رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

به نام خداوباسلام

من الان مشغول فروشندگی چای وقهوه هستم.

مکان 2عرض 5طول است .

دراطراف من شغلهاواماکنی ازاین قبیل هست:

1-بهزیستی 2-هلال احمر 3-تالار 4-خدمات الکترونیک شهرداری 5-دارایی 6-ایستگاه مترو 7-درمانگاه تامین اجتماعی 8-نمایندگی بیمه ایران 9-بنگاه مسکن 10-استخر 11-داروخانه 12-دفترخانه.

اینهای که گفتم نزدیک ماهستند.واگربخواهم تادوچهارراه رابگم بانکهاهم هستند.

مدرک خودم الکترونیک هست.

علاقه مندی هابه کارهای فنی.

این راهم بگم شغل موردنظرخودم دفترفنی (کپی اسکن رایت انواع کارت شارژ(تلفن اینترنتو...)اخذنمایندگی adsl نمایندگی پنل اس ام اس فروش لایسنس زیراکس و...)

آیادفترفنی خوبه؟

حالانظرشماچه شغلی است ؟

پیشاپیش ازهمه شماتشکرمی کنم که به من کمک می کنید.

لینک به دیدگاه

سلام ،به انجمن خوش اومدین...

به نظر من اینکه بررسی کردین که چه مکانهایی در نزدیکی محل کسب شما وجود داره خیلی خوبه ،اما یک مرحله دیگه هم باید انجام بدین و اون اینکه هر کدوم از مشاغلی که ذکر کردین چه نیازمندهایی دارن ،چه کسانی در این اماکن رفت و آمد دارن و نیاز اونها چی هست ....البته با توجه به انتخابتون که دفتر فنی بود ظاهرا انتخاب خوبی دارین ولی باز تحقیق کنید تا بتونید مناسب ترین مورد رو انتخاب کنید ،این که مثلا تا چه فاصله ای از شما دفتر فنی دیگه ای وجود نداره و....

لینک به دیدگاه

به نظر من اینکه بررسی کردین که چه مکانهایی در نزدیکی محل کسب شما وجود داره خیلی خوبه ،اما یک مرحله دیگه هم باید انجام بدین و اون اینکه هر کدوم از مشاغلی که ذکر کردین چه نیازمندهایی دارن ،چه کسانی در این اماکن رفت و آمد دارن و نیاز اونها چی هست ....البته با توجه به انتخابتون که دفتر فنی بود ظاهرا انتخاب خوبی دارین ولی باز تحقیق کنید تا بتونید مناسب ترین مورد رو انتخاب کنید ،این که مثلا تا چه فاصله ای از شما دفتر فنی دیگه ای وجود نداره و....

سلام دوست عزیز

درموردچه فاصله ای دفترفنی وجوددارد:دوتاچهاراه بعدکه مشترش هم خوبه (البته این قدیمیه)

که یکی هم که مثل قارچ تازه پیداشد درنزدیکیهااست(متعصفانه)

باتشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

باسلام عرض ادب

خب حالا چه امکاناتی راابزاری رامی توانم استفاده کنم

لینک به دیدگاه
باسلام عرض ادب

خب حالا چه امکاناتی راابزاری رامی توانم استفاده کنم

سلام دوست عزیز....

منظورتون رو واضح تر میگین ؟ چون من بطور کامل متوجه نشدم منظورتون از امکانات ابزاری چی بود ؟ منظورتون این هست که چه کارهایی رو تو دفتر ساپورت کنید؟

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز....

منظورتون رو واضح تر میگین ؟ چون من بطور کامل متوجه نشدم منظورتون از امکانات ابزاری چی بود ؟ منظورتون این هست که چه کارهایی رو تو دفتر ساپورت کنید؟

چشم ،ببخشیداگرخیلی ناقص گفتم.

بله،منظورم این است که

چه کارهایی رومی توانم تو دفتر ساپورت کنم وبرای شروع به چه دستگاهای احتیاج دارم.

متشکرم

لینک به دیدگاه
چشم ،ببخشیداگرخیلی ناقص گفتم.

