رفتن به مطلب

حس خانواده تشکیل دادن

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

باسلام به کسانی که تشکیل دادن و میخوان تشکیل بدن به سلامتی

می دونین بچه بعضی ها رو میبینم که بعد ازدواج تو ذهن خودشون دچار اسارت میشن با سوالهای بی جواب دست و پنجه نرم میکنن

سوالاتی مثل محدود شدن - دست و پا گیر شدن - سنگینی مسئولیت - یکنواختی زندگی و و و

میخوام بگم بیایین مطرح کنید از مشکلاتتون و راه حلی برای این دلزده گی ها و سوالات و ناامیدی ها بیابیم

.....

با تشکر منتظر حضورتون میمونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باسلام به کسانی که تشکیل دادن و میخوان تشکیل بدن به سلامتی

می دونین بچه بعضی ها رو میبینم که بعد ازدواج تو ذهن خودشون دچار اسارت میشن با سوالهای بی جواب دست و پنجه نرم میکنن

سوالاتی مثل محدود شدن - دست و پا گیر شدن - سنگینی مسئولیت - یکنواختی زندگی و و و

میخوام بگم بیایین مطرح کنید از مشکلاتتون و راه حلی برای این دلزده گی ها و سوالات و ناامیدی ها بیابیم

.....

با تشکر منتظر حضورتون میمونم :icon_gol:

ابولی زتدگی سخته ها دخل و خرجا اختلافات نجومی دارن خواسته ها زیاده آرزوهای بچه ها رو برآورده کردن سخته خب اینا چیزایی نیس ک بشه راحت و سطحی از کنارش گذشت

پ.ن:کلی گفتم منظورم خودم نیستم!

لینک به دیدگاه
ابولی زتدگی سخته ها دخل و خرجا اختلافات نجومی دارن خواسته ها زیاده آرزوهای بچه ها رو برآورده کردن سخته خب اینا چیزایی نیس ک بشه راحت و سطحی از کنارش گذشت

پ.ن:کلی گفتم منظورم خودم نیستم!

سلام خوبی

شقایق روزانه چند بار به همسرت اس عاشقانه میفرستی یا وقتی باهمین سر به سرش میزاری و موقع خسته گی آرامش بهش میدی و....

میدونی ما در خانواده نباید هضم بشیم درسته مشکلات هست قبول دارم و اصل کنار هم بودن بعضی وقتها یادمون میره بغل کردن بچه ها یادمون میره یادمون میره که برا چی کنار همیم فقط چون عضو یه خونوادهایم یا اون احساس قشنگ دوست داشتن و ؟

میدونی بعضی موقعها هم هستش که ما میخواییم به خواستهای خودمون برسیم و باید به هم دیگه این اجازه بدیم نه اینکه اگه طرف مقابل حرفی زد حرکتی نشون داد اصلا خواست تنها باشه با دوستاش باشه ما جبهه بگیریم در مقابلش و .....

لینک به دیدگاه
سلام خوبی

شقایق روزانه چند بار به همسرت اس عاشقانه میفرستی یا وقتی باهمین سر به سرش میزاری و موقع خسته گی آرامش بهش میدی و....

میدونی ما در خانواده نباید هضم بشیم درسته مشکلات هست قبول دارم و اصل کنار هم بودن بعضی وقتها یادمون میره بغل کردن بچه ها یادمون میره یادمون میره که برا چی کنار همیم فقط چون عضو یه خونوادهایم یا اون احساس قشنگ دوست داشتن و ؟

میدونی بعضی موقعها هم هستش که ما میخواییم به خواستهای خودمون برسیم و باید به هم دیگه این اجازه بدیم نه اینکه اگه طرف مقابل حرفی زد حرکتی نشون داد اصلا خواست تنها باشه با دوستاش باشه ما جبهه بگیریم در مقابلش و .....

