رفتن به مطلب

حس خانواده تشکیل دادن

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

همه ترساتو درک میکنم

ولی در کل ازدواج مثل یه هندونس

صد در صد نمیتونی بگی خوبه یا بد؛ آدما از حرف تا عمل باهام فرق دارن ...ممکنه یکی خیلی خوب حرف بزنه ولی تو عمل اندازه دو زارم نیارزه و یکی آدمه عمل

با خونوادت مشورت کن ولی بازم اولویت خودتو بزار ؛ این تویی که میخوای زندگی کنی

هدفتو از ازدواج مشخص کن یکی دنبال پول ؛ یکی آرامش و یکی یه چیز دیگه

ببین کدومه

اگه آدم احساسی هستی بهش بها بده ..ممکنه همسرت خوب باشه ولی نتونه احساسشو بروز بده و مطمئن باش حسرت تو دلش میشه یا منطقی هستی و اصلا بالا میاری از جمله دوستت دارم و همسرت احساسی باشه حس میکنی با یه دلقک داری زندگی میکنی

ببین گاهی حتی چیزای ریزم میشه مساله ساز

توکل کن و انتخاب کن ب آدما اجازه حرف زدن بده :icon_gol:

و در آخر بدون هیچ کس کامل نیست:icon_gol:

ممنون از راهنمایی هاتون دوست عزیز :icon_gol: حق با شماست باید توکل بکنیم و فرصت بدیم و عاقلانه تصمیم بگیریم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیدونم مردا از ترسشونه اینو میگن یا واقعا ترسوندنشون

بابا بخدا اینجوری نیست

اره یه عده براشون مهمه

یه عده براشون مهم وفاداری و عشق و انسانیت طرفه

من بین دوستام بودن کسایی که با پسرایی ازد کردن که تازه یکی دو ماه سر کار میرفتن و ... بابا همه جورش هست

نترسید و همت کنید

همه ترساتو درک میکنم

ولی در کل ازدواج مثل یه هندونس

صد در صد نمیتونی بگی خوبه یا بد؛ آدما از حرف تا عمل باهام فرق دارن ...ممکنه یکی خیلی خوب حرف بزنه ولی تو عمل اندازه دو زارم نیارزه و یکی آدمه عمل

با خونوادت مشورت کن ولی بازم اولویت خودتو بزار ؛ این تویی که میخوای زندگی کنی

هدفتو از ازدواج مشخص کن یکی دنبال پول ؛ یکی آرامش و یکی یه چیز دیگه

ببین کدومه

اگه آدم احساسی هستی بهش بها بده ..ممکنه همسرت خوب باشه ولی نتونه احساسشو بروز بده و مطمئن باش حسرت تو دلش میشه یا منطقی هستی و اصلا بالا میاری از جمله دوستت دارم و همسرت احساسی باشه حس میکنی با یه دلقک داری زندگی میکنی

ببین گاهی حتی چیزای ریزم میشه مساله ساز

توکل کن و انتخاب کن ب آدما اجازه حرف زدن بده :icon_gol:

و در آخر بدون هیچ کس کامل نیست:icon_gol:

مرسییییییییییییی مینا گل گفتی من که انرژی گرفتم اگه مجرد بودم همین الان شب می رفتم خواستگاری:icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

پسرای امروزی از پس اداره خودشونم برنمیان . قابل اعتماد برای یه زندگی مشترک و پایدار نیستد و نمیشه روشون حساب باز کرد.

نقشه راه برای زندگی مشترک ندارن .

کلا نمیشه مثه یه مرد روشون حساب باز کرد.

