رفتن به مطلب

برای رونق تالار مهندسی صنایع بشتابید:))

Lean

ارسال های توصیه شده

با درود

تو لینک زیر

http://www.noandishaan.com/forums/thread8586-20.html

از پست 194 تا 198 مطالب و پیشنهاداتی مطرح شده که مسکوت مونده و سایر دوستان هم نظری ندادند خودم پیشنهادم این بود هرکس هر مطلب تألیفی داره بذاره از آموزش یک موضوع خاص یا حتی بچه های دانشجو تکالیف دانشگاهی خودشون رو قرار بدند، دوستان لطفا دراینباره نظر بدن یا اگر با پیشنهادم موافق هستند مطالب خودشون رو بذارند

ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
با درود

تو لینک زیر

http://www.noandishaan.com/forums/thread8586-20.html

از پست 194 تا 198 مطالب و پیشنهاداتی مطرح شده که مسکوت مونده و سایر دوستان هم نظری ندادند خودم پیشنهادم این بود هرکس هر مطلب تألیفی داره بذاره از آموزش یک موضوع خاص یا حتی بچه های دانشجو تکالیف دانشگاهی خودشون رو قرار بدند، دوستان لطفا دراینباره نظر بدن یا اگر با پیشنهادم موافق هستند مطالب خودشون رو بذارند

ممنون:a030:

من یکی دوبار خواستم پروژهامو بزارم حال نداشتم:ws3:

لینک به دیدگاه
کی؟:ws3:

از سال 90 :ws3:

اونوخ اسم شیرازیا بد در رفته:icon_razz:

این موضوع جدیه در ضمن:w000:

منم جدی گفتم خو همش خسته بودم

تازشم چند تا پروژه خفن در دوران لیسانس انجام دادم ولی دست نویس

بعدش یادم نمیاد کدوم پروزه ها بودن شرکت بنده خدا التماس میکرد خانوم اطلاعات تو نت نزاری ...بس زگیل میشدم مطلب میدزدیم:banel_smiley_4:ولی یه چند تا معمولیشو میزارم به زودی:w02:بعدش مثلا همین اموزش m s p دیدم ناقصه خو تو که بلدی کامل کن ما همه بیکاریم تجربه نداریم بلد نیستیم :دی

نرم افزار بلدی یاد بده همش ناقص میگی ایشششششششششششش

لینک به دیدگاه
اونوخ اسم شیرازیا بد در رفته:icon_razz:

این موضوع جدیه در ضمن:w000:

نه شمالیا پرکارن:w02:

راست میگی خوب جدیه کجا بودیم

نحوه زمانسنجی وقتی کارگرا جدیدالاستخدامند چطوریه؟:whistle:

لینک به دیدگاه
یادش بخیر واسه ارزیابی رفتیم از بچه های علم و صنعت پروژه گرفتیم دادیم شدیم 17:w58:

اقا چجوری حساب کردید کرنومتر زدید بالای هر دستگاه دیگه؟

شماره انداز نه کورنومتر

میگم امار یکی که ناشی هستش چه جور باید بگیریم نصبتش به امار استاندارد

صبح که بدنا آماده است یه جور ظهرا که گشنه هستش و عصرا که خسته هستش ؟

لینک به دیدگاه
شماره انداز نه کورنومتر

میگم امار یکی که ناشی هستش چه جور باید بگیریم نصبتش به امار استاندارد

صبح که بدنا آماده است یه جور ظهرا که گشنه هستش و عصرا که خسته هستش ؟

از نظر علمی نمیدونم

اما ارگونومی هم ربط بده دیگه بابا..طرف کلا سرپا باشه خسته میشه میان میگن بهترین حالت انجام اینکار چیه و چجوری باید بمونه یا مثلا بررسی حرکات تو صبح و ظهر(مسخره نکن این کاملا علمیه) مثلا یکی میخواد اجر برداره یدفعه خم میشه بر میداره یکی اول پاشو میده جلو بعد خم میشه ..یه بحثی داشتم ما تو ازیابی که حظف حرککات زاید بود

بعدش در کل طرف صبحا جوگیره :whistle:

واسه مبتدی و حرفه ای هم باید حد وسط رو بگیری :ws3:

لینک به دیدگاه
از نظر علمی نمیدونم

اما ارگونومی هم ربط بده دیگه بابا..طرف کلا سرپا باشه خسته میشه میان میگن بهترین حالت انجام اینکار چیه و چجوری باید بمونه یا مثلا بررسی حرکات تو صبح و ظهر(مسخره نکن این کاملا علمیه) مثلا یکی میخواد اجر برداره یدفعه خم میشه بر میداره یکی اول پاشو میده جلو بعد خم میشه ..یه بحثی داشتم ما تو ازیابی که حظف حرککات زاید بود

بعدش در کل طرف صبحا جوگیره :whistle:

واسه مبتدی و حرفه ای هم باید حد وسط رو بگیری :ws3:

مثالش خیلی ابتدایی بود ولی ممنون (آجر) ws3.gif

من 50 تایی کتاب خوندم درمورد صنایع ولی خوب با عمل زیاد mach نیست

لینک به دیدگاه
خیلی ابتدایی بود ولی ممنون

من 50 تایی کتاب خوندم درمورد صنایع ولی خوب با عمل زیاد mach نیست

صنایع نصفش توهمه:whistle: از اونجا که من درسا رو خیلی خوب خوندم(ارواح عمم) در همین حد میدونم:ws3:

لینک به دیدگاه
صنایع نصفش توهمه:whistle: از اونجا که من درسا رو خیلی خوب خوندم(ارواح عمم) در همین حد میدونم:ws3:

خدا عمتونو بیامرزه

عیب نداره گیر چند تا کارگر شیطون بیوفتین استاد میشین مثله ما:whistle:

لینک به دیدگاه

ممنون اقا مهدی

درسته ....نظرات خوبی بودن

به نظر من هم میشه هر دوهفته یکبار یکی از دروس و مباحث رو با توجه به نظر سنجی که قبلش قرار میدم بذاریم، اون دو هفته رو در اون مورد صحبت کنیم

مثلا یکبار دروسی که بیشتر مدیریتی هستن و یکبار هم دورس دیگه مثل تحقیق در عملیات و امار و ....

اینطوری فکر کنم بهتر باشه هم مباحث برای کسانی که ان دروس رو پاس کردن دوره میشه و برای کسانی که نگذروندن یه پیش زمینه ای ایجاد میشه و هرکس هم که تو هر حوزه ای بیشتر کار کرده میتونه بیشتر کمک کنه اعلام کنه

نظر من این بود، بازم دوستان دیگه نظراتشون رو بگن...:a030:

لینک به دیدگاه
نه شمالیا پرکارن:w02:

راست میگی خوب جدیه کجا بودیم

نحوه زمانسنجی وقتی کارگرا جدیدالاستخدامند چطوریه؟:whistle:

آقا اسپم نکن :banel_smiley_4:

تجربه ای داری مطرح کن تو این زمینه:w16:

لینک به دیدگاه
ممنون اقا مهدی

درسته ....نظرات خوبی بودن

به نظر من هم میشه هر دوهفته یکبار یکی از دروس و مباحث رو با توجه به نظر سنجی که قبلش قرار میدم بذاریم، اون دو هفته رو در اون مورد صحبت کنیم

مثلا یکبار دروسی که بیشتر مدیریتی هستن و یکبار هم دورس دیگه مثل تحقیق در عملیات و امار و ....

اینطوری فکر کنم بهتر باشه هم مباحث برای کسانی که ان دروس رو پاس کردن دوره میشه و برای کسانی که نگذروندن یه پیش زمینه ای ایجاد میشه و هرکس هم که تو هر حوزه ای بیشتر کار کرده میتونه بیشتر کمک کنه اعلام کنه

نظر من این بود، بازم دوستان دیگه نظراتشون رو بگن...:a030:

اینجور مواقع دموکراسی زیاد جواب نمیده که نظر سنجی بذاریم نکته دیگه اینکه مگه چند نفر صنایعی فعال تو تالار هست که بشه بحث راه انداخت :hanghead:

لینک به دیدگاه
اینجور مواقع دموکراسی زیاد جواب نمیده که نظر سنجی بذاریم نکته دیگه اینکه مگه چند نفر صنایعی فعال تو تالار هست که بشه بحث راه انداخت :hanghead:

مشکل فعال بودن نیست خودتم میدونی صنایع دانشگاه با صنعت زمین تا اسمون فرق داره ..چند نفر شاغلن؟ جز خودت و مهرداد؟

چیزایی که شما بگی واسه ما ملموس نیست چیزایی که ما بگیم برای شما خنده داره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مشکل فعال بودن نیست خودتم میدونی صنایع دانشگاه با صنعت زمین تا اسمون فرق داره ..چند نفر شاغلن؟ جز خودت و مهرداد؟

چیزایی که شما بگی واسه ما ملموس نیست چیزایی که ما بگیم برای شما خنده داره :banel_smiley_4:

ربطی نداره مشتری فروم ها اکثرا دانشجوها هستن پس مطالب تئوری مشتری بیشتری دارند تو میتونی مطالب خودتو بذاری مشتریشم هست:w16:

لینک به دیدگاه

خب پس چیکار کنیم....:ws52:

باشه نظر سنجی نمیذاریم...همین چند نفر هم که هستیم باید به یه موضوع واحد برسیم به هر حال که بخوایم درموردش صحبت کنیم

شاید خیلی بحث کاملی نباشه ولی همینکه خودمون چند نفر هم روزی یه پست در رابطه با اون موضوع بذاریم در طول دو هفته کلی میشه:w16:

خب چون صنایع بین رشته ای هست میشه از بقیه دوستان رشته های دیگه هم دعوت کنیم....مثل یه موضوعی بذاریم که خیلی تخصصی نباشه

میشه سوال طرح کنیم، مثلا مدیریتی و تحلیلی، مسلما دوستان تو هر رشته ای که تحصیل کنن و یا هرجا که شاغل باشن ، فکر میکنم این مباحث براشون مفید باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...