رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 4 با حضور بانوی ارجمند setare.blue

ارسال های توصیه شده

صندلی داغ شماره 4 با حضور بانوی بسیار بسیار بسیار بسیار ارجمند setare.blue

بقول آرتاش سلومنعلیکم جمیعاً من اهل تقوا ،حواستون باشه فقط به اهل تقوا سلام کردمااا:ws3:

در دوره چهارم یه صندلی فوق العاده داغ داریم ، به جون همسایمون هیزمش رو خودم زنبیل زنبیل از آمازون جمع کردم آوردم چون میگن چوب های اونا خوب فرد مورد نظر رو که ستاره خانم باشه ، جزغاله میکنن:ws28:

بله همانطور که اشاره شد مدیر ارشد سابق یعنی setare.blue جهت کباب شدن به حضورتان معرفی میگردد.....هر کسی میتونه بیاد این مدیر ارشد سابق رو جزغاله بکنه بسم الله:w02:

ای اهل ایمان و تقوا اصلاً رحم نکنید به این بَشَر:ws3:

ستاره جان پیشاپیش جزغاله شدنت رو هم به تو و هم به دوستان عزیزت تسلیت عرض میکنم:ws3:

ای کسانی که جزغاله نشده اید در رابطه با این بیانات من تفکر کنید شاید روزی شما جزغاله بشوید:ws28:

ستاره من پیش بینی میکنم تو در این صندلی داغ ،ذوب بشی و به طبعیت برگردی بهت سفارش میکنم وصیت نامت رو بنویسی:ws3:

امیدوارم در آینده ای نه چندان دور بوی جزغاله شدن این بَشَر به مشام همه ی دوستان و آشنایان برسه:ws3:

در پایان جا داره از همه کسانی که صندلی داغشون رو بهم گفتن ولی من فراموش کردم بزنم معذرت میخوام از ستاره هم معذرت میخوام بخاطر اینکه دیر شد.:icon_gol:

قول میدم روزی خودم بشینم رو این صندلی داغ تا من رو بسوزنید و به جزای اعمال برسونید تا خیالتون راحت شه

:ws28:

با توجه به تذکرات قبل

اسپم توسط دوستان ممنوع:banel_smiley_4:

سوال تکراری هم نپرسید:banel_smiley_4:

هر وقت سری سوالاتتون جواب داده شد بعدیا را بپرسید:banel_smiley_4:

شروعth_running1.gif:gnugghender:

پایان صندلی داغ:1393/05/8ساعت :18

ستاره خانم بدلیل مشغله زیادشون درخواست کردن یه هفت روز به صندلی داغشون زمان بدیم که موافقت شد

• Like 40
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام643516_vishenka_33.gif

خوبی؟778416_rev.gif

خب بی معطلی میریم سراغ سوالات:gnugghender:

1- چی شد که تو انجمن عضو شدی؟624219_fightoputer.gif

2- اولین بار کی محمد رو دیدی؟604919_flirty.gif

3- چرا نام کاربری setare.blue رو انتخاب کردی؟728519_coloreyes.gif

4- اولین کسایی که تو انجمن آشنا شدی باهاشون کیا بودن؟266819_chatsmileys.gif

5- اولین بار کی توی میتینگ ها حاضر شدی؟645819_pillowtalk.gif

6- چه کسایی صمیمی بودن باهات و الان نیستن؟ و چرا نیستن؟ علتشو میدونی؟192619_lollipopsmiley.gif

7- اگه بخوای محمد و عوض کنی (ضمن طلب عفو از محضر مبارک محمد ادمین الدوله:whistle:)، چه کسی رو جاش میذاری؟175919_tumbleweed.gif

8- خاطره خنده دار از انجمن داری یکم بخندیم؟؟؟741519_winking.gif

9- نقطه قوت یا ضعف احتمالی انجمن رو تو چی میبینی؟883919_sweeetdreams.gif

10 هم نداریم703419_teehee.gif

موفق باشی693116_tulipsmileyf.gif

• Like 15
لینک به دیدگاه

با تشریف فرمایی ناصر ستاره الفاتحه :ws28:

چرا عضو انجمن شدی؟

چرا موندگار شدی؟

چرا مدیر شدی؟

چرا استعفا دادی؟

دنیات چه رنگیه ؟

دوست صمیمی داری؟

با کی درد دل میکنی؟

شونه ای که روش اشک میریزی؟

صمیمی ترین دوست دخترت اینجا ؟

صمیمی ترین دوست پسرت اینجا؟

چن سالته؟

شغل پدر؟

شغل مادر؟

چن تا خواهر برادرین؟

تو چندمی هستی؟

از رشته دانشگاهیت راضیی هستی؟

بهترین شعری که به دلت میچسبه؟

شاعری که عاشقشی؟

رنگی که دوستش داری؟

یه خاطر خوب ؟

یه خاطر بد؟

تعریفت از غرور؟

دو خط از شخصیتت بگو؟

در آینده دوست داری کجا کار کنی؟

خدمتتون میرسیم wetkissf.gif

• Like 17
لینک به دیدگاه
مویم نفهمیدوم چی موگه

اما رزرو:banel_smiley_4:

:w58:

با اینکه نصف حرفای داداش جاویدو متوجه نشدم ولی رزرووووووووووووووو :w02:

خدا وکیلی خوشم میاد از اینکه پشت تاپیک صندلی داغ خوابیدید به محض اینکه کسی وارد میشه صحبتش تموم نشده میاد زنبیلتون رو میذارید، خدایش احسن به شما ملت همیشه در صحنه:ws28::icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه
خدا وکیلی خوشم میاد از اینکه پشت تاپیک صندلی داغ خوابیدید به محض اینکه کسی وارد میشه صحبتش تموم نشده میاد زنبیلتون رو میذارید، خدایش احسن به شما ملت همیشه در صحنه:ws28::icon_gol:

منم خوشم میاد اینقد وظیفه شناسی میای تایم مشخص با اینکه کار داری استارت میکنی و میری بعد با خیال راحت میای ادامه تاپیکو مینویسی :ws28: اولش دو خط بیشتر نبود الان اینهمه متن اضافه کردی:ws28: جاوید ممد دوم شدیا :whistle:

نمیخوام اسپم کنم تو همین پست خودم میگم

خوشم میاد نمیزارین ستاره نفس بکشه :ws47:

بازم تو این پست مینویسم که اسپم نشه ، پیرو حرف جاوید ، اولا قرار به ناز و نوز کردن نیس که قرار سوزوندنه از نوع سوزوندن یه مدیر بازنشسته، یه مدیر خیلی تجربه داره که میتونه به ما انتقال بده پس از این فرصت استفاده میکنیم ، مدیرا حواسشون باشه :ws28: شانس ستاره دقیقا مصادف شده با خلوت بودن سر من ، بچه ها حملههههههههههههه :w02: در آخر داداش جاوید به کاربری که بیشترین سوالات رو بپرسه مدال بیشترین سوال کننده رو میده:w58:

• Like 16
لینک به دیدگاه

ببین کی رو صندلی

من خیلی سوختم باید تلافیشو سر یکی در بیارم:ws3:

آها راستی جاوید جان بنده بوق بودم ایا که شماره 4 رو برا ستاره زدی؟ w000.gifباید میزدی صندلی داغ شماره 5:banel_smiley_4:

میریم سر سوالات

sghl fv ;,lhvای بابا باز اینجوری شد

icon_pf%20(34).gif

آقا من تو صندلی داغ فقط حال میگیرم

سوالاتمم اختصاصیه خودمه و هیچ کپی پیستی نشده پس با دقت بجواب

vahidrk.gif

قسمت خود شناسی

:w02:

1- خودت رو تو 10 خط کامل تعریف کن(کاملا" 10 خط باشه)

2-یه انشا در مورد پرواز بنویس (حداقل 5 خط)

3-تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چرا اگه نه هم چرا؟

4- حاضری غرورتو به خاطر دوستات زیر پا بذاری؟(جواب با دلیل)

5- جبران خلیل جبران رو چقدر میشناسی؟ تو 5 خط درموردش حرف بزن

6-اولین نفراتی که موفقق شدن هواپیما بسازن کیا بودن و نحوه ی ساختش رو شرح بده با رسم شکل؟

7-اولین هواپیمای جنگی که ساخته شد توسط کدوم کشور بود ؟ اسمش چی بود؟ و چه مشخصاتی داشت؟

8- آخرین مدل جت جنگی که وارد ایران شد چی بود؟ چندتا ازش وارد ایران شد؟ الان کجان؟

9 . تا حالا مزاحم تلفنی شدی از اونایی كه فوت میكنن؟

10-مهمترین فرد تو زندگیت کیه ؟ و حاضری براش چیکار کنی؟

سوالات درهم :دی

1_به نظر شما پیشرفت انحصاری در یک دانش برای یک فرد خوبه؟(

منظورم اینه که خوبه که یه نفر فقط در یک زمینه فوق العاده باشه و در علوم دیگر سررشته ای نداشته باشه؟ما در گذشته گان مان داشتیم افرادی رو که در چندین علم صاحب نظر بودن مثل خیام که هم ریاضی دان هم شاعر هم ستاره شناس چرا امروزه افراد مستعد در زمینه های بیشتر شکوفا نمی شن؟)

جواب بله یا خیر رو لطفا با ذکر دلیل بیان کنید.

2_تاریخ و گذشته چقدر برات قابل احترامه؟اینقدر قابل احترام هست که بدونی اولین تمدن شکل گرفته در ایران چی بوده؟(بعضی ها معتقدن چون تاریخ گذشته _ دیگه نیازی نیست بهش بهای داده بشه و در موردش صحبت کرد. اما مگر نه اینکه امروز ما هم دویست سال دیگر؛ تاریخ گذشته ی مردم نسل آینده ست؟ آیا زندگی امروز خود برای شما قابل احترامه؟)

3_اگر از هر یک از انسانها بپرسیم آدم انتقاد پذیری هستی می گن آره یا می گن سعی می کنم باشم ولی در کل آدمها از انتقاد ناراحت میشن ویا سعی می کنن ازش سطحی بگذرن اینو نمی شه انکار کرد؛حالا سوال_آیا انتقاد پذیری؟؟می تونی خودت رو در دوخط نقد کنی؟اگر هم انتقادی بر خودت وارد نیست نیازی بگو.

4_تاحالا شده از خیابونی رد بشی و یه انسان رو ببینی که در وضعیت اسفناکی افتاده باشه رو زمین لباسهای مندرس و صورتی سیاه وچرکین و آنقدر داغون که احساس کنی اون فرد فوت کرده؟اون لحظه چقدر طول می کشه تا از ذهنت پاک بشه.تابه حال به این فکر کردی که مقصر حال اون فرد چه کسانی هستن؟به نظرت خودشه که مسئول زندگیشه؟؟

5_ به نظر شما درسته که اگر پدر و مادری توانای اینکه به کودکشان در محیط خانه دانش یاد بدن و اون بچه بتونه همه چیز رو به کمکشون تجربه کنه و به سمت علایقش کشیده بشه و مجبور نباشه هر روز صبح بیدار بشه بره اداره ی مقرراتی مثل مدرسه و علم کسب کنه؟آیا این روش به آینده ی کودک صدمه می زنه؟

6_نظرت راجع به متن زیر چیست؟ نه با کسی بحث کن..نه از کسی انتقاد کن..هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست..و خودت را خلاص کن..آدمها عقیدهه ات را که می پرسند..نظرت را نیم خواهند..می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی بحث کردن با آدمها بی فایده است...

7_نظرشما در مورد این جمله چیست؟

و خدای که در این نزدیکیست... و نزدیک ترین جای که خدا رو حس کردید کجا بود؟

8- اگه یه روز بین خودت و کسی که دوسش داری قرار باشه یکی رو انتخاب کنی کدومو انتخاب میکنی؟

9- پول بهتره یا علم؟ با دلیل

10 در مورد یکی از جت های جنگی چند خط توضیح بده (توضیحات از برداشتهای خودت باشه بهتره-

سوالات ادبی:دی

خواهشا" سوالات رو دقیق و کامل بجواب ممنون

1- از روی جمله ی زیر که نوشته شده یه بار بنویس و سر آخر بگو ازش چی فهمیدی ؟:دی(خوش خط و خوانا باشه) دلم سوخت سری بعد متنشو حداقل 10 خط میذارما:دی

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

2-اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

؟؟؟؟

3-یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟

4- یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟

5- تا حالا عاشق شدی؟ عاشقی چه حسی داره؟(شرح بده)

6-تا حالا شده به کائنات فکر کنی ؟ اگه فکر کردی چی دست گیرت شده؟ اگه فکر نکردیی دلیل فکر نکردنتو بگو؟

7-میشه بگی منظور از متن زیر چیه؟

بهترين باش........ اگر نمي تواني بلوطي بر فراز تپه اي باشي،بوته اي در دامنه اي باش، ولي بهترين بوته‌اي باش كه در كناره راه مي‌رويد. اگر نمي‌تواني بوته‌اي باشي،علف كوچكي باش و چشم‌انداز كنار شاه راهي را شادمانه‌تر كن....... اگر نمي‌تواني نهنگ باشي، فقط يك ماهي كوچك باش، ولي بازيگوش‌ترين ماهي درياچه! همه ما را كه ناخدا نمي‌كنند، ملوان هم مي‌توان بود. در اين دنيا براي همه ما كاري هست كارهاي بزرگ، كارهاي كمي كوچكتر و آنچه كه وظيفه ماست، چندان دور از دسترس نيست. اگرنمي‌تواني شاه راه باشي،كوره راه باش، اگر نمي‌تواني خورشيد باشي، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمي گيرند. هرآنچه كه هستي، بهترينش باش..........

8-نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

9- متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی بهتقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

اشعار رو با دقت بخون و بادقت هم جواب بده شاید جوابهای تو راهی رو جلو پای شاعر بذارهsigh.gif

میخوای بازم بیام:w02:

• Like 17
لینک به دیدگاه

سلام با تشکر از جاوید که فرصت کباب و تواین ماه رمضونی به همه داد تا همراه با جلیز و ولیز گرما بیرون گرمای درون هم به کمکش بیاد تا کبابی در خور انجمن پخته گردد

حالا این ستاره کیه:ws3:ستاره بلو که نیست ؟شبا میبینیمش یا صبحها

1- اسم واقعی

2- کی ایشالله؟

باکی ایشالله اسم ومشخصات؟

3- خودخواهی دوست دارین یا دیگرخواهی؟درصد

4-

iran3000_ashpazonline_weblog_1345795964.jpg

5- شبا رو دوست دارین یا روزاروو چرا؟؟؟

6- چرا کم میایین انجمن کامل

7- الان سالهای قبل بود بازم عضو این انجمن میشدین؟

8- دردوران تحصیل از رشتتون درآمد کسب کردین ؟

9- چرا معماری؟؟؟؟؟؟

10- ماهی چقدر برا لباستون خرج میکنین اصن ماهانه چقدر اسکن خرج میکنی تکی ها ؟

فعلا بدن میام راستی دو رو حتما جواب بدین بانو ی بزرگ انجمن

دورد و صد درود

راستی این مونده بود ساده است جوابم من میدونم

70 ثانیه به تصویر زیر خوب و با دقت نگاه کنید

20110306165507342_c20019911a77.jpg

حالا به سوالهای زیر جواب دهید.

تذکر : هر چند بار دیگر هم بخواهید می‌توانید به عکس

نگاه کنید.

سوال اول : کدام دانش آموز خسته و خواب آلود به نظر می‌رسد؟

سوال دوم : دانش آموزان دوقلو را مشخص کنید.

سوال سوم : چند تا زن در عکس دیده می‌شود ؟

سوال چهارم : چند نفر از دانش آموزان خوشحال هستند؟

سوال پنجم : چند نفرشان ناراحت می باشند؟

• Like 15
لینک به دیدگاه

سلام

بابا شما ها چقدر خود جوشین:ws28:

از همه دوستان دعوت میکنم در این تاپیک شرکت کنند، ممکنه به برخی از دوستانم نتونم لینک دعوت رو بفرستم، اما خوشحال میشم در این تاپیک حضور داشته باشن heartshape2.gif

لطفا سوالات خیلی سخت یا خیلی مبهم یا حتی خیلی دیگه خصوصی نپرسید که با شکلک پاسخگو باشم.. 81872_ghayem.gif

بعد از اولین صندلی داغ من در بخش عمومی انجمن در سال 88 ، این دومین حضور من در این اینگونه تاپیک ها هستش.

خدایا به امید تــــــــــــو... clap.gif

• Like 19
لینک به دیدگاه

به به سلام ستاره بانو

خوبی عزیزم؟

چه خبر؟:ws3:

چرا این روزا کم میای انجمن؟

ستاره جونمممممممممم بهترین دوران زندگیت کی بود؟

بچه بودی دوست داشتی چکاره بشی؟:whistle:

به نظرت علم بهتره یا هنر؟(ثروت رو چون میدونیم از همه بهتره سوال نمیکنم):ws28:

فعلا شبه خوابم میاد بعدا دوباره میام سراغت.فعلا نظرتو در مورد این ها بگو:w16:

معماری

ماکت:ws3:

بارون

دختر بارون

دختره دختر بارون(دخملم ارتاش):ws3:

آینده

گذشته

موفقیت

شانس

تلاش

ارداه

به من چه.اینا به ذهنم رسید:hapydancsmil:

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلام ( قول ميدم سوالات جدي شوخي بپرسم ) ناراحت نشو

اول يك خط و نشون ، سوال منو بپيچوني ، جواب ندي ! چرت و پرت جواب بدي ! خودتو به بزني به كوچه علي چپ يك چي ديگه جواب بدي

خلاصه زير آبي نداريم ... وگرنه " جوري چكت ميزنم ، جــوري چـــكت ميزنم بچسبي به تاريخ و جغرافيا ( ديالوگ مورد علاق من در سريال دزد و پليسه )"

1 . سن دقيق با ساعت ( چقده ؟ )

2 . شماره كفشت در سن 15 سالگي ؟؟

3 جوراب سوراخ تا حالا پوشيدي بعد يكجا مجبور بشي كفشت رو در بياري ضايع بشي؟؟؟

4 تو دوران بچگي هات چند بار دست كردي توي دماغت و ماليدي رو فرش خونه ؟؟

5 شب ادراي هاي كوديكت رو يادت مياد ؟؟

6 چند تا دوست پسر داشتي ؟؟ اگه نداشتي دوست داشتي كه داشته بودي ؟؟

7 حيوون خونگي داشتي تا حالا ؟؟

8 همين الان برو دست بكن تو جيب سمت چپ شلوارت كليه چيزاي كه توشه رو نام ببر ...

9 اگر آپارتماني هستيد ! كليه هماسيه هاتون كه بالا سرتون هستند تا طبقه آخر نام ببر ... در غير اين صورت همسايه هاي چپي و راستي ...

10 اسم سوپر ماركت محله تون ؟؟

11 نظرت راجع به حيوان الاغ ؟؟ دو جمله شرح بده ؟

12 اسم دختر خاله دختر دايي بابات ؟؟؟ يا حالا پسر خاله پسر داي بابات ؟؟

13 رنگ اولين كيف مدرسه ؟؟

14 بچه بودي خاك بازي ميكردي ؟؟

15 دوران بچگيت اصلا بيشتر چي بازي ميكردي ؟؟

16 چرا بچه ها اصرار شديدي دارند دكتر بازي كنند ؟؟ تو هم جزو اين دسته از كودكان بودي ؟؟

17 چرا همسايه بغلي ما فضوله ؟؟

18 سوالاي من تا اينجا چطور بود ؟؟

19 تا الان كه زير آب نرفتي ؟؟؟

20 معدل دوم ابتدايي ؟؟

21 پايين ترين نمره ؟؟ مربوط به چه درسي در چه مقطعي ؟؟

22 فحشي كه خيلي ازش استفاده ميكني چيه ؟؟

23 تا حالا دعوا كردي گيس و گيس كشي ؟؟؟ با كي ؟؟

24 تيكه كلامت ؟؟

25 تا حالا كسي رو دوست داشتي اما ابراز نكردي ( پسر ) ؟؟؟

26 چند تا بچه دوست داري ؟؟

27 تا چند جد پشتت رو بلدي ؟؟ ( مثلا من 9 جد پشتم رو بلدم :w58:)

28 دايي يا عمو ؟؟؟كدومش بيتره ؟؟

29 تا حالا از مامانت كتك خوردي ؟

30 منو دوست داري الان با اين وضعيت ؟؟؟ :ws3:

31 سي تا سوال كافي بود به نظرت ؟؟؟ اما من باز هم ادامه ميدم ...

32 همسايه مامان بزرگ مادريت ... سمت چپي ... چاقه يا لاغر ؟؟

33 چقدر مزاحم مردم شدي ؟؟ تلفني ... زنگ خونه بزني فرار كني ... از اينجور چيزا ؟؟

34 دوست داشتي توي يك روستا دور افتاده اما سر و سبز و با صفا متولد ميشدي و الان بجايي پاسخ گويي به اين سوالات داشتي گوسفند به چرا ميبردي ؟؟

35 گندمزار يا شاليزار ؟؟ كدومش قشنگ تره ؟؟

36 علت تشكيل رشته كوهاي زاگرس در ايران و بلندترين قله زاگرس ؟؟

37 چرا در رشته كوه البرز اتش فشان هاي مانند دماوند تشكيل شدند ؟؟ آيا احتمال فعال شدن دوباره آنها وجود دارد ؟؟

38 چند نفر توي جنگ جهاني اول و دوم كشته شدند ؟؟

39 از قحطي بزرگ ايران در 100 سال گذشته كه گاهي به هولوكاست ايران هم ياد ميشه چيزي ميدوني ؟؟ نميدوني يكم مطالعه كن 3 خط اينجا بنويس تا بدونيم چه بر سر پدرانمان آمد

40 اولين صنعت ايران ؟؟

41 بلندترين نقطه راه آهن ايران ؟؟

42 علت خون خواري بشر از بدو تاريخ تا كنون را چه ميدانيد ؟؟

43 چرا هميشه انسان هاي شرور و بد ذات به اوج قدرت ميرسند ؟؟

44 علت سقوط ايران در زمان حمله اعراب چه بود ؟؟

45 جنگ دره ترموپيل يا همون جنگ 300 كه فيلم ناعادلانه اي از اون به تصوير كشيده شد ، چه بود ؟؟ علت وقوع جنگ ؟؟

46 اولين سلاح شيمياي كي به كار برده شد ؟؟

47 نادر شاه افشار آدم كثيفي بود ؟؟؟ كه اون همه ادم كشت ؟؟

48 علت شكست جنگ ايران و روس در زمان فتحعلي شاه ؟؟

49 آيا ميداند رضا خان پهلووي چگونه ايران را يكپارچه در دست گرفت ؟؟

50 به نظرت كوچترين ذره تشكيل دهنده عالم خلقت زير اتم اون زير زير و پايين پاين ها چه شكليه اون ذره ؟؟؟ يك نقطه است ؟؟ يك رشته است ؟؟ يك مكعبه ؟؟ نظر شخصيت چيه ؟؟

51 سفر در زمان ممكنه ؟؟

52 زمان رو به عنوان بعد 4 قبول داري ؟؟

53 ريشه واژه شيمي ؟؟؟ اين واژه از كجا اومده ؟؟

54 چرا داري منو فحش ميدي الان ؟؟ سوالام زياد بود ... اما هم سعي كردم بخندونمت هم سعي كردم برخي از حقايق نزديك به تو رو برات روشن كنم البته اميدوارم به منابع صادقي دسترسي پيدا كرده باشي .... حالا با اين وضعيت دوست داري سري بعدي سوالات چطوري باشه ؟؟ علمي پژوهشي يا همينجوري فضولي و چرت و پرت ؟؟

55 نظرت راجع به من چيه ؟؟

كافيه ديگه ... اميدوارم هم لبخندي روي لبت نشونده باشم هم بخشي به سوادت افزوده باشم

• Like 14
لینک به دیدگاه

ســــــــــلام ستاره

من بی دعوت اومدم ببخشید:icon_redface:

چطوری بانـــــــــــــــو؟؟

بهترین سال زندگیت؟

بهترین فصل؟؟

بهترین ماه؟؟

بهترین روز هفته؟؟

رنگ زندگی؟؟

رنگ مرگ؟؟

بهترین خاطره؟؟

بدترین خاطره؟؟

آدم کینه ای هستی؟؟

دوست داری انتقام بگیری؟

اگه آره از کی؟؟

اگه نه دلیلت چیه؟؟

درصد حضور خدا تو زندگیت؟

بیشتر تو چه کارهایی مشورت میکنی؟؟

تا حالا چه کاری رو سرخود انجام دادی و بعد پشیمون شدی؟

کلا از انجام چه کاری تو زندگیت بیشتر پشیمونی؟؟

دوس داری به عقب برگردی؟؟

اگه آره چرا؟ چیو میخوای درست کنی؟

بیشتر تو حال زندگی میکنی یا گذشته یا نه امید آینده؟؟

چند درصد از خودت راضی هستی؟

به جز خدا و خونوادت چه کسی تو زندگیت هس که بهش دلگرمی میده؟

فعلا همینا.. اگه بشه برمیگردم باز:ws37:

• Like 13
لینک به دیدگاه

ستاره عزیزم منم با سوالام اومدم فقط دوستان اونقدر سوالات عجیب و غریب پرسیدن که من نمیدونم چی بپرسم!!!1-محل تول دواسم بیمارستانی که توش متولدشدی؟ 2-چند تا جلسه مثل بچه خوب رفتی سر کلاس دروس تخصصی و جزوه نوشتی و تمریناشو حل کردی؟ 3-بهترین خاطره ای که تا حالا تو دانشگاه داشتی؟ 4-کدوم غذای دانشگاهو بیشتر دوست داری؟ 5-اگه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟ 6-جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟ 7-دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟ فعلا همینا بسه بعدا بازم میام عزییییییییییزم

• Like 10
لینک به دیدگاه

به بهbasketsmileyff.gif

خیلی ممنون از استارتر محترم که با زدن این تاپیک نیاز جامعه نواندیشانو برطرف کرده:ws3:

سلاااااام ستاره جان خوبی؟n%20multistars.gif

اول تشکر می کنم بابت دعوت عزیزمdreamyeyesf.gif

بعد هم شروع سوالاتinterview.gif

نظرت راجع به داداشت چیه؟clovergirlsmiley.gif

اصلآ داداش داری شما؟اول اسمشم بگو؟padded.gif

شنیدم چادری هستی .آیا داداشت در جریان چادری بودنت نقش داشته یا نه؟empathy2.gif

نظرت راجع به جنس مذکر و خوردن حق جنس مونث توسط این قشر چیه؟brodkavelarg.gif

آیا زن داداش داشتن حس خوبی داره؟bubblesmiley.gif

چطوری باید با داداشت حرف بزنی زن داداشت دلخور نشه؟flat.gif

نظرت راجع به طلاق چیه؟bokmal.gif

اگه دختری تو خانوادتون طلاق بگیره دیدت نسبت بهش عوض میشه؟clever-man2.gif

به نظرت طلاق می تونه ایمان و پاکی یک دختر ازش بگیره؟connie_nutzo.gif

دلم می خواد ی جمله به اون آقایونی که هدفشون سو استفاده از خانم های مطلقه هست بگی؟hanghead.gif

پدر یعنی چی؟flirtyeyess.gif

چرا دخترها اغلب پدرشون رو تو زندگی شون بهترین مرد دنیا تصور می کنن؟cloversmileyc.gif

رشتت دوست داشتی؟hiker.gif

تو مقطع کارشناسی تقلب کردی؟یا رسوندی؟coffeebath.gif

ستاره یوسفی واقعی چقدر شبیه مجازیشه؟gardensmiley.gif

دوست داری چه کسی رو نصیحت کنی؟ چرا؟chase.gif

وقتی از کسی دلخور باشی و دلتنگشم باشی چقدر رو غرورت پا میذاری ؟consoling2.gif

عشق رو تو چی میبینی؟bollywood1.gif

مادیات چقدر می تونه ملاک زندگی و ازدواجت باشه؟money1.gif

چرا انجمن تا حالا میتینگ خیریه ای نداشته؟JC_cupidgirl.gif

معایب منو بگو؟:icon_redface:

فعلآ همینا تشویش خاطر یا همون دغدغه زندگیم بود :ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
با تشریف فرمایی ناصر ستاره الفاتحه :ws28:

سلام فاطمه جان،از قبل با بقیه هماهنگی میکنین میاین؟:whistle:

چرا عضو انجمن شدی؟

بچگی کردم ،منو ببخشید TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif،منو به زوراوردن اینجا. sigh.gif

اولش فقط برای شناخت محیط و استفاده از مطالب بود. البته زیاد هم طول نکشید مدیر شدم :w16:.

اون موقع ها تجربه کاری هم لازم نبود.همینکه جای دیگه فعال بودی کفایت میکرد:whistle:

چرا موندگار شدی؟

همش تقصیر این محمده با این اخلاقیاتش که آدمو موندگار میکنهw000.gif

جدا اولین موردی که منو موندگار کرد همین برخورد خوبش بود،البته اون موقع ها به خاطر اینکه این انجمن تازه تاسیس بود (البته به اسم نواندیشان)، محمد بیشتر از الان در انجمن حضور داشت.هی کاربر جذب میکرد. هی مطلب میذاشت، هی تحویلمون میگرفت. :girl_in_dreams:

خلاصه اون موقع ها پسرخوبی بود.:whistle:

چرا مدیر شدی؟

خام بودم دیگه :ws3:

چون حس کردم این انجمن تازه تاسیسه نیاز به کمک بیشتری داره ، و حس صمیمیت با اینکه تعداد اعضای فعالش در اون زمان کم بودن ، بیشتر از انجمن های دیگه بود، و اینکه جای پیشرفت زیاد داشت،هنوزم داره:w16:،اما اینکه یه انجمنی که نوپا هستش بالاخره اوایلش یه جذابیتای خاص خودشو داره ، اون موقع ها ساعت ها وقت میذاشتیم ،دونه دونه پست تخصصی ،یا حتی عمومی میذاشتیم.حس قشنگی بود ،از نو شروع کردن و به مرحله و درجه ای رسوندن.

و من این تجربرو دوست داشتم.

چرا استعفا دادی؟

برای اینکه باید یه مرحله ای از زندگیم برای خودم ،به خاطر رسیدن به اهدافم تلاش میکردم، سال گذشته فقط فقط کنکور.

البته خستگی هم بود،شاید خیلی ازبچه ها امسال در گزینه هاشون اسم منو جزو بهترین های خودشون گذاشتن که واقعا ازشون ممنونم،اما حقیقتا فکر نو و ایده نو نیاز به فرد جدید و تازه نفس داره،این فضا آدمو خسته میکنه. گاهی هر چه قدرم تلاش میکنی اون انگیزه اولیه رو شاید نداشته باشی. فقط علاقه میمونه.

دنیات چه رنگیه ؟

دنیای من رنگا رنگـــــه ،پر از امید و آرزو ، نه تنها برای خودم بلکه همه اطرافیانم و کسایی که دوسشون دارم. اما گاهی خیلی ناامید میشم ،بازهم به همون خدایی که بهش اعتقاد دارم روی میارم و از خودش کمک میخوام.

دوست صمیمی داری؟

دوست صمیمی که همه حرفای خصوصی رو بزنم نه.اما چندتا دوست خاص ،از نظر خودم دارم که میشه روشون حساب باز کرد،

با کی درد دل میکنی؟

بیشتر با مادرم

شده که حرفیم باشه که نتونم بهش بگم که برای همه پیش میاد، اون هم برای اینکه ناراحت نشه،اما رابطمون خیلی خوبه، طوری که اگر قهر کنه،که خیلی کم پیش میاد ، قرنی یه بار، سریع دنبال اینم که آشتی کنیم.:ws3:

شونه ای که روش اشک میریزی؟

یاد آهنگ ابی افتادم texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

کی اشکاتو پاک میکنه

شبها که غصه داری

دست رو موهات کی میکشه

وقتی منو نداری؟

جوابش میشه خورزو خوان _یادته کیه؟ همون:ws3:

در این مورد به خودم متکی هستم ،شونه ای وجود نداره:ws28:

صمیمی ترین دوست دخترت اینجا ؟

نمیتونم بگم کی صمیم تره، چون هرکدوم از این بچه ها ،درسته که خیلی موقع ها شاید حالشون به دلایل شخصی خوب نبوده،یا تحویل نمیگرفتن، اما خیلی جاها بهم کمک کردن، تو هر مواردی . کسانی هستن که شاید تعدادشون اندک شمار باشه اما همیشه سعی داشتن سراغمو بگیرن. و اگر اینجا هم نیام گه گداری حالمو از طریق پیامک یا حتی گاهی زنگ زدن جویا میشن.

اسم نمیبرم ،چون نمیتونم تفکیکشون کنم،هرکدوم از این بچه ها دنیایی هستن.

صمیمی ترین دوست پسرت اینجا؟

اصلاح کنم ، دوست پسر نه به اون شکلی که تو جامعه گفته میشه :ws3: ،دوستی که مثل جنس موافق باشه.:ws37:

بله هستن افرادی که صمیمی باشن ، درمورد پسرها سعیم تا به حال این بوده که حد و حدود خودم رو تا جایی که عقیده دارم رعایت کنم،تا مسئله یا سو برداشتی پیش نیاد.

چن سالته؟ امسال 24 سالم میشه ،نمیدونم من هم از 30سالگی به بعد سنمو میگم یا مثل خانمای دیگه میشم،چون الان حساسیتی ندارمhanghead.gif

شغل پدر؟ کارمند به نوعی

شغل مادر؟ خانه دار

چن تا خواهر برادرین؟ یه برادر دارم.

تو چندمی هستی؟ دومی

از رشته دانشگاهیت راضیی هستی؟

بله ، اما دست تو این رشته زیاده ،در واقع کسانی که عنوان مهندس معمار رو در جامعه دارن، بسیار زیاد هستن . در دوران دانشگاه اینکه برخی دانشجویان این رشته خودشون کارشون رو ،حتی با وجود تایمی که براشون قرار داده میشه، انجام نمیدن،یکم آزار دهندس. چون عملا استاد فرقی بین دانشجوهاش نمیذاره،خیلی کم هستن اساتیدی که اینگونه باشن.

از طرفی برای خیلی از موارد کاری امنیت شغلی خیلی مهمه،به طور مثال خانم ها نمیتونن در محیط کار گاه باشن ، مگر اینکه فامیلی ،یا دوستی همراهشون باشه،شاید هم من اشتباه میکنم،اما در این مورد کاری، دست خانم ها بستس. و من خیلی دوست دارم تو این فضاها باشم ،تا یاد بگیرم،اما از طرفی هم دوست ندارم کسی برای این یادگیری همیشه همراهم باشه.

بهترین شعری که به دلت میچسبه؟

زیاد اهل شعر نیستم ، بیشتر شعر رو با موسیقی دوست دارم،چون حسمو میرسونه. با متن آهنگ ها زندگی میکنم. و خیلی بهتر تو ذهنم باقی میمونن:w16:

شاعری که عاشقشی؟

شعر های استاد شهریار رو دوست دارم، دلیلش همون سریالی بود که از ایشون پخش شد.

مثلا این شعر معروفش ، خیلی زیباست:

آمـدي، جـانـم بـه قـربـانـت ولــي حـالا چـرا بي وفـا

حـالا کــه من افـتــاده ام از پـا چـرا

نوشـدارويي و بعـد از مرگ سهـراب آمدي

سنگدل اين زودتر مي خــواستي، حالا چـرا

عـمر ما را مهلت امروز و فرداي تو نيست

من که يک امروز مهـمـان توام، فـردا چـرا

نـازنـيـنا مـا بـه نـاز تـو جـوانـــي داده ايــم

ديگـر اکنون با جوانان ناز کـن، بـا مـا چـرا

وه کـه بـا ايـن عـمرهـاي کـوتـه بي اعـتبار

اين همه غافل شدن از چون مني شيدا چـرا

شورفرهادم به پرسش سر بزير افکنده بود

اي لـب شـيـرين جـواب تـلخ سربالا چـــرا

اي شب هجران که يکدم در تو چشم من نخفت

اين قدر با بخت خواب آلود من، لالا چـرا

آسمان چـون جمع مشتاقان پريشان مي کند

در شگـفـتم من نمي پاشد ز هـم دنــيـا چـرا

در خـزان هـجر گـل اي بلبل طبع حــزين

خامُـشي شـرط وفـاداري بـود، غـوغـا چـرا

شهـريارا بي حبـيب خود نمي کردي سفر

اين سفـر راه قـيامت مي روي، تـنهـا چـرا

"شهريار"

............

یا شعری که برای امام علی خونده بودن.

یکی از شعرهایی که خیلی به دلم نشسته، از شعرهای خانم فروغ فرخزاد هستش:

کاش چون پاییز بودم

کاش چون پاییز بودم

کاش چون پاییز خاموش وملال انگیز بودم.

برگهای آرزوهایم , یکایک زرد می شد,

آفتاب دیدگانم سرد می شد,

آسمان سینه ام پر درد می شد

ناگهان توفان اندوهی به جانم چنگ می زد

اشک هایم همچو باران دامنم را رنگ می زد.

وه ... چه زیبا بود, اگر پاییز بودم,

وحشی و پر شور ورنگ آمیز بودم,

شاعری در چشم من میخواند ...شعری آسمانی

در کنارم قلب عاشق شعله می زد,

در شرار آتش دردی نهانی.

نغمه ی من ...

همچو آواری نسیم پر شکسته

عطر غم می ریخت بر دلهای خسته.

پیش رویم :

چهره تلخ زمستان جوانی

پشت سر :

آشوب تابستان عشقی ناگهانی

سینه ام :

منزلگه اندوه و درد وبد گمانی.

کاش چون پاییز بودم

رنگی که دوستش داری؟

قبلا بیشتر آبی بود ،اما گرایشم به رنگ سبز زیاد شده.

سه تا رنگ هستش که خیلی دوست دارم: سبز -آبی - بنفش.

یه زمانی خیلی خودم رو مبحوس یک رنگ میکردم (بنفش وآبی) . اما چندسالی هست به این اصل رسیدم که هررنگی زیبایی خودشو داره، و باید تو جایگاه خودش استفاده بشه .

یه خاطر خوب ؟

اینکه پیش خانوادم، فامیلم(خانواده مادریم ،به خاطر ارتباط بیشترمون) باشم،دوستانم هم دردرجه بعدش ، هر لحظش برام خاطره خوبه.

چون واقعا به این جملاتی که در امضام ، (در تاپیک بهترین دوران زنگی ) هستش ،اعتقاد دارم. اما خیلی موقع ها قدر باهم بودن رونمیدونیم و انگار که برای هم تکراری میشیم.

یه خاطر بد؟

شاید بدترین خاطره زمانی بود که گفتن پدرت سکترو رد کرده ، با پدرم خیلی کم حرف میزنم، خیلی کم باهم ارتباط داریم ، ولی اون دوماه خیلی بد بود،بد تر از همه روزهای اولش بود.

یا قبل ترش پسرخاله عزیزم که حالش خوب نبود.

باید به نتیجه برسیم که سلامتی واقعا یک نعمته،شاید اگر بارها بیمار نشیم قدرشو ندونیم.hanghead.gif

تعریفت از غرور؟

از نظر من دو مورد میتونه باشه:

- غرور مثبت

میشه گفت همون اعتماد به نفس تعریفش میتونه باشه . اینکه به توانایی ها و داشته هات ایمان داشته باشی.

-غرور منفی

گاهی اون اعتماد به نفسه دیگه تعریفش عوض میشه ،و یک نفر خودشو بیش از اون حدی که هستش دست بالا میگیره،گاهی باعث ناراحتی افراد میشه،یا اینکه اگر به طور مثال در کار گروهی یک کار رو همه افراد باهم انجام داده باشن، اون فرد میگه: من به تنهایی همه این کارها روخودم انجام دادم.

در واقع اون فرد دیگه کمتر از جمله ای استفاده میکنه که در اون کلمه ما وجود داره.

دو خط از شخصیتت بگو؟

خیلی حساس و زود رنجم،گاهی پر توقع میشمicon_pf%20(34).gif ، درمورد حساسیت نسبت به سالهای پیش بهتر شدم ،البته تو برخی مسائل. سعی میکنم اون چیزی رو که بلدم به دیگران یاد بدم.مسئولیت پذیر والبته گاهی عدم داشتن اعتماد به نفس. آدم ریسک پذیری نیستم. توخیلی از موارد لازمه،محتاطانهعمل میکنم. زیاد شد دیگه،بیشتر از دوخط شد:ws3:

در آینده دوست داری کجا کار کنی؟

اول اینکه محیط کاری برام خیلی مهمه..

دوم اینکه مرتبط با رشتم باشه،به خاطر اینکه یه راهی رو که شروع کردم ادامش بدم. و به جایی برسونمش. دوست دارم در یک شرکت فعالیتمو شروع کنم. در واقع از درجات کم شروع کنم تا به درجات بالاتر برسم تا اینکه بتونم در پروژه های بزرگتر شرکت کنم.

و یا اینکه تدریس کنم، اگر بتونم تا مقطع دکتری ادامه تحصیل بدم،شاید یه زمانی استاد بشم. چون بارها بهم گفتن خیلی خوب توضیح میدی،با اینکه فکر میکنم خیلی به شاگردانم رو خواهم داد. شاید اون جذبه ای که استاد یا معلم داره در من باید بیشتر تقویت بشه.:w16:

خدمتتون میرسیم wetkissf.gif

کجا میرسی؟ کی میرسی؟ evilsmile.gif

دست به چماق اومدی؟ :w13:

............

ممنون از حضورت. flowerysmile.gif

• Like 16
لینک به دیدگاه

سلام علیکم ورحمه الله و برکاته :ws3:

ستاره بعد این همه مدت خجالت نمیکشی تازه نشستی رو صندلی؟:w000:

حالو احوال؟

اصالتا کجایی هستی؟

روز اولی که مدرسه رفتی یادته؟

چقد گریه کردی راستشو بگو؟

بچه بودی چه مدلی گریه میکردی؟

1

ef4o2sqvmzvm2z08kmps.jpg

2

4swty1iakwt6kh7iiomo.jpg

3

8tncoabhukq0qhp2t0vg.jpg

4

t6ysxtpnp177pgtay8k.jpg

5

ca5lmusxlhh6h9swjqc.jpg

پشندی کی بود؟

تلوزیون کابلی مجریش کی بود؟

ستاره آی ستاره پولک ابر پاره بهم بگو وقتی که خواب نبودی بابام رو تو ندیدی؟

مصرع بعدی رو تکمیل کن

ما کارو اندیشه با هم هستیم همیشه .......

خودت رو با چه خصوصیتی میشناسی؟

منو با چه خصوصیتی می شناسی؟

واسه هرکدوم از بروبچ زیر یه شکلک بذار

فرانه

آریودخت

فرنوش خادمی

ممد ادمین

مهدی عارف

اسماعیل آقای خاص

ناصر

مهدی عارف

یکتا

مهدی خودم

ستاره خودت

فعلا همینا:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه

درود ب همه، مخصوصا روح پر فتوح تازه درگذشته صندلی داغ :ws3:

چقدر سوال. ب طور متوسط نوشتن جواب هر سوال 1 مین وقت ببره . گمان کنم چند روزی گرفتار خواهی بود :ws3: پس مفید و مختصر می پرسم

1- چرا اسمت از اول همین ه، عوضش نکردی؟

2- این هیلاری داف عکس زیاد داره ها. چرا کم ب کم اوتارت رو عوض می کنی :ws3: روزی ی اواتار :ws3:

3- چرا بازنسشته شدی؟

4- مدیریت یعنی چی؟

5- تا حالا ب این فکر کردی ک چی هستی؟ ب کجا می ری؟ اگه اره نتیجه چ بوده؟

6- هدف از زنده بودنت چیه؟:ws3:

7- تعادل با تساوی یکی ه؟ اگه نه، راه تشخیص دادن تعادل چیه ؟ :w02:

8- چرا ابی؟ ستاره زرد ک بهتر تره :ws3:

9- از ایرانی بودنت راضی هستی؟

فعلا همینا رو داشته باش، اگه حسش بود بازم می پراکنم :gnugghender:

• Like 13
لینک به دیدگاه

ممنون که دعوت کردی :icon_gol::icon_gol:

سوال خیلی زیاد بوده.به خاطر همین فقط دو تا میپرسم :icon_redface:

1- شما قبلا مدیر بودید. تو دوران مدیریت شد که برای کسی پارتی بازی کنید یا از دسترسی هاتون سواستفاده کنید ؟؟؟ hanghead.gif

2- دنیای مجازی چند درصد میتونه تنهایی آدم رو جبران کنه ؟؟؟ :ws38:

• Like 12
لینک به دیدگاه

اومدم :w02:

1.بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟

2.دوست داشتی اسمت چی باشه؟

3.یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو....

4.وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟

5.چه غذاهایی را دوست داری؟

6.موقع تفریح چه کارایی می کنی؟

7.از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میادیا دوست داری یادش بگیری؟

8.بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟

9.اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟

10.دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ یا چی گزاشتی؟

11.دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟

12.دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدیو چه رشته ای و کجا قبول شدی؟؟

13.علایقت توی زندگی چیه؟

14.هدفت برای روزی که 50 ساله شدی چیه؟

15.آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟

.16علم بهتره یا ثروت؟چرا؟

17.به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟

18.سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟

19.طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟

20.تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

21.دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟

22.موسیقی مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟

23.اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟

24.فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟

25.از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟

26.دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟

27.اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟

28.اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟

29.دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟

30.آشپزی بلدی چه غذاهایی؟

31.تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟

32.از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟

33.بهترین دوستت در دوران زندگی؟

34.بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟

35.اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟

36.چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟

37.اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟

38.دلت میگره چیکار می کنی؟

39.از بین اساتید دانشگاه 2نفرو به عنوان بهترین و 2نفرو به عنوان بدترین بگو؟

40.چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟

41.حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟

42.اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟

43.اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

44.آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا هستند؟

45.حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟

46.آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟

47.لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟

48.خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟

49.اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟

50.در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟

51.تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟

52.ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟

53.در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟

54.اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟

55. ...... ترین ها: ( از کسایی که میشناسی اسامی بزار ترجیحا تو هم میهن باشه که بشناسیم)

شوخترین: پسر: دختر:

فعال ترین: پسر: دختر:

درس خونترین: پسر: دختر:

فضول ترین: پسر: دختر:

باحالترین: پسر: دختر:

با جنبه ترین: پسر: دختر:

آروم ترین: پسر: دختر:

خوش خنده ترین: پسر: دختر:

با معرفت ترین: پسر: دختر:

مودب ترین: پسر: دختر:

ناشناخته ترین: پسر: دختر:

پایه ترین: پسر: دختر:

ساز مخالف ترین: پسر: دختر:

باحال ترین ترین سوتی کلاس: پسر: دختر:

56.نظرت راجع به دخترا و پسرای دانشگاه چیه؟

57.تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادی؟

58.مذهبی هستی؟

59.اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟

60.اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟

خدا:

مادر:

پدر:

بجنورد:

دانشگاه:

غذای دانشگاه:

میدان شهید:

استاد جیا:

خرید:

عید:

چاپلوسی:

سینما:

حراست:

خانومای کلاسمون:

آقایون کلاسمون:

13بدر:

سال89:

خوابگاه:

مسئول خوابگاه:

ایران:

-مادر:

-پدر:

-خواهر:

-برادر:

-فرزند:

-سایر فک و فامیل!!:

-سینما:

-انتخابات:

-گربه:

-خر مگس معرکه:

-خنده:

-تاسف:

فداکار:

نیمه ی شعبان:

-نصیحت:

-حجاب:

-روحانی!:

-تنهایی:

-دریا:

-افق:

مدرسه:

سربازی:

دانشگاه:

دلتنگی:

فضا نورد!:

61.چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟

62.چه رنگ و چه فصلی رو دوست داری؟

63.اولین باری که بچه های کلاس رو دیدی چه حسی داشتی؟

64.جو کلاس رو چه جوری میبینی؟

65.از چه تیپ آدمها با چه اخلاقی بیشتر خوشت می آید؟

66.تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)

67.دوست داری چه ماشینی داشته باشی؟

68.اگه بدونی یک ماه دیگه بمیری چیکار میکنی؟

69.یک صفت برای تک تک بچه های هم میهن بگو(یک کلمه)

70.بین کلمات زیر علامت( ! = >

دختر ؟ پسر

مرد ؟ زن

مادر ؟ پدر

خواهر ؟ برادر

خر گور ؟ خر

باران ؟ برف

تابستان ؟ زمستان

مسافرت ؟ نت

هم میهن ؟ فیس بوک

خاله ؟ عمه

شب ؟ روز

زندگی ؟ مرگ

متاهل ؟ مجرد

سیگار ؟ قلیون

عرق ؟ مشروب

ایران ؟ امریکا

فرهاد ؟ کروش

یه نفس عمیق بکش :w02:

حالا شرو کن :ws3:

71.چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟

72. چرا پسرا میگن استادها به دخترها بهتر نمره میدن؟

73. چرا بارون میاد، ترافیک میشه؟

74.چرا تو خونه ۴٠ متری ال سی دی ۵٢ اینچی میذارن

75.چرا از در که میخوان رد بشن تعارف میکنن ولی سر تقاطع به هم رحم نمیکنن؟

76.زندگی چه رنگیه؟زندگی این روزات چه رنگیه؟دوست داری چه رنگی باشه؟

77.خودت رو میشناسی؟چند درصد؟چرا باقی درصداشو نمیشناسی!فقط اگه جرات داری بگو 100 در 100 خودم رومیشناسم!

78.به نظرت بهترین دوست آدم چه ویژگی هایی داره؟

79.نظرت راجب من با همین شناختی که تا الان پیدا کردی رو بگو....؟70.شعارت توی زندگی چیه؟

80.نظرت راجب ادمین سایت؟

81.اصلا چرا تا الان مجرد موندی؟

82.یکی از شیطونیات تو دبیرستانو بگو..!!؟

83.آخرین سوتی ای که دادی رو بگووووو(یادم نمیاد نداریما...!! اگه یادتم نمیاد هر کدوم یادت اومد بگو!!!)

84.خنده دارترین جوکی که شنیدی چی بود؟(نشنیدمو یادم نمیاد نداریما...!!)

85.یکی از داغون بازیاتو اعتراف کن...!!؟

86.به کسی که دوسش داری یه جمله بگووو...!!

87.باید یکیو انتخاب کنی...(گفته باشم دو تا نداریما!! هر کدومو ترجیح میدی و بیشتر دوست داریو انتخاب کن!!)

-مادر یا پدر؟

-شب یا روز؟

-خواب یا بیداری؟

-علم یا ثروت؟

-مرگ یا زندگی؟

-خواهر یا برادر؟

-زیبا یا خوش اخلاق؟

-شجاع یا ترسو؟

-سوسک یا زنبور گاوی؟

-من یا تو؟

-صداقت یا شرافت؟

-چاق یا لاغر؟

-پیر یا جوان؟

-هدفمند یا بیخیال؟

-چادری یا مانتویی؟

-شیعه یا سنی؟

- سر درد یا دل درد

-دانشگاه یا دبیرستان؟

-مجرد یا متاهل؟

88.احساس الانتو بگو...!!

89.اگه 1 میلیارد پول پیدا کنی میری حالشو میبری یا سعی میکنی صاحابشو پیداش کنیو بهش برگردونی؟

90.اگه دلتو بشکونن انتقام میگیری یا میبخشی؟

91.ویژگی همسر ایده عالت..!!؟

92.دشمن داری؟ کیه؟

93.قشنگترین اسم دختر و پسر که تا به حال شنیدی؟

94.چند ساله میای هم میهن؟؟

95.هم میهنو برام توصیف کن؟

96.آجی ملیکا رو چند تا دوس داری؟(اینم سوال کودک درونم..!!)

97.سئوالام کم بود یا زیاد یا متوسط؟؟

98.نمره ی سئوالام از 100%؟

99.کدوم سوالو بیشتر دوست داشتی؟

100.از کدوم سئوال بدت اومد؟

خسته نباشی..! :w02:

بریم ادامش:w02:

101.دوست داری سر به تن کی نباشه؟؟

102.ندا در حال حاضر اصلی ترین مشغله ی فکریت تو زندگی چیه؟؟

103.توی اوقات بیکاری چه کارهایی انجام میدی؟

104.اگر قرار باشه یه مسافرت بری دلت میخواد کدوم کشور باشه؟

105.وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

106.بهترین خبری که دوس داری بشنوی چیه؟

107.اگر بخوای به هوش خودت یه نمره بدید چه نمره ای میدی ؟(از 100 بگو)

108.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بابات بهت كرده چی بوده؟

109.هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

110.نظرت درمورد اینکه تو مدیر یا معاون این انجمن بشی چیه؟

111.تا الان ضربه عشقی خوردی اگه جوابت مثبته بگو اخریش کی بوده؟

112.اگه پستچی یک نامه برات بیاره که ادرس فرستنده نداشته باشه اولین کسی که به ذهنت میرسه کیه ؟

113.شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟

114.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

115.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟

116.دست خطت چطوریاست؟

117.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟مارکش چیه برنده؟؟

118.تیپت چه جوریاس.Style خاصی داری؟چرا؟

119.اگه به خودت بیوفتی و یه آهنگی رو زمزمه کنی معمولا چی میخونی؟

120.منظورت از امضات چی هست ؟

121.منظورت از آواتارت چیه؟؟

122. از کدوم شخصیت تاریخ متنفری ؟

123.دوست داری تو کنسرت کدام خواننده باشی؟

124.فیلم و کتاب و موسیقی که اشکتو درآورد؟

125.جمله ای که دوست داری بقیه هم بشنوند و مو به تنشون سیخ بشه ؟

126.بهترین روزت تو هم میهن چه روزی بوده و چه اتفاقی اون روز افتاده؟

127. روزی چند بار مسواک می زنی ؟‌(صادق باش..!! جدا از ماه رمضون)

128.نظرت در مورد لیدی گاگا چیه؟

129.کارتون دوران بچگی ، کودومشون رو خیلی دوس داشتی ؟

130.میتونی یه عکس از خودت بذاری ، دوست دارم ببینم چه شکلی هستی !( آخه من که میدونم جراتشو نداری...)

131.اسم بلوتوث گوشیت چیه ؟؟ برای من مهمه ! (برا من night queen)

132. دوست داشتی توی یه خانواده ایرانی بدنیا میومدی یا یه خانواده خارجی ؟!

133.اولین روزی که سر از دنیای مجازی در آووردی و گشت و گذار کردی تو اینترنت رو یادت میاد؟چطور بود؟

134.چقدر تو زندگیت کتاب میخونی و بیشتر چیا میخونی؟

135.ده تا از فیلم های محبوبت رو بگو؟

136.چطوری میشه از بند تنبلی خلاص شد؟!

137. یه شعر قشنگ میشه بگی?!

138.آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟

139.شده دلت واسه ایران بسوزه؟چرا؟

140.صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟

141.کدوم قسمت بدنت چاقتر یا لاغتر شه ناراحتت میکنه؟

142.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟

143.هنرت چیه؟

144.خالکوبی کردی؟کدوم قسمت بدنت و چه شکلی؟نکردی دوست داری بکنی؟

145.تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟

146. چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هرکسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟

147.قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.

148.شبا خونتون پشه داره؟

149.جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

150....................................................................؟

151..بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...)

152.ماه رمضون شروع شده چه حسی داری؟

153.تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

154. کسی هست تو نت( هم میهن) که خیلی سریش تو شده باشه ؟ کیه ؟

155.زشت ترین فحشی که تا حالا دادی ؟ و زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟

156.تو اوقاتی که پ ر ی و د هستی ، اعصابت مگسیه ؟ اشتهات چه جوریاست ؟

157. پوششت تو خونه چه جوریاست ؟ فرقی داره حضور پدر و برادرت ؟

158.شده پسری رو تیغ بزنی ؟!!!

159.وضع مالیتون از 20 نمره ؟

160.صطح فرهنگتون از 20 نمره ؟

161.اعتقادات مذهبیتون از 20 نمره ؟

162.-با سواد ترین فرد خانوادتون کیه و مدرکش چیه ؟

163.همسرت در سطح خودتون باشه یا بالاتر ؟ چطور ؟

164.چند رکعت نماز قضا داری ؟

165.کدوم اخلاقمو نداشتم خوبتر میشدم ؟

166.الان چه لباسی پوشیدی ؟

167.قد و وزنت چقدره ؟

168.خودتو توی یک کلمه توصیف کن ؟

169.شجریان یا داریوش ؟

170.افتخار میکنی که ایرانی هستی ؟

171.اگه بخوام بیام خونتون سر بزنم اجازه میدی ؟

172.یه جمله عاشقونه بگوو؟

173.حاضری غرورت و به خاطر عشقت از دست بدی؟

174..دوست داشتی بر گردی به دوران کودکی؟

175.اگه با عشقت بهم زده باشین حالا به هر دلیلی بعد با یکی دیگه باشی و البته هنوز عشقت رو دوست داشته باشی عشقت برگرده حاضری بری باهاش؟

176..بزرگ ترین آرزوت که بهش رسیدی چی بوده؟

177.برزگ ترین شکستی که داشتی؟

178.وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟

179.بهترین دوست دوران کودکیت اسمش چی بوده؟

180..بچه بودی توی دوستات چند درصد جنس مخالف بود؟

181.-تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟

182.تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟

183.فرض کن وارد اتاق خوابت میشی و همسرتو در آغوش صمیمی ترین دوستت میبینی چه میکنی؟

184.اگر بعد از ازدواج عاشق و شیفته ی مردی بشی چه میکنی؟ زندگیتو بخاطر اون مرد بهم میزنی؟(فرض بر این که از همسرت راضی نیستی)

185.-نظرت در مورد خیانت چیه؟

186.دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)

187.در خرید مشکل پسند هستی؟

188.معمولا با کی میری خرید؟

189.بیشتر لباسات چه رنگیه؟

190.راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟

191.حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟(یه مادر شوهر بدجنس)

192.چه اخلاق منو نمیپسندی ؟

193.دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟

194.حاضری بری مراسم عروسی کسی که یه مدت خیلی دوسش داشتی و در حقت بدی کرده باشی؟(فرض کن اگه نری ممکنه خیلی حرفاپشتت زده شه)

195.بگو ببینم چرا میای مجازی؟

196.خانوادت میدونن تو مجازی چه کارایی میکنی؟

197.با نصف شب نت اومدنت مشکل ندارن؟

198.هزینه نتت تو هر دوره چقدر میشه؟

199.-5رقم اول شماره خونتونو بگو تفره نرو یا از نوشتن کد شهر 021-0261-0262و غیره خودداری کن!!؟؟

200.اگه یه روز بفهمی عزیزت تو رو بیشتر بره ظاهرت میخواد چیکار میکنی؟

چند تا دیگه هم مینویسم:spiteful:

201.اگه عزیزت با لباس کار بیاد سر قرار تحمل میکنی؟پیش دوستایی که باهاشون رودرواسی داری چطور؟

202.ظاهر طرف مقابلت چقدر برات مهمه؟

203.شده تو یاهوو دوستت ان باشه دوست داشته باشی بچتی ولی منتظر باشی اون اول بیاد سراغت ولی نیاد ؟چیکار کردی؟

204.به نظر من کسایی که یه جنس مخالفو میزارن سر کارو با احساساتش بازی میکنن از لحاظ روانی مشکل دارن قبول داری؟

205.شده بمونی تو خماریه یه جنس مخالف؟

206.شده تا الان خودتو به خاطر کسی رسوا کنی؟

207.دوست داری منو ببینی؟

208.ز پسرای اسپرت خوشت میاد یا تیریپ متشخص و شیک؟

209.از من انتقاد کن!؟

210.از اون دسته زنا هستی که شوهرشونو فقط مال خودشون میدونن؟

211.-اگه یه روز شوهر آیندت فوق العاده به خودش برسه و بره بیرون چه فکرایی میکنی؟

212.فکر میکنی تا چه حد در دید پسران و جذابی؟ در دید دختره چطور؟

213.اگه از "پسری" خوشت بیاد اولین کاری که انجام میدی برای جذب کردنش چیه؟

214.حاضری عشقت رو فدای خانوادت کنی؟

215. مگس تو جیبش شش و هشت می زنه یعنی چی ؟

216.شماره ت چنده؟

217.تا حالا چندبار در حین ارتکاب جرم لو رفتی؟جرمه چی بوده؟ چقد زایه شدی؟

218.خنده دار ترین سوتی که تو " نت " دادی چی بوده ؟

219.ازچه تریپ ادمی خوشت میاد؟؟اصلا خودت چه جور ادمی هستی؟

220.چندتا خاطرخواه داری؟

221. حامیت تو زندگیت چه کسیه؟

222.تکیه گاه چی؟

223. فکر میکنی تکیه گاه کسی هستی ؟

224.فیلم یا کتاب؟

225. به یاد موندنی ترین آهنگی که گوش کردی؟

226.گریه هم میکنید؟آخرین بار کِی بود؟ اگه فضولی نیست بخاطر چی؟

227.با آهنگ خاصی گریه کردید؟ چی؟

228.هویت دنیای مجازیت چند درصد واقعیه؟

229.بزرگترین ضربه ای که تو زندگی خوردید؟

230.چه قدر به خدا ودین و مذهب ارزش قائل هستی؟

231..دلت میخواد آیندت چطوری باشه ؟

232.اگه میگفتن حق داری فقط یه چیز رو ارزون کنی، اون چی بود؟

233.اگه بخواین به یه غیر ایرانی ، اندیشه ی ایرانی رو معرفی کنی ، بین این همه شاعر و فیلسوف و اندیشمند ، توصیه میکنی برای شناختن ایرانی ها سراغ کی بره ؟

234.اگه مهمان صندلی داغ ما خدا بود و شما اجازه داشتی سوال بپرسی ، اول از همه دوست داشتیی چی رو بدونی ؟

235.شطرنج ورزشه ؟

236.اگه دوست داشته باشی مطلب طنز بخونی ، توی گوگل چه کلماتی رو سرچ میکنی ؟

237.تجربه ای که بهای زیادی براش پرداختی ؟

238.از بین اختراعات و اکتشافاتی که از اول تاریخ تا الان شده ، دوست داشتی کدومش به نام تو بود ؟ الان دوست داشتی چی کشف یا اختراع میکردی؟

239.به فال معتقدی ؟ اگه آره به نظرت برجسته ترین ویژگی اخلاقی متولدای ماه تولد شما چیه ؟

240.اگه کشاورز بودی دوست داشتی چی بکاری ؟

241.به گداهای کنار خیابون کمک میکنی ؟

242.اگه بهت میگفتن باید تمام عکسای کودکی رو بسوزونی و فقط یکی رو نگه داری ، کدوم عکست رو نگه میداشتی ؟ چند سالگی ؟کجا؟ اگه عکسرو داری برام بزار..!

243.ایران به نظرت بیشتر شبیه کدوم کشوره ( از نظر مردمش )؟

244.بیشتر به بخشش خدا فکر میکنی یا عذابش؟

245.میگن توی مکه اولین بار که میری و خونه خدا را میبینی 3 تا ارزو که میکنی برآورده میشه اون لحظه مهمترین آرزوهات چیه؟

246.اگه کسی که دوسش داری یا بهترین دوستت و رفیقت مشکلی پیدا کنه تو چیکار میکنی؟

247.کلاً آدمی هستی که واسه دیگران وقت بزاری؟

248.نظرت راجع به مهربونی کردن چیه؟

249.به نظر تو به چه چیز این دنیا باید دلخوش کرد؟

250.کم حرف هستی یا پر حرف؟

خسته نباشی گلـــــم...!:2i1d1co:

251.رمان هم میخونی؟اگه چیزی به ذهنت میرسه...قشنگ ترین رمانی که خوندی چی بود؟

252.به نظرت همیشه هوای ابری وبارون معنی دلتنگی میده؟

253.زورت زیاده؟دعوا هم میکنی؟میزنی یا میخوری؟

254.مرگ رو که خوب خیلی ها بهش فکر میکنند.!ولی شده تا حالا به فکر خودکشی بیوفتی؟(یه توضیح کوچولو)

255.بچگی هات دوست داشتی چه کاره بشی؟تلان چطور؟

256.تو مواقعی که ذهنت زیادی مشغوله حالا یا عصبانی هستی یا ناراحت یا.... عادت داری خودت رو پشت تفکرات فانتزی غرق کنی؟

257.وضعیت روحی فعلی خودت رو با یه عکس یا آهنگ نشونمون میدی؟

258.من خیلی دوست دارم بدونم این "همون جا" کجاست...نقشه دقیق میدی؟!

259.چه سریال هایی رو تا حالا دیدی و کدوم ها بهتر بودن؟

260. سه نفری که بیشترین تاثیر رو روی بشریت داشتن کیان به نظرت؟

261.کی تو رو قشنگت کرده؟؟ مس وملنگت کرده؟؟

262. کی رو به عنوان مهمون بعدی صندلی داغ پیشنهاد میدی؟ تا بسوزوننش؟؟

263.اینکه میگن حقیقت با واقعیت متفاوته رو چجوری توصیف میکنی؟

264.به نظرت چقدر نژاد پرستی تو جامع ما وجود داره ؟ الف)زیاد ب)متوسط ج)کم د) کم ولی افراطی

265. سه نفر از مشاهیر یا افراد معروف رو بگو که واقعا ازشون بدت میاد ... اگه خواستی دلیلش رو هم بگو

266. از اونایی هستی که تو زندگی میره جلو تا ببینه اینده چی رقم میزنه یا همیشه واسه اینده ات نگرانی و در حال تصمیم گیری برای اینده؟

267.توی 70 سالگی خودت رو کجا و چجوری میبینی ؟ ایا فکر میکنی اونموقع از جوری که زندگیت پیش رفته راضی خواهی بود؟

268.بازیکن مورد علاقه فوتبالت کیه ؟ حال داشتی یه تیم منتخب تاریخ کوروش بده ببینیم سلیقه ات چجوریه؟

269.بهترين منطقه از ايران كه سفر كردي كجا بوده؟

270.چقدر از وقتت رو توي اينترنت به دانلود كردن موزيك و فيلم ميگذروني؟

271.چقد از وقتتو تو اینترنت تو هم میهن میگذرونی؟؟

272.اگه بگن از فردا اينترنت همه 10 مگابيت ميشه اولين كاري كه ميكني چيه؟؟؟

273.چقدر به قانون کپی رایت مخصوصا موزیک اعتقاد داری و خودت رعایت می کنی؟

274.اگه بگن ميتوني بدون هيچ هزينه اي توي هر كشوري كه بخواي زندگي كني ، كدوم كشور رو انتخاب ميكردي ؟

275.نظرت در مورد اين جمله چيه‌؟‌ "به احترامم عقيده بذار تا به عقيده ات احترام بذارم‌"...!!!

278. دوست داری کی برگرده؟ (هر کی)

279. دوست داری کی بره و برنگرده؟

280.دوست داری چند روز هفته بارونی و چند روز آفتابی باشه؟ جایی برای هوای سرد قائلی؟

281.یه بوم سفید داشتی توش چی میکشیدی؟

282.کدومشونی؟ یه کوه - کوه آتشفشان خاموش - کوه آتشفشان فعال - تپه - دشت - دره عمیق؟

283.فوتبال رو بیشتر دوست داری یا فوتسال رو ؟

284.چقدر به این جمله اعتقاد داری؟ " وقتی استقلال و پرسپولیس در اوج باشند تیم ملی در اوجه "

285.به نظرت مادر خوبی میشی ؟ اصلا میخوای مادر شی ؟ دختر بهتره یا پسر ؟

286..تا حالا به دیدن فیلمی نشستی که خیلی برات تعجب آور بوده باشه و انتظارش رو نداشتی؟

287.سه تا کاراکتر و نقش نام ببر که خیلی دوستشون داری؟

288.چه عاملي باعث فعاليت مداومت تو هم میهن شد ؟

289.راجب هر کدوم از این پایینی ها یه چیز بگو:

سکوت

مذهب

خیابان ولیعصر

جاده چالوس

کرج

شهرک نفشه.دی

تهران

آزادی

هنر هفتم

آل پاچینو

روبرتو بنینی

رابرت دنیرو

براد پیت

دی کاپریو

نجات سرباز رایان

تام هنگس

فارست گامپ

نفس عمیق

دهه شصتیا

سیگار

ایرج جنتی عطایی

یغما گلرویی

انقلاب

ابلیس

عمر خیام

و دیگر هیچ....

290.Play , Pause , Stop . حد انتخاب بهت بدن و جریان زندگیت رو بتونی تعیین کنی دوست داری کدوم دکمه رو فشار بدی؟

291.چقدر به قضاوت های دیگران درباره خودت اهمیت میدی و این قضاوت ها تاثیری توی زندگیت میزارن یا نه؟

292.کدوم خصوصیت رفتاری خودت رو نمیپسندی؟

293. چقدر به خواسته ها و آرزوهاش رسیده و چقدر با ایده آل هاش فاصله داره؟

294.خواننده ای که به نظرت توی موسیقی ایران به حقش نرسید؟

295.-آهنگی که هیچوقت از شنیدنش خسته نمیشی و همیشه شنیدنش حس تازگی برات داره؟؟

296.موسیقی زیر زمینی یعنی چی کلا؟.به کلمه "زیر زمینی" توی موسیقی اعتقاد داری؟

297.کدوم سئوالو دوست داشتی؟از کدوم بدت اومد؟و کدوم غیر منتظره بود برات؟

298.نمره ی سئوالام از 100؟ نمره ی خودم از 100؟؟

299.چرا انقد سوال پرسیدن از تو آسونه؟؟ جواب دادن هم آسونه یا نه؟؟

300.دوست داری چه سوال ازات پرسیده بشه که هنوز نشده؟

:smiley-gen165:

بازم میام :persiana__hahaha:

• Like 15
لینک به دیدگاه

واااااااااااای میناااا انقدر ازت سوال پرسیدن من نمیدونم چی بپرسم:ws3:

چطوری ؟؟

خوبی؟؟؟

خوشی؟؟؟

سلامتی؟؟

سرحالی؟؟؟

سرخوشی؟؟

سر زنده ایی؟؟

کیفت کوکه؟؟

:ws3:

چه خبراااا؟؟

از این ور چه خبر؟؟

از اون ور چه خبر؟؟

:ws3:

خوب سوالهای دیگم بقیه پرسیدن من فقط اومدم یه حال و احوال کنم و برم:whistle:

• Like 15
لینک به دیدگاه

سلام بر ستاره آبی خودمان:ws3:

خدایش حال کردی نزدم نزدم یهو یه صندلی داغ زدم انجمن رو ترکوندم:ws28:

یه مطلب اینکه مطمئن باش این آریودخت رو خودم در آخر این صندلی داغ یا آتیشش میزنم یا برای مدت 10 سال از انجمن بدلیل این همه

سوال اخراج میکنم:ws3::icon_gol: بابا آریودخت خونت آباد صندلی داغ گفتیم کوره آدم سوزی نگفتیم که

سوالاتم رو شروع میکنم

1- بنظرت بهترین راهکار برای برون رفت از وضع کنونی اقتصاد ایران چیست؟

2- بهترین برنامه های تلویزیون از زمانی که یادت میاد؟

3- کدوم خواننده رو بیشتر از همه دوس داری؟چرا؟

4- آدم مذهبی هستی یا غیر مذهبی؟چرا؟

5- والاترین هدفت چیه؟

6- دوس داری همسر آیندت چه تیپی باشه؟چرا؟

7- یکی از رسم و رسومات فامیلتون رو بگو؟

8- از عملکرد تیم ملی ایران تو جام حهانی راضی بودی؟

10- نظرت رو رو راجع به من در دو خط بگو؟

11- اگر به گذشته برگردی باز این رشته تحصیلی رو انتخاب میکنی؟چرا؟

12- دوس داری مهاجرت کنی از ایران بری؟اگه آره چرا؟ و کدوم کشور؟

13- بین اعضای خانواده کی رو از همه بیشتر دوس داری؟

14- بین بچه های که تو انجمن نیستن کدومشون واقعاً جاشون خالیه؟

15- نظرت رو در رابطه با مدیر ارشدهای فعلی بگو؟

16- ماه رمضون رو دوس داری ؟ چرا؟

17- چه ورزشی رو دوس داری؟

18- آشپزی بلدی؟چه غذاهای رو خوب بلدی؟

19- سن ازدواج رو کی میدونی ؟چرا؟

20- مدیر ارشد که بودی تا حالا با کس درگیری پیدا کرده بودی ؟ چرا؟

21 - نظرت رو در رابطه با قهرمانی آلمان تو جام جهانی چیه؟

22- بنظرت توافق ژنو 5+1 با ایران به کجا میرسه؟

23- آیا دوس داری به گذشته های خیلی دور برگردی و تو اون زمان زندگی کنی؟چرا؟

25- بچه که بودی چندتا عروسک داشتی؟

26- رابطتت با برادرت چطوره؟

27- آیا موافق هستی منم رو صندلی داغ بعدی بشینم؟ چرا؟

28- نظرت با ابرو برداشتن پسرها چیه؟

29- موفق ترین فرد تو زندگیت کیست؟

30- در مقابل اسامی که می برم یه جمله بگو/

- مهدی عارف

-ممد عارف

-علیرضا هاشمی

- اسی

- سجاد

- نترون

- جاوید ملکی

- آرتاش

- مهسا همسر عزیزم

همینا برای سوزندنت بسه

باشد تا رستگار شوی:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...