رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 3 با حضور Hanaaneh

Javid Maleki

ارسال های توصیه شده

سلام خوبی؟

1- چرا با دخترا بیشتر اختی ( اخت منظورت عربی دختر نیستا )و با پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:

شعر بیشتر دوست دارین یا داستان؟

همین :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

چه صندلی داغیییییییییییییییییییییییییییییی:w02:

عاقا همه رو پرسیدن

چرا مدیر تالار ادبیات شدی؟:banel_smiley_4:(چقد از این نوع سوالا بدم میاد ولی چاره ای ندارم)

جمع رو دوست داری یا اینکه یه گوشه خلوت بشینی و با خودت فکر کنی؟

به نظرت دوست داشتنِ یه طرفه ممکنه دو طرفه بشه؟

اگه خیلی وقت باشه که کسی رو دوست داشته باشی که ندونه، ترجیح میدی بهش بگی؟یا نه میزاری همونجوری پنهونی بمونه؟:w02:

متاســـــــــــــفانه فعلا همین :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام خوبی؟ سلام ممنون شما خوبی؟:icon_redface:

1- چرا با دخترا بیشتر اختی ( اخت منظورت عربی دختر نیستا )و با پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle: :ws38: دقیق متوجه نشدم5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif راستش طبق برداشتی که از سوالتون داشتم،با دخترا بیشتر جورم:w16:

شعر بیشتر دوست دارین یا داستان؟ هردوتا رو دوس دارم هرچی جالب باشه،میخونم:w02:

همین :icon_gol:

ممنون که تشریف آوردید:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

چه صندلی داغیییییییییییییییییییییییییییییی:w02: چرا همه ذوق میکنن میبینن من رو صندلی داغ نشستم؟:ws3:

عاقا همه رو پرسیدن دوستان لطف دارن:ws3:

چرا مدیر تالار ادبیات شدی؟:banel_smiley_4:(چقد از این نوع سوالا بدم میاد ولی چاره ای ندارم):ws28::ws28: همون جواب بالا رو کپی پیست میکنم:ws3:خودمم نمیدونم چون حدود یه هفته بود انجمن نیومده بودم و میخواستم تا یه مدت طولانی نیام اما خب چون تالار ادبیات رو خیلی دوس دارم،جو گیر شدم قبول کردم البته تالار ادبیات رو واقعا دوست دارما:w02:

جمع رو دوست داری یا اینکه یه گوشه خلوت بشینی و با خودت فکر کنی؟ جمع رو دوس داشتم الان خیلی از جمع خوشم نمیاد مگر اینکه خونه باشم:icon_redface:

به نظرت دوست داشتنِ یه طرفه ممکنه دو طرفه بشه؟ اوهوم ممکنه:w16: بستگی به دو طرف داره البته:w02:

اگه خیلی وقت باشه که کسی رو دوست داشته باشی که ندونه، ترجیح میدی بهش بگی؟یا نه میزاری همونجوری پنهونی بمونه؟:w02: بستگی داره کی باشه اگر یه خانوم باشه اوهوم منتهی اگر منظورت یه پسر باشه،نه.:banel_smiley_4: تجربه ثابت کرده جنبه ندارن:w02:

متاســـــــــــــفانه فعلا همین :w02:

قربانت خوشحال شدم بازم بیا:hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حنانه جزو افرادی هستی ک وقتی میام تو تاپیکت فقط دوس دارم پست هاتو بخونم!

سوالم نمیاد:hanghead:

.بماند ک قبلا کلی ازت سوال کردم:vahidrk:

چرا سوالت نمیاد؟:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خوب من امشب بی خوابی زده به سرم پس دوباره اومدم:ws3:

تا حالا بخاطر دیگران از حق خودت گذشتی؟

احساست بعد از این کار چی بوده؟

من همیشه با کشتن انسان ها مخالف بودم اما گاهی به این نتیجه میرسم با نبودن بعضی ادم ها دنیا قشنگ تر میشه نظرت در مورد این اعتقاد چیه؟

