رفتن به مطلب

دفتر تجرد را ببندید

afa

ارسال های توصیه شده

اما یاسر زیر بیست و هشت هم ببخشید یکم زوده خوب

سن ازدواج رفته بالا ولی دیگه نشینیم همه چی جور شه موها سفید بشه و شر و شور جونی بره پی کارش

حداقل رو که بدست اوردیم آستینارو بالا بزنیم

آقا سهند شما بگو...این حداقل ها چیه؟؟همون هایی که به علی آقا گفتی؟؟؟؟؟من الان ۲۴ سال سنمه (دیدی خیلی از شما کوچیکترم!!!) تا الان که فقط درس خوندم دیگه باید چی کار میکردم؟؟(البته اصن خودمو نمیگما هر کسی که تو شرایط من هست)...هر چند با این جملت که میگی زیر ۲۸ زوده مخالفم اما من خودم افق ازدواجمو تو ۳۰ سال میبینم!!!!! یعنی اینو جامعه ام به من تحمیل کرده. وگرنه الان من پر از همون شوری هستم که داری میگی...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 127
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا سهند شما بگو...این حداقل ها چیه؟؟همون هایی که به علی آقا گفتی؟؟؟؟؟من الان ۲۴ سال سنمه (دیدی خیلی از شما کوچیکترم!!!) تا الان که فقط درس خوندم دیگه باید چی کار میکردم؟؟(البته اصن خودمو نمیگما هر کسی که تو شرایط من هست)...هر چند با این جملت که میگی زیر ۲۸ زوده مخالفم اما من خودم افق ازدواجمو تو ۳۰ سال میبینم!!!!! یعنی اینو جامعه ام به من تحمیل کرده. وگرنه الان من پر از همون شوری هستم که داری میگی...

یکم افقتو دورتر کن من الان 30 سالمه ولی نتونستم :ws28:

لینک به دیدگاه
من یکساله نمیخوام 10 سالم باشه خوبه بیش از 10 سال هم باید آماده خونه قبر بشم ، دارم فارسی میگم بابای من با 3،4 سال کار تونسته خونه بخره:banel_smiley_4:

الا همسن بابا تو هستند که ازدواج کردن ولی بازم مستاجرن و زندگی خوبی هم دارن شما توقعات رو بردی بالا که چی

الان پدر من سه چهارتا خونه داره باغ و خرت وپرت دیگه بورس فعاله و بازنشستگی 3-4 تومن میگریه

منو سنه نه

من بدون پشتوانه کارکردم الان همه چی دارم 11 ساله ازدواج کردم اما کار کردم به اندازه ده نفر الان دارم خوشم و زندگی میکنم

لینک به دیدگاه

دخترا قانع باشن نصف مشکلات حله

اول ازدواج من و همسرم شوهرم دانشجو بود و پیش پدرش کار میکرد و حقوق فوق العاده ناچیر داشت با پس اندازمون یه مغازه کوچیک باز کردیم ک کمک خرج بشه پسرم دو ساله بود شوهرم رفت سربازی شهر دیگه انقدر پس انداز کردم و کمی وام گرفتم سربازیش تموم شد شعبه دوم مغازه رو باز کردیم بعد از دوسال با پس اندازش یه ماشین خرید و بعد از دوسه سال بعدش با وام خونه خریدیم سال گذشته هم مغازه خریدیم و مغازه بغل رو هم اجاره کردیم و شد یک مغازه بزرگ ولی به نوشتن راحت اومد 13 سال واقعا جفتمون زحمت کشیدیم و یکسره سر کار بودیم و ثمره این سختی خدا سه تا بچه بهم داد ک شکر خدا سالمن و این یعنی خوشبختی

فقط قانع بودن وصبر ادمو به همه جا میرسونه

اها راستی ما قرار بود عروسی بگیریم ک یکی بستگان فوت کرد ما هم بجای عروسی رفتیم کیش و یه لباس عروس پوشیدم تو خونه 60نفر از فامیل درجه یک اومدن و کلی خوش گذشت

لینک به دیدگاه
الا همسن بابا تو هستند که ازدواج کردن ولی بازم مستاجرن و زندگی خوبی هم دارن شما توقعات رو بردی بالا که چی

