رفتن به مطلب

حس خانواده تشکیل دادن

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

ببخشید بی پرده میزنم اما فکر کنم حرف خیلی از دخترای این دوره اس حرف هر کی هم نیست نیاد نگه تو ارزش دخترا رو اوردی پاییناااا , من فقط میخوام اون تابویی که تو ذهن خیلی از پسراس بشکنه و بفهمن ماها چی میخواییم

ببینید این خانواده ها کم نیستن ولی شماها نمی بینید ؛ دخترای ساده ای که بارها تو دانشگاه و تو محیط کار دیدید دخترایی که اهل هفت قلم ارایش نبودن اونایی که هیچ وقت شما مردا ندیدید ؛ من واقعا گاهی حرصم میگیره مردا دنبال اونایی میرن که تنگ ترین مانتو و جیغ ترین ارایش رو دارن بعد توقع دارن هیچی نخواد دختر مربوطه ؛ دختری که تو خونه باباش پول کرم صورتش 200 هزار تومنه هیچ وقت نمیتونه ما دو زار ده شی بسازه نه اینکه بد باشه نه نه نه این دختر اونجوری بزرگ شده

بعدش این خونواده هایی که شما میگی نیستن هستن خیلی هم هستن فقط نمیتونن بگن اقا بیا خواستکاری ما که ؛ موندن شما برید که شما هم نمیبینید:hanghead:

بابا تو همین انجمن ما دخترا گاهی خصوصی رد بدل میکنیم که پس چرا اون شاهزاده سوار بر الاغمون نمیاد ؛ هی میگیم بابا داره کادو میخره ؛ بعد میگیم کادوش تو سرش بخوره بیاد دیگه:hanghead:

زنا دنبال پول نیستن دنبال احساس واقعی هستن:hanghead:وقتی شما احساس واقعیتو بروز نمیدی اون بنده خدا هم مجبوره با خرج کردن خودشو تسلی بده:hanghead:

بعدش زنی که عاشق باشه مطمئن باش جلو خونوادش میمونه مردی هم که واقعا زنی رو بخواد جلو همه میمونه ! اگه نموند بدون بلوف اومده دوستت دارم دوستت دارم:banel_smiley_4:

انشالا همه سر سامون بگیرن این تابو خونه بخرم ماشین بخرمم از ذهن پسرا بیفته ؛ اخه یکی نیست بگه تا 35 سالگی میخوای اینا رو بخری بعدش دیگه شور هیجان جوونی نداری که بیای زندگی کنیم یا یه مرد 40 ساله بری کوه همش میگه ای پام ای دستم ولی با یه پسر 25 ساله بری شور هیجان داره ؛ خو شور هیجان نباشه دیوار خونه رو میخوان چکار:w000:اینو بفهمید حالا یکی گفت خونه میخوام همه نمیخوان:banel_smiley_4:

پ ن: الان برام پ خ میاد دختر جلو مردا نگو بی حیا هستی فلان هستی :icon_pf (34):

با تشکر از توضیحاتتون

من باید عینک جدید با یه شماره بالا بگیرم تا بهتر تر ببینم.

والله این موردهایی رو که شما گفتین باور کنید تا حالا من دوروبرم ندیدم با این افکار....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با تشکر از توضیحاتتون

من باید عینک جدید با یه شماره بالا بگیرم تا بهتر تر ببینم.

والله این موردهایی رو که شما گفتین باور کنید تا حالا من دوروبرم ندیدم با این افکار....

زیاد منفی فکر نکن هستن در ضمن نباشن آشنایی قبل و رک بودن قبل از ازدواج و حرفهایی که رد و بدل میشه و شرطهایی که مطرح میشه نقش بسزایی دارن اینارو نباید راحت از کنارشون گذشت بدون هیچ احساساتی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
زیاد منفی فکر نکن هستن در ضمن نباشن آشنایی قبل و رک بودن قبل از ازدواج و حرفهایی که رد و بدل میشه و شرطهایی که مطرح میشه نقش بسزایی دارن اینارو نباید راحت از کنارشون گذشت بدون هیچ احساساتی:icon_gol:

یه مورد منفی پیدا می کردم منفی در منفی میشد ..میشدیم مثبت:w16:

لینک به دیدگاه
ببخشید بی پرده میزنم اما فکر کنم حرف خیلی از دخترای این دوره اس حرف هر کی هم نیست نیاد نگه تو ارزش دخترا رو اوردی پاییناااا , من فقط میخوام اون تابویی که تو ذهن خیلی از پسراس بشکنه و بفهمن ماها چی میخواییم