در چه صورتی حاضری کسی رو تا کمر توی خاک کنن و تو با سنگ بزنیش؟

در چه صورتی حاضری کسی رو روی یک تخت ببندن و تو با شلاق بزنیش؟

در چه صورتی حاضری انسانی رو شکنجه کنی؟

نظرت در مورد کسی که این کار هارو با افتخار انجام میده چیه؟

نظرت در مورد پولی که این آدم میبره خونش و نون زن و بچش رو میده چیه؟

یک بیت شعر ؟

یک نصیحت؟

فعلا همین تا بعد:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خوب من امشب بی خوابی زده به سرم پس دوباره اومدم:ws3::ws3: خیلی هم خوب

تا حالا بخاطر دیگران از حق خودت گذشتی؟ آره این کار رو انجام دادم اما کار شاقی نبوده یعنی مثلا جایی نبوده که حقم خیلی در خطر بوده باشه:ws3:

احساست بعد از این کار چی بوده؟ بعضی وقتا گفتم کاش این کار رو انجام نمیدادم:ws3: بعضی وقتا هم ذوق میکردم اگر واسه خونوادم باشه که خیلی ذوق داره:ws3:

من همیشه با کشتن انسان ها مخالف بودم اما گاهی به این نتیجه میرسم با نبودن بعضی ادم ها دنیا قشنگ تر میشه نظرت در مورد این اعتقاد چیه؟ منم با حرفت کاملا موافقم بخصوص نبودن همینا که در ادامه قراره دربارشون حرف بزنیم:sad0:

در چه صورتی حاضری کسی رو تا کمر توی خاک کنن و تو با سنگ بزنیش؟ واییی در هیچ صورت:sad0:

در چه صورتی حاضری کسی رو روی یک تخت ببندن و تو با شلاق بزنیش؟ در هیچ صورتTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

در چه صورتی حاضری انسانی رو شکنجه کنی؟ هیـــــــــــــچ صورتTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نظرت در مورد کسی که این کار هارو با افتخار انجام میده چیه؟ دوست دارم نابود بشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

نظرت در مورد پولی که این آدم میبره خونش و نون زن و بچش رو میده چیه؟TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif خاک بر سرشTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

یک بیت شعر ؟ با این چیزایی که پرسیدی یاد این بیت افتادم : مردی نبود فتاده را پای زدن / گر دست فتاده ای بگیری مردیhanghead.gif

یک نصیحت؟

از داشتن چشم اما ندیدن زیبایی، داشتن گوش اما نشنیدن موسیقی، داشتن عقل اما آگاه نشدن از حقیقت ، داشتن قلبی که هرگز نتپیده پس هرگز نسوخته باید ترسید.

hanghead.gif

فعلا همین تا بعد:w16:

بازم بیا مهتی ژونییییییTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

این اولین برنامه ای هست که من توش شرکت میکنم از این جهت سوال درست و درمون بلد نیستم بپرسم پیشاپیش معذرت میخوام

برای من یه دعوت نامه ای اومد ولی تا داشتم آدرس و این ها رو پیدا میکردم و نگاه میکردم سریع دعوت نامه رو پس گرفتن البته دیگه دیدن تا نزدیک میدون اومدیم گفتن دیگه زشته حالا بیاید البته آدرس درست و حسابی هم ندادن گفتن از سر چهار راه از هر کی بپرسید بلده اینجا رو دیگه خلاصه ما هم پرسون پرسون اینجا رو پیدا کردیم.

به دلیل ازدحام مهمانان عزیز من زیاد وقتتون نمیگیرم یه چند تا دونه سوال مختصر و مفید و رفع زحمت میکنم.

مسافرت با چه وسیله ای رو ترجیح میدی؟ هواپیما، فطار، اتوبوس، تاکسی، دوچرخه، پیاده و سایر وسایل نقلیه اعم از کشتی هلیکوپتر بالون و باقی وسایل که من اسمشو بلد نیستم .

