رفتن به مطلب

حس خانواده تشکیل دادن

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من ترس رو صرف بزدلی نگفتم ؛ ترس از آینده ترس از شرمنده شدن ؛ ترس از کم اوردن منظورم بود مطمنئا ترس شما بخاطر بار مسئولیتی که میخواید به دوش بکشید و واقعا ترس هم داره و چقد قابل ستایشه که تامل میکنید و نگزان اینده نفر بعدی هم هستید نه به صرف خودخواهی بخواید یکی رو بدبخت کنید

چرا فکر میکنید دخترا نباید مسئول باشن؟ دختری که میاید جواب بله میده پسری که حقوقش پونصد تومنه باید بدونه باید گذشت کنه ؛ دقیقا بی فکر نباید قبول کنه ؛ توقع بی جا نیاید داشت ولی تو رویا هم نباید بود ولی ببخشید یه زوج دو نفره مگه خونه چند متری میخوان؟ بله اونی که میخواد خونه دویست متری ویلایی اجاره کنه باید حقوقش کمتر از سه تومن نباشه

فقط اینو بگم آقای محترم نمیشه هم سرویس 30 تومنی داشت هم بخوایم آروم و بی سر صدا یا یه پسر 25 ساله زندگی کرد ... همین الانشم سرویس 4 تومنی هست سرویس صد تومنی هم هست ..قبول دارم زیبایی سرویس 20 تومنی با صد تومنی قابل مقایسه نیست ولی آدم همه چیزو با هم نمیتونه داشته باشه

بعدش نه سرویس خوشبختی میاره نه 4 منو غذا دادن...

شما اگه میخوای خرج آنچنانی کنی میخوای بهترین عروسی رو برای عروست بگیری مختاری اتفاقا ما هم خوشحال میشیم هم جنسمون شاد باشه ولی نگید غیر ممکنه با کم ترین توقع ها زندگی کرد

چه عروسی هایی میلیونی گرفته نشد و به طلاق ختم نشد و چه زندگی هایی که با یه حلقه شروع شد الان شیرین ترین زندگی هاست پس طلاق صرفا دلیلش بی پولی نیس

بابا من هم قبول دارم من هم میدونم اگر دو نفر همدیگرو درک کنند تلاش کنند هدف داشته باشند با حداقل هم میشه شروع کرد .. برادر خود من وقتی ازدواج کرد با خانمش دوتاشون دانشجو بودند قانع بودند پشت هم بودند الان ماشالله خونه ماشین کار پول بچه زندگی خوب همه چی دارند.

ولی الان خیلی خیلی کم پیدا میشه اینطور دختری. من که تا حالا ندیدم .. این همه چشم ام رو بازتر کردم ندیدم. حتی اون دختره همکلاسیمون که از یه خونواده نسبتا فقیری بود یه ادعاهایی داشت که جنیفر لوپز هم پیش اون کم می آورد.

من خودم خیلی حساسم به این موضوع که خدایی نکرده نتونم از پس اداره یه زندگی خوب نیام. نمی دونم حالا اسمش ترس هست یا چیزه دیگه ولی دوست دارم خونوادم رو خوشبخت کنم.ولی چون میخام از حداقل صفر شروع کنم می دونم هم موفق میشم و از این می ترسم که شریک زندگی ایم قالم بزاره....ترس من همینه.

لینک به دیدگاه
مهرسا چه خبر الان بهتری

میگم از حس تشکیل خانوادتون بگین ممنون میشم :icon_gol:

این حسه زود اومد سراغمون دیگه

زود مزدوج شدیم

خدارو شکر 2 تا بچه دارم که جونم هستن

زندگی با همه سختی ها و نشیب و فراز ها در گذره

مهم اینه دو طرف همراه خوبی برا هم باشن

حالا سهم یکی بیشتر سهم دیگری کمتر

لینک به دیدگاه
بابا من هم قبول دارم من هم میدونم اگر دو نفر همدیگرو درک کنند تلاش کنند هدف داشته باشند با حداقل هم میشه شروع کرد .. برادر خود من وقتی ازدواج کرد با خانمش دوتاشون دانشجو بودند قانع بودند پشت هم بودند الان ماشالله خونه ماشین کار پول بچه زندگی خوب همه چی دارند.

ولی الان خیلی خیلی کم پیدا میشه اینطور دختری. من که تا حالا ندیدم .. این همه چشم ام رو بازتر کردم ندیدم. حتی اون دختره همکلاسیمون که از یه خونواده نسبتا فقیری بود یه ادعاهایی داشت که جنیفر لوپز هم پیش اون کم می آورد.

من خودم خیلی حساسم به این موضوع که خدایی نکرده نتونم از پس اداره یه زندگی خوب نیام. نمی دونم حالا اسمش ترس هست یا چیزه دیگه ولی دوست دارم خونوادم رو خوشبخت کنم.ولی چون میخام از حداقل صفر شروع کنم می دونم هم موفق میشم و از این می ترسم که شریک زندگی ایم قالم بزاره....ترس من همینه.

البته این ترس نیست احساس مسئولیته که باید باشه

ولی داداشم یکم دقت کنی پیدا میشه هستن زیادن :icon_gol:

لینک به دیدگاه
این حسه زود اومد سراغمون دیگه

زود مزدوج شدیم

خدارو شکر 2 تا بچه دارم که جونم هستن

زندگی با همه سختی ها و نشیب و فراز ها در گذره

مهم اینه دو طرف همراه خوبی برا هم باشن

حالا سهم یکی بیشتر سهم دیگری کمتر

آها همینه :icon_gol:

مرسی

لینک به دیدگاه
البته این ترس نیست احساس مسئولیته که باید باشه

ولی داداشم یکم دقت کنی پیدا میشه هستن زیادن :icon_gol:

نمی دونم چرا من نمی بینم ؟:ws52:

مثل اینکه باید آگهی ازدواج بزنم

لینک به دیدگاه
شدیدا موافقم .وقتی دختری هر چی خواسته براش فراهم شده چطور میتونه تو سختی زندگی کنه؟

اول شرایط و میگه اگه در توان دوماد بود قبول کنه نه که بره یکی در همسطح خودش

اینم بگید زندگی بیست ساله پدر مادرو نمیشه با زندگی دو ماهه مقایسه کردااا

الان باباهه سی سال کار کرده تو حسابش پوله

پسری که که دو ماهه کار میکنه باید برابری کنه؟

لینک به دیدگاه
اینم بگید زندگی بیست ساله پدر مادرو نمیشه با زندگی دو ماهه مقایسه کردااا

الان باباهه سی سال کار کرده تو حسابش پوله

پسری که که دو ماهه کار میکنه باید برابری کنه؟

این ساده زیستی تو منو کشته

باباهه حساب پسرشو پر کنه

یه عمره برا چی زحمت میکشه؟بچش تو رفاه باشه

لینک به دیدگاه

باباهه حساب پسرشو پر کنه

اونی که زود پر میشه زودم خالی میشه مهرسا

لینک به دیدگاه

باباهه حساب پسرشو پر کنه

از باباش پول بگیره یعنی؟ عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااا

غرور و مستقل بودن آدم چی میشه

دیگه خودت دیدی چه ساده ای هستم من:w02:

لینک به دیدگاه
شاید ولی همیشه صادق نیست

ولی خواهر من خودش وضع پدرم بد نیست و نبوده ولی دامادمون یکم تو فشار بود دانشجو بود ماشین نداشت و ازدواج کردن الان شکر خدا خونه و ویلاو ماشین و مستقلات دارن

روحیات ادم ها متفاوتِ احتمالا خواهر شما میتونسته با شرایط کنار بیاد ...

هر کسی نمیتونه :ws37:

شدیدا موافقم .وقتی دختری هر چی خواسته براش فراهم شده چطور میتونه تو سختی زندگی کنه؟

اول شرایط و میگه اگه در توان دوماد بود قبول کنه نه که بره یکی در همسطح خودش

بله همینطوره از قدیم گفتن پاتو به اندازه گلیمت دراز کن ...

بهترین حالت همینه که هر کس با هم سطح خودش ازدواج کنه .

آقایی که توان مالی آنچنانی نداره میتونه دختری انتخاب کنه که خانواده ضعیف یا متوسطی داره ...

و برعکس ...

اگه هر کسی با هم سطح خودش ازدواج کنه همه چی درست میشه مشکل اصلی اینجاست که هیچی سر جاش نیست.

لینک به دیدگاه
از باباش پول بگیره یعنی؟ عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااا

غرور و مستقل بودن آدم چی میشه

دیگه خودت دیدی چه ساده ای هستم من:w02:

حالا بده یکی پیدا بشه کمکتون کنه

عروس چشم در اومده:vahidrk:

لینک به دیدگاه
بخدا بچه های الان گناه دارند باید از طرف خانواده ساپورت قوی بشن

اکثرشون هم قدر شناسن

وقتی از همه جا موندن و نتونستن کاری بکنن چشم باباها همیشه بازه نگو نمی بینن می بینن بعضی صبرشون زیاده کمک به موقع میرسونن

لینک به دیدگاه
وقتی از همه جا موندن و نتونستن کاری بکنن چشم باباها همیشه بازه نگو نمی بینن می بینن بعضی صبرشون زیاده کمک به موقع میرسونن

من خودم زندگیمو خیلی ساده شروع کردم به قول مینا انقدر غرور داشتم که از کسی تقاضا نکنم

اما برای به دست اوردن خونه و ماشین .......... سختی زیاد کشیدیم

اما تحمل ندارم بچه هام سختی بکشن تا جایی که بتونم کمکشون میکنم

این نظر خودمه شاید هم درست نباشه

لینک به دیدگاه
حالا بده یکی پیدا بشه کمکتون کنه

عروس چشم در اومده:vahidrk:

خوشم نمیاد:hanghead: باید با بد و خوب هم بسازیم

اونم زحمت کشیده واسه زن و بچش ؛ دیگه تا یجایی باید خرج بچشو بده نه که همیشه ؛ الان وقت استراحت اوناس باید برن بگردن با پولاشون:hanghead:همین که حرج تحصیل دادن دستشون درد نکنه:hanghead:

لینک به دیدگاه

اونم زحمت کشیده واسه زن و بچش ؛ دیگه تا یجایی باید خرج بچشو بده نه که همیشه ؛ الان وقت استراحت اوناس باید برن بگردن با پولاشون:hanghead:همین که حرج تحصیل دادن دستشون درد نکنه:hanghead:

حقته اینقدر کار کن اینجوری شی:ws27::ws3:

لینک به دیدگاه
من خودم زندگیمو خیلی ساده شروع کردم به قول مینا انقدر غرور داشتم که از کسی تقاضا نکنم

اما برای به دست اوردن خونه و ماشین .......... سختی زیاد کشیدیم

اما تحمل ندارم بچه هام سختی بکشن تا جایی که بتونم کمکشون میکنم

این نظر خودمه شاید هم درست نباشه

:thumbsdownsmiley:

درسته موافقم البته تا جایی که بتونه کمک میکنه البته رسوندن کمک هم هنریه واسه خودش که پدر و مادر یاد بگیرن بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...