رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 4 با حضور بانوی ارجمند setare.blue

ارسال های توصیه شده

سلام با تشکر از جاوید که فرصت کباب و تواین ماه رمضونی به همه داد تا همراه با جلیز و ولیز گرما بیرون گرمای درون هم به کمکش بیاد تا کبابی در خور انجمن پخته گردد.

عجب اشتباهی کــــــــرد نوبت خودشم میشه ، قشنگــــــــ جزغالش کنید.ws25.gif

البته بعید میدونم اهل پیچش نباشه:whistle:

سـلام برکاربر قدیمی انجمن،که یهو بعد از سالها ظاهر شده:w02:

حالا این ستاره کیه:ws3:ستاره بلو که نیست ؟شبا میبینیمش یا صبحها

زمینیش پوشش آبی رنگـ داره:ws3:

بیشتر شبها میبینین

1- اسم واقعی

از اون سوالا بود :thk:

ستاره سهیل اخیرا بودم .:ws3:

2- کی ایشالله؟

قرن ها بعد

باکی ایشالله اسم ومشخصات؟

اسم و مشخصاتی نداره ،محوه%2850%29.gif

3- خودخواهی دوست دارین یا دیگرخواهی؟درصد

دگر خواهی،ولی جاهایی بوده که خودخواه شدم.

درصد نداره. :obm:

4-

iran3000_ashpazonline_weblog_1345795964.jpg

نمیدونم ،به همین راحتی:ws28:

عکسهای ف یلتری میذاری انجمن:ws3:،برای من که نشون نمیده،با وب فریر بازش کردم:ws37:

5- شبا رو دوست دارین یا روزاروو چرا؟؟؟

من از بچگیم با صبحا مشکل داشتم،و عاشق شب ها بودم، آرامش عجیبی داره

خیلی از کارمو شبها میتونم انجام بدم،البته حفظیات خیر ، نهایت تا ساعت 2 شب،چون بعدش بهم ثابت شده تاثیر پذیر نیست. بیشتر کارای عملی(به طور مثال کار با نرم افزار) انجام میدم.

اینکه در این مورد من جدا از خانواده عمل میکنم خوشایند نبوده.

مسلما صحر خیزی خیلی بیشتر میتونه به افراد کمک کنه. به جز برخی افراد که در کل شبانه روز2یا 3ساعت میخوابن.

6- چرا کم میایین انجمن کامل

احتمالا بچه ها اینقدر سوال گذاشتن که جبران کنن.:ws3:

حس وحال اینترنتو نداشتم، بیشتر باخانواده بودن ،مخصوصا هم صحبتی و کمک به مادرم رو ترجیح میدم.

البته گویا دوباره برگشتم به روال قبل:whistle:

7- الان سالهای قبل بود بازم عضو این انجمن میشدین؟

هنوزم فکر میکنم آره ، تغییری در تصمیم گیری صورت نمیگرفت.

8- دردوران تحصیل از رشتتون درآمد کسب کردین ؟

چند باری کار دانشجویی انجام دادم، باهزینه خیلی کم .

9- چرا معماری؟؟؟؟؟؟

شاید اوایل یکـــــ اتفاق بود، البته بدون شناخت واردش نشم ، اوایل خیلی برام سخت به نظر میومد

،وقتی کارای یکی ازخاله هام،که هم رشتم وهم سن برادرم هستن رو میدیدم ،همش میگفتم چقدر کار دارن اینا. من کارای عملیو فقط میدیدم،تئوریاشونو خیلی کمتر،که بعدا فهمیدم اینجوریم نبوده.

بعد ها وارد این رشته شدم،تمام سعیموکردم که پیشرفت کنم و اطلاعاتمو بالاتر ببرم.

علاقم خیلی بیشتر شد،ولی این شب زنده داریا ، بی ربط به رشتم هم نبود، شاید یکی از علت هایی که شبها بیدار میموندم کارهای عملی رشتم بود. اینکه بیشتر برای کارام وقت بذارم.

10- ماهی چقدر برا لباستون خرج میکنین اصن ماهانه چقدر اسکن خرج میکنی تکی ها ؟

بستگی داره، به طور مثال این ماه فقط قرض داشتم. حتی به داداشم.

اگر مثلا یه کفشی بخوام بخرم ، به پدرم میگم 150_200 تومن لازم دارم، حالا امکان داره ،اون کفش 3_4سال برای من بمونه وکاربرد داشته باشه.

فعلا که دانشگاه نمیرم ، ماهی 60تومن با پدر طی کردم. شاید کم باشه ولی بیشتر برای هزینه وسایلی که میخوام صبر میکنم ،

تواین سن هم فکر نمیکنم باید از پدرم پولی بگیرم،اما تا وقتی خونه نشین باشم همین وضعه.

فعلا بدن میام راستی دو رو حتما جواب بدین بانو ی بزرگ انجمن

یاد افسانه دونگــی افتادم:ws3:

دورد و صد درود

بر شما هم درود :ws43:

راستی این مونده بود ساده است جوابم من میدونم

70 ثانیه به تصویر زیر خوب و با دقت نگاه کنید

20110306165507342_c20019911a77.jpg

حالا به سوالهای زیر جواب دهید.

تذکر : هر چند بار دیگر هم بخواهید می‌توانید به عکس

نگاه کنید.

سوال اول : کدام دانش آموز خسته و خواب آلود به نظر می‌رسد؟

سوال دوم : دانش آموزان دوقلو را مشخص کنید.

سوال سوم : چند تا زن در عکس دیده می‌شود ؟

سوال چهارم : چند نفر از دانش آموزان خوشحال هستند؟

سوال پنجم : چند نفرشان ناراحت می باشند؟

.........

همه این آدم ها کپی پیست هستن:ws28:

هیچکدوم رو نمیدونم:ws3:،ولی خودشون 100درصد تشخیص میدن دیگه:JC_thinking:

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به سلام ستاره بانو

سلام سحر جان dreamyeyesf.gif

خوبی عزیزم؟

اصلا نمیدونی چطورم،از خوشی دارم پرواز میکنم :ws28:

هنوز در انشاء پرواز هستم(خطاب به ناصر اشرف پور )w34.gif

چه خبر؟:ws3:

سلامتی ،فعلا مشغولم snowglobe3.gifgy.gif

چرا این روزا کم میای انجمن؟

کــــــــی ؟ th_scratchhead.gif

من؟ :thk:

فعلا که از همتون بیشتر آن لاینم blondhair.gif

پست قبلیم هم گفتم:

حس وحال اینترنتو نداشتم، بیشتر باخانواده بودن ،مخصوصا هم صحبتی و کمک به مادرم رو ترجیح میدم.

البته گویا دوباره برگشتم به روال قبل

:whistle:

ستاره جونمممممممممم بهترین دوران زندگیت کی بود؟

تویه پستم گفتم:

اینکه پیش خانوادم، فامیلم(خانواده مادریم ،به خاطر ارتباط بیشترمون) باشم،دوستانم هم دردرجه بعدش ، هر لحظش برام خاطره خوبه.

چون واقعا به این جملاتی که در امضام ، (در تاپیک بهترین دوران زنگی ) هستش ،اعتقاد دارم. اما خیلی موقع ها قدر باهم بودن رونمیدونیم و انگار که برای هم تکراری میشیم.

این خاطرات خوب برای من تک تکشون میشن بهترین دوران زندگیم،البته ما آدما خیلی به داشته هامون توجه نمیکنیم.

بچه بودی دوست داشتی چکاره بشی؟:whistle:

پزشکـــــــــــــــــ:ws3:

به نظرت علم بهتره یا هنر؟(ثروت رو چون میدونیم از همه بهتره سوال نمیکنم):ws28:

بستگی داره،شاید تویه هنری داشته باشی،اما شرایطش جوری نباشه که بتونی ازش استفاده کنی

یا حتی علم..

ولی هنرم میتونه یه علم باشه ،شاید باهم تلفیق شده باشن،من هردو رو باهم میخوام،چون جدا ازهم نمیبینم. یک مثالش رشته معماری میتونه باشه، هم هنره ،هم علم.

فعلا شبه خوابم میاد بعدا دوباره میام سراغت.فعلا نظرتو در مورد این ها بگو:w16:

خدا خیــــــــــرت بده masquerade5.gif

معماری

آرزوی پیشرفت بیشتر در رشتم که هرروز علاقم بهش زیادتر میشه دارم.

ماکت:ws3:

خیلی زیباس،اگر بهش تخصصی نگاه بشه، به خلق در اوردن تصورات ذهنی و تلاش های یک معمار

ولی خودم به دلیل ریخت وپاش زیادم ، تنهابرای پروژهام ماکت سازی انجام میدم.icon_pf%20(34).gif

بارون

حس زیبا،البته اگر منظورت از باران کاربر ویژه ادبیات نباشه:ws3:

دختر بارون

از جنس بارون ، لطیف girl%20with%20butterfly.gif

دختره دختر بارون(دخملم ارتاش):ws3:

دختر مهربون وبا دانش ،حیف که کمتر از حضورش در تالار معماری بهره مند میشیم.hanghead.gif

آینده

پر از امید وآرزو

گذشته

درس های زندگی برای آینده

موفقیت

گاهی خیلی از نزدیکتر از اون چیزیه که بهش فکر میکنی.

شانس

نام دیگر خواسته خــــــــدا

تلاش

لازمه کارها

ارداه

منظورت اراده هستش دیگه؟ :4chsmu1:

خوبه داشته باشیم.

:ws28:

به من چه.اینا به ذهنم رسید:hapydancsmil:

مرسی از اینکه اومدی، addedmsngifs_2059_icons.gif

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام چطوری یا نه؟:ws3:

خب ناصر دستش درد نکنه سوالی نذاشت که ما بپرسیم و کارمون رو سخت کرد:w000:

خب خوبی خوشی؟:w02:

شادی غمگینی با خودت چند چندی هان؟

چقدر خودت رو میشناسی؟

چقدر رو خودت کنترل داری؟توی شرایط حساس میگم!

چقدر از خودت راضی هستی؟

بیشتر توی گذشته سیر میکنی یا آینده یا شایدم الان؟

دوس داری دیده بشی یا نه؟

چند سالته هم از نظر شناسنامه ای هم از نظر ذهنی؟

وقتی با کسی درگیر شدی به هر نحوی و با هر شدتی، فکر میکنی یه بچه داره باهاش دعوا میکنه یا یه آدم بزرگ یا خودت؟

حرف مردم چقدر برات مهمه؟

توی کارات و تصمیم گیریات مشورت میکنی؟

واسه مسائل خیلی مهم زندگیت با چند نفر میتونی مشورت کنی؟

چه چیز یه آدم میتونه برات خیلی جالب باشه؟

• Like 15
لینک به دیدگاه
سلام ( قول ميدم سوالات جدي شوخي بپرسم ) ناراحت نشو

سلام، باشه w58.gif

اول يك خط و نشون ، سوال منو بپيچوني ، جواب ندي ! چرت و پرت جواب بدي ! خودتو به بزني به كوچه علي چپ يك چي ديگه جواب بدي

خلاصه زير آبي نداريم ... وگرنه " جوري چكت ميزنم ، جــوري چـــكت ميزنم بچسبي به تاريخ و جغرافيا ( ديالوگ مورد علاق من در سريال دزد و پليسه )"

داداش منم این سریالو خیلی دوست داشت،ولی من اصلا خوشم نمیومد ازش .hanghead.gif

1 . سن دقيق با ساعت ( چقده ؟ )

خب من یه کارایی کردم، ساعتشو نمیدونم،ولی این مشخصاتو از طریق این لینک=>>

محاسبه تعداد سالها و ماه ها و روزهای سن شما توسط ماشین حساب ویندوز

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یافت کردم.:ws3:

cet5d5dvetcerom7rs0u.jpg

قبول هم نیست دیگه به خوبی خودت ببخش:whistle:

2 . شماره كفشت در سن 15 سالگي ؟؟

فکر کنم 36یا 37 بود.

3 جوراب سوراخ تا حالا پوشيدي بعد يكجا مجبور بشي كفشت رو در بياري ضايع بشي؟؟؟

شده جوراب اصلا نپوشم texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

اما این مورد برام رخ نداده :girl_in_dreams:

4 تو دوران بچگي هات چند بار دست كردي توي دماغت و ماليدي رو فرش خونه ؟؟

از اینکارا نمیکردم باورت نمیشه؟،خب نشه :ws47:

5 شب ادراي هاي كوديكت رو يادت مياد ؟؟

من یادم میاد سر یه موضوعی این شکلی شده بودم،که نمیشه گفت. این موضوع هم تا 3یا4سالگی بود ،ولی قشنگ یادمه.

مادرم میگفت ، تووقتی خونه کسی یا جایی میرفتیم اصلا خودتو کثیف نمیکردی.

یادمه یه مدت هم نمیدونم چی شده بود، سال دوم ابتدایی بودم اگر اشتباه نکنم ،شبا پا میشدم میرفتم دستشویی، اصلا به طور خودکار باید صورت میگرفت.

مادرم میگفت خوبه اینجوری.زیاد هم طول نکشید،شاید دو ماه اینجوری بودم،بعدش خوب شدم.

بعدها از صحبت های یه آقای دکتر فهمیدم اینم نوعی اختلال در بدن محسوب میشه و باید درمان بشه.

6 چند تا دوست پسر داشتي ؟؟ اگه نداشتي دوست داشتي كه داشته بودي ؟؟

920 تا :girl_in_dreams:

اوه اصلا تا دلت بخواد:ws28:

7 حيوون خونگي داشتي تا حالا ؟؟

بله،علاقه خاصی به حیوانات دارم،اگر مادرم میذاشت،خونه باغ وحش میشد biggrin.gif

علوم بعدی که مادرم همیشه بهم پیشنهاد میکنه در زمینش مطالعه و تحصیل کنم دامپزشکیه.

:ws3: تا 15_16سالگیمون (خودم وبرادرم) هرچند سال یه بار حیوون خونگی داشتیم.خیلی بچه ترکه بودم پدرم به اصرار من دوتا مرغ خرید اورد خونه،مادرم حسابی دعواش کرد:ws3:

فکر کنم یک ماهی این مرغ ها خونمون بودن تا مادرم بردشون ، یعنی کشتنشونsigh.gifsigh.gif

یه بارم با داداشم همکاری کردیم یه کبوتر خوشگل رو گرفتیم ،سه ماه تابستون همش با این کبوتره طی میشد، جالبتر این بود که مادرم هم همکاری کرد،یکم از پراشو برای اینکه نتونه پرواز کنه کوتاه کردicon_pf%20(34).gif بعد تابستون پدر بزرگم، (که فوت کردن) سرشو برید sigh.gif مادر هم باهاش غذا درست کرد.

معمولا تابستون ها جوجه میخریدیم، یا اردک، عاشق اردکــــــ بودم، hapydancsmil.gif

14_15سالم که بود دوست برادرم دوتا اردک داشت ،نمیتونست اینارو نگاه داره، حدودا یک سالی مادرم نگهشون داشت،خیلی بامزه بودن، وخیلی هم شکمو ..:ws3: یادمه اینقدر یکیشون خورده بود ،مجبور شدیم گردنشو بگیریم تکونش بدیم، معذرت میخوام این چیزایی رو که خورده بیرون بیاره.

اصلا یه وضعی بودن.:ws3:icon_pf%20(34).gif

یه خروس پرو هم داشتیم،خروسه کوچیک بود، دادیم مادر بزرگم تو حیاطشون با اردک خالم نگه داری کنن.

یه چند روزم یکی از طوطی های مادر بزرگمونو اوردیم خونه نگه داری کردیم. یک گازایی میگرفت ، دستت تیکه تیکه میشد gigglesmile.gif

ماهیم معمولا هرساله مادرم برای سفره هفت سین میخرید.

دیگه اجازه ما هم برای نگه داری از حیوانات در این حد بود.الان دوتا کبوتر داریم، اما نه کبوتری که اسیر باشه،میان غذاشونو میخورن میرن. دیگه یاد گرفتن باید چیکار کنن،ماهم کاریشون نداریم. :w16:

8 همين الان برو دست بكن تو جيب سمت چپ شلوارت كليه چيزاي كه توشه رو نام ببر ...

من تو جیب شلوارم چیزی نمیذارم:ws28:

معمولا داداشم همه وسایلی که تو جیب شلوارش جامیشرو میذاره.:ws3:

9 اگر آپارتماني هستيد ! كليه هماسيه هاتون كه بالا سرتون هستند تا طبقه آخر نام ببر ... در غير اين صورت همسايه هاي چپي و راستي ...

ما طبقه آخریم ،پنجم ، پس چون گفتی همه همسایه های بالا سرمون ، همسایه ای نامبرده نمیشود.:ws28:

فقط فامیلی همسایه وسطیمون که دیوار به دیوارمونه میدونم، آقای سلیمانی !

بعد از 8سال هنوز خیلی از همسایه هامون مارو نمیشناسن:ws3:

10 اسم سوپر ماركت محله تون ؟؟

اگر اشتباه نکنم سن سون.

11 نظرت راجع به حيوان الاغ ؟؟ دو جمله شرح بده ؟

اینقدر حیوان دوست داشتنیه که مردم زیاد در الفاظشون ازش استفاده میکنن.:ws3:

12 اسم دختر خاله دختر دايي بابات ؟؟؟ يا حالا پسر خاله پسر داي بابات ؟؟

تست هوشه؟ texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

اولیش میشه یکی از عمه های من _ دومیش بابام یا حتی یکی از برادراش.

درسته؟ :w16:

که اسماشونم نمیگم texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

چون تویی واسه سوال اول اسم دختر خاله یعنی یکی از عمه هام میشه زهرا :w02:

13 رنگ اولين كيف مدرسه ؟؟

صورتی ، جامدادیم هم صورتی بود. برام کادو اورده بودن.

14 بچه بودي خاك بازي ميكردي ؟؟

یادم نمیاد ، بیشتر چمن میکندیم. خمیر بازی هم تا دلت بخواد.

خیلی هم باحال بود.:ws3:

15 دوران بچگيت اصلا بيشتر چي بازي ميكردي ؟؟

دوران ما شاید امکاناتمون کمتر از بچه های الان بود،اما خودمون چیزای نو میساختیم. فکر نمیکنم اونقدر باهم فاصله سنی داشته باشیم، شما شاید دهه هفتادی باشی،اما احتمالا اون اوایلشی، این حس هارو مطمئنا داشتی ،حالا جور دیگش.

من واقعا از دوران کودکیم با اینکه شاید اون موقع خیلی امکاناتو نداشتیم لذت بردم. محل زندگی ما داخل یه شهرکی بود که امنیت زیادی داشت ،طوری که خودمون با 5_6 سال سن میتونستیم تا عصر پارک باشیم.

نزدیک هر بلوک زمین ورزشی بود و چمن، تابستوناش پر از گل های رز و بنفشه ، آفتابگردون و قاصدکـ بود. چون من با برادرم یک سال تفاوت سنی دارم،اون زمانا خیلی با پسرا هم بازی بودم. یادمه اون موقع ها کارت برگردون،یاحتی خوندن مشخصات همون کارتا بازی بود که رواج داشت.

با پسرا ،7_8سالم بود کارت بازی میکردیم.

تیله بازی_منچ _مار پله_ حتی وقتی بابام نماز میخوند میپریدم رو کولش،هیچی بهم نمیگفت،به خاطر همین بیشتر برام جذاب بود:ws28: خیلی خوب بود.sigh.gif یه سری بازی بود مثل منچ،ولی برخیاشون فکری تر، مثلا یکیشون اسم جنگل بود،سرخپوست کوچولو_لوبیا سحر آمیز(عاشق داستانش بودم)_ شطرنج بازی میکردیم_بد مینتون_ آتاری دستی ما حکم یه کامپیوترو اون زمانا داشت:ws3: _اس وفامیل _ نقطه بازی _ حتی فرفره درست میکردیم میگرفتیم روبروی پنکه ،اینقدر ذوق میکردیم. وقتی میرفتیم پارک حرکت های مختلفو روی تاپا پیاده میکردیم، دوتایی روی تاپ یکی نشسته یکی ایستاده،خیلی جذاب بود،یا کلا ایستاده، زنجیرتاپو اینقدر میچرخوندیم تا طرف مقابل به سختی بازش کنه:ws28:

اون زمان هم عاشق کتاب بودم،تا دلت بخواد کتاب میخوندم،حتی کتابایی که اصلا به سنم نمیخورد.:ws3:

کارتونامونم اینقدر جذاب بود که حد نداشت. دوتا از برنامه هایی که خیلی دوست داشتم،مسابقه محله و زی زی گولو بود.

خیلی کارای دیگه،کلی فعالیت میکردیم .

به اینا میگن فعالیت ، نه الان که بچه ها تو چهار دیواری خونه حبس شدن. اون موقع ها حتی شده ما بدون اینکه خرجی داشته باشیم تفریح میکردیم.:ws37:

16 چرا بچه ها اصرار شديدي دارند دكتر بازي كنند ؟؟ تو هم جزو اين دسته از كودكان بودي ؟؟

حس میکنم به خاطر اینکه بچه ها نسبت به بدنشون کنجکاو هستن.

اما من اینجوری نبودم ،نمیدونم چی شد فقط یه بار بازی کردم،اون هم با خالم بود.

ما تو خونه که بودیم پولامونو جمع کرده بودیم یه تخته کوچیک وایت برد خریده بودیم،فکر میکردیم چه بازی هایی میشه کرد،مثلا اینکه اسم گل من مینوشتم .

5حرف بود ، دو تا حرفشو مینوشتم، بقیشو باید داداشم حدس میزد. یا کلا هیچ حرفیشو نمینوشتم ،یکی یکی حرف میگفت.بعد از اون آدمکا میکشیدیم،اگر هی غلط میگفت طرف مقابل و در واقع تعداد غلطاش زیاد میشد ،اون آدمکه دار زده میشد:ws3:

خاله بازی هم میکردیم،وای چقدر داداشم استعداد عجیبی در خاله بازی داشت:ws3:،و همینطور بازی های فکری.

17 چرا همسايه بغلي ما فضوله ؟؟

آخـــــــــه چرا؟ :w00:

از خودش بپرس... texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

خصلت ما ایرانی ها عوض نمیشه ، البته همه که اینجوری نیستن ، حتما از بیکاریه. این بلای خانمان سوزhanghead.gif

18 سوالاي من تا اينجا چطور بود ؟؟

خیلی باحالی:ws3:،هرچی به سوالات بعدی میرسم ،بیشتر ترغیب به جواب دادن میشم blondhair.gif

19 تا الان كه زير آب نرفتي ؟؟؟

زیاد زیر آبی رفتم.

مادرم همیشه میگه: از آن نترس که های وهوی دارد،ازآن بترس که سر به تو دارد(منو میگه:ws28:)

این خاطررو تو صندلی داغ تالار مدیران تعریف کرده بودم:w16:، سال دوم،سوم ابتدایی بودم، فکر کنم فصل امتحانا بود ،یه تلویزیون داشتیم،سیاه سفید، هروقت درس میخوندیم،درس خوندن که تموم میشد میرفتیم کارتون میدیدیم.

یه روز داداشم نتوسنت به خاطر درسش کارتون ببینه ،من رفتم تو اتاق ، تلویزیون رو بدجوری گذاشته بودم، برنامه ها که تموم شد ،افتاد زمین icon_pf%20(34).gif مامانم کلی داداشمودعوا کرد،داداشمم هی میگفت بابا من خرایبش نکردم،مامان باور نمیکرد.:ws3:

خلاصه تا چند سال پیشم من اعتراف نکرده بودم که من اون تلویزیون رو خراب کرده بودم:ws28:

اینم یه نوع زیر آبی رفتنه دیگه :ws3:

20 معدل دوم ابتدايي ؟؟

هرچی بود زیاد نبود ،واسه دوم ابتدایی خیلی متوسط بود.

19.35 یا شایدم بیشتر،معلم اون سالمون رو خیلی دوست داشتم .

21 پايين ترين نمره ؟؟ مربوط به چه درسي در چه مقطعي ؟؟

در صندلی داغ اولیم ==>>> #12 گفته بودم:

2 از تاریخ ،اول راهنمایی بودم

هیچی نخونده بودمicon_pf%20(34).gif

یادم که میوفته درس تاریخ نبود،بلکه جغرافیا بود،اون هم از 12نمره.کمترین نمره راهنمایی.

.........

یه بارم از 10 _ 2 شدم ،شیمی،واسه اون روزم نتونسته بودم بخونم،دبیرستان.

ولی به هرحال فرقی نداشت،من فکر میکنم اون دو تا امتحانو اگر از 20نمره هم میگرفتن من 2میشدم:icon_redface:

این 2تا نمره هم نمرات کلاسی و کوئیز بودن.

22 فحشي كه خيلي ازش استفاده ميكني چيه ؟؟

متاسفانه گاهی عصبانی میشم

بیشعور icon_pf%20(34).gif

دیگه خیلی عصبانی بشم.

یا حتی به استاد نتونم حرفی بزنم،میگم دهنمو سرویس کرد. icon_pf%20(34).gificon_pf%20(34).gif

یه جمله دیگه هم اخیرا سر زبون ها افتاده ، از بس که این دوستام میگن ،منم گاهی میگم.

قابل گفتن هست ، اما بازهم خیلی بده. icon_pf%20(34).gif

23 تا حالا دعوا كردي گيس و گيس كشي ؟؟؟ با كي ؟؟

با داداشم که بچه تر بودم اره، تا 12_13سالگی.بزن بزنی بودا:ws28:بعدش داداشم میومد آشتی

من اون موقع ها گاهی قهر میکردم،از سوم ابتدایی به بعد برای خانواده به قهر اعتقاد ندارم،یکم سکوت میکنم اما قهر نه.

بعدها دیگه دعوامون که شد ، دست به روی هم نیوردیم. به جز شوخی دستی که اغلب پسرا این خصلتو دارن:ws3:

ولی من خیلی کم پیش میاد جبران کنم،چون دوست ندارم شوخی به دعوا کشیده بشه.

باحرف و غر زدن خودش میکشه کنــــــــار:banel_smiley_4:

گاهیم لوس میشم،میگــــــــم مامان:ws28: ولی باورت میشه بادوستان مدرسه یادم نمیاد ،به این صورت دعواکرده باشم ؟:w02:

با دختر خالم پسر خالمم زیاد شوخی میکنیم .ولی خداروشکر دعوا اینجوری نــــــه.:w16:

24 تيكه كلامت ؟؟

تیکه کلام نوشتاری در انجمن زیاد دارم ،فکر میکنم البته.

درهرحال_البته ،این دوتارو زیاد به کار میبرم،گاهیم اما.

اما گفتاری اوم،همون اهوم و تائید هستش ،کمی خودمونی تر.:w16:

25 تا حالا كسي رو دوست داشتي اما ابراز نكردي ( پسر ) ؟؟؟

به علاقه یک طرفه هیچ وقت فکر نمیکنم وبهش دامن نمیزنم. از نظر من هنوز جامعمون به این حد ودرجه نرسیده که به پسر بگی دوست دارم. (البته توهین نشهhanghead.gif)

ترجیح میدم به برخی موارد فکر هم نکنم.

خیلی ریسک پذیری لازمه،وباید خیلی موارد رو یه دختر در نظر بگیره و علاقشو مطرح کنه.

اما برخی از پسرا رو همانند دخترا به خاطر پشتکارشون ،تخصصشون وتواناییشون تحسین میکنم.:a030::w16:

26 چند تا بچه دوست داري ؟؟

1یکی یا نهایت دوتا.

اینو قبول دارم که باید برای تربیت فرزند وقت گذاشت.

یکی از روانشناسا میگفت اگر یه فرزند بخواین و بعدها بچه دار نشین به فرزند اولتون خیانت کردید. من تاحدودی قبول دارم. چون خودم ، داداشمو داشتم ، اکثر اوقات باهم بودیم ،تفریحاتمون باهم بود،گردش ها مون باهم،دعوا میکردیم ،اما همبازی خوبی بودیم.

پدر ومادرم خیلی اذیت شدن،به خاطر اینکه ما تقریبا همسن بودیم.اما همیشه مادرم میگه اینکه خدا تورو به ماداد یه نعمت بود. (البته بعدا ،نه اوایل:ws3:)

به هرحال زندگی ها متفاوت شده،و آدم ها سختگیرتر، حتی فرزند سالاری بیشتر.

27 تا چند جد پشتت رو بلدي ؟؟ ( مثلا من 9 جد پشتم رو بلدم :w58:)

1جدم رو به زور میشناسم:ws3:

چجوری بلدی؟ :ws3:

یعنی به اسم همه پدر بزرگاتو میدونی اسمشونو؟هم مادری ؟ هم پدری؟w58.gif

28 دايي يا عمو ؟؟؟كدومش بيتره ؟؟

من دایی ندارم، حسشو تجربه نکردم:ws37:

عمو هم خوبه. ولی زیاد باعموهام نبودم.

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم،اکثرا باخونواده مادری مچ هستش،یعنی تو دوستام

اینجوری بوده.

29 تا حالا از مامانت كتك خوردي ؟

یه بار من سوسک نمیکشتم،شاید 9_10 سالم بود،مامانم هیچ وقت منو نمیزد ،من اون روز رو یادم نمیره،گفتش یاباید اون سوسکو بکشی یا با این سیخه میزنمت:ws28:هیچی دیگه سوسکه بدبخت مرده بود تقریبا اما من ازش میترسیدم.

ولی کشتمش.:sad0:

اون روزم مامانم منونزد،ولی قصدشو داشت.:ws28:

منم همش میگفتم چرا به اون نمیگیw000.gif(منظورم داداشم بود)

هنوزم که هنوزه من از سوسک میترسم،ولی میکشم، تخصصی باید باشه ،سرشو جدا کنی w768.gif

چه جنایتیه. صحنه واقعا بدیه :obm:

30 منو دوست داري الان با اين وضعيت ؟؟؟ :ws3:

اصلا اصرار نکن :viannen_38:

سوالاتت خیلی جذابه واسم،اصلا احساس خستگی نداشتم. جدی میگم.:w16: کاش دیرتر میمودی ،فراموش میکردم سوالات قبل رو:ws3:

البته علمیا مونده :ws3:

31 سي تا سوال كافي بود به نظرت ؟؟؟ اما من باز هم ادامه ميدم ...

بــــــــــــــــــــاشه 626gdau.gif

32 همسايه مامان بزرگ مادريت ... سمت چپي ... چاقه يا لاغر ؟؟

خونشون ویلایی بوده ،دادن بساز بفروش آپارتمانیش کنن_لاغر بوده آقاهه gigglesmile.gif

33 چقدر مزاحم مردم شدي ؟؟ تلفني ... زنگ خونه بزني فرار كني ... از اينجور چيزا ؟؟

زنگ خونه نمیزدیم ،یه کار دیگه میکردیم، جوابش:

مزاحم آتش نشانی ،118 شدیم، با همکاری داداشمicon_pf%20(34).gif، من خودم به تنهایی از اینکارا نمیکردم

ولی امان از وقتی با داداشم همکاری میکردم:ws28:،فکر میکنم 5_6سالم بود.

( احساس شرمساری میکنمsigh.gif)

34 دوست داشتي توي يك روستا دور افتاده اما سر و سبز و با صفا متولد ميشدي و الان بجايي پاسخ گويي به اين سوالات داشتي گوسفند به چرا ميبردي ؟؟

نـــــــــــــــــــه

اگر در اونجا متولد میشدم شاید قضیش فرق داشت:w16:

ولی دیگه ازمن گذشته بااین فیس افادم،گوسفند بچرونم:ws28:

واسه تفریح دوست دارم.:ws37:

35 گندمزار يا شاليزار ؟؟ كدومش قشنگ تره ؟؟

هـــــــــــــــــــــــــــــــــردوش قشنگـــــــــــــــه

شاید کمی گندمزار بیشتــــــــــــــر dreamyeyesf.gif

ادامه سوالات در پست بعدی wht.gif

استراحت lovecoffee.gif

• Like 14
لینک به دیدگاه

بههههه...ستاره انجمننن:ws37:چطوری؟

1-ستاره واقعا تا اینجا سوختی؟؟؟؟

2-اینا چرا اینقد سوالای سخت میپرسن؟

3-تا حالا شده توو منگنه قرار بگیری که نه راه پس داشته باشی نه پیش؟

4- اگر توو موقعیت سوال بالا قرار گرفتی چیکارا کردی؟..جنگیدی؟

5- اگه یه رویایی داشته باشی که واسه به دست آوردنش کلی تلاش میکنی ، بعد هیچکسی هم نباشه که ازت توو اون کار حمایت کنه،بازم به تلاشت ادامه میدی؟منظورم اینه که با اون مخالفات میجنگی؟حتی با اینکه هیچ حامی نداری؟...یا اینکه میکشی کنار و میگی اقا من تسلیمم؟

6-اگه کاری باشه که دوستش نداری و دلت نمیخواد که انجامش بدی...ولی یه جور زوور پشتت باشه که بـــاید انجامش بدی..اون کارو میکنی؟

7-اگه غیر از معماری رویای دیگه ای داشته باشی که خییییییییییییلی دوست داشته باشی بهش برسی...کدومو انتخاب میکنی؟ معماری و کار توو رشته تخصصیت...یا رسیدن به اون رویایی که همیه ارزوشو داشتی؟

مرسی که دعوتم کردی عزیزمheartshape2.gif

• Like 11
لینک به دیدگاه

salam setare joon bebakhshid man farsi nadaram majboram fln en benevisam

merci az davatet golam

yeki az khandedar tarin khaterehato tarif kon:w02:,suti ham mitune bashe:ws3:ba tashakor

ببخشید باور کنید قصد اسپم نداشتم اصلا

اما خدایی حالا به حرف من رسیدید که شیرازیا اوضاعشون چطوری؟:ws3:

از خود سوال و تعداد سوالات معلوم شد الان:ws28:

جاوید خواهش میکنم پاکش نکن:ws28:

• Like 11
لینک به دیدگاه
ببخشید باور کنید قصد اسپم نداشتم اصلا

اما خدایی حالا به حرف من رسیدید که شیرازیا اوضاعشون چطوری؟:ws3:

از خود سوال و تعداد سوالات معلوم شد الان:ws28:

جاوید خواهش میکنم پاکش نکن:ws28:

سوال باید اصولی طرح بشه:w02:یعنی سوال مختصر باشه و پاسخش طولانی:ws3:

اسپمررر:w02:

• Like 8
لینک به دیدگاه

خب اگر پاسخ این سوالات درست نیست ، یا در اینجا یا از طریق پیام در پروفایلم بهم بگــــو بلکه بر معلوماتم اضافه بشه:w16:

36 علت تشكيل رشته كوهاي زاگرس در ايران و بلندترين قله زاگرس ؟؟

اینو فکرکنم در کتاب جغرافیای دوران راهنماییمون داشتیم. ولی یادم نمیاد.:ws3:

رشته کوه‌های زاگرس حاصل یک فعالیت تکتونیکی یعنی برخورد دو
اوراسیا و عربستان هستند. این
متوقف نشده و دگرگونی زمین در غرب ایران و منطقه زاگرس همچنان ادامه دارد. چین خوردگی‌های متعدد و وجود
فراوان، زاگرس را به منطقه‌ای نفت خیز تبدیل کرده است.
با ارتفاع ۴۴۰۹ متر بلندترین ارتفاعات زاگرس می‌باشد و از ۴۴ قله مرتفع بالای ۴۰۰۰ متر تشکیل شده‌است و بیش از ۸۰ کیلومتر طول دارد.

منبع: fa.wikipedia.org

37 چرا در رشته كوه البرز اتش فشان هاي مانند دماوند تشكيل شدند ؟؟ آيا احتمال فعال شدن دوباره آنها وجود دارد ؟؟

در مورد چگونگی تشکیل این آتشفشان بزرگ، به نظر می رسد که آخرین حرکت فشاری که فلات ایران را تحت تاثیر قرار داده، دلیل پیدایش آن بوده است؛ به صورتی که این فشار سبب چین خوردگی، بالازدگی و جمع شدن پوستۀ قاره ای ایران شده و البرز را هم تحت فشار قرا داده و در نتیجه شکستگی های عمیق آن فعال تر شده و مواد مذاب از دهانۀ آن خارج شده است.

فعالیت های فومرولی (خروج مواد گوگردی) و چشمه های آب گرم در پیرامون دماوند، که نشان دهندۀ حرارت درونی این آتشفشان می باشند، و نیز وجود چند فاز عمدۀ ماگمایی در تاریخ زمین شناسی منطقۀ دماوند و بررسی رفتار آتشفشان های جوان و نسبتا جوان ایران و نیز آتشفشان های نیمه خاموش - خاموش جهان، نشان می دهد که نمی توان احتمال فعالیت مجدد دماوند را غیر ممکن دانست.

با توجه به خاموشی نسبتا طولانی آتشفشان دماوند و بسته بودن محل خروج مواد آتشفشانی، می توان انتظار داشت که در صورت بروز فعالیت مجدد دماوند، فعالیت اولیۀ آن با تخریب فراوان همراه باشد و با توجه به مسدود بودن مجاری آتش فشان، از نوع انفجاری خواهد بود. در برخی از سال‌ها از جمله سال ۱۳۸۶، بخارهایی با حجم بسیار زیاد از قلۀ کوه دماوند خارج شد که برخی از شاهدان آن را گواهی بر فعال شدن این آتشفشان پنداشتند. اما در حقیقت در سال‌هایی که بارندگی زیاد باشد، با نفوذ آب به درون قله و برخورد با سنگ‌های داغ، جریانی از بخار آب از دهانه قله خارج می‌شود و چنین به نظر می‌رسد که فعالیت‌های آتشفشانی صورت گرفته‌است.

منبع: damavandkooh.com

38 چند نفر توي جنگ جهاني اول و دوم كشته شدند ؟؟

اینوهم در کتاب تاریخمون داشتیم،چقدرهم من یادمه:ws3:

_جنگ جهانی اول:

پیش از پیروزی متفقین در نوامبر 1918 حدود 10 میلیون نفر کشته شدند.

درجای دیگه گفته شده

3661d2p6lgglbp8mp42.jpg

_جنگ جهانی دوم:

5khm0zwksvmaqncf98o.jpg

39 از قحطي بزرگ ايران در 100 سال گذشته كه گاهي به هولوكاست ايران هم ياد ميشه چيزي ميدوني ؟؟ نميدوني يكم مطالعه كن 3 خط اينجا بنويس تا بدونيم چه بر سر پدرانمان آمد

اصلا نشنیده بودم.

این اتفاق درزمان جنگ جهانی اول رخ داده بود. نیروهای انگلیس و روسیه وارد ایران شدند.

یکی از دلایلش ژئوپلتیک و منابع حیاتی ایران بود که برای ادامه جنگ ضروری مینمود. و دیگری شکل گیری احساسات همسو با آلمان از طریق یکی از مقامات دربار بود .

خلاصه اینکه کلی مردم تلف شدن..hanghead.gif

پوریا با دو سه خط فایده نداره،هرکس دوست داره ماجرارو بدونه به این لینک مراجعه کنه::ws37:

40 اولين صنعت ايران ؟؟

در زمینه نفت بوده؟:ws52:

41 بلندترين نقطه راه آهن ايران ؟؟

بلند ترین نقطه راه آهن در ایران با ارتفاع2217 متر هستش.

42 علت خون خواري بشر از بدو تاريخ تا كنون را چه ميدانيد ؟؟

زیاده طلبی و اکثر اوقات قدرت طلبی ، که بیشتر اوقات با زور ستم اینکار صورت میپذیره.

البته یه خون خواری دیگه هم داریما (خون اشام:ws28:)

43 چرا هميشه انسان هاي شرور و بد ذات به اوج قدرت ميرسند ؟؟

اگر بخوایم از نظر مذهبی جواب بدیم،گفته میشه چون این دنیا برای انسان های پاک ساخته نشده...

اما حقیقتا هنوزم دلیلشو ازخودم میپرسم.hanghead.gif

44 علت سقوط ايران در زمان حمله اعراب چه بود ؟؟

درس تاریخ میپرسی:ws3:

زمان ساسانی بوده ،درسته؟

چه نقاشی هایی از این حمله اعراب کشیدنw58.gif ،اینارو میبنم میگم،اسمشون مسلمون بوده ...!!!

جنگـــــــ های مختلف در هر نقطه از ایران رخ داده، تعدادشون زیاده.

فروپاشی ایران بدون زمینه نبود. دلیل‏های زیادی را می‏توان برشمرد از جمله:

- دلیل نظامی:

هم چنین در این جنگ طولانی شمار زیادی از ارتش حرفه ‏ای و پیشرفته‏ ی ایران، از جمله سوار نظام شکوهمند ”اسواران“ کشته شدند و دفاع ایران بسیار ضعیف شده بود. حتا هراکلس وارد ایران شد و کاخ دستگرد خسرو پرویز را تسخیر کرد.

یکی دیگر از اشتباه‏ های بزرگ نظامی خسرو پرویز برچیدن دولت لخمیان بود. دولت عربی لخمیان که از زمان شاپور دوم متحد ایران شده بود به مانند دیوار و ضربه‏ گیری برای تهاجم عرب‏های بادیه و دیگر کشورهای خارجی عمل می‏کرد. اما خسرو پرویز با برچیدن آنان راه نفوذ را باز گذاشت.

- دلیل سیاسی:

پس از جنگ‏های ٢٠ ساله ‏ آشفتگی فراوانی در دربار ساسانیان به وجود آمده بود. بازار دسیسه داغ بود. خسرو کشته شد. دخترش پوران دخت بر تخت نشست و تلاش کرد که اوضاع را بهبود دهد. اما اوضاع خرابتر از این حرفها بود. شاهان یکی پس از دیگری بر اثر توطئه ‏های درباری می ‏آمدند و می‏رفتند. تا این که نوبت به یزدگرد سوم رسید که در استخر پارس (نزدیک پارسه یا تخت جمشید و مرکز اولیه ‏ی ساسانیان) بود و بی‏ تجربه و بی خبر از اوضاع ممکلت بود. ایران-اسپهبد رستم فرخزاد به او پیشنهاد کرد که با عرب‏ها صلح کند زیرا به عنوان فرمانده‏ی نظامی میان‏رودان (بین النهرین) از اوضاع کشور و سپاه بیشتر از یزدگرد خبر داشت اما یزدگرد اصرار بر جنگ و شکست عرب‏ها داشت.

- دلیل اقتصادی:

در زمان خسرو پرویز خشکسالی‏ های زیادی شد. از سوی دیگر خسرو پرویز حدود ٢٠ سال با بیزانس پیوسته در جنگ بود و روحیه ‏ی مردم ضعیف شده بود. البته این جنگ‏ها در ابتدا بسیار موفقیت آمیز بود و ایران موفق شد تمامی خاور میانه را زیر فرمان خود آورده حتی مصر را نیز ضمیمه کند و مرزهای کشور را به بزرگترین حد از زمان هخامنشیان برساند.

اما این جنگ‏ها هزینه‏های فراوانی برای مملکت تراشید و به علت خشکسالی مردم توان پرداخت مالیات نداشتند. در شرایط مشابهی در زمان بهرام دوم، نه تنها مالیات بخشیده شد، بلکه شاه از خزانه به مردم پول و غله‏ی رایگان نیز داد. اما در زمان خسرو پرویز چنین خبری نبود.

- دلیل دینی:

در این میان نباید دلیل‏های دینی را فراموش کرد. موبدان و مغان زرتشتی چندان قدرت گرفته بود که می‏توانستند شاه را نیز برکنار کنند. از سوی دیگر آنقدر به دین ساده و عملی زرتشتی آداب و رسوم دست و پا گیر و خرافاتی اضافه کرده بودند (ن.ک. ایران در زمان ساسانیان. نوشته‏ ی آرتور کریستن‏سن و ترجمه ‏ی شادروان رشید یاسمی) با ظهور مانی و مزدک مردم نشان دادند که از دین زرتشتی ساسانی خسته شده ‏اند. (بسیاری از این آداب دین زرتشتی بعدها به دست موبدانی که مسