رفتن به مطلب

پایان نامه بررسي رابطه بين توانمند سازي و بهره وري كاركنان ادارات شهرستان فيروزكوه

Mehdi.Aref

ارسال های توصیه شده

عنوان پایان نامه : بررسي رابطه بين توانمند سازي و بهره وري كاركنان ادارات شهرستان فيروزكوه

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی

مقدمه:

از سال 1990 به بعد اين بحث مطرح شده است که سازمان ها با کارکناني توانمند، متعهد، ماهر و داراي انگيزه بهتر خواهند توانست که خود را با تغييرات و فق داده و رقابت کنند. امروزه فاصله اصلي و عميق ميان ملت ها ازحيث دانايي و ناداني است نه دارايي و ناداري. چالش اصلي نيروي انساني است. امروزه قدرت رقابتي ملت ها در کيفيت سرمايه انساني آنها است. امروزه فعاليت هاي فردي و مجزا نمي تواند کارسار باشد و افراد يک سازمان در قبال خود، کل افراد و اهداف سازمان مسئول هستند. در واقع توانمندسازي بر آن است که با ايجاد علاقه، انگيزش و آموزش، قابليت ها و شايستگي هاي کارکنان را بپروراند و تحقق اهداف سازمان را بر عهده افرادي توانمند بگذارد. توانمندسازي کارکنان يکي از تکنيک هاي مؤثر براي افزايش بهره وري کارکنان و استفاده بهينه از ظرفيت و توانايي هاي فردي و گروهي آنها در راستاي اهداف سازماني است. به عبارت ديگر توانمندسازي به معناي ايجاد شرايطي است که افراد بتوانند کارهايشان را اولاً با انگيزه دروني انجام دهند، ثانياً با موفقيت کامل به سرانجام برسانند .) عبدالهي، 1384(

شما میتوانید متن کامل این پایان نامه را در 79 صفحه از لینک زیر دانلود کنید

:download2:

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
من پایان نامه ای با عنوان پایان نامه بررسي رابطه بين توانمند سازي و بهره وري كاركنان ادارات شهرستان فيروزكوه دانلود کردم ولی رمز می خاهد و باز نمی شود

سلام دوست عزیز

تمامی فایلهایی که پسورد آنها ذکر نشده:

www.noandishaan.com

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلامچ

پایان نامه با عنوان بررسي رابطه بين توانمند سازي و بهره وري كاركنان ادارات شهرستان فيروزكوه فقط تا فصل 3 می باشد و روش تحقیق که جزء اصلی کار است نیست.

لطفا در این زمینه مرا یاری دهید

آیا من دانلود اشتباه کردم و یا تا فصل 3 بیشتر وجود ندارد

آیا امکان دریافت فصل 4 و 5 وجود دارد؟

با سپاس

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

پایان نامه در رابطه با توانمند سازی رو دانلود کردم

برای دو فصل بعدی چکار یکنم؟؟

ممکن هست داشته باشمش؟؟

آیا می تونم با فرمت ورد داشته باشمش؟؟

ممنون می شم خبرم کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...