الان پدر من سه چهارتا خونه داره باغ و خرت وپرت دیگه بورس فعاله و بازنشستگی 3-4 تومن میگریه

منو سنه نه

من بدون پشتوانه کارکردم الان همه چی دارم 11 ساله ازدواج کردم اما کار کردم به اندازه ده نفر الان دارم خوشم و زندگی میکنم

11 سال پیش یعنی سال 82 تو این سال من رفتم دانشگاه اولین باری که رفتم اصفهان با هواپیما رفتم بلیطش چقد بود 28 تومن اما الان چقده ؟ بلیط اتوبوس چقد بود 6 تومن الان چقده؟ ژتون غذامون بود 80 تومن الان شنیدم شده حدودای 2 تومن ، شلوار میخریدم 8 تومن خیلی خوب 10 تومن همین عیدی خریدم 280 تومن ، با 20 تومن چند ماه خرج میکردم الان 20 تومنو تو یک دقیقه کمتر خرج میکنم، حتی اگه با درآمد 50 هزار تومنم ازدواج کرده باشی با الان زمین تا آسمون فرق داره داداش

لینک به دیدگاه
11 سال پیش یعنی سال 82 تو این سال من رفتم دانشگاه اولین باری که رفتم اصفهان با هواپیما رفتم بلیطش چقد بود 28 تومن اما الان چقده ؟ بلیط اتوبوس چقد بود 6 تومن الان چقده؟ ژتون غذامون بود 80 تومن الان شنیدم شده حدودای 2 تومن ، شلوار میخریدم 8 تومن خیلی خوب 10 تومن همین عیدی خریدم 280 تومن ، با 20 تومن چند ماه خرج میکردم الان 20 تومنو تو یک دقیقه کمتر خرج میکنم، حتی اگه با درآمد 50 هزار تومنم ازدواج کرده باشی با الان زمین تا آسمون فرق داره داداش

خوب ده سال قبلش 1370 خرجی و حقوق چقدر بود من مقایسه شمارو میکردم الان مثل شما بودم نه

لینک به دیدگاه
دخترا قانع باشن نصف مشکلات حله

اول ازدواج من و همسرم شوهرم دانشجو بود و پیش پدرش کار میکرد و حقوق فوق العاده ناچیر داشت با پس اندازمون یه مغازه کوچیک باز کردیم ک کمک خرج بشه پسرم دو ساله بود شوهرم رفت سربازی شهر دیگه انقدر پس انداز کردم و کمی وام گرفتم سربازیش تموم شد شعبه دوم مغازه رو باز کردیم بعد از دوسال با پس اندازش یه ماشین خرید و بعد از دوسه سال بعدش با وام خونه خریدیم سال گذشته هم مغازه خریدیم و مغازه بغل رو هم اجاره کردیم و شد یک مغازه بزرگ ولی به نوشتن راحت اومد 13 سال واقعا جفتمون زحمت کشیدیم و یکسره سر کار بودیم و ثمره این سختی خدا سه تا بچه بهم داد ک شکر خدا سالمن و این یعنی خوشبختی

فقط قانع بودن وصبر ادمو به همه جا میرسونه

اها راستی ما قرار بود عروسی بگیریم ک یکی بستگان فوت کرد ما هم بجای عروسی رفتیم کیش و یه لباس عروس پوشیدم تو خونه 60نفر از فامیل درجه یک اومدن و کلی خوش گذشت

آی قربون دهنت من دارم همینو حالی میکنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
این معضلات مال دختراس دیگه نه؟ من که هیچکدومو حس نمیکنم خعلیم خوش میگذره:ws38:

1-تو کلا از هفت دولت آزادی.

2-کسی بهت دختر نمیده. مطمئنا بخوای ازدواج کنی دچار افسردگی شدید میشی و اعتماد به سقفت میخوره به کف :)))

لینک به دیدگاه

شقایق گفت :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب ده سال قبلش 1370 خرجی و حقوق چقدر بود من مقایسه شمارو میکردم الان مثل شما بودم نه

منم برات مقایسه کردم 70 رو یادم نیس ولی 76 رو چون تو جریان بودم دقیق یادمه براتم مقایسه کردم وقتی طلا 25 برابر شده در صورتی اوضا فرق نمیکنه که درامد هم همونقد باشه یعنی 100 تومن تبدیل شده باشه به 2.5 میلیون ولی کدوم کارمند حقوق بگیری الان 2.5 میگیره؟

