رفتن به مطلب

SolidWorks Toolbox

S.F

ارسال های توصیه شده

قطعات استاندارد مربوط به SolidWorks2006 است که در دسترس بسیاری از دوستان قرار ندارد و گاهی جهت تهیه این قطعات مجبور می شوند خودشان آنها را طراحی کنند که کاری زمان بر است .

این فایل بصورت فشرده است بعد از دانلود کردن آن را توسط نرم افزارwinrar غیر فشرده کرده سپس در آدرس زیر آن را کپی کرده وجهت استفاده از این قطعات در خود نرم افزار سالید در قسمت Tools

TOOLBOX_FOR_SOLIDWORKS_V2006-LND:

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

copy all files into your SolidWorks common data filger

default: :\program files\common files\Solidworks Data)

حجم فایل :67مگابایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 3 سال بعد...

سلام از اساتید عزیز خواهش دارم اینجانب رو راهنمایی بفرمایند ممنون .

در نسخه سالید 2011 toll box به راحتی صب و اجرا میشه ولی در یندوز 7 64 بیتی سالید 2012البته کامپیوتر محل کارم toolbox کلا غیر فعاله و در شاخه دی وی دی سالید در پوشه toolbox فایلهای فشرده مربوط به تول باکس هست از حالت فشرده خارج میکنم و در قسمتی که فرمودید کپی میکنم باز هم فعال نمیشه .

لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی کارم گیره .

ممنون:4564:

لینک به دیدگاه
سلام از اساتید عزیز خواهش دارم اینجانب رو راهنمایی بفرمایند ممنون .

در نسخه سالید 2011 toll box به راحتی صب و اجرا میشه ولی در یندوز 7 64 بیتی سالید 2012البته کامپیوتر محل کارم toolbox کلا غیر فعاله و در شاخه دی وی دی سالید در پوشه toolbox فایلهای فشرده مربوط به تول باکس هست از حالت فشرده خارج میکنم و در قسمتی که فرمودید کپی میکنم باز هم فعال نمیشه .

لطفا راهنمایی بفرمایید خیلی کارم گیره .

ممنون:4564:

شما چه نسخه ای از این نرم افزار رو دارین؟

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

سلام من سالید 2014 نصب کردم. نیاز به toolbox دارم.... رو سیستمم به صورتیه که نمیشه سیو کرد...اگرم سیو شه تو قسمت مونتاژ کوچیکه نسبت به بقیه...:ws52::ws52:چطور استفادش کنم؟؟؟؟ خیلی کارم واجبه....:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

سلام.

من سالید 2018 دارم و بدون مشکل تا امروز کار می کرد، toolbox فعال هستش ولی پیچی که از داخل پوشه های آن انتخاب می شود قابل ویرایش نیست و وقتی می خواهم مقیدش کنم پاک می شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...