رفتن به مطلب

درخواست ترجمه مقاله

ارسال های توصیه شده

سلام.دوستان عزیز من امروز عضو شدم.نمیدونم در حال حاضر ترجمه در چه حد پولیه.میخوام در صورت امکان چند اصطلاح را برام معنی کنید.interpole field-circuit breaker-ground detector lamps-amp fuse-voltmeter receptacle-3p.s.t.sw.متن اصلی 3 پاراگراف کوتاهه.در صورت امکان ترجمه رایگان بفرمایید تا آپلود کنم.با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام.دوستان عزیز من امروز عضو شدم.نمیدونم در حال حاضر ترجمه در چه حد پولیه.میخوام در صورت امکان چند اصطلاح را برام معنی کنید.

interpole field-circuit breaker-ground detector lamps-amp fuse-voltmeter receptacle-3p.s.t.sw.

متن اصلی 3 پاراگراف کوتاهه.در صورت امکان ترجمه رایگان بفرمایید تا آپلود کنم.با تشکر

interpole field : میدان اینترپل ... اینترپل هم یه جور سیم بندی هستش که روی یوک و بین فیلدهای اصلی قرار میگیره. سیم پیچی اون هم به صورت سری با سیم پیچی آرمیچر هستش :w16:

circuit breaker: نوعی سوییچ اتوماتیکه که روی مدار هستش و در صورت اضافه بار اتصال رو قطع میکنه و از آسیب دیدن مدار جلوگیری میکنه :w16:

ground detector: از اسمش مشخصه دیگه. وسیله ایه که تشخیص میده مدار به زمین متصل هستش یا نه. تو کارای حفاظتی بیشتر کاربرد داره :w16:

amp fuse: فیوز با آمپر حداکثر مشخص شده. مثلا 30 amp fuse یعنی فیوزی که تو جریان 30 آمپر به بالا قطع میکنه اتصال رو :w16:

voltmeter receptacle: دقیقا نمیدونم یعنی چی. بعضی وقتا ظرفیت الکتریکی اشیا مثل دیوارو به عنوان wall receptakle میگن. شاید منظورش اندازه گیری این ظرفیت با ولتمتر باشه hanghead.gif

3p.s.t.sw: مخفف عبارت triple pole single throw switch هستش. یعنی سوییچ سه قطبی تک اتصالی :w16:

موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...