رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشین این پاورپوینت 63صفحه ای راجه به استراتژي مداخله در محدوده‌ي بافت فرسوده‌ی همت آباد اصفهان توسط شهرداری اصفهان تهیه شده وشامل 4بخش هستش که بخش1(معرفي محدوده و ارتباط با محدوده‌هاي پيرامون)وبخش2(بررسي و تحليل وضع موجود)وبخش3(بررسي و تحليل سازمان فضايي پيشنهادي طرح تفصيلي)وبخش 4(ارايه‌ي پيشنهاد طرح نوسازي بافت فرسوده) امیدوارم بدرتون بخوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
سلام دوستان خسته نباشین این پاورپوینت 63صفحه ای راجه به استراتژي مداخله در محدوده‌ي بافت فرسوده‌ی همت آباد اصفهان توسط شهرداری اصفهان تهیه شده وشامل 4بخش هستش که بخش1(معرفي محدوده و ارتباط با محدوده‌هاي پيرامون)وبخش2(بررسي و تحليل وضع موجود)وبخش3(بررسي و تحليل سازمان فضايي پيشنهادي طرح تفصيلي)وبخش 4(ارايه‌ي پيشنهاد طرح نوسازي بافت فرسوده) امیدوارم بدرتون بخوره

دوستان صفحه یافت نمیشود چرا؟

لینک به دیدگاه
دوستان صفحه یافت نمیشود چرا؟

اینوامتحان کن

لینک به دیدگاه
اینوامتحان کن

ممنون دستتون دردنکنه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

تومقدمه کتاب مرمت شهری دکتر حبیبی راجه به معاصر سازی اثرتاریخی بحث کرده بود وگفته بود که بناهای تاریخی باید از لحاظ مادی ومعنوی معاصر سازی وبه روز بشن ومعاصر سازی از لحاظ مادی یعنی هم ارزشهای پایدارکهن روتواثر حفظ بکنی وهم ارزشهای والای معاصر رو درنظر بگیری وگفته بودکه باید میراث تبدیل به ثروت بشه وگرنه با واژه هایی همجون کهنه وقدیمی مترداف میشه و....

شرمنده وقتی کارمو آپلوگردم خودتون بهتر میفهمین بازم من سعی میکنم هم کارمو که با اسکجاپ هست وهم راجه به بافت فرسوده بیرجند هست روبرتون بذارم

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...