من کلی گفتم که دلیل سرد شدنا وخستگیا اینهاست

اگر بگم بیشتر از 15تاست شاید باورت نشه خوشبختانه تو خونه ما محبت ها بسیار ابراز میشه الیته دوسال گوشه گیر یودم بخاطر اعتیاد شدید به وب گردی که خدا رو شکر با یک سال ترک نت مشکلم حل شد و دوباره زندگی در جریان شد

:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
من کلی گفتم که دلیل سرد شدنا وخستگیا اینهاست

اگر بگم بیشتر از 15تاست شاید باورت نشه خوشبختانه تو خونه ما محبت ها بسیار ابراز میشه الیته دوسال گوشه گیر یودم بخاطر اعتیاد شدید به وب گردی که خدا رو شکر با یک سال ترک نت مشکلم حل شد و دوباره زندگی در جریان شد

:hapydancsmil:

الهی شکر:hapydancsmil:

منم داشتم در مورد مشکلات همه میگفتم رویم به شما بود

همین عشق و علاقه زندگیو نگه میداره بقیه مسائل هم با درایت و در کنار هم بوودم خانواده حل میشه

امید دارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من نمی دونم چرا هروقت برام خواستگار میاد یا کسی بهم پیشنهاد آشنایی میده سعی می کنم یه جوری دکشون کنم :ws3: خیلی نسبت به پسرای امروزی بدبینم :banel_smiley_4: همش می ترسم بعد ازدواج عشق و علاقه از بین بره :sigh:

لینک به دیدگاه
من نمی دونم چرا هروقت برام خواستگار میاد یا کسی بهم پیشنهاد آشنایی میده سعی می کنم یه جوری دکشون کنم :ws3: خیلی نسبت به پسرای امروزی بدبینم :banel_smiley_4: همش می ترسم بعد ازدواج عشق و علاقه از بین بره :sigh:

اگه از خودت اطمینان داشته باشی و به مدیریتت شک نداری نگران نباش مهار پسران و بدست گرفتن دلشون سخت نیست :a030:

لینک به دیدگاه
اگه از خودت اطمینان داشته باشی و به مدیریتت شک نداری نگران نباش مهار پسران و بدست گرفتن دلشون سخت نیست :a030:

از خودم مطمئنم ولی می دونم این کافی نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

پس مطمئن نیستی چه قبل ازدواج چه بعد نترس آقایون یه لایه دارن چند لایه نیستن زود خودشونو لو میدن:whistle:

لینک به دیدگاه

مشکل این ماها از مردا میترسیم

این مشکل تو رو من تو بیست سالگی داشتم

سریع گارد میگرفتم همش میترسیدم

اما باید قبول کنیم مردا اون چیزی که وانمود میکنن نیستن

من چند بارم گفتم مردا از زنا احساسی ترن ولی وفادار تر از زنا نیستن

وقتی باهاشون صحبت کنی میبینی اونا هم مثل ما یه زندگی آروم و شیرین میخوان اونا هم دنبال آرامشن

خوش بین باش

قصد جسارت ندارم کلی میگم تو جامعه ما یه مرد توهر سنی میتونه ازدواج کنه ولی یه زن همیشه جوون نیست و همیشه خواستگار نداره پس موقعیتای خوب رو از دست ندید و در کنارش اینم یادتون باشه تو ازدواج عجله نکنید::::::::::::>> دو تاشو با هم مد نظر داشته باش

بعدش یه چیزی بگم نصف کسایی که پیشنهاد دوستی میدن فکر سو استفاده ان اینو که میگی به این دسته بدبینی کار درستی میکنی سعی کن با خونواده بری جلو:icon_gol:

دقیقا سارا جان

یه طرف کافی نیست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من الان بخام زندگی تشکیل بدم پول می خاد. باور کنید همه دخترها و خونواده هاشون ببینن ماشین خونه یا پول خوب نداری رات نمیدن...

الان طوری شده قبل از مسئولیت پدیری و مهربانی و صداقت و شرافت باید اول به فکر جیب ها ت باشی.

لینک به دیدگاه

من میخوام یه چیزی بگم در تایید حرف دوست بالاییمون منتها در جایگاه یه دختر...

من برام مهمه طرف مقابلم خونه داشته باشه ...حتما ...نمیدونم چرا..اصن یکی از ملاکامه..درست و غلطشو نمیدونم اصن هیج جوره بی خونه نمیتونم کنار بیام:banel_smiley_4:

الان از تجاربتون بگین من در شرف تشکیل خونوادم استفاده کنم:ws3:

بعد من فک میکنم عشق داشتن و ابراز اون 99 درصد باعث تحکیم خونواده میشه...چون عشق همه مشکلاتو حل میکنه به نظرم...

پ.ن:پول نداشتنو نمیتونم تحمل کنم:sad0:خیلی خصوصیت بدیه میدونم....اما کاریش نمیتونم بکنم:sad0:

لینک به دیدگاه

من هم در تایید حرف دوست بالایی مون:

اگر خونه داشته باشم ماشین داشته باشم پول داشته باشم : در ازدواج هیچ عجله ای نمی کنم و باید دختر مورد نظرم شرایط زیر رو داشته باشه:

1: حداقل با حساب الان یه 50 میلیون جهاز بیاره

2: باید ماشین شخصی داشته باشه

3: خونواده نسبتا مایه دار داشته باشه

4:تحصیلات درست حسابی هم داشته باشه

5: زیبا و خوش هیکل باشه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پس مطمئن نیستی چه قبل ازدواج چه بعد نترس آقایون یه لایه دارن چند لایه نیستن زود خودشونو لو میدن:whistle:

آخه من 50 درصد قضیه ام، 50 درصدش طرف مقابله. اونم باید از خودش مطمئن باشه :banel_smiley_4: نمی دونم همه میگن تا با یه نفر زیر یه سقف زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش. حالا شما گفتید آقایون یه لایه دارن خیالم راحت شد، زیاد سورپرایز نمیشیم پس :ws3:

لینک به دیدگاه
مشکل این ماها از مردا میترسیم

این مشکل تو رو من تو بیست سالگی داشتم

سریع گارد میگرفتم همش میترسیدم

اما باید قبول کنیم مردا اون چیزی که وانمود میکنن نیستن

من چند بارم گفتم مردا از زنا احساسی ترن ولی وفادار تر از زنا نیستن

وقتی باهاشون صحبت کنی میبینی اونا هم مثل ما یه زندگی آروم و شیرین میخوان اونا هم دنبال آرامشن

خوش بین باش

قصد جسارت ندارم کلی میگم تو جامعه ما یه مرد توهر سنی میتونه ازدواج کنه ولی یه زن همیشه جوون نیست و همیشه خواستگار نداره پس موقعیتای خوب رو از دست ندید و در کنارش اینم یادتون باشه تو ازدواج عجله نکنید::::::::::::>> دو تاشو با هم مد نظر داشته باش

بعدش یه چیزی بگم نصف کسایی که پیشنهاد دوستی میدن فکر سو استفاده ان اینو که میگی به این دسته بدبینی کار درستی میکنی سعی کن با خونواده بری جلو:icon_gol:

دقیقا سارا جان

یه طرف کافی نیست:icon_gol:

ببینید الان وضعیت بین نسل جوون جامعه طوری شده که آدم خواه ناخواه میترسه. آدم یه چیزایی میشنوه که خوب باعث میشه بدبین بشه. وقتی من کسی هستم که میخوام واقعا با صداقت و علاقه جلو برم و به طرف مقابلم اعتماد کامل داشته باشم، مطمئنا دچار استرسم. استرس این که تو انتخابم اشتباه کنم. می دونم با ترسیدن مشکل حل نمیشه ولی دست خودم نیست از دلبسته شدن اشتباهی واهمه دارم :whistle:

اینم می دونم که همه آقایون مثل هم نیستن همونطور که همه خانوما شبیه هم نیستن ولی شخیص خوب و بد الان خیلی سخت شده خیلی...

راست میگین شرایط ازدواج همیشه برای آدم فراهم نیست باید از یه جایی شروع کرد. اون پیشنهادایی هم که گفتم اونایی بود که برای ازدواج مطرح شده بود ولی به قول شما من به اونا هم اعتماد ندارم، خیلی بدبینم می دونم :sad0:

لینک به دیدگاه
من میخوام یه چیزی بگم در تایید حرف دوست بالاییمون منتها در جایگاه یه دختر...

من برام مهمه طرف مقابلم خونه داشته باشه ...حتما ...نمیدونم چرا..اصن یکی از ملاکامه..درست و غلطشو نمیدونم اصن هیج جوره بی خونه نمیتونم کنار بیام:banel_smiley_4:

الان از تجاربتون بگین من در شرف تشکیل خونوادم استفاده کنم:ws3:

بعد من فک میکنم عشق داشتن و ابراز اون 99 درصد باعث تحکیم خونواده میشه...چون عشق همه مشکلاتو حل میکنه به نظرم...

پ.ن:پول نداشتنو نمیتونم تحمل کنم:sad0:خیلی خصوصیت بدیه میدونم....اما کاریش نمیتونم بکنم:sad0:

نه بدم نیست بالاخره باید آدم با خودش روراست باشه اونا که مهمه براش در نظر داشته باشه ولی هدف نباشه

چون ابزار میخواد ولی دیگه صرفا هدف پول باشه درست نیست بالاخره اطمینانم باید باشه

لینک به دیدگاه
من الان بخام زندگی تشکیل بدم پول می خاد. باور کنید همه دخترها و خونواده هاشون ببینن ماشین خونه یا پول خوب نداری رات نمیدن...

الان طوری شده قبل از مسئولیت پدیری و مهربانی و صداقت و شرافت باید اول به فکر جیب ها ت باشی.

همه اینطور نیستند درسته راحت طلب شدن خیلیا ولی خوب باید واقع بین هم باشند بالاخره خودشونو جای پسرا باید قرار بدن

لینک به دیدگاه
من هم در تایید حرف دوست بالایی مون:

اگر خونه داشته باشم ماشین داشته باشم پول داشته باشم : در ازدواج هیچ عجله ای نمی کنم و باید دختر مورد نظرم شرایط زیر رو داشته باشه:

1: حداقل با حساب الان یه 50 میلیون جهاز بیاره

2: باید ماشین شخصی داشته باشه

3: خونواده نسبتا مایه دار داشته باشه

4:تحصیلات درست حسابی هم داشته باشه

5: زیبا و خوش هیکل باشه

:icon_gol:

دارم وسوسه میشم منم:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
ببینید الان وضعیت بین نسل جوون جامعه طوری شده که آدم خواه ناخواه میترسه. آدم یه چیزایی میشنوه که خوب باعث میشه بدبین بشه. وقتی من کسی هستم که میخوام واقعا با صداقت و علاقه جلو برم و به طرف مقابلم اعتماد کامل داشته باشم، مطمئنا دچار استرسم. استرس این که تو انتخابم اشتباه کنم. می دونم با ترسیدن مشکل حل نمیشه ولی دست خودم نیست از دلبسته شدن اشتباهی واهمه دارم :whistle:

اینم می دونم که همه آقایون مثل هم نیستن همونطور که همه خانوما شبیه هم نیستن ولی شخیص خوب و بد الان خیلی سخت شده خیلی...

راست میگین شرایط ازدواج همیشه برای آدم فراهم نیست باید از یه جایی شروع کرد. اون پیشنهادایی هم که گفتم اونایی بود که برای ازدواج مطرح شده بود ولی به قول شما من به اونا هم اعتماد ندارم، خیلی بدبینم می دونم :sad0:

همه ترساتو درک میکنم

ولی در کل ازدواج مثل یه هندونس

صد در صد نمیتونی بگی خوبه یا بد؛ آدما از حرف تا عمل باهام فرق دارن ...ممکنه یکی خیلی خوب حرف بزنه ولی تو عمل اندازه دو زارم نیارزه و یکی آدمه عمل

با خونوادت مشورت کن ولی بازم اولویت خودتو بزار ؛ این تویی که میخوای زندگی کنی

هدفتو از ازدواج مشخص کن یکی دنبال پول ؛ یکی آرامش و یکی یه چیز دیگه

ببین کدومه

اگه آدم احساسی هستی بهش بها بده ..ممکنه همسرت خوب باشه ولی نتونه احساسشو بروز بده و مطمئن باش حسرت تو دلش میشه یا منطقی هستی و اصلا بالا میاری از جمله دوستت دارم و همسرت احساسی باشه حس میکنی با یه دلقک داری زندگی میکنی

ببین گاهی حتی چیزای ریزم میشه مساله ساز

توکل کن و انتخاب کن ب آدما اجازه حرف زدن بده :icon_gol:

و در آخر بدون هیچ کس کامل نیست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمیدونم مردا از ترسشونه اینو میگن یا واقعا ترسوندنشون

بابا بخدا اینجوری نیست

اره یه عده براشون مهمه

یه عده براشون مهم وفاداری و عشق و انسانیت طرفه

من بین دوستام بودن کسایی که با پسرایی ازد کردن که تازه یکی دو ماه سر کار میرفتن و ... بابا همه جورش هست

نترسید و همت کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...