ببینید این خانواده ها کم نیستن ولی شماها نمی بینید ؛ دخترای ساده ای که بارها تو دانشگاه و تو محیط کار دیدید دخترایی که اهل هفت قلم ارایش نبودن اونایی که هیچ وقت شما مردا ندیدید ؛ من واقعا گاهی حرصم میگیره مردا دنبال اونایی میرن که تنگ ترین مانتو و جیغ ترین ارایش رو دارن بعد توقع دارن هیچی نخواد دختر مربوطه ؛ دختری که تو خونه باباش پول کرم صورتش 200 هزار تومنه هیچ وقت نمیتونه ما دو زار ده شی بسازه نه اینکه بد باشه نه نه نه این دختر اونجوری بزرگ شده

بعدش این خونواده هایی که شما میگی نیستن هستن خیلی هم هستن فقط نمیتونن بگن اقا بیا خواستکاری ما که ؛ موندن شما برید که شما هم نمیبینید:hanghead:

بابا تو همین انجمن ما دخترا گاهی خصوصی رد بدل میکنیم که پس چرا اون شاهزاده سوار بر الاغمون نمیاد ؛ هی میگیم بابا داره کادو میخره ؛ بعد میگیم کادوش تو سرش بخوره بیاد دیگه:hanghead:

زنا دنبال پول نیستن دنبال احساس واقعی هستن:hanghead:وقتی شما احساس واقعیتو بروز نمیدی اون بنده خدا هم مجبوره با خرج کردن خودشو تسلی بده:hanghead:

بعدش زنی که عاشق باشه مطمئن باش جلو خونوادش میمونه مردی هم که واقعا زنی رو بخواد جلو همه میمونه ! اگه نموند بدون بلوف اومده دوستت دارم دوستت دارم:banel_smiley_4:

انشالا همه سر سامون بگیرن این تابو خونه بخرم ماشین بخرمم از ذهن پسرا بیفته ؛ اخه یکی نیست بگه تا 35 سالگی میخوای اینا رو بخری بعدش دیگه شور هیجان جوونی نداری که بیای زندگی کنیم یا یه مرد 40 ساله بری کوه همش میگه ای پام ای دستم ولی با یه پسر 25 ساله بری شور هیجان داره ؛ خو شور هیجان نباشه دیوار خونه رو میخوان چکار:w000:اینو بفهمید حالا یکی گفت خونه میخوام همه نمیخوان:banel_smiley_4:

پ ن: الان برام پ خ میاد دختر جلو مردا نگو بی حیا هستی فلان هستی :icon_pf (34):

عالی گفتی دوست من :w16: آقایون با یه سری معیارای خاص با یکی ازدواج میکنن بعد انتظار معیارای دیگه رو ازش دارن. به قول شما دختری که به خاطر تیپ و ظاهرش باهاش ازدواج کردین حتما انتظار دارین بعد ازدواج مراعات شما رو بکنه؟ نمیگم دخترایی هم هستن که عاشق میشن و دست از ولخرجی هاشون برمیدارن اینا همونایی هستن که شما به خاطر فهم و عشقشون باهاشون ازدواج کردین نه ظاهرشون!

دخترای ساده تو این دوره زمونه خواهان ندارن این یه حقیقت تلخه. دخترایی که حاضرن همپای همسرشون کار کنن به کم قانع باشن و همه عشقشون رو نثار شوهرشون کنن. اینا انگار نامرئین. چون اکثر آقایون ظاهربینن و با چشمشون عاشق میشن اینا رو نمی بینن یعنی نمیخوان که ببینن. بعدم میان میگن دخترا توقعشون بالاست. کدوم دخترا؟ دختری که یه عمر مراعات پدر و مادرش رو کرده، میدونه نداری و دارایی چه شکلیه، میدونه نباید پولی که شوهرش به هزار زحمت به دست آورده بیخودی خرج کنه، ساده است و از تجمل بیزاره، فرسخ فرسخ فکرش و چیزی که از زندگی میخواد با خاله خانباجی های دور و برش متفاوته یا دخترایی که شما رو یه سری اصول غلط جامعه بهشون میگین دختر خوب و مناسب؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
عالی گفتی دوست من :w16: آقایون با یه سری معیارای خاص با یکی ازدواج میکنن بعد انتظار معیارای دیگه رو ازش دارن. به قول شما دختری که به خاطر تیپ و ظاهرش باهاش ازدواج کردین حتما انتظار دارین بعد ازدواج مراعات شما رو بکنه؟ نمیگم دخترایی هم هستن که عاشق میشن و دست از ولخرجی هاشون برمیدارن اینا همونایی هستن که شما به خاطر فهم و عشقشون باهاشون ازدواج کردین نه ظاهرشون!