بله،منظورم این است که

چه کارهایی رومی توانم تو دفتر ساپورت کنم وبرای شروع به چه دستگاهای احتیاج دارم.

متشکرم

خواهش میکنم ،ببینید در مورد فعالیتهایی که بخواهید داشته باشید من پیشنهادم رو قبلا هم گفته بودم ،اینکه یه برگه بردارین و برای خودتون یادداشت کنید چون تا مکتوب نکنید نمیشه همه چیز رو با هم و در کنار هم بررسی کرد مثلا :

1-با توجه به مشاغلی که در این خیابان وجود داره جای چه مشاغلی خالی هست؟

2-مراجعین بهزیستی نیاز به چه تسهیلاتی دارن ؟

3-کدوم دسته از نیازهاشون رو من میتونم تامین کنم؟

4-مراجعین هلال احمر نیاز به چه تسهیلاتی دارن ؟

و همینطور سوالات و جوابهایی که میتونید با دسته بندی کردنشون به نتایج خوبی برسید ،مثلا حتی ممکنه این بررسیهاتون بهتون نشون بده که بطور مثال یک فست فود بیشتر از یک دفتر فنی میتونه مطلوب باشه ....:w16:

در مورد بحث فنی و دستگاه ها هم من اطلاعاتی ندارم ولی میتونید از هم صنفی های خودتون پرس و جو کنید،من هم اگر مطلبی دیدم که به کار شما بیاد حتما ارجاع میدم...

موفق باشید...

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم ،ببینید در مورد فعالیتهایی که بخواهید داشته باشید من پیشنهادم رو قبلا هم گفته بودم ،اینکه یه برگه بردارین و برای خودتون یادداشت کنید چون تا مکتوب نکنید نمیشه همه چیز رو با هم و در کنار هم بررسی کرد مثلا :

1-با توجه به مشاغلی که در این خیابان وجود داره جای چه مشاغلی خالی هست؟

2-مراجعین بهزیستی نیاز به چه تسهیلاتی دارن ؟

3-کدوم دسته از نیازهاشون رو من میتونم تامین کنم؟

4-مراجعین هلال احمر نیاز به چه تسهیلاتی دارن ؟

و همینطور سوالات و جوابهایی که میتونید با دسته بندی کردنشون به نتایج خوبی برسید ،مثلا حتی ممکنه این بررسیهاتون بهتون نشون بده که بطور مثال یک فست فود بیشتر از یک دفتر فنی میتونه مطلوب باشه ....:w16:

در مورد بحث فنی و دستگاه ها هم من اطلاعاتی ندارم ولی میتونید از هم صنفی های خودتون پرس و جو کنید،من هم اگر مطلبی دیدم که به کار شما بیاد حتما ارجاع میدم...

موفق باشید...

سپاس گذارم ازپاسختان شمامی توانیدبه من کمک کنیدتابدانم نیازبعضی ازشغلهاچیست؟مثل همین بهزیستی.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

این راهم بگم احساس می کنم شدیدابه یک تعقیراحتیاج دارم .راستش رابگم می ترسم بله می ترسم ازاینکه مبادااین اجناسی ک جاانداختم(به زحمت:4564:)کسی دیگرصاحب شودمی ترسم ازاینکه درامدش ازاین کارفعلی بدترباشه ومسخره بشم و... -می دونم این مواردهمون مواردی هست که باعث می شودبین انسانهافاصله باشه:vahidrk:

ولی بعضی وقتهاهم به خودم می گم بدترازاین نمی شه حداقل این است که بهش علاقه داری ولی باز...نمی دونم شایدبه خاطراینه که خوردم زمین و...

اینم که مشورت می خواهم به این دلیله یک نفرهستم صبح بایدبیام جنس بایدجورکنم وفکرهای دیگر(انگارمغزم خالی شده)بدترپولم توش نیست دلم می سوزه رشتم الکترونیک بودواون خیلی دوست دارم

حالااینهارااصلاچرااینجامی گم بایدبرم سراغ بخش روانشناسی :vahidrk:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...