رفتن به مطلب

اعلام نتایج ارشد فضای سبز

Maryam Ach89

ارسال های توصیه شده

سلام به همه بچه های فضای سبز

امیدوارم که همه از نتایج کنکور راضی باشن...:w16:.

میخاستم بگم که دوست عزیزم خانم سنا سلطانیان یکی ازبچه های فعال انجمن نو اندیشان توی آزمون ارشد فضای سبز رتبه24 رو کسب کرده... بهش تبریک میگم امیدوارم که قبول بشه....:icon_gol::icon_gol:

خودمم از رتبم راضی نیستم ،ولی مجاز شدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام مریم جان :icon_gol:

به همه ی دوستان تبریک میگم مخصوصا خانوم سلطانیان

منم از رتبه ی ارشد فضای سبزم با وجود مجاز شدن راضی نبودم چون ظرفیت قبولیش خیلی کمه ،طراحی محیط رو هم 45 شدم :ws44:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به خانوم سلطانیان :a030:

بچه های ارشدی فضای سبز فکر کنم امسال زیاد بودن. بقیه چیکار کردن؟

واسه دوستانی هم که امسال موفق نشدن، واسشون واسه سال بعد آرزوی موفقیت میکنم :w16:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.بچه های کنکوری خسته نباشن.

من رتبه ام بد نشده(36 شدم) ولی ظرفیتها خیلی کمه.خودم راضی نیستم.احتمال داره دانشگاه جدیدی هم برای تکمیل ظرفیت پذیرش بگیره؟

موندم چرا دانشگاه تبریز با این همه سابقه فضای سبز نمیاره ولی دوتا غیرانتفاعی تازه تاسیس میارن:97:

لینک به دیدگاه

4تاروزانه دانشگاه تهران

3تا شبانه دانشگاه تهران

15تا غیرانتفاعی سنا ساری

15تا غیرانتفاعی مهرگان محلات

جالب اینجاست که این دوتا موسسه کارشناسی فضای سبز ندارن که هیچ،چندسالی هم بیشترنیست که تاسیس شدن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها،مرسي آره من٢٤ شدم،ولي خب نميدونم احتمال قبولي توي دانشگاه تهران هست يا نه،بچه ها شما اطلاعي راجع به نحوه ي پذيرش استعداد درخشان داريد؟؟؟

لینک به دیدگاه
مرسي مريم جونم،قربانت عسلم

:ws50:سلام سنا جووووون.تبریک

فکرکنم احتمال قبولی تهران خیلی کمه،البته شاید تکمیل ظرفیت بیاره.

غیرانتفاعی نمیزنی؟

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها،مرسي آره من٢٤ شدم،ولي خب نميدونم احتمال قبولي توي دانشگاه تهران هست يا نه،بچه ها شما اطلاعي راجع به نحوه ي پذيرش استعداد درخشان داريد؟؟؟

عزیزم میشه درصد دروست روهم بزاری باهم مقایسه کنیم؟؟البته اگه دوس داشتی.

درصدهای من:

زبان1-%:sorry:

اطلاعات عمومی گیاهی36/67%

مباني نظري طراحي منظروفضاي سبز30%

مباني نظري منظرسخت28/33%

تاريخ باغ وباغ سازي48/33%

مباني طراحي كاشت ومديريت فضاهاي سبز23/33%

لینک به دیدگاه

سلام.

کسی هست که اطلاعاتی از موسسه سنا ساری و مهرگان محلات داشته باشه؟

من سایتاشونوبررسی کردم چیزی گیرم نیومد.به نظر خودم محلات نسبت به ساری بهتره،حداقل دوتا گل وگیاه توشهرش داره:icon_redface:

نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه
منم هيچ اطلاعي راجع به اين ٢تا موسسه ندارم،فقط اسم يكيشون مثل اسم خودمه:-)))

نميدونم راستش،ريحانه تو انتخابشون ميكني؟؟؟

هنوز تصمیم نگرفتم.دوست دارم شانسمو سال بعدامتحان کنم.ولی ریسکش زیاده

ضریب درسابرای سال بعد مشخص نیست،میترسم سال بعدهمینو هم نیارم.:ws38:

راجع به امکان رزرو دانشگاه چیزی شنیدی؟؟یکی از دوستان قدیم من برای دوره کارشناسیش سال اول قبول شد ولی اون سالو رزرو کرد،سال بعد دوباره شرکت کرد.اینجوری اگه سال بعدش قبول نشی میتونی همون دانشگاه سال قبلو بری.

لینک به دیدگاه
هنوز تصمیم نگرفتم.دوست دارم شانسمو سال بعدامتحان کنم.ولی ریسکش زیاده

ضریب درسابرای سال بعد مشخص نیست،میترسم سال بعدهمینو هم نیارم.:ws38:

راجع به امکان رزرو دانشگاه چیزی شنیدی؟؟یکی از دوستان قدیم من برای دوره کارشناسیش سال اول قبول شد ولی اون سالو رزرو کرد،سال بعد دوباره شرکت کرد.اینجوری اگه سال بعدش قبول نشی میتونی همون دانشگاه سال قبلو بری.

نه چيزي درباره رزرو نشنيدم تاحالا

لینک به دیدگاه

امتياز برگزيدگان علمي دوره كارشناسي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي:(دفترچه شماره1)

1391 مصوبه جلسه مورخ /3/ به شماره 22354 /و مورخ 2 « ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دور ههاي تحصيلي بالاتر » بر اساس مفاد آيي ننامه

91 به كليه دانشگا ه ها و مؤسسات /4/ 21 مورخ 13 / 90/2/5 شوراي هدايت استعدادهاي درخشان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه طي نامه شماره 81523

آموزش عالي نيز ابلاغ شده است، برخي از آخرين تغييرات به شرح زير به اطلاع داوطلبان مي رسد و ساير شرايط و ضوابط مربوط در دفترچه راهنماي انتخاب

رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون درج خواهد شد.

-2-1 برگزيدگان رتبه هاي اول تا سوم المپيادهاي علمي دانشجويي با معرفي دبيرخانه المپياد و كسب حدنصاب علمي برابر 80 % نمره آخرين فرد پذيرفته شده (در

همان رشته آزمون).

-2-2 دانشجويان نمونه كشوري، رتبه هاي نهايي اول تا سوم جشنواره هاي معتبر علمي و همچنين دانش آموختگان رتبه اول دوره كارشناسي ، به شرط كسب

حدنصاب علمي برابر 90 % نمره آخرين فرد پذيرفته شده.

-2-3 سازمان سنجش حداكثر تا سقف 3 نفر در هر رشته محل از ظرفيت دور ههاي بالاتر را به افراد واجد شرايط اختصاص خواهد داد.

لینک به دیدگاه
4تاروزانه دانشگاه تهران

3تا شبانه دانشگاه تهران

15تا غیرانتفاعی سنا ساری

15تا غیرانتفاعی مهرگان محلات

جالب اینجاست که این دوتا موسسه کارشناسی فضای سبز ندارن که هیچ،چندسالی هم بیشترنیست که تاسیس شدن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ریحانه جان بهتره وقتی اطلاعاتی میدیم ازش مطمئن باشیم خانومی

مؤسسه غیر انتفاعی محلات جزو اولین دانشگاههایی بود (اگه اشتباه نکنم سومین) که بعد از تبریز و تهران رشته مهندسی فضای سبز رو سال 1385 آورد

من خودم همونجا کارشناسیم رو قبول شدم

لینک به دیدگاه
ریحانه جان بهتره وقتی اطلاعاتی میدیم ازش مطمئن باشیم خانومی

مؤسسه غیر انتفاعی محلات جزو اولین دانشگاههایی بود (اگه اشتباه نکنم سومین) که بعد از تبریز و تهران رشته مهندسی فضای سبز رو سال 1385 آورد

من خودم همونجا کارشناسیم رو قبول شدم

واقعاااااااااا؟؟پس چرا توی سایت موسسه که رفتم اصلا هیچ اطلاعی در این مورد نزده بودن؟؟ حالا کلا چطور موسسه ای بود؟؟؟ راضی بودی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...