دخترای ساده تو این دوره زمونه خواهان ندارن این یه حقیقت تلخه. دخترایی که حاضرن همپای همسرشون کار کنن به کم قانع باشن و همه عشقشون رو نثار شوهرشون کنن. اینا انگار نامرئین. چون اکثر آقایون ظاهربینن و با چشمشون عاشق میشن اینا رو نمی بینن یعنی نمیخوان که ببینن. بعدم میان میگن دخترا توقعشون بالاست. کدوم دخترا؟ دختری که یه عمر مراعات پدر و مادرش رو کرده، میدونه نداری و دارایی چه شکلیه، میدونه نباید پولی که شوهرش به هزار زحمت به دست آورده بیخودی خرج کنه، ساده است و از تجمل بیزاره، فرسخ فرسخ فکرش و چیزی که از زندگی میخواد با خاله خانباجی های دور و برش متفاوته یا دخترایی که شما رو یه سری اصول غلط جامعه بهشون میگین دختر خوب و مناسب؟؟؟؟؟

دختر تبریزی فقط فقط:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

این تیکه خیلی جالبه:

.دخترخانمی زيباخطاب به رئيس شركت محبى لوجستيك ( اكاش محبى ) نامه‌ای بدين مضمون نوشت:

من24سال دارم.جوان،زيبا،خوش‌اندام،دارای تحصیلات آکادمیک هستم.چگونه میتوانم بامردی ازدواج کنم که به اندازه شمادرآمدداشته باشد؟

جواب مديرشركت مورگان:

درآمدسالانه من باآرزوی شماهمخوانی دارد،اماازديديک تاجرازدواج باشمااشتباه است.آنچه شمادرسرداريد مبادله منصفانه"زيبائی"با"پول"است.زيبایی شمارفته‌رفته محوميشوداماپول من بعيداست بربادرود.درآمدمن بالاترخواهدرفت اماچین وچروک وپیری جایگزین زیبائی شماخواهدشد.من يک"سرمايه روبه رشد"هستم اماشمایک"سرمايه روبه زوال".پس آدم پولدارنادان نيست باشماازدواج کند.مافقط باامثال شماقرارمیگذاريم اماازدواج هرگز.

امااگرشماعلاوه برجوانی وزیبائی کالاهای باارزشی مثل"انسانیت،پاکدامنی،شعور،اخلاق،تعهد،صداقت،وفاداری،حمایت وعشق "داشته باشیدکه مثل سرمایه من روبه رشدباشدیاحداقل نفع آن ازمن منقطع نشودآنوقت احتمالااین معامله برای من هم سودفراوانی خواهدداشت.چون ممکن است من فاقددارایی های شماباشم ومن بعدازچندمدت ازازدواج برای زندگی مشترک شدیدابه آنهانیازپیداخواهم کرد.

اميدوارم اين پاسخ كمكتان كند.

لینک به دیدگاه
مطمئنی؟

اقای فکور من پسری رو بهت نشون میدم که باباش از حجله دارای معروف تهرانه ؛ اصلا نیاز مالی نداشت و واقعا پسر خوش چهره ای هست که اصطلاحا بهش میگفتیم براد پیت

همین پسر از ترم 4 دانشگاه میرفت سر کار

6 ماه مجانی رفت یه شرکت کار کرد همونجا هم بعد گرفتنش

شبای امتحان میدیدیم که صبحا بهش مرخصی نمیدادن سر کار بود شب تا صب بیدار بود

این پسر همونی بود که اصلا به ماهی 600 تومن احتیاج نداشت اما میخواست رو پای خودش باشه

برادر بزرگتر خودم ؛ از 15 سالگی میرفت کار میکرد با اینکه بابام بارها میرفت از مغاره جمعش میکرد میاورد خونه ؛ که تو فقط درس بخون ؛ ولی کار کرد

