رفتن به مطلب

معرفی سی پی یو AMD یا Intel ...؟

ارسال های توصیه شده

با سلام و احترام خدمت همه ی حرفه ای ها و دوستان عزیز

بعد از کلی مطالعه مقالات درباره مقایسه بین سی پی یو های AMD و Intel بالاخره متوجه نشدم اینجا کی داره درست میگه !!!

و چیزی که باعث شده اینهمه روی انتخاب سی پی یو مناسب حساس بشم تفاوت قیمت همه ی قطعات مناسب و مرتبط با اونها و تفاوت در عملکردشان تو نرم افزار های 3DMAX و Photoshop هست...

البته خودم یه سیستم با سی پی یو AMD 8 Core مدل 8150 3.6 Gh دارم اما برای کنترل حرارتش یه فن قوی هم روش گذاشتم که خب وقتی سیستممو خاموش میکنم متوجه میشم صداش یکم زیاد بوده و اعصابم آروم تر میشه :w66:

نرم افزار هایی هم که استفاده میکنم 3D Max -VRay و Photoshop هست معمولا Corel هم کار میکنم

بخاطر همین دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن و یا خودشون 3D کار هستن ، با تجربه ای که از سیستم خودشون یا سیستم اطرافیانشون دارن ، لطفا راهنمایی کنن سوالی که دارم اینه :

برای نرم افزار های که عنوان کردم کدوم CPU و در ادامه کدوم VGA رو پیشنهاد میکنین ؟ و با چه مدلی ؟

و سوال دوم اینکه اگر کسی هست که با سیستم AMD بصورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای 3DMAX یا Photoshop کار میکنه و راضیه ، ممنون میشم سیستمشو معرفی کنه

این رو هم اضافه کنم که سی پی یو AMD جدید مدل FX 9590 چقدر با مدل های Core i7 های جدید تفاوت کیفیت در رندر گیری و کارهای گرافیکی داره ؟

ممنونم زیااااااااد

لینک به دیدگاه

من الان رو سیستمم 3Ds Max و Photoshop نصبه

همچنین VMWare رو نصب کردم و روش دو تا ویندوز دیگه نصب کردم

روی اون ویندوزای مجازی هم نرم افزارایی مثل CATIA نصب کردم که سنگین هم هستن

با این حال مشخصات سیستمم اینه و تا حالا هم جواب داده:

q31t0hwtzuo5w2j1cvov.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...