهربونه گله عزیزه جیگره خلاصه این که حق داری والا:ws28: منم باهات موافقم:ws28: آخه دیدیم هیچ جا اسمت نیست گفتم دخترم افسرده نشه:whistle:

قلفونت بچم عژیژم:ws3::icon_gol: تی فِدا:ws3:

خوب سوالامو بپرسم

اینم بگم که بین سوالا ممکنه هییییییچ ربط منطقی ای نباشه:ws3:فدای سرت:ws3:

تو دنیای واقعی هم انقدر دوست دارییییی؟ دوستای دنیای واقعیم خیــــــــــلی محدودن شاید یکی دونفر:icon_redface:

اصن چند تا دوست صمیمی داری؟ (دختر البته:ws3:) صمیمی تو دنیای واقعی ،خب با کسی صمیمی نمیشم جدیدا:hanghead: منظورت از دختر چی بود تو؟:w000:

تا حالا شده بخوای کسی رو بزنی لهش کنی؟ لهشم کردی؟ اووهم نه متاسفانه نشد بزنمش چون استادم بود:banel_smiley_4:

کدوم اولین (اتفاق) تو زندگیت خیلی واست خاطره انگیز بوده؟ :ws38: بهت که گفتم:w000:

اگه ساعت برنارد داشتی چی کار میکردی باش؟(این یکی از دغدغه های کودکی خودم بود:ws3:) قطعا موقع امتحانا ازش استفاده میکردم:w16:

حس ششمت چقدر قویه؟ یه مثال بزن؟ حدود 80 درصد قویه مثالاش رو نمیشه بگم:icon_pf (34):

بگو من الان دارم به چی فکر میکنم! (اول با خودم هماهنگ کن:whistle:) همون که خودم میدونم خودتم میدونی:whistle:

سیگار دوس داری؟:whistle:قلیون چی؟ دوس نداری یه بارم شده امتحان کنی؟ راستشو بگو:banel_smiley_4: قبلا دوس داشتم امتحان کنم سیگار رو اما نهیم کردن:ws3: نه دیگه دلم نمیخواد:w16:

الان (جمعه عصر) اگه کسی دلش گرفته باشه به نظرت باید چی کار کنه؟اصن راهی داره؟ من خودم همیشه عصر جمعه دلم میگیره هیچ راهی براش ندارم:hanghead:

اولین باری که آرایش کردی کی بود؟:icon_redface: بیرون که کلا آرایش نمیکنم اما تو خونمون یا راهنمایی بودم یا دبستانی که آبجی بزرگام صورتمو نقاشی کردن:banel_smiley_4:

چند تا لاک داری؟ دو تا:hapydancsmil:

(اصن خودم درگیر ربط منطقی بین سوالام شدم):ws28::ws28::ws3:

به نظرت اگه پرستار میشدی موفق میشدی؟ به هیچ وجه:banel_smiley_4:

اولین قضاوتی که راجع به من کردی چی بود؟؟؟؟فکر کردی من چه جور آدمیم؟ گفتم یه آدمیه به شدت شبیه خودم و همینطور هم شد این مثلا یه مثال واسه حس ششم:ws3:

تا حالا شده با فیلمی گریه کنی؟چی بوده؟ آره شده آخریش فیلم دهلیز بود:hanghead:

تا حالا شده صبح پاشی ببینی وقت نماز گذشته ته دلت خوچال بشی که مجبور نیستی پاشی نماز بخونی؟:ws3: اوهوم :hanghead: واقعا برا خودم متاسفم:hanghead:

چقدر سوالام سخته! نکیر منکرم انقدر سخت نمی پرسن!:icon_pf (34):خدا رو شکر خودت قبول داری:banel_smiley_4:

گفتم نکیر منکر یاد یکی از شعرام افتادم! تا حالا شعر گقتی؟ میتونی اینجا بنویسیش؟:w02: شعر نه:w02:

دفتر خاطرات یا یه همچین چیزی داری؟ نه:w02:

بچه کوچیک ببینی چه حسی پیدا میکنی؟ از ته دلم ذوق میکنم و هر طور شده میرم سمتش یا بغلش میکنم یا میبوسمش و اگر بتونه،ازش میخوام یه شعر برام بخونه:ws3:

اگه حرصتو دربیاره چی کار میکنی؟:vahidrk: هرکاری بشه انجام میدم تا باهام دوست بشه...زیاد این اتفاق افتاده:w16:

از سیاست بدت میاد یا نه؟ به نظرت تا چه حد کثیفه؟؟؟:ws3: بیزارم... اصن تمیزی نداره:ws3:

اگه قرار بود یه کشور دیگه متولد بشی ترجیح میدادی چه کشوری بود؟ همینجا رو واسه تولد دوس دارم:w16:

خوب فعلا همینا

:icon_gol:

قربونت عزیزم

خوشحالم کردی خیلی:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...