پسر کارخونه داری رو میشناسم که بخاطر ازدواج با دختر مورد علاقش از خونه طرد شد و با ماهی 600 داره هم کار میکن هم با دختر مورد علاقش ازدواج کرد

بازم شما و امثال شما میگید پسرای ما مرد نشدن؟ نه آقا پسرای ما زیر بار این همه فشار خرد شدن

خیلی دیدت منفی هست اگه با همین دید بری ده سال دیگه هم زن نمیگیری

شما خودتو کم میبینی تا زمانی که خودتو کم بگیری بقیه هم کم میگیرنت

یه بار باید عمومو بیارم اعتماد بنفسشو یاد بگیرید

عموی من یه آدمی بود که تا سوم راهنمایی درس خونده بود واسه اینکه جد در جد خان زاده بودیم این آقا پزشو میداد و راه میرفت

یبار که برای عمل بینی رفت بیمارستان , زد و از یه تکنسین اتاق عمل خوشش اومد

دیگه این بدو دنبال دختر و اون دختر نه بگو

روزی که رفتیم خواستگاری دقیقا بابای من گفت خانوم اگه شما دختر من بودی به این پسر نمیدادمت((هر جور حساب میکنم میبینم زن عموم چرا زن عموم شد:ws3:))

فکر کن دختره لیسانس یه شغل خوب و خوش قیافه

عمومی من هیچی هیچی و فقط خوش قیافه

سرتو درد نیارم اینقد سریش شد تا ختر رو بهش دادن

سریع سر کار رفت الان هم سر کار میره هم درس میخونه

اینی که سر هر کاری میزاشتن میگفت در شان من نیست صبحا رفته بود ابدارچی یه اداره شده بود ظهرها با ماشینش کار میکرد

همه میگفتن این س همون س هست

الانم کارمند شده جوری شده که به بقیه پول قرض میده ؛اسمتو نمیدونم اما بخدا خرج عروسی و بچه رو خدا میرسونه

همه این ها واسه 5 سال اخیره

خودشو باور کرد و شد

خودتو باو کن .

ولی مگه میشه انسان نیاز پیدا نکنه به هم دم ؟ یه یکی که فقط گوش شنوا خودش باشه به یکی که تو سختی و خوشی باهاش باشه؟ خلقت آدما همینه

از این قصه های خاله زنکی زیاد شنیدیم .واقعیت های زندگی اینا نیست . هزینه یه زندگی ساده خدا تومنه .

لینک به دیدگاه
از این قصه های خاله زنکی زیاد شنیدیم .واقعیت های زندگی اینا نیست . هزینه یه زندگی ساده خدا تومنه .

سعی کنید چیزی رو قبول ندارید بگید قبول ندارم نه اینکه توهین کنید

بعدش قصه نبود و چیزی بود که به چشم دیدم و همچنان دارم میبینم متاسفانه شما خیلی منفی نگر هستید نه واقع نگر

اینجا کسی رو مجبورم نکردیم ازدواج کنن یا نه .. فقط نظرمونو گفتیم

درباره شغل شما که اظهار میکنید مشاورید ازدواج با این شرایط نه .. والا هر بار یه چیزی گفتید همونطور که اشاره کردید با یوزرای مختلف اومدید و هر بار یه ادعا داشتید هر وقتم هر چیزی به نفعتون بود سعی کردید بگید همون شغلمه

بهر حال سعی کنید بی توهین انتقاد کنید همونطور که من تابحال با احترام باهاتون برخورد کردم

همونطور که خیلی بچه ها اظهار ترس کردن شما هم همین کارو کنید نه اینه همه چیزو قصه تلقی کنید

لینک به دیدگاه
سعی کنید چیزی رو قبول ندارید بگید قبول ندارم نه اینکه توهین کنید

بعدش قصه نبود و چیزی بود که به چشم دیدم و همچنان دارم میبینم متاسفانه شما خیلی منفی نگر هستید نه واقع نگر

دلیل نمیشه شما ازدواج نکردید و قبول ندارید بقیه هم ازدواج نکنن اصلا شاید شما یه مشکلی داشتی که دلتون نخواست یا نتونستید ازدواج کنید بقیه هم نباید همین کارو کنن(خودتون قبلا اظهار داشتید ازدواج نکردید )

اینجا کسی رو مجبورم نکردیم ازدواج کنن یا نه .. فقط نظرمونو گفتیم

درباره شغل شما که اظهار میکنید مشاورید ازدواج با این شرایط نه .. والا هر بار یه چیزی گفتید همونطور که اشاره کردید با یوزرای مختلف اومدید و هر بار یه ادعا داشتید هر وقتم هر چیزی به نفعتون بود سعی کردید بگید همون شغلمه

بهر حال سعی کنید بی توهین انتقاد کنید

همونطور که خیلی بچه ها اظهار ترس کردن شما هم همین کارو کنید نه اینه همه چیزو قصه تلقی کنید

من با قسمت قرمز رنگ کار دارم :

ببخشین شما چرا همه چیز رو پای ترس می ریزید؟ این بده که یکی مثل من فکر مسئولیت پدیریه ترس داره یکی رو بدبخت کنه ؟

وگرنه می خایی من برات 100 تا مثال عینی دوروبرم بیارم دخترهای بدبخت رو با 100 تا دوزو کلک گرفتند الان دختره داره میزنه سرش که چرا اینقدر رویایی فکر کرده؟؟

..

ایشون راست میگن : یه عروسی خیل خیلی خیلی ساده بخایی بگیری 15 20 تومن پیاده ای.. نمی دونم عروسی باشه تشریفات نداشته باشه همش چرته بعد عقد دختره و خونوادش میگن یه بار می خاد عروسی کنه لاقل آبرومندانه باشه......

هزینه شروع زندگی برای خودش یه مکافات ...

شما فرض کن داری تا 5سال با حقوق میانگین 800 الی 1 تومن کار می کنی تو یه شهرستان .. حالا جدای اینکه توو این 5 سال خرجی نداری بیمار نمی شی اصلا هر چی در میاری پس انداز می کنی بیکار نمیشی که محاله!!!! کلا در حالت خوش بینانه 30 تومن گیرت اومده. الان شما فرض کن با این تورم بعده 5 سال 30 تومن پول سرویس طلات هم نمیشه چه برسه به خرج عروسی و .....حالا چه برسه به شروع زندگی.. اونم بعده این همه خرکاری در این مدت در بهترین حالت.

اینا اسمش ترس نیست.اینا احساس مسئولیت بودنه . شما مثال بیاری من هم برات 10 برابر تو مثال میارم که رویایی رفتن جلو الان پشیمون هستند....

شرافت صداقت نزاکت باید باشه ولی واقعیت اینه: شروع یه زندگی ساده خداتومن میشه.چون توو جامعه ما هم همه چی پولی هست.

لینک به دیدگاه

هر کسی باید با همسطح خودش ازدواج کنه ...

کسی که از طرف مقابلش خونه و ماشین و پول میخواد مطمئنا تو خونه ی پدرش هم شرایط براش محیا بوده ....

پ.ن: ایده ی خودم برای ازدواج همینه مطمئنا کسی و انتخاب میکنم که در حد خونوادم باشه تا بتونه حداقل های خونه ی پدری و برام فراهم کنه .

لینک به دیدگاه
من با قسمت قرمز رنگ کار دارم :

ببخشین شما چرا همه چیز رو پای ترس می ریزید؟ این بده که یکی مثل من فکر مسئولیت پدیریه ترس داره یکی رو بدبخت کنه ؟

وگرنه می خایی من برات 100 تا مثال عینی دوروبرم بیارم دخترهای بدبخت رو با 100 تا دوزو کلک گرفتند الان دختره داره میزنه سرش که چرا اینقدر رویایی فکر کرده؟؟

..

ایشون راست میگن : یه عروسی خیل خیلی خیلی ساده بخایی بگیری 15 20 تومن پیاده ای.. نمی دونم عروسی باشه تشریفات نداشته باشه همش چرته بعد عقد دختره و خونوادش میگن یه بار می خاد عروسی کنه لاقل آبرومندانه باشه......

هزینه شروع زندگی برای خودش یه مکافات ...

شما فرض کن داری تا 5سال با حقوق میانگین 800 الی 1 تومن کار می کنی تو یه شهرستان .. حالا جدای اینکه توو این 5 سال خرجی نداری بیمار نمی شی اصلا هر چی در میاری پس انداز می کنی بیکار نمیشی که محاله!!!! کلا در حالت خوش بینانه 30 تومن گیرت اومده. الان شما فرض کن با این تورم بعده 5 سال 30 تومن پول سرویس طلات هم نمیشه چه برسه به خرج عروسی و .....حالا چه برسه به شروع زندگی.. اونم بعده این همه خرکاری در این مدت در بهترین حالت.

اینا اسمش ترس نیست.اینا احساس مسئولیت بودنه . شما مثال بیاری من هم برات 10 برابر تو مثال میارم که رویایی رفتن جلو الان پشیمون هستند....

شرافت صداقت نزاکت باید باشه ولی واقعیت اینه: شروع یه زندگی ساده خداتومن میشه.چون توو جامعه ما هم همه چی پولی هست.

من ترس رو صرف بزدلی نگفتم ؛ ترس از آینده ترس از شرمنده شدن ؛ ترس از کم اوردن منظورم بود مطمنئا ترس شما بخاطر بار مسئولیتی که میخواید به دوش بکشید و واقعا ترس هم داره و چقد قابل ستایشه که تامل میکنید و نگزان اینده نفر بعدی هم هستید نه به صرف خودخواهی بخواید یکی رو بدبخت کنید

چرا فکر میکنید دخترا نباید مسئول باشن؟ دختری که میاید جواب بله میده پسری که حقوقش پونصد تومنه باید بدونه باید گذشت کنه ؛ دقیقا بی فکر نباید قبول کنه ؛ توقع بی جا نیاید داشت ولی تو رویا هم نباید بود ولی ببخشید یه زوج دو نفره مگه خونه چند متری میخوان؟ بله اونی که میخواد خونه دویست متری ویلایی اجاره کنه باید حقوقش کمتر از سه تومن نباشه

فقط اینو بگم آقای محترم نمیشه هم سرویس 30 تومنی داشت هم بخوایم آروم و بی سر صدا یا یه پسر 25 ساله زندگی کرد ... همین الانشم سرویس 4 تومنی هست سرویس صد تومنی هم هست ..قبول دارم زیبایی سرویس 20 تومنی با صد تومنی قابل مقایسه نیست ولی آدم همه چیزو با هم نمیتونه داشته باشه

بعدش نه سرویس خوشبختی میاره نه 4 منو غذا دادن...

شما اگه میخوای خرج آنچنانی کنی میخوای بهترین عروسی رو برای عروست بگیری مختاری اتفاقا ما هم خوشحال میشیم هم جنسمون شاد باشه ولی نگید غیر ممکنه با کم ترین توقع ها زندگی کرد

چه عروسی هایی میلیونی گرفته نشد و به طلاق ختم نشد و چه زندگی هایی که با یه حلقه شروع شد الان شیرین ترین زندگی هاست پس طلاق صرفا دلیلش بی پولی نیس

لینک به دیدگاه

کسی که از طرف مقابلش خونه و ماشین و پول میخواد مطمئنا تو خونه ی پدرش هم شرایط براش محیا بوده ....

پ.ن: ایده ی خودم برای ازدواج همینه مطمئنا کسی و انتخاب میکنم که در حد خونوادم باشه تا بتونه حداقل های خونه ی پدری و برام فراهم کنه .

شاید ولی همیشه صادق نیست

ولی خواهر من خودش وضع پدرم بد نیست و نبوده ولی دامادمون یکم تو فشار بود دانشجو بود ماشین نداشت و ازدواج کردن الان شکر خدا خونه و ویلاو ماشین و مستقلات دارن

لینک به دیدگاه

من خودمم هیچ کمکی از کسی نگرفتم به هیچ وجه نه خونه داشتم نه ماشین

ولی با کار شبانه روزی و یکم ریسک تونستم خونه و ماشین و .. بخرم

البته با کمک های بیشائبه همسر عزیزم جا داره اینجا ازش تشکر و قدردانی بکنم :icon_gol:

بچه ها زیاد سخت نگیرید ولی سخت کارکنیند خوب چاره ای نداریم باید هم فکرمون هم جسممون بدوئه تا برسیم به جاهایی که دوست داریم:a030:

لینک به دیدگاه

شدیدا موافقم .وقتی دختری هر چی خواسته براش فراهم شده چطور میتونه تو سختی زندگی کنه؟

اول شرایط و میگه اگه در توان دوماد بود قبول کنه نه که بره یکی در همسطح خودش

لینک به دیدگاه
شدیدا موافقم .وقتی دختری هر چی خواسته براش فراهم شده چطور میتونه تو سختی زندگی کنه؟

اول شرایط و میگه اگه در توان دوماد بود قبول کنه نه که بره یکی در همسطح خودش

نیستم

یعنی رای معضل نیست گفتم که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...