رفتن به مطلب

جزوات مورد نیاز کنکور ارشد 1394

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان...این تاپیکو با اجازه مدیران و بچه های گل و بزرگوار شهرساز ایجاد کردم که جزوه ها ، نکات و مطالب آموزشی مهم و مورد نیاز برا کنکور 94 رو در اختیار بچه های کنکوریمون قرار بدیم.

منم خودم هرچی داشته باشم براتون میذارم اینجا.

موفق باشید همگی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

جزوه زبان پارسه
:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

جزوه آمار پارسه

این دوتا جزوه بهترینتای پارسه س برا بچه های شهرسازی. امیدوارم مفید باشه
:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون خیلیم کار خوبی کردی:a030: اگه اشتبا نکنم شما تو کنکور تجربم دارید :ws38:که اگه حرفی نکته ای پیامی مسیجی چیزی بود بگی که دیگه شاهکار کردی مخصوصا برا ما طراحیا

لینک به دیدگاه

بله کنکورو دادم امسال. تخمین رتبه م زیر 300. امیدوارم همینجوریم بشه!برا مرحله دومم تازه میخوام شروع کنم خدا بخواد. برام دعا کنین همگی!! :sad0:

چشم حتما تمام تجربیاتمو در اختیارتون میذارم. چون کنکورو که دادم فهمیدم چیارو نخوندمو کجاها کم کاری کردم.

خودم برنامه ریزی بودم اما چشم هوای همه رو دارم. امیدوارم بچه هام بیان مشارکت کنن که همه موفقو سربلند باشیم :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستای گلم. امیدوارم هرجا هستین پیروزو سلامتو شاد باشین. من یکم درگیر مرحله 2 کنکورم. آخرای خرداد آزمونشه. :4564::icon_pf (34):

اومدم از همین تریبون اعلام کنم من هفته اول تیر اینجام برا برگزاری جلسه اول کارگروهمون برا مرحله 1 کنکور 94.

برام دعا کنین که سرشاراز استرسم... :sad0::icon_pf (34):

پس امتحاناتتونو با موفقیت پشت سر بذارینو به امید خدا با روحیه بیاین تا تاپیکو راه بندازیم. :w16:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
سلام من سال دیگه کنکور میدم اگر میشه جزوات کارشناسی ارشد را برا ی من بفرستید مرسی
سلام دوست عزیز

تو هم بخش تحصیلات تکمیلی جزوات کنکور زیاد هست. باید دانلود کنید.

موفق باشید :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...