رفتن به مطلب

دفتر تجرد را ببندید

afa

ارسال های توصیه شده

دخترای قانع زیادن ولی مشکل خونواده ها هستن که بخاطر چشم و هم چشمی هرکدوم یه سازی میزنه من بارها گفتم 99% مشکلات جوونا چه قبل چه بعد از ازدواج بخاطر پدرمادراس متاسفانه باید بگم نسل پدر مادرایی که خیر بچه هاشون رو میخوان منقرض شده نه نسل دخترای قانع

نه هنوز هستن همچین پدر و مادرایی که خیر بچشونو توی چیزی جز پول میبینن.

نمونه اش مامان بابای من :))

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 127
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همیشه راهی هست برای فرار از دردو غصه ، وقتی به اندازه کافی غصه خوردی دیگه راهی نداری جز اینکه راهی برای شاد بودن پیدا کنی والا یا باید بری تیمارستان یا گوشه قبرستان

دو گزینه آخر شرف دا ره بخدا به این زندگیا.

لینک به دیدگاه
دخترای قانع زیادن ولی مشکل خونواده ها هستن که بخاطر چشم و هم چشمی هرکدوم یه سازی میزنه من بارها گفتم 99% مشکلات جوونا چه قبل چه بعد از ازدواج بخاطر پدرمادراس متاسفانه باید بگم نسل پدر مادرایی که خیر بچه هاشون رو میخوان منقرض شده نه نسل دخترای قانع

متاسفم دیگه حرفی ندارم

شما خودت ازدواج کردی فکر میکنی هنوز به همون راحتیه

نه بابا

این خبرا نی

یه سری به طلا فروشی ها

تالار ها

و هزینه های دیگه مثل آرایشگاه های زنونه و... بزن

حساب کار دستت میاد:banel_smiley_4:

حساب کار دستم داداش علی جان ولی طلا رو گفتی آره برای بدن مفیده بندازی لیوان آبشو بوخوری خوب سبک ترش بردارین :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

شما خودت ازدواج کردی فکر میکنی هنوز به همون راحتیه

نه بابا

این خبرا نی

یه سری به طلا فروشی ها

تالار ها

و هزینه های دیگه مثل آرایشگاه های زنونه و... بزن

حساب کار دستت میاد:banel_smiley_4:

دو گزینه آخر شرف دا ره بخدا به این زندگیا.

دمت گرم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه هنوز هستن همچین پدر و مادرایی که خیر بچشونو توی چیزی جز پول میبینن.

نمونه اش مامان بابای من :))

90 درصدشون همینن نمی دونم ایمان این امارو از کجا در میاره نمی دونم :ws38:

لینک به دیدگاه

نه خداییش آقا سهند ۹۰ درصد زیاده....۹۰ درصد نیستن...ولی هنوز هستن...میشه پیدا کرد...ولی اینم قبول کن نسبت به زمان شما خیلی کم شده..خیلی....چون کاملا احساس میشه...

من اونور قضیه رو گفتم...گفتم اون ازدواج هایی که باقناعت انجام نمیشه ۵۰ درصد دخترا مقصرن ۵۰ در صد خانواده ها به خاطر چشم و هم چشمی..البته مواردی هم هست که خانواده پسر و خود آقا دوماد این مشکل رو ایجاد میکنه.

لینک به دیدگاه
بابا شایعس

مجردها خوشحال ترند سالمترند شادترن

مجردی یه درده تاهل هزار و یک درد

گول نخوریدا مجرد بمونید حالشو ببرید:a030::ws3:

این بستگی به جنس داره :))

اگه دختر باشی مجرد باشی بهتره چون متاهل شی باید یه بچه چموش و حرف گوش نکن رو بزرگ کنی

اگه پسر باشی متاهل باشی سالمتری چون یکی هست که جمع و جورت کنه :))

لینک به دیدگاه

اولش همه قشنگ صحبت میکنن ، ولی وقتی پای عمل میرسه دیگه هیچی ، پدر مادر پسر که ها دختر فلانی فلان جهازو داشت این چرا بهمان چیزو نداره پدر مادر عروسم که پسر فلانی فلان تالارو فلان ماشینو فلان شامو داد چرا دختر ما غریبانه عروس بشه ، و نکته بدش اینجاست که طرف ما وسایل سنگین با پسره و هیچ رقمه کسی حاضر نیست وسایل ارزون تر کنار بیاد حتما باید فلان مارکو داشته باشه که دختر فلانی داشته

لینک به دیدگاه

اگه دختر باشی مجرد باشی بهتره چون متاهل شی باید یه بچه چموش و حرف گوش نکن رو بزرگ کنی

من سه ساله تنهامو خودم خیلی خوب به همه کارام میرسم :ws3:

لینک به دیدگاه
متاسفم دیگه حرفی ندارم

حساب کار دستم داداش علی جان ولی طلا رو گفتی آره برای بدن مفیده بندازی لیوان آبشو بوخوری خوب سبک ترش بردارین :banel_smiley_4:

یه سرویس طلای سبک سبک دوستم خرید در اومد 16 میلیون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من سه ساله تنهامو خودم خیلی خوب به همه کارام میرسم :ws3:

تو کلا علم مخالفت با من رو برداشتی :////

بستگی داره منظورت از خیلی خوب چی باشه :))

لینک به دیدگاه

خلاصه جمله شما اینه که :

۱-آقایون یه سری موجود بی مصرفن که یه زنی باید باشه جمع و جورشون کنه:banel_smiley_4:

۲- کلن فقط زن ها هستن که زندگی رو جمع و جور میکنن..........:banel_smiley_4:

البته منکر زحمت خانم ها نیستما اما برا مردی که صبح تا شب کار میکنه این جملات یکم بی انصافی هست....

لینک به دیدگاه
اولش همه قشنگ صحبت میکنن ، ولی وقتی پای عمل میرسه دیگه هیچی ، پدر مادر پسر که ها دختر فلانی فلان جهازو داشت این چرا بهمان چیزو نداره پدر مادر عروسم که پسر فلانی فلان تالارو فلان ماشینو فلان شامو داد چرا دختر ما غریبانه عروس بشه ، و نکته بدش اینجاست که طرف ما وسایل سنگین با پسره و هیچ رقمه کسی حاضر نیست وسایل ارزون تر کنار بیاد حتما باید فلان مارکو داشته باشه که دختر فلانی داشته

یعنی قشنگ ترین پستی بود که تو این مدت از تو خوندم آقا ایمان...حرف حساب جواب نداره!!!!!مخصوصا اگه موزون با کلمه فلان باشه:ws3:

لینک به دیدگاه
خلاصه جمله شما اینه که :

۱-آقایون یه سری موجود بی مصرفن که یه زنی باید باشه جمع و جورشون کنه:banel_smiley_4:

۲- کلن فقط زن ها هستن که زندگی رو جمع و جور میکنن..........:banel_smiley_4:

البته منکر زحمت خانم ها نیستما اما برا مردی که صبح تا شب کار میکنه این جملات یکم بی انصافی هست....

به نظر من اصلا اینطور نیست

اتفاقا یه سری خانومها هستن که اصلا به تنهایی قادر به زندگی نیستن شوهراشون باید جمع و جورشون کنند

اما چون خانومها بخاطر حس مادرانه ذاتی که در وجودشون هستش خواه ناخواه مسئولیت زندگی بیشتر رو دوش اونهاست

لینک به دیدگاه
سرویس 16 میلیونی سبک نیستا:whistle:

دیگه خلاصه خریده

شما که نمیتونی از چیزی که همه میخرن سبک بخری که

میتونی؟؟

اونم تازه عروسه

دلش میخواد

یه اتفاقیه که یه بار تو زندگیش میفته

لینک به دیدگاه

من دیگه حرفی ندارم...

متاهلی خییییییییییییییلیییییییییییییییی بهتر از مجردیه...

اونم از سن 25سال به بعد...

مجردا هرکاری کنن باز یه چیزی کم دارن...ولی متاهلا هیچی...

"خودمم مجردم..."

لینک به دیدگاه
دیگه خلاصه خریده

شما که نمیتونی از چیزی که همه میخرن سبک بخری که

میتونی؟؟

اونم تازه عروسه

دلش میخواد

یه اتفاقیه که یه بار تو زندگیش میفته

:banel_smiley_4:از همین نقطه شروع میشه دوباره بخون نوشته هاتو علی جان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...