دلیل استفاده از اون رو با ذکر توضیح بیان کنید ( 2نمره)

دوست داری کدوم قسمت قطار یا هواپیما یا اتوبوس یا تاکسی بشینی؟ دلیلش چیه؟

حست رو توی سوار شدن هر یک از اون وسایل نقلیه منقول و غیر منقول بنویس

معمولا توی وسایل نقلیه عمومی چیزهایی رو به عنوان سرگرمی و اطلاع رسانی و تغذیه قرار میدن دوست داری اونا چی باشن ؟؟

چرا رمانت رو تموم نمیکنی؟؟

چرا جملات ادبی رو که میفرستی برای بچه ها پاک میکنی ؟

دوست داری کادویی که میگیری چقدری باشه ؟؟ کاغذ کادو داشته باشه یا نداشته باشه کاغد کادوش راه راه باشه یا گل گلی باشه درش چسب داشته باشه یا نداشته باشه ؟ (به یاد ببخشید عزیزم فرزند لطفا در مجموعه کلاه قرمزی 93)

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام علیک سلام:icon_redface:

این اولین برنامه ای هست که من توش شرکت میکنم از این جهت سوال درست و درمون بلد نیستم بپرسم پیشاپیش معذرت میخوام خواهش میشه:icon_redface:

برای من یه دعوت نامه ای اومد ولی تا داشتم آدرس و این ها رو پیدا میکردم و نگاه میکردم سریع دعوت نامه رو پس گرفتن البته دیگه دیدن تا نزدیک میدون اومدیم گفتن دیگه زشته حالا بیاید البته آدرس درست و حسابی هم ندادن گفتن از سر چهار راه از هر کی بپرسید بلده اینجا رو دیگه خلاصه ما هم پرسون پرسون اینجا رو پیدا کردیم. عجب:banel_smiley_4:

به دلیل ازدحام مهمانان عزیز من زیاد وقتتون نمیگیرم یه چند تا دونه سوال مختصر و مفید و رفع زحمت میکنم. خوش اومدید:w16:

مسافرت با چه وسیله ای رو ترجیح میدی؟ هواپیما، فطار، اتوبوس، تاکسی، دوچرخه، پیاده و سایر وسایل نقلیه اعم از کشتی هلیکوپتر بالون و باقی وسایل که من اسمشو بلد نیستم . قطار رو خیلی دوس دارم اما دوچرخه هم دوس داشتنیه گرچه بلد نیستمhanghead.gif

دلیل استفاده از اون رو با ذکر توضیح بیان کنید ( 2نمره) چون آدم وقتی با قطار میره سفر،انگار با خونشون داره میره:ws37:

دوست داری کدوم قسمت قطار یا هواپیما یا اتوبوس یا تاکسی بشینی؟ دلیلش چیه؟ خب تو یکی از کوپه ها دیگه:banel_smiley_4: چون جای دیگه ای نداره:banel_smiley_4:

حست رو توی سوار شدن هر یک از اون وسایل نقلیه منقول و غیر منقول بنویس خب حس خوبی داره البته وقتی از جایی که دوسش دارم،دارم برمیگردم،معمولا اسم مهم نیست چی سوارم چون همش غصه اونجا رو میخورمhanghead.gif

معمولا توی وسایل نقلیه عمومی چیزهایی رو به عنوان سرگرمی و اطلاع رسانی و تغذیه قرار میدن دوست داری اونا چی باشن ؟؟ به نظرم بهتره هیچی ندن:banel_smiley_4: فقط بذارن راحت باشیم و هی دم به دقیقه در نزنن:banel_smiley_4:

چرا رمانت رو تموم نمیکنی؟؟ چون دیگه حسش نیستhanghead.gif

چرا جملات ادبی رو که میفرستی برای بچه ها پاک میکنی ؟لااله الاالله:banel_smiley_4:

دوست داری کادویی که میگیری چقدری باشه ؟؟ کاغذ کادو داشته باشه یا نداشته باشه کاغد کادوش راه راه باشه یا گل گلی باشه درش چسب داشته باشه یا نداشته باشه ؟ (به یاد ببخشید عزیزم فرزند لطفا در مجموعه کلاه قرمزی 93)

از چه لحاظ؟ قیمتی؟ واسم فرقی نداره اندازه هم همینطور کاغذ کادو هم دوس دارم. گل گلی باشه چسب هم داشته باشه

اسم اونهم عزیزم ببخشیده نه ببخشید عزیزم:banel_smiley_4:

ممنون که تشریف آوردی:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
از چه لحاظ؟ قیمتی؟ واسم فرقی نداره اندازه هم همینطور کاغذ کادو هم دوس دارم. گل گلی باشه چسب هم داشته باشه

اسم اونهم عزیزم ببخشیده نه ببخشید عزیزم:banel_smiley_4:

ممنون که تشریف آوردی:w16:

:sigh: دیگه پیری هست و هزار درد. بله اصلاح میکنم عزیزم ببخشید فرزند لطفا صحیح میباشد :icon_pf (34):

خواهش میکنم

البته سوال ها رو به صورتی که مد نظر من بود جواب ندادی ها حالا دوباره میام بازش میکنم بعدا

• Like 4
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

حسابت ضعیفه ها بار سوم بعدشم اون تو بخش مدیران بود متاسفانه این طمع من به تو رفته آخه اینجا جایزه میدن

:w02:

تشریف بیار حتما از خجالتت در میاییم:w02:

جداً جایزه میدن؟:whistle: جایزه چی میدن؟ چرا خبر نداشتم جایزه میدن:icon_pf (34):

اینا سوال بود جواب بده؟؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

شالامون علک مجدد:ws3:

خب سری سوم:w02:

نقش دین تو زندگیت: پر رنگ کم رنگ بی رنگ

موسیقی گوش میدی؟

چه نوع موسیقی گوش میدی؟

موسیقی میتونه حرام باشه؟

مرجع تقلید داری؟

این جمله رو قبول داری: "دین من انسانیت است"

دین دستور داده مجازات زنای محصنه سنگ ساره (زنای محصنه یعنی رابطه جنسی زن شوهر دار با نامحرم)

الشعبی روایت می کند : بعد از اینکه علی زنی را در یک روز جمعه سنگسار کرد، گفت من او را طبق سنت رسول الله سنگسار کردم(صحیح بخاری،جلد8،کتاب82،شماره803)

«عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ قَیْسٍ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ (ع) قَالَ قَضَى امیرالمومنین علیه السلام لِلْمُحْصَنِ الرَّجْمَ». وسائل الشيعه الي تحصيل مسائل الشريعه، ج 28، ص 61، حدیث 34209

امیرالمومنین (ع) درباره زنای محصنه به سنگسار حکم می کرد.

نظرت چیه ؟ بالاخره درسته این کار یا غلط؟

تا حالا شده از یک روحانی سوال شرعی بپرسی؟ اگه پرسیدی چقدر قانع شدی؟

به نظرت جامعه نیاز به روحانیون داره؟

به نظرت یک روحانی برای جامعه مفید تره یا یک مهندس؟

تا حالا قم رفتی ؟ حاضری اونجا زندگی کنی؟

به نظرت چرا از زمانی که انسان ها قادر شدند تاریخ رو حفظ کنند بنویسند و ثبت کنند دوران پیامبران و معجزاتشون تموم شد ؟

به نظرت امکان داره الاغی بالدار وجود داشته باشه که به آسمان ها پرواز کنه؟

اگر آسمان به مفهوم فضا در نظر بگیریم چطور میشه پرواز یک الاغ رو در فضا توجیه کرد؟

اگر آسمان چیزی غیر از این آسمانی که میشناسیم باشه آیا برای سفر بهش نیاز به الاغ وجود داشته؟

خب یکم سخت شد

فعلا همینا:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
جداً جایزه میدن؟:whistle: جایزه چی میدن؟ چرا خبر نداشتم جایزه میدن:icon_pf (34)::banel_smiley_4: آره...نمیدونم....تو داری به جایزه جاهای دیگه فکر میکنی واسه همین خبر نداشتی:banel_smiley_4:

اینا سوال بود جواب بده؟؟:ws3:

اینم جوابات:banel_smiley_4:
  • Like 2
لینک به دیدگاه
شالامون علک مجدد:ws3: شالام مهتی ژونیییییییی:hapydancsmil:

خب سری سوم:w02::ws3: بسم الله

نقش دین تو زندگیت: پر رنگ کم رنگ بی رنگ قبلا پر رنگ تر بود به نظرم:hanghead: الان بعضی چیزا رو واقعا نمیدونم درسته یا غلط و واقعا گاهی کسی در دسترس نیست که ازش بپرسم:sigh:

موسیقی گوش میدی؟ آره گوش میدم:ws37:

چه نوع موسیقی گوش میدی؟ گاهی سنتی... پاپ اگر قشنگ باشه کم گوش میدم پاپ... اغلب آروم گوش میدم بیشتر بی کلام:ws37:

موسیقی میتونه حرام باشه؟ نمیدونم شاید بشه حرام باشه البته اونایی که چرت میگن (با عرض پوزش) به نظرم آدم عاقل دیگه گوش نمیده:ws3:

مرجع تقلید داری؟ آره دارم ولی بیشتر خودم مرجع خودمم:ws3: یه جاهایی مثلا واقعا آدم شک میکنه خب واسه همین میرم از یکی از آشناهامون که آدم معتمدیه میپرسم:ws3:

این جمله رو قبول داری: "دین من انسانیت است" جالبه ولی خب تا منظورش از انسایت چی باشه:banel_smiley_4:

دین دستور داده مجازات زنای محصنه سنگ ساره (زنای محصنه یعنی رابطه جنسی زن شوهر دار با نامحرم)

الشعبی روایت می کند : بعد از اینکه علی زنی را در یک روز جمعه سنگسار کرد، گفت من او را طبق سنت رسول الله سنگسار کردم(صحیح بخاری،جلد8،کتاب82،شماره803)

«عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ قَیْسٍ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ (ع) قَالَ قَضَى امیرالمومنین علیه السلام لِلْمُحْصَنِ الرَّجْمَ». وسائل الشيعه الي تحصيل مسائل الشريعه، ج 28، ص 61، حدیث 34209

امیرالمومنین (ع) درباره زنای محصنه به سنگسار حکم می کرد.

نظرت چیه ؟ بالاخره درسته این کار یا غلط؟ راستش از لحاظ اخلاقی کار اون زن اشتباهه واقعا ولی خب عقلم اون قدی نیست که بتونم راجع به چنین چیزی نظر بدم اگر تو قرآن چنین چیزی هست،خب حتما درسته دیگه:ws37:

تا حالا شده از یک روحانی سوال شرعی بپرسی؟ اگه پرسیدی چقدر قانع شدی؟ آره شده البته خیلی قبل تر میپرسیدم الان دیگه نه نمیپرسم:banel_smiley_4: یادم نمیاد تا حالا قانع شده باشم چون خیلی پیش اومده که خودشون حرف خودشون رو نقض کنن:banel_smiley_4:

به نظرت جامعه نیاز به روحانیون داره؟ آدم درستش باشه،آره ولی به بعضیا نیاز که نداره هیچ،نبودنشون هم واجبه:ws3:

به نظرت یک روحانی برای جامعه مفید تره یا یک مهندس؟ درباره روحانی که قسمت بالا گفتم مثلا آدمی مثل بهجت رو من واقعا قبول دارم... ولی خب جامعه به مهندس هم نیاز داره دیگه...نمیشه بگیم کلا یکیشون نباشه:ws37:

تا حالا قم رفتی ؟ حاضری اونجا زندگی کنی؟ اوهوم رفتم نه اصن دوس ندارم اونجا زندگی کنم:banel_smiley_4:

به نظرت چرا از زمانی که انسان ها قادر شدند تاریخ رو حفظ کنند بنویسند و ثبت کنند دوران پیامبران و معجزاتشون تموم شد ؟ چه سوال سختی:5c6ipag2mnshmsf5ju3 نمیدونم:hanghead:

به نظرت امکان داره الاغی بالدار وجود داشته باشه که به آسمان ها پرواز کنه؟ فقط میدونم که هیچ چیز غیر ممکن نیست:w16:

اگر آسمان به مفهوم فضا در نظر بگیریم چطور میشه پرواز یک الاغ رو در فضا توجیه کرد؟:banel_smiley_4: مهدی تو چشمای من نگاه کن:banel_smiley_4:

اگر آسمان چیزی غیر از این آسمانی که میشناسیم باشه آیا برای سفر بهش نیاز به الاغ وجود داشته؟ همینقدر چیز هست چه پیله ای کردی به الاغ من نمیدونم:ws28:

خب یکم سخت شد منم قشـــــــــــنگ همه رو واست توضیح دادم:ws28:

فعلا همینا:ws3:

بازم بیا حتما مهتیییییی:hapydancsmil:

ببخش اگر درست جواب ندادم...در حدی که تونستم گفتم:icon_redface:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سری دوم

سلام دوباره

1- روزانه چقدر بنزین مصرف میکنین؟:w58:

2- چند لیوان آب میخورین؟:ws3:

3- چند وعده غذا میخورین دوست دارین چیپس و پفک زیاد بخورین:gnugghender:؟

4- چه نوع ترشی دوستدارین؟

5- برگ دوست دارین یا کوبیده یا بختیاری؟

6-موقع عصبانیت اشتهاتون باز می شه یا کور:ws43:

7- اصولن خواستم اینو بپرسم شکمو هستین یانه؟:ws3:

ممنون دوست عزیز:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سری دوم

سلام دوباره علیک سلام:icon_redface:

1- روزانه چقدر بنزین مصرف میکنین؟:w58: هیچی:banel_smiley_4:

2- چند لیوان آب میخورین؟:ws3: خیلی کم شاید سه لیوان:ws37:

3- چند وعده غذا میخورین دوست دارین چیپس و پفک زیاد بخورین:gnugghender:؟ معمولا دو وعده گاهی هم یه وعده...نه اهل چیپس و پفک نیستم:w02:

4- چه نوع ترشی دوستدارین؟ کلا ترشی دوس دارم هرچی باشه:w16:

5- برگ دوست دارین یا کوبیده یا بختیاری؟ کلا از کوبیده زیاد خوشم نمیاد اگرم بخوام بخورم،فرقی نداره:banel_smiley_4:

6-موقع عصبانیت اشتهاتون باز می شه یا کور:ws43: کور :hanghead:

7- اصولن خواستم اینو بپرسم شکمو هستین یانه؟:ws3: نه شکمو نیستم:hanghead:

ممنون دوست عزیز:icon_gol:

سلامت باشید:icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه

کاری میکنم از نشستن رو صندلی پشیمون بشی:دی

هرچی از این ابیات میفهمی بنویس. این ابیات هر کدومشون برای چه افرادی در انجمن ما صدق میکنه نام ببر

1 - یوسف فروختن به زر ناب هم خطاست نـفـریـن اگـر تـو را به تمـام جـهان دهم

2 - جـانـا ، دلـم ز درد فـراق تــو کـم نـسـوخـت آخر چه شد، که هیچ دلت بر دلم نسوخت؟

3 - هر وقت از آشیانه ی خود یاد می کنم نفرین به خانواده ی صیاد می کنم ...

4 - رود راهی شد به دریا كوه با اندوه گفت: می روی اما بدان دریا زمن پایین تر است

5 - بترس از تیر آه من كه چون شد گرم نالیدن دل دیوانه ی من دوست از دشمن نمی داند

6 - هـزار شـکـر کـه گـر غـایـبـی ز دیده ی ما غم ِ فراق تو با اشک من هم آغوش است

7 - نام تـو دعـای مـستـجـاب باران هر بار که خوانده ام تو را باریدم

8 - به من گذار که لـب بر لـبـش نهم ای جـام تو، قدر بوسه ی آن نوش لب چه میدانی!!

9 - نمی داند کسی در عشق ، قدر درد و محنت را که اسـتـمرار نـعـمـت مـی کـند بی قدر نـعمت را

10- بـگـذار کــه در هــا همـگی بستــه بمــاننـد وقتـی کـه نگاهی نگران پشت دری نیست

:دی خوب بجوابیا:دی

درهم برهم 2:

شما اهل دوستی هستی یا تنهایی را بیشتر دوست داری؟

معمولاً بیشتر گریه میکنی یا بیشتر می خندی؟ اگه جای کنتور برق بودی چیکار می کردی؟

هدفت از زندگی چیه؟

بهترین داروی حسادت ...؟

آشپزیت خوبه؟

چند بار غذا سوزوندی؟

در کار خانه به مادرت کمک میکنی ...؟

خرید لباس را بیشتر با چه کسی انجام میدی؟

اگه یه روزی مجبور بشی که درس را ول کنی بری دنبال کار ناراحت میشی ...؟

صدات چه طوره برای خوندن؟

نظرت در مورد شخصیت من چیه؟

به کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟

ماشین مورد علاقه ات ...؟ دوستات چقدر برات اهمیت دارن؟

اگه استادم بودی به رفتار و اخلاقم از بیست چند میدادی؟

اسب سفید رستم چه رنگی بود و مال کیست؟ کدوم درس واست جالبتره؟

روزی چند ساعت درس میخونی؟

رشتتو دوس داری؟ چقدر؟

مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟

اولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه ؟

درهم برهم 3:دی

یه آیه قرآنی در مورد خلقت فضا و اینا پیدا کن بذار ببینیم و لذت ببریم؟

100 هزار توی جیبته 4 نفر آدم گردن کلفت و بزن دورتو میگیرن ک ازت بگیرنش ، یا پولو میدی و میرن در کارشون یا ب اندازه ی 10 میلیون تو رو میزنن و بعد پولت رو هم می برنن . انتخاب کن ( هیچی هم نیست ب داد برسه ) ؟

دوران کودکی مهد کودک رفتی ؟

آب نبات میخوای؟ دوس داری ؟

شکلات تلخ چی ؟

چه نوع بستنی دوست داری ؟

سه تا آرزو بکن ، ان شاءالله اگه خیرت درش باشه برآورده میشه

اگه دست خودت باشه دوست داری چند تا زن بگیری؟

تا حالا سوار الاغ شدی؟ راست می گن لذت خیلی فوق العاده ای داره ؟ اگه نشدی حتما سوار شو نصف عمرت بر فناست ، اگر هم ک شدی ک برنده ای میای روز مچ ؟ چرا

با این کلمات جمله بساز

ثمینه ؛

سوسمار ؛

تیر چراغ برق ؛

نارگیل ؛

دم پایی؛

کرم ضد آفتاب

با دیدین کلمات زیر یاد چی می افتی؟؟

سوسک

پیامک

فلفل

کوه

پشه

قابلمه

زمستان

چکمه

شکوفه

موش

کبوتر

آسمان

ابری

کود

شیمیایی

آفت

کرم

امتحان

بهترین دوست؟؟ چه صفتی داره ؟؟چطوریه؟؟؟؟؟

خنده دار ترین جوکی که یادته؟؟؟؟

یه انتقاد از خودت؟؟؟؟؟؟

یخ بدمت ؟؟؟

یکم صندلی را خنک کنی؟؟؟

درهم برهم:دی

1.تاحالا دوست دختر داشتي؟

2. به چند تاشون قول ازدواج دادي؟

3.دوست داشتي شبيه كدوم بازيگر بودي؟

4.كي رو تو زندگي ات بيشتر از همه دوست داري؟

5.نظرت در مورد من چيه؟

درهم برم سری بعدی:دی

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟

واسه اینده پس انداز داری؟

دوست داری کار شناسی ارشد رو ایران بخو نی یا بری خارج؟

دوست داری چیکاره بشی؟

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟

دوست داری مهمون داری كنی یا مهمونی بری؟

اگه من از سایت برم چه حسی بهت دست می ده؟

حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟

بیشترازکی کتک خوردی؟

جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه؟

معدل سال اول دبستانت ؟

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟

از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟

معدل الانت چنده؟

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟

چه گلی رو دوست داری؟

سالاد، ماست، ترشی؟

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟

وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟

تو خونه گل و گیاه داری؟ یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ بیشتر کی بهت گیر میده ؟

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟

دلت بگیره چیکار میکنی؟

شعر میگی؟

اهل شاعری هستی؟

یه غزل از حافظ بنویس لطفا

وقتی نتونی چیزی رو به دست بیاری ناراحت میشی؟

وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟

1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه

2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی فک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟

موسیقیه مورد علاقت؟

خوشبختی رو در چی می بینی؟

خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟

سوالات الاغ شناسی:دی

دوست داری با الاغ سفر کنی ؟

سفر با الاغ چه حسی ب آدم میده ؟

اگه یه گله الاغ داشته باشی چیکار میکنی؟

چرا الاغ دو تا اسم داره ؟

خر ، الاغ کاربردشون چطوریاس ؟

ب نظرت یه الاغ چند اسب بخار قدرت داره ؟

اصلا چرا نمیگن الاغ بخار ؟

سرعت نهایی یه الاغ چند کیلومتر در ساعته ؟

چرا چشم های الاغ اینقدر زیباست ؟

سوار الاغ شدی ؟

چه حسی داشتی ؟

خر کیف یعنی چی ؟

بازم بیام/:banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...