رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تذکر: در خصوص کتاب زبان عمومی آقای بابک رستمی فقط تست های مربوط به کنکور های اخیر را بزنید (تست هایی که مربوط به لغت می باشد). حدود 300 تست لغت می باشد.

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد...جلوی عنوان تاپیکتون یه عبارت "معماری" هم اضافه کنید بی زحمت...دم کنکوری تاپیک با عنوان "کنکور 94" زیاد شده آدم قاطی میکنه:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام من یه سوال در مورد ثبت نام دارم

سری و سریال شناسنامه هر جوری وارد می کنم ایراد میگیره چیکار کنم ؟ کسی میدونه؟

خودش مثال زده یاد داده چی رو باهاس کجا بزنی دیگه... :ws38:

اول شماره 6رقمی-بعد شماره 2 رقمی-بعدم حرف رو وارد میکنی.

فقط اونور تو تاپیک مکانیک گفتم اینجا هم میگم...به هیچ وجه موقع ثبت نام تنها به ذخیره کردن صفحه ای که کد رهگیری و شماره پرونده رو میده اکتفا نکنید و حتماً پرینتش رو همون لحظه بگیرید یا از صفحه عکس بگیرید جون موقع ذخیره کردن صفحه ، سرور اطلاعاتتون رو دیکُد میکنه. :|

لینک به دیدگاه
جزوه دکتر منصوری خوبه ولی کافی نیست به نظرم ... عکس و سوالای منظر بیشتر یه نوع دیگه ای است به نظرم

منابع منظر از دیدگاه من:

1. جزوه منظر مریم حسینی

2. جزوه منظر دکتر منصوری

3. جزوه منظر دکتر اعتضادی

4. باغ های ایرانی نعیما

این منابع حداقل منابع منظر می باشد که باید به ترتیب خوانده شوند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
منابع منظر از دیدگاه من:

1. جزوه منظر مریم حسینی

2. جزوه منظر دکتر منصوری

3. جزوه منظر دکتر اعتضادی

4. باغ های ایرانی نعیما

این منابع حداقل منابع منظر می باشد که باید به ترتیب خوانده شوند.

عکسهای منظر رو از کجا پیدا کنم؟ تو جزوه آقای منصوری نوشته اسلاید ولی عکس نداره...:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت همه ی معماران.منم میخوام از اول فروردین 94 شروع کنم البته برای 95 کنکور میدم.میخواستم مهمترین(منابع اصلی) کنکور ارشد رو بهم معرفی کنید که شروع کنم به خوندن و اگر پیشنهادی هم دارید در مورد نحوه ی مطالعه ممنون میشم راهنمایی کنید.پیشاپیش ممنون از همگی.

لینک به دیدگاه
سلام خدمت همه ی معماران.منم میخوام از اول فروردین 94 شروع کنم البته برای 95 کنکور میدم.میخواستم مهمترین(منابع اصلی) کنکور[iNFO][/iNFO] ارشد رو بهم معرفی کنید که شروع کنم به خوندن و اگر پیشنهادی هم دارید در مورد نحوه ی مطالعه ممنون میشم راهنمایی کنید.پیشاپیش ممنون از همگی.

سلام بر شما.

به انجمن نواندیشان خوش امدید.

منابع به طور کامل در فایل زیر توضیح داده شده است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...