رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:)سجاد من الان دقیق به این جمله رسیدم که عزت و ذلت هممون دست خداست،رتبمون به مویی بند شده ، به اینکه چقد بی دقت بودیمبه نظر من کنکور 60 % به تلاش و اراده خود آدم مربوطه ، 40 درصد بقیه اش به شانس آدم ربط داره و دست خداست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 137
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام والا بد نبود ولی ساخت من گفتم خیلی میزنم اما یکمی واقعا سوالاشو بد داده بود میتونست بهتر باشه من 12 تا ساخت زدم:ws3:

12 تا ک خوبه مهندس. انشالله همین فردوسی میتونید قبول شید

:w16:

زورم گرفته اون سوال لاپلاس گلابی رو سر یه منفی ای که t قبل sint ایجاد میکردم اشتباه زدم ، اون سوال اصطکاک استاتیک رو هم که با اطلاعات دبیرستان هم حل میشد رو هم با بی دقتی اشتباه زدم واقعا حیفففففف

اون سوال خرپائه چند تا عضو صفر داشت ؟ من هرچی زور زدم بیشتر از 7 تا پیدا نکردم

این عضوهای صفرنیرویی همیشه معضل بودن :banel_smiley_4: ولی حرف درستیه. ظاهر ساده، همیشه جوابهای ساده هم نداره :w16:

:)سجاد من الان دقیق به این جمله رسیدم که عزت و ذلت هممون دست خداست،رتبمون به مویی بند شده ، به اینکه چقد بی دقت بودیمبه نظر من کنکور 60 % به تلاش و اراده خود آدم مربوطه ، 40 درصد بقیه اش به شانس آدم ربط داره و دست خداست

دقیقا. نمخام بگم خیلی تجربه دارم. اما مقدار اندکی ک تجربه شخصی من هست. واقعا همیشه حداقل تو ایران، جواب تلاش، نتیجه دلخواه نمیشه.

ارشد داشتن یا نداشتن هم ب نظر من، عملا چیزی ب خرد اون فرد اضافه نمیکنه. ممکنه، اطلاعات تخصصی بده فقط!

ب هر صورت، امیدوارم هر چی صلاح هست اتفاق بیفته. :w16:

لینک به دیدگاه
والا من چند تا نمونه تست از سالهای قبل کار کرده بودم طبق ازمون کوشی همین جواب رو بدست آورده

آره تو گزینه ها بود

من خودم همین گزینه رو زدم

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):[:icon_pf (34):

e

سجاد از اینجا به بعد رو چطوری جلو رفتی ؟

مهندس S.F گل گفتی :w16:

لینک به دیدگاه

من جواب ساخت و تولید امسال رو اینجوری زدم (نمی دونم اشتباهست یا درست )

1) سوال مربوط به ماشینکاری که برقو و... داشت من گزینه مربوط به داخل تراش را زدم چون نوشته بود "داخل تراش ابزاری چند لبه است " که من تشخیص دادم این گزینه اشتباهست.

2) کدام ابزار برای تراش فولاد مناسب نیست ؟ من بین CBN و کاربید تیتانیم تردید داشتم که گزینه کاربید تیتانیوم را زدم.

3) شکلی که برای قالب داده بود به نظر من 2 ا جواب داشت ولی چون گفته بود کدام گزینه صحیح تر است من گزینه اول که اندازه سوراخ مربع الشکل را داده بود زدم.

4) سوال بعدی قالب من گزینه ای را زدم که سنبه و بیرون انداز داشت.

5) در روش ماشینکاری با امواج صوتی USM من گزینه آخر که گفته بود با کاهش دامنه ارتعاشات سرعت براده برداری کاهش می یابد را زدم.

6) برای بریدن ورق چند میلی متری من استفاده از روش وایرکات را بهتر از روش های دیگر دیدم.

7) شکل اثر ویکرز مربع نوپ لوزی و برینل دایره ای را زدم.

8) آلومینیوم دارای شبکه FCC است پس تراکمش 0.74 میشه.

9) CNC آموزشی از موتور استپر یا همان پله ای استفاده می کنه.

10) سوال بعدی CNC من گزینه ای که Goforward داشت را زدم.

11) G41 برای چپ G42 برای راست , G40 لغو کننده است.

12) سوال پین و پیچ ها من اون قالبی که 2 تا پین داشت را زدم.

13) یک سوال ماشینکاری بود من اون گزینه ای را زدم که نوشته بود با افزایش شعاع نوک لبه ابزار ناهمواری ها کاهش می یابد.

14) سوال از هیدرولیک گزینه ای را زدم که گفته بود شیر فشار هموراه فعال سات .

15) سوال بعدی تولید مخصوص را هم زدم یادم نیست چی بود.

16) یکی دیگه هم زدم ولی ذهنم یاری نمیکنه چی بود .