( اینا نتیجه ده سال سابقه من در رشته مشاوره است

لینک به دیدگاه

یه سوال درسی عایا پسرای امروزی میخوان دخترای دیروزی رو بگیرن یا دختران امروزی رو

و ایضا پسران فردا نیز دختران فردا را خواهند گرفت

دقت کنین

لینک به دیدگاه
یه سوال درسی عایا پسرای امروزی میخوان دخترای دیروزی رو بگیرن یا دختران امروزی رو

و ایضا پسران فردا نیز دختران فردا را خواهند گرفت

دقت کنین

:w58:

لینک به دیدگاه
:w58:

:ws3:آخه دوستمومن گفتن پسرای امروزی مسئولیت سرشون نمی شه خوب از دیدگاه قدیدمی و دخترای امروزی باید اونا رو بپذبرن

می پذبرین ؟؟؟؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws3:آخه دوستمومن گفتن پسرای امروزی مسئولیت سرشون نمی شه خوب از دیدگاه قدیدمی و دخترای امروزی باید اونا رو بپذبرن

می پذبرین ؟؟؟؟:icon_gol:

یعنی هنگ کردما :w58:

باشه من می پذیرم :ws28:

لینک به دیدگاه
پسرای امروزی از پس اداره خودشونم برنمیان . قابل اعتماد برای یه زندگی مشترک و پایدار نیستد و نمیشه روشون حساب باز کرد.

خیلی عذرمی خام حرف های شما متین. ولی توو این 10 سال به وضعیت جامعه هم نگاه کردین؟

خوب معلومه وقتی یکی فارغ التحصیل میشه با قانون کار کار می کنه تو پول جیب خرجی خودش مونده چجور میخاد زیر بار مسئولیت بره؟

من هم می دونم دخترهای امروزی مثل دیروزی ها نیستند . دنبال تشریفات و راحتی هستند. خیلی کم پیدا میشه دختری که دوشادوش شوهر مسئولیت به عهده بگیره.

لینک به دیدگاه
خیلی عذرمی خام حرف های شما متین. ولی توو این 10 سال به وضعیت جامعه هم نگاه کردین؟

خوب معلومه وقتی یکی فارغ التحصیل میشه با قانون کار کار می کنه تو پول جیب خرجی خودش مونده چجور میخاد زیر بار مسئولیت بره؟

من هم می دونم دخترهای امروزی مثل دیروزی ها نیستند . دنبال تشریفات و راحتی هستند. خیلی کم پیدا میشه دختری که دوشادوش شوهر مسئولیت به عهده بگیره.

کم هم پیدا نمیشه. معیارای آقایون تغییر کرده. با معیارای پول، زیبایی و ... ازدواج میکنن (بدون در نظر گرفتن چیزهای دیگه) بعدم میگن همسرمون همراه و مسئول نیست. باید ببینن اصلا چرا با این خانوم ازدواج کردن. قطعا به خاطر مسئولیت پذیریش نبوده وگرنه مشکلی پیش نمیومد.

لینک به دیدگاه

وقتی 15 سالم بود یه دختر همسایه داشتیم خیلی خوشگل بود هر وقت بغلش میکردم دلم میخواست بچه داشتم(بچگی و هزار مدل کم عقلی)

سال بعدش ازدواج کردم 18 سالگی هم بچه دار شدم

حس تشکیل خانواده یعنی همین؟:ws52:

لینک به دیدگاه

هیچ انگیزه ای ندارم که بخوام تشکیل خانواده بدم برام به نظر خیلی مضحک و پوچ میاد ، اگر هم بدم بخاطر دل پدر مادرمه :ws37:

لینک به دیدگاه

مطمئنی؟

اقای فکور من پسری رو بهت نشون میدم که باباش از حجله دارای معروف تهرانه ؛ اصلا نیاز مالی نداشت و واقعا پسر خوش چهره ای هست که اصطلاحا بهش میگفتیم براد پیت

همین پسر از ترم 4 دانشگاه میرفت سر کار

6 ماه مجانی رفت یه شرکت کار کرد همونجا هم بعد گرفتنش

شبای امتحان میدیدیم که صبحا بهش مرخصی نمیدادن سر کار بود شب تا صب بیدار بود

این پسر همونی بود که اصلا به ماهی 600 تومن احتیاج نداشت اما میخواست رو پای خودش باشه

برادر بزرگتر خودم ؛ از 15 سالگی میرفت کار میکرد با اینکه بابام بارها میرفت از مغاره جمعش میکرد میاورد خونه ؛ که تو فقط درس بخون ؛ ولی کار کرد

پسر کارخونه داری رو میشناسم که بخاطر ازدواج با دختر مورد علاقش از خونه طرد شد و با ماهی 600 داره هم کار میکن هم با دختر مورد علاقش ازدواج کرد

