رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

یه روشی میگم که با Cache گوگل، تاپیک ها یا حتی پست های پاک شده رو میشه پیدا کرد، حداقل متنش قابل کپی کردن هست:

عنوان تاپیک رو توی گوگل سرچ می کنیم:

مثلا خودم یه تاپیک با عنوان دانلود و مشاهده تولباکس ها و کدها داشتم یه تعداد پست هاش پاک شده، بخوام صفحه دومش رو پیدا کنم، توی گوگل اینجوری سرچ می کنم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

عنوان تاپیک رو کامل داخل کادر جستجوی گوگل می نویسیم (اگه دنبال صفحه خاصی از اون تاپیک هستین شماره ی صفحه رو هم بنویسین)، اگه هم نیاورد یه نواندیشان بهش اضافه کنین، احتمالا پیدا می کنه، با یه همچین صفحه ای رو برو میشین، بقیه رو با شکل توضیح میدم:

3f898u3ip2p19sj6c1d5.png

(عنوان رو کامل بیارین بهتره، راحت تر پیدا میکنه) روی فلش مقابلش کلیک می کنیم، در ادامه هم Cached رو میزنیم، یه چیزی مثل صفحه ی (این واسه تاپیک خودم هست) زیر باز میشه که نوشته ها به سادگی قابل کپی هستن:

اینم یه نمونه دیگه، این تاپیک کامل از روی سایت پاک شده:

لینک به دیدگاه
من نتونستم برگردونم.....کدها رو کجا کپی کنیم ؟

کدی نداره که، لینکش رو پیدا کردین؟

متن تاپیکتون رو از ورژن Cache شده توی گوگل می تونین بردارین.

لینک به دیدگاه
آره خب.....پست های بقیه کاربرها که گذاشتن پس چی ؟

اون رو نمیشه، ولی هر کاربری می تونه دوباره پست جدید ایجاد کنه، متنش رو از ورژن Cache شده برداره.

لینک به دیدگاه

تاپیک های ماهم پریده..

تاپیکهای گیاهان دارویی ما . هم پریده..:banel_smiley_4:

این راه حلی که دوستمون گفتن میشه برگردوند امتحان کردم. اصلا باز نمیشه.. تاپیک با تمام مشخصاتش هست.. منتهی کلیک میکنی نمیاد.. :whistle:

اشکال نداره.. دوباره از وبلاگم میزارم.. ولی دوست دارم بدونم چرا میپره...؟

لینک به دیدگاه
تاپیک های ماهم پریده..

تاپیکهای گیاهان دارویی ما . هم پریده..:banel_smiley_4:

این راه حلی که دوستمون گفتن میشه برگردوند امتحان کردم. اصلا باز نمیشه.. تاپیک با تمام مشخصاتش هست.. منتهی کلیک میکنی نمیاد.. :whistle:

اشکال نداره.. دوباره از وبلاگم میزارم.. ولی دوست دارم بدونم چرا میپره...؟

فقط میشه، محتوا رو کپی کرد، کار دیگه ای نمیشه انجام داد. یه تعداد تاپیک و پست با همین روش امروز دوباره ایجاد شدن.

لینک به دیدگاه
فقط میشه، محتوا رو کپی کرد، کار دیگه ای نمیشه انجام داد. یه تعداد تاپیک و پست با همین روش امروز دوباره ایجاد شدن.

مهندس اصلا باز نمیشه.. دیدید شما تو گول سرچ میکنی مطالب ردیف میشه.. بعد شما کلیک میکنید...؟ خوب کلا باز نمیشه.. فقط میبینی چنین تاپیکی قبلا ایجاد شده.. وگرنه محتوی اونو هم نمیبینید. مشکلی نیست. میگم من مطالبمو از وبلاگم برداشتم.. یه بار دیگه میارم..

یه سوال دیگه.. حالا هرکدوم از دوستان میدونن لطفا راهنمایی کنن نمیدونستم کجا بپرسم..

من یه تاپیک زدم یادم رفت برچسب بزنم باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
مهندس اصلا باز نمیشه.. دیدید شما تو گول سرچ میکنی مطالب ردیف میشه.. بعد شما کلیک میکنید...؟ خوب کلا باز نمیشه.. فقط میبینی چنین تاپیکی قبلا ایجاد شده.. وگرنه محتوی اونو هم نمیبینید. مشکلی نیست. میگم من مطالبمو از وبلاگم برداشتم.. یه بار دیگه میارم..

یه سوال دیگه.. حالا هرکدوم از دوستان میدونن لطفا راهنمایی کنن نمیدونستم کجا بپرسم..

من یه تاپیک زدم یادم رفت برچسب بزنم باید چیکار کنم؟

خب روی لینک که نباید کلیک کنین، مثل عکسی که بالا گذاشتم رو Cached باید کلیک بشه. ولی اگه مطلب رو جای دیگه ای دارین، از این روش هم فرقی نمی کنه، مثل همون هست.

پایین صفحه گزینه ویرایش بر چسب ها داره.

لینک به دیدگاه
خب روی لینک که نباید کلیک کنین، مثل عکسی که بالا گذاشتم رو Cached باید کلیک بشه. ولی اگه مطلب رو جای دیگه ای دارین، از این روش هم فرقی نمی کنه، مثل همون هست.

پایین صفحه گزینه ویرایش بر چسب ها داره.

متشکرم.. دوست عزیز:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

اگه لینک مطلب رو داشته باشیم، راحت تر هم میشه از کش گوگل استفاده کرد:

روش اول:

لینک مطلب رو بعد این عبارت بیاریم:

مثلا آخرین صفحه تاپیک سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را اینجا مطرح کنید یعنی صفحه 513 لینکش اینه:

می خوایم ورژن کش شده رو ببینیم، این شکلی می نویسیم :

روش دوم:

از این سایت هم می تونیم استفاده کنیم، لینک رو بهش بدیم ورژن کش شده اون صفحه رو بهمون میده:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...