حالا شما بگید درست زدم یا غلط

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):[:icon_pf (34):

e

سجاد از اینجا به بعد رو چطوری جلو رفتی ؟

مهندس S.F گل گفتی :w16:

فکر کنم از رابطه e^x = (x^n)/n! aaaa راحت تر میشه بدست آورد البته شاید منم اشتباه کرده باشم نمی دونم والا

لینک به دیدگاه
سلام برادز خسته نباشی

اون سوال تولید مخصوص که زدی الکتروشیمیایی بود یا اسپارکه؟

نه سوالش اسپارک نداشت بین گزینه لیزر و وایرکات بود که من لیزر زدم

لینک به دیدگاه
12 تا ک خوبه مهندس. انشالله همین فردوسی میتونید قبول شید

:w16:

نمدونم داش اگه درست باشه آره اما تردید دارم میترسم اردیبهشتم میرم سربازی خخخخ ایشالله همین فردوسی:ws3:

لینک به دیدگاه
من جواب ساخت و تولید امسال رو اینجوری زدم (نمی دونم اشتباهست یا درست )

1) سوال مربوط به ماشینکاری که برقو و... داشت من گزینه مربوط به داخل تراش را زدم چون نوشته بود "داخل تراش ابزاری چند لبه است " که من تشخیص دادم این گزینه اشتباهست.

2) کدام ابزار برای تراش فولاد مناسب نیست ؟ من بین CBN و کاربید تیتانیم تردید داشتم که گزینه کاربید تیتانیوم را زدم.

3) شکلی که برای قالب داده بود به نظر من 2 ا جواب داشت ولی چون گفته بود کدام گزینه صحیح تر است من گزینه اول که اندازه سوراخ مربع الشکل را داده بود زدم.

4) سوال بعدی قالب من گزینه ای را زدم که سنبه و بیرون انداز داشت.

5) در روش ماشینکاری با امواج صوتی USM من گزینه آخر که گفته بود با کاهش دامنه ارتعاشات سرعت براده برداری کاهش می یابد را زدم.

6) برای بریدن ورق چند میلی متری من استفاده از روش وایرکات را بهتر از روش های دیگر دیدم.

7) شکل اثر ویکرز مربع نوپ لوزی و برینل دایره ای را زدم.

8) آلومینیوم دارای شبکه FCC است پس تراکمش 0.74 میشه.

9) CNC آموزشی از موتور استپر یا همان پله ای استفاده می کنه.

10) سوال بعدی CNC من گزینه ای که Goforward داشت را زدم.

11) G41 برای چپ G42 برای راست , G40 لغو کننده است.

12) سوال پین و پیچ ها من اون قالبی که 2 تا پین داشت را زدم.

13) یک سوال ماشینکاری بود من اون گزینه ای را زدم که نوشته بود با افزایش شعاع نوک لبه ابزار ناهمواری ها کاهش می یابد.

14) سوال از هیدرولیک گزینه ای را زدم که گفته بود شیر فشار هموراه فعال سات .

15) سوال بعدی تولید مخصوص را هم زدم یادم نیست چی بود.

16) یکی دیگه هم زدم ولی ذهنم یاری نمیکنه چی بود .

حالا شما بگید درست زدم یا غلط

قالب رو اشتباه زدی چون مقدار کلیرانس رو که نداشتیم پس گزینه صحیح تر این بود که همه غلط است به سال 87 یه نکاه بنداز

و اینکه ایا در cnc اموزشی موتور پله ای رو مطمئنی؟ چون نوشته بود با مدار بسته ولی پله ای با مدار بسته به صرفه نیست.

لینک به دیدگاه
نه منظورم اون سوال تاثیر زمان روشنی در باربرداری بود

اها اول سوال edm بود .

برای قالب میشه یک لقی کلی گرفت توی کتاب مدرسان نوشته اگه کنکور مقدار لقی را نداد از روی تست ها حدس بزنید که جواب 2 درست بود چون دور بری مقدار ماتریسش اندازه اسمیه و سنبه آن به اندازه لقی بزرگتر و چون شعاع بود میشه نصف

لینک به دیدگاه
اها اول سوال edm بود .

برای قالب میشه یک لقی کلی گرفت توی کتاب مدرسان نوشته اگه کنکور مقدار لقی را نداد از روی تست ها حدس بزنید که جواب 2 درست بود چون دور بری مقدار ماتریسش اندازه اسمیه و سنبه آن به اندازه لقی بزرگتر و چون شعاع بود میشه نصف

سوال cnc که در مورد موتور بود رو چی زدی؟ پله ای همراه با مدار بسته بود

لینک به دیدگاه
والا کلا استاتیکم خوب بود اما سوالای امسال در عین سادگی شک داشتم کلا سه تا استاتیک زدم و 12 تا ساخت

ریاضی چی؟

منم حدودا مثل خودتم امیدی به قبولی داری ؟ کلا هر جا؟

لینک به دیدگاه
ریاضی نه من رفیقم 50 درصد ساخت زد و 10 درصد استاتیک رفت فردوسی .منم چون منتظری بودم فقط ساختمون بالاس

نظرت راجع سوال usm چی بود حنس ابزار یا فرکانسه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...