لینک به دیدگاه
منم برات مقایسه کردم 70 رو یادم نیس ولی 76 رو چون تو جریان بودم دقیق یادمه براتم مقایسه کردم وقتی طلا 25 برابر شده در صورتی اوضا فرق نمیکنه که درامد هم همونقد باشه یعنی 100 تومن تبدیل شده باشه به 2.5 میلیون ولی کدوم کارمند حقوق بگیری الان 2.5 میگیره؟

حله داداشم حله

لینک به دیدگاه
1-تو کلا از هفت دولت آزادی.

2-کسی بهت دختر نمیده. مطمئنا بخوای ازدواج کنی دچار افسردگی شدید میشی و اعتماد به سقفت میخوره به کف :)))

مجبورم آزاد باشم اگر اینطور نباشم منم مثل همسن و سالام باید یه پام همیشه تو بیمارستان باشه وقتی نمیتونی کاری بکنی مجبوری لذت ببری

لینک به دیدگاه
چاره ای ندارن برای زندگی کردن باید قانع باشن کمکم راه میان :icon_gol:

اولین خواسگاریمو 23 سالم بود رفتم بابای دختره بهم گفت خونه من اینقدر بزرگه وقتی دخترم جیغ میکشه مادرش صداشو نمیشنوه دامادم باید دوبرابر همچین خونه ای رو فراهم کنه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چقدر پیییییییییییییییچیده کردییییییییییییییییییین یا خدااااااااااااااا...

یکی از اون دخترای قنع هنوز وجود داره..."خودم"

با وضع مالیه پدرم و شرایط خودم که تو رفاهه کاملم هیچوقت شوهره آینمو مقایسه نمیکنم...اون رو تو فشار نمیزارم وقتی میدونم تو این دوره زمونه نمیتونه...

بلکه خودمم کمکش میکنم...

لینک به دیدگاه
ره صدساله رو نمیشه یکساله پیمود میشه الان شما

نه دیگه ده سال ده سال نبر بالا باهم شروع بشه زمونش کمتره همون28-29 میشه سرهم اورد

شما خودت ازدواج کردی فکر میکنی هنوز به همون راحتیه

نه بابا

این خبرا نی

یه سری به طلا فروشی ها

تالار ها

و هزینه های دیگه مثل آرایشگاه های زنونه و... بزن

حساب کار دستت میاد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مجبورم آزاد باشم اگر اینطور نباشم منم مثل همسن و سالام باید یه پام همیشه تو بیمارستان باشه وقتی نمیتونی کاری بکنی مجبوری لذت ببری

داغونم کردی دادا :((((((((((((

خداوکیلی چی لذت داره تو این دوره زمونه که تو الان ازش مستفیضی؟ بگو ما هم استفاده کنیم :)

لینک به دیدگاه
چقدر پیییییییییییییییچیده کردییییییییییییییییییین یا خدااااااااااااااا...

یکی از اون دخترای قنع هنوز وجود داره..."خودم"

با وضع مالیه پدرم و شرایط خودم که تو رفاهه کاملم هیچوقت شوهره آینمو مقایسه نمیکنم...اون رو تو فشار نمیزارم وقتی میدونم تو این دوره زمونه نمیتونه...

بلکه خودمم کمکش میکنم...

دخترای قانع زیادن ولی مشکل خونواده ها هستن که بخاطر چشم و هم چشمی هرکدوم یه سازی میزنه من بارها گفتم 99% مشکلات جوونا چه قبل چه بعد از ازدواج بخاطر پدرمادراس متاسفانه باید بگم نسل پدر مادرایی که خیر بچه هاشون رو میخوان منقرض شده نه نسل دخترای قانع

لینک به دیدگاه
داغونم کردی دادا :((((((((((((

خداوکیلی چی لذت داره تو این دوره زمونه که تو الان ازش مستفیضی؟ بگو ما هم استفاده کنیم :)

همیشه راهی هست برای فرار از دردو غصه ، وقتی به اندازه کافی غصه خوردی دیگه راهی نداری جز اینکه راهی برای شاد بودن پیدا کنی والا یا باید بری تیمارستان یا گوشه قبرستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...