رفتن به مطلب

طرح کلید زدن 14 فرزندی از همین امشب!

en.ml

ارسال های توصیه شده

دوستان سلام

این کلیپ چند دقیقه ای رو حتما دانلود کنید و مشاهده کنید/ یه حاج آاقای روحانی در یکی از شبکه های قرآنی جمهوری اسلامی ایران در مورد بدنیا آوردن بچه نظراتی دادند و یه حرفهایی زدند که به نوع خودش جالب و ... بود. حالا هرکسی اعتقادی داری قابل احترام ولی بعضی جا ها یه حرف هایی زده میشه که اصولا طرز تفکر امثال ایشون رو می رسونه که نمی دونم منطق یا فکری دارند یا نه؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اتفاقن من این ویدیو رو چند روز پیش دیدم

فکر کردم الکیه اولش. :w58::w58:

آدم این روزا یه چیزایی می شنوه به سلامت عقلی خودش، خودت، خودشون شک می کنه

:icon_razz:

لینک به دیدگاه

کلید بزنیم برای اینکه 15فرزند داشته باشیم . که بریم کاسه گدایی بگیریم سمت مردم...:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

بعضی از این روحانیا یه حرفایی میزنن ، اگر برخی جامعه روحانیت هم قبول دارن ، دیگه شرمنده لعنت بفرستن بهشون...icon_pf%20(34).gif

حضرت زهرا هم راضی نیست که ما نتونیم مشکلات مالی خودمون رفع کنیم اونوقت به این صورت بچه دار شیم.

گذشته از مسائل مالی ، تربیت فرزندان هم نقش مهمی داره ، چون زمان قدیم مادر پدرهامون فرزند های زیاد داشتند باید به این صورت ادامه داد؟

اکثرا به تربیت صحیح فکر نکرده بودند. ، البته بی احترامی نشه، اما چطور یه پدر مادر ، اصلا 15 تا نه _5 نفر بچه رو بتونن رسیدگی کنن؟

الان که سطح توقعات بالاتر رفته درست، اما خیلی از مردم هستن که محتاج نون شبشون هم هستن.(چه بسا که ما از اون افراد خبری هم نداشته باشیم)

به این حرف دقیقا چیزی نمیگین جز دل خوش بودن . حداقل میگفتن 3 بچه ، شأن خودشون هم پائین نمیوردن.

لینک به دیدگاه

بله به خود ما که خیلی خوش گذشت چرا بخیل باشیم؟! بذاریم به اون 14 تا هم خوش بگذره:2rqfst4:بزرگ بشن دست ما رو میبوسن و به عنوان والدین نمونه از ما تقدیر و تشکر به عمل میارن :w155:

لینک به دیدگاه

باید قبول کنیم که افکاری مثل ایشون در جامعه خیلی زیاد هستند!

وقتی ایشون میشن کارشناس یک برنامه شما حساب کنید ببینید مجری و تهیه کننده های این برنامه چی کسانی هستند....:sigh:

لینک به دیدگاه
ما دخترای این دوره زمونه یه بچه بیاریم نمی تونیم رو پامون وایستیم :banel_smiley_4:چی فکر کردن آخه؟ :banel_smiley_4:

اینو هستم

استدلالت تو حلقم ...

والله

بچه ها یه بچه شیطون گیرتون بیاد همون صواب 15 تا 30 سال پیش رو میده باور کنین حاج آقا منظورشون همون 30 سال پیشه راستی 45000*14 میشه:ws38:630000 تومن یارانه بدم نمیگه ها :ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینو هستم

والله

بچه ها یه بچه شیطون گیرتون بیاد همون صواب 15 تا 30 سال پیش رو میده باور کنین حاج آقا منظورشون همون 30 سال پیشه راستی 45000*14 میشه:ws38:630000 تومن یارانه بدم نمیگه ها :ws3::icon_gol:

آخه 630 تومن ميشه 14 تا بچه خرج داد ! يكي آيپد ميخواد يكي انرويد يكي تلبت يكي گوشت كوب يكي يك چيز ديگه

نميشه برادر من !

لینک به دیدگاه
آخه 630 تومن ميشه 14 تا بچه خرج داد ! يكي آيپد ميخواد يكي انرويد يكي تلبت يكي گوشت كوب يكي يك چيز ديگه

نميشه برادر من !

نه داداشم داشتم حساب کتاب از نظر حاج آقارو میکردم که رو به .............. میگه و اوناهم سر تکون میدن:ws28:

لینک به دیدگاه
نه داداشم داشتم حساب کتاب از نظر حاج آقارو میکردم که رو به .............. میگه و اوناهم سر تکون میدن:ws28:

ما به فاطمه زهرا احترام ميزاريم ! ايشون از برگزيدگان ويژه خدا هستند ! درود خدا بر او

اما حاج آقا سواد نداره بنده خدا ! و يك مشت حرف از يك عده راوي شنيده و نقل ميكنه !

حضرت علي ميفرمايند : جاهلان از شنيده هايشان سخن ميگويند !

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

والا من نمیدونم اینا چرا به نیت بنده های خدا عدد تعیین میکنن

اما به خود خدا که یدونه است کاری ندارن!

اگه بچه خوب بود، خود خدا از همه ما بیشتر بچه داشت!

والااااااااااااا...

نون هم که از فردا 30 درصد گرون میشه و باز هم چیزی نمیتونیم بگیم

ما میمونیم یه چندتا عملیات و کلی نون خور!

راستی اگه به گذشتگانمون نگاه کنیم و بخوایم به سبک و سیاق اونا عمل کنیم

احتمالاً باید بت پرست هم بشیم دیگه!

لینک به دیدگاه

خیلی باحال بود...

من وقتی شنیدم این شکلی شدم:)))))))))))

خدایا این دلخوشی های کاذبو از ما نسل جوون نگیر که جز شنیدن این چیزا تفریحی نداریمicon_pf%20(34).gif

نفسشون از جای گرم بلند میشه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...