بازم شما و امثال شما میگید پسرای ما مرد نشدن؟ نه آقا پسرای ما زیر بار این همه فشار خرد شدن

خیلی دیدت منفی هست اگه با همین دید بری ده سال دیگه هم زن نمیگیری

شما خودتو کم میبینی تا زمانی که خودتو کم بگیری بقیه هم کم میگیرنت

یه بار باید عمومو بیارم اعتماد بنفسشو یاد بگیرید

عموی من یه آدمی بود که تا سوم راهنمایی درس خونده بود واسه اینکه جد در جد خان زاده بودیم این آقا پزشو میداد و راه میرفت

یبار که برای عمل بینی رفت بیمارستان , زد و از یه تکنسین اتاق عمل خوشش اومد

دیگه این بدو دنبال دختر و اون دختر نه بگو

روزی که رفتیم خواستگاری دقیقا بابای من گفت خانوم اگه شما دختر من بودی به این پسر نمیدادمت((هر جور حساب میکنم میبینم زن عموم چرا زن عموم شد:ws3:))

فکر کن دختره لیسانس یه شغل خوب و خوش قیافه

عمومی من هیچی هیچی و فقط خوش قیافه

سرتو درد نیارم اینقد سریش شد تا ختر رو بهش دادن

سریع سر کار رفت الان هم سر کار میره هم درس میخونه

اینی که سر هر کاری میزاشتن میگفت در شان من نیست صبحا رفته بود ابدارچی یه اداره شده بود ظهرها با ماشینش کار میکرد

همه میگفتن این س همون س هست

الانم کارمند شده جوری شده که به بقیه پول قرض میده ؛اسمتو نمیدونم اما بخدا خرج عروسی و بچه رو خدا میرسونه

همه این ها واسه 5 سال اخیره

خودشو باور کرد و شد

خودتو باور کن

کم هم پیدا نمیشه. معیارای آقایون تغییر کرده. با معیارای پول، زیبایی و ... ازدواج میکنن (بدون در نظر گرفتن چیزهای دیگه) بعدم میگن همسرمون همراه و مسئول نیست. باید ببینن اصلا چرا با این خانوم ازدواج کردن. قطعا به خاطر مسئولیت پذیریش نبوده وگرنه مشکلی پیش نمیومد.

نه واسه این دوره و بیست سال قبل نیست

اون موقع هم یه عده دنبال زیبایی بودن یه عده دنبال پول

اتفاقا الان پسرا با شعورتر شدن دنبال دختری میگرن که شعور داشته باشه ؛ نمیگم نیستن آدمایی که دنبال قیافه هستنااا ولی اونایی که بیشتر تو کار شماره دادن هستن اینجورین

دقیقت اون قسمت آخر حرفت خیلی دل نشین بود

هیچ انگیزه ای ندارم که بخوام تشکیل خانواده بدم برام به نظر خیلی مضحک و پوچ میاد ، اگر هم بدم بخاطر دل پدر مادرمه :ws37:

اگه واقعا حس میکنی خودت نیازی به همراه نداری چنین کاری رو نکن آدمای دیگه وسیله شادی دل خونوادت نیستن:hanghead:تا زمانی که احساس نیاز نکردی ازدواج نکن:hanghead:

ولی مگه میشه انسان نیاز پیدا نکنه به هم دم ؟ یه یکی که فقط گوش شنوا خودش باشه به یکی که تو سختی و خوشی باهاش باشه؟ خلقت آدما همینه

لینک به دیدگاه

خیلی دیدت منفی هست اگه با همین دید بری ده سال دیگه هم زن نمیگیری

شما خودتو کم میبینی تا زمانی که خودتو کم بگیری بقیه هم کم میگیرنت

یه بار باید عمومو بیارم اعتماد بنفسشو یاد بگیرید

عموی من یه آدمی بود که تا سوم راهنمایی درس خونده بود واسه اینکه جد در جد خان زاده بودیم این آقا پزشو میداد و راه میرفت

یبار که برای عمل بینی رفت بیمارستان , زد و از یه تکنسین اتاق عمل خوشش اومد

دیگه این بدو دنبال دختر و اون دختر نه بگو

روزی که رفتیم خواستگاری دقیقا بابای من گفت خانوم اگه شما دختر من بودی به این پسر نمیدادمت((هر جور حساب میکنم میبینم زن عموم چرا زن عموم شد:ws3:))

فکر کن دختره لیسانس یه شغل خوب و خوش قیافه

عمومی من هیچی هیچی و فقط خوش قیافه

سرتو درد نیارم اینقد سریش شد تا ختر رو بهش دادن

سریع سر کار رفت الان هم سر کار میره هم درس میخونه

اینی که سر هر کاری میزاشتن میگفت در شان من نیست صبحا رفته بود ابدارچی یه اداره شده بود ظهرها با ماشینش کار میکرد

همه میگفتن این س همون س هست

الانم کارمند شده جوری شده که به بقیه پول قرض میده ؛اسمتو نمیدونم اما بخدا خرج عروسی و بچه رو خدا میرسونه

همه این ها واسه 5 سال اخیره

خودشو باور کرد و شد

خودتو باور کن

من خودم رو باور دارم ولی مشکل ای دیگه ای هست خانواده های دختر دیگه اینجور چیزها رو قبول نمی کنند البته من به اونها کاملا حق میدم میختن دخرشون خوشبخت باشه.

همکلاسی خودم سال قبل می خواست ازدواج کنه تازه داشت میرفت سره کار از یه خونواده معمولی بود دختره هم لیسانس بیکار از یه خونواده معمولی بود ولی همدیگرو دوست داشتند بابا مامانش اصلا گفتند نه. می گفتند باید پسره حداقل یه خونه ماشین داشته باشه . اینا هم راست می گفتند بالاخره خوشبختب دخترشنو می خواستند باور کنید دوستم خیلی عذاب می کشید آخرش باباش برگشت گفت: می دونم دوسش داری و اونم تو رو . ولی پول نباشه 2 تا تون بدبخت میشین ..تا جایی هم که اطلاع دارم دختره رو دادند به یه مشاور املاک .

شما همین تایپیک رو نگاه کنید متوجه میشین چه افکاری در جامعه ما هست چه دختر چه پسر.

شما میگین نترسین برین جلو.. وقتی همه گفته ها واقعیته واقعا من خودم می ترسم برم جلو. ولی خونواده ها هم حساب نمی کنند توو این جامعه با این وضع کاری و گرانی چجوری میشه پول جمع کرد. یا باید تا 40 سالگی مثل ... کار کنی شاید فرجی بشه وگرنه .... .... .

من خیلی از دوستام رو می شناسم مهندس هستند باور کنید توو شهر خودمون با ماهی 800 الی 1 تومن کارمی کنند اونم باید دو شیفت کار کنند .. همشون الان 27 28 سالشونه . اجاره خونه بچه هزینه زندگی آیا میشه به اینا رسید؟ بماند که هزینه عروسی خودش یه پروژه ای هست مفصل ...

باور کنید بحث ترس و اعتماد به نفس نیست بحث اینکه می خایی بری جلو چون نداری حس تحقیر شدن بهت دست میده.

لینک به دیدگاه
من خودم رو باور دارم ولی مشکل ای دیگه ای هست خانواده های دختر دیگه اینجور چیزها رو قبول نمی کنند البته من به اونها کاملا حق میدم میختن دخرشون خوشبخت باشه.

همکلاسی خودم سال قبل می خواست ازدواج کنه تازه داشت میرفت سره کار از یه خونواده معمولی بود دختره هم لیسانس بیکار از یه خونواده معمولی بود ولی همدیگرو دوست داشتند بابا مامانش اصلا گفتند نه. می گفتند باید پسره حداقل یه خونه ماشین داشته باشه . اینا هم راست می گفتند بالاخره خوشبختب دخترشنو می خواستند باور کنید دوستم خیلی عذاب می کشید آخرش باباش برگشت گفت: می دونم دوسش داری و اونم تو رو . ولی پول نباشه 2 تا تون بدبخت میشین ..تا جایی هم که اطلاع دارم دختره رو دادند به یه مشاور املاک .

شما همین تایپیک رو نگاه کنید متوجه میشین چه افکاری در جامعه ما هست چه دختر چه پسر.

شما میگین نترسین برین جلو.. وقتی همه گفته ها واقعیته واقعا من خودم می ترسم برم جلو. ولی خونواده ها هم حساب نمی کنند توو این جامعه با این وضع کاری و گرانی چجوری میشه پول جمع کرد. یا باید تا 40 سالگی مثل ... کار کنی شاید فرجی بشه وگرنه .... .... .

من خیلی از دوستام رو می شناسم مهندس هستند باور کنید توو شهر خودمون با ماهی 800 الی 1 تومن کارمی کنند اونم باید دو شیفت کار کنند .. همشون الان 27 28 سالشونه . اجاره خونه بچه هزینه زندگی آیا میشه به اینا رسید؟ بماند که هزینه عروسی خودش یه پروژه ای هست مفصل ...

باور کنید بحث ترس و اعتماد به نفس نیست بحث اینکه می خایی بری جلو چون نداری حس تحقیر شدن بهت دست میده.

تو پست اول یادتونه گفتم با یه بار نه شنیدن کنار نکشید؟

یه دختر نشد یکی دیگه

نمیگم دوست شی با تک تکشون 6 ماه 6 ماهاا

بعدش پول خوشبختی نمی یاره ؛ خونه و ماشین خوشبختی نمی اره

من نمیدونم بقیه متاهلای انجمن کجان بچه ها همتتون با خونه ماشین شروع کردید؟

دختری که یه پسری رو بخاطر ماشین بخواد بخاطر خونه بخواد مطمئن باشه اون پسرم اونو بخاطر جسمش میخواد ...یه تصادف یه اتش سوزی همه چی رو نابود میکنه اونوقت بازم کنار هم میمونن؟

شما میگید دوستتون با نه شنیدن داغون شد

این دو طرفس

خیلی دختر پسرا هم همو دوست داشتن خونواده پسر مخالفت کردن و نزاشتن ..با اینکه بقول شما پسرشون مایه دارم نبود یا زیبایی خاصی نداشت بگیم الان میترسیدن دختر بخواد پسرشونو بدزدن

خیلی ازدواجای سنتی هست مادر و خواهر دختر میان دختر میبینن چه بسا خیلیا میان نمیپسندن یه حس تحقیر تو دختر میمونه

این دردا واسه دخترا هم هست این اذیت شدنا برای دخترا کمتر نیست بخدا

شما پای درد دل دخترا بشینید خیلی جاها خونواده پسر میزنن همه چی رو خراب میکنن و نمیزارن ... پس اگه شما میگی خونواده دختر نمیزاره خونواده پسرم خیلی جاها زهر میکنه و نمیزاره:hanghead:بچه ها به خونواده ها دقت کنید پا تو هر خونواده ای نزارید:hanghead:خونواده ای که معیار انسانیت مردا رو بخواد تو پول بسنجه و معیار انسانیت دخترا رو زیباییشون ؛ زندگی بعد ازدواجم براتون زهر میکنه:hanghead:

متاسفانه عرف جامعه خیلی جاها ضربه میزنه عرف جامعه و ترس داره اولین ضربه رو بخودمون میزنه:hanghead:

لینک به دیدگاه
تو پست اول یادتونه گفتم با یه بار نه شنیدن کنار نکشید؟

یه دختر نشد یکی دیگه

نمیگم دوست شی با تک تکشون 6 ماه 6 ماهاا

بعدش پول خوشبختی نمی یاره ؛ خونه و ماشین خوشبختی نمی اره

من نمیدونم بقیه متاهلای انجمن کجان بچه ها همتتون با خونه ماشین شروع کردید؟

دختری که یه پسری رو بخاطر ماشین بخواد بخاطر خونه بخواد مطمئن باشه اون پسرم اونو بخاطر جسمش میخواد ...یه تصادف یه اتش سوزی همه چی رو نابود میکنه اونوقت بازم کنار هم میمونن؟

شما میگید دوستتون با نه شنیدن داغون شد

این دو طرفس

خیلی دختر پسرا هم همو دوست داشتن خونواده پسر مخالفت کردن و نزاشتن ..با اینکه بقول شما پسرشون مایه دارم نبود یا زیبایی خاصی نداشت بگیم الان میترسیدن دختر بخواد پسرشونو بدزدن

خیلی ازدواجای سنتی هست مادر و خواهر دختر میان دختر میبینن چه بسا خیلیا میان نمیپسندن یه حس تحقیر تو دختر میمونه

این دردا واسه دخترا هم هست این اذیت شدنا برای دخترا کمتر نیست بخدا

شما پای درد دل دخترا بشینید خیلی جاها خونواده پسر میزنن همه چی رو خراب میکنن و نمیزارن ... پس اگه شما میگی خونواده دختر نمیزاره خونواده پسرم خیلی جاها زهر میکنه و نمیزاره:hanghead:بچه ها به خونواده ها دقت کنید پا تو هر خونواده ای نزارید:hanghead:خونواده ای که معیار انسانیت مردا رو بخواد تو پول بسنجه و معیار انسانیت دخترا رو زیباییشون ؛ زندگی بعد ازدواجم براتون زهر میکنه:hanghead:

متاسفانه عرف جامعه خیلی جاها ضربه میزنه عرف جامعه و ترس داره اولین ضربه رو بخودمون میزنه:hanghead:

خانواده ای که شما می گین خیلی خیلی کم پیدا میشه تو این شلوغ بازاری...

لینک به دیدگاه
خانواده ای که شما می گین خیلی خیلی کم پیدا میشه تو این شلوغ بازاری...

ببخشید بی پرده میزنم اما فکر کنم حرف خیلی از دخترای این دوره اس حرف هر کی هم نیست نیاد نگه تو ارزش دخترا رو اوردی پاییناااا , من فقط میخوام اون تابویی که تو ذهن خیلی از پسراس بشکنه و بفهمن ماها چی میخواییم

ببینید این خانواده ها کم نیستن ولی شماها نمی بینید ؛ دخترای ساده ای که بارها تو دانشگاه و تو محیط کار دیدید دخترایی که اهل هفت قلم ارایش نبودن اونایی که هیچ وقت شما مردا ندیدید ؛ من واقعا گاهی حرصم میگیره مردا دنبال اونایی میرن که تنگ ترین مانتو و جیغ ترین ارایش رو دارن بعد توقع دارن هیچی نخواد دختر مربوطه ؛ دختری که تو خونه باباش پول کرم صورتش 200 هزار تومنه هیچ وقت نمیتونه ما دو زار ده شی بسازه نه اینکه بد باشه نه نه نه این دختر اونجوری بزرگ شده

بعدش این خونواده هایی که شما میگی نیستن هستن خیلی هم هستن فقط نمیتونن بگن اقا بیا خواستکاری ما که ؛ موندن شما برید که شما هم نمیبینید:hanghead:

بابا تو همین انجمن ما دخترا گاهی خصوصی رد بدل میکنیم که پس چرا اون شاهزاده سوار بر الاغمون نمیاد ؛ هی میگیم بابا داره کادو میخره ؛ بعد میگیم کادوش تو سرش بخوره بیاد دیگه:hanghead:

زنا دنبال پول نیستن دنبال احساس واقعی هستن:hanghead:وقتی شما احساس واقعیتو بروز نمیدی اون بنده خدا هم مجبوره با خرج کردن خودشو تسلی بده:hanghead:

بعدش زنی که عاشق باشه مطمئن باش جلو خونوادش میمونه مردی هم که واقعا زنی رو بخواد جلو همه میمونه ! اگه نموند بدون بلوف اومده دوستت دارم دوستت دارم:banel_smiley_4:

انشالا همه سر سامون بگیرن این تابو خونه بخرم ماشین بخرمم از ذهن پسرا بیفته ؛ اخه یکی نیست بگه تا 35 سالگی میخوای اینا رو بخری بعدش دیگه شور هیجان جوونی نداری که بیای زندگی کنیم یا یه مرد 40 ساله بری کوه همش میگه ای پام ای دستم ولی با یه پسر 25 ساله بری شور هیجان داره ؛ خو شور هیجان نباشه دیوار خونه رو میخوان چکار:w000:اینو بفهمید حالا یکی گفت خونه میخوام همه نمیخوان:banel_smiley_4:

پ ن: الان برام پ خ میاد دختر جلو مردا نگو بی حیا هستی فلان هستی :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...