رفتن به مطلب

یک آغاز برای حرکتی نو به سوی موفقیت....

ارسال های توصیه شده

درود...

بسیاری از مواقع شروع ،برای همه کسانی که به دنبال موفقیت هستند اهمیت ویژه ای داره ،طوری که شاید برای داشتن اطلاعات جامع و کاملی درباره چگونگی این آغاز سالها زمان صرف میکنند .این که آیا همه این زمان مفید بوده یا فقط نوعی گذران زمان بوده خود بحث دیگری است که در این مجال نمیگنجد.در این میان چیزهایی هست که میتواند بعنوان یک محرک برای ما عمل نماید و اون دیدن موفقیت کسانی هست که پیش از ما شروع به حرکت کرده اند و ما این فرصت را داریم تا بتوانیم از تجربیات اونها بهره مند بشویم...

این مقدمه ای بود برای اینکه شما خوبان رو در جریان حرکتی که تالار صنایع در آغاز اون هست قرار بدم ،حرکتی که امیدوارم بتونه برای کسانی که تشنه موفقیت هستند راه گشا باشه...

hkh4xyc03mfhgkaih3z5.jpg

و اما حتما این سوال پیش میاد که چه حرکتی؟!

تالار صنایع این بار قصد داره تا از صاحبان بنگاه های تولیدی (ازاعضای انجمن ) دعوت کنه تا مسیر حرکت خودشون رو از ابتدا و همینطور چگونگی رسیدن تا این مرحله را برای دوستان خودشون بیان کنند و به سوالهایی که مطرح میشه و سوالاتی که میتونه برای موفقیت سایر دوستان راه گشا باشه پاسخ بدهند .بعد از این مرحله ، تالار صنایع خود را موظف میدونه که در بررسی مسائل و مشکلاتی که صاحبان کار در بنگاه های خودشون با اون مواجه میشوند در حد توان پاسخگو بوده و راه هایی برای حل و رفع مشکلات ارائه بدهند که البته این راه حل میتونه از جانب همه دوستان ارائه بشه و در این راستا هیچ محدودیتی برای مشارکت کنندگان در مباحث وجود نخواهد داشت چه بسا راه حلی از دید یک فرد که شاید آشنایی مختصری با مباحث داشته باشه راه حل نهایی و اصلی باشد ...

مثل همیشه شرکت همه دوستان در تاپیک آزاد و پویایی این هدف را برای همه ما به ارمغان خواهد داشت ...

با سپاس و به امید موفقیت روزافزون ..... :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون هستی جان به خاطر این تاپیک خوب و عالی...:a030:

امیدوارم همه دوستای موفق مون بیان اینجا و در مورد مسیر موفقیتشون صحبت کنن...مطمئنن ما هم میتونیم از تجربه های و راهکاراشون استفاده کنیم...:w16:

دوستان موفق کجایید پس....منتظریم

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد یه صندلی بزاریم اینبار با یه اسم دیگه نه داغ بچه سوالاشونون مطرح کنند :icon_gol:

ممنون ،در واقع همینطورم هست که در این تاپیک ادامه پیدا میکنه....یک آغاز برای حرکتی نو به سوی موفقیت-شماره اول

لینک به دیدگاه
ممنون ،در واقع همینطورم هست که در این تاپیک ادامه پیدا میکنه....یک آغاز برای حرکتی نو به سوی موفقیت-شماره اول

از بین بچه هام شما مدیر موفقی میشین:ws37::a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام هستی خانم من بعد از سهند هستم در خدمت دوستان نو اندیشمون خانم مدیر ما رو بذار تو نوبت.:w16:

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگذاریم:ws3::icon_gol:

سلام جناب مهندس ملکی ....

خواهش میکنم و از حضورتون متشکرم ... :icon_gol: (از قبل تو نوبت بودین البته:ws3:)

لینک به دیدگاه
سلام هستی خانم من بعد از سهند هستم در خدمت دوستان نو اندیشمون خانم مدیر ما رو بذار تو نوبت.:w16:

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگذاریم:ws3::icon_gol:

شما قبل از مایی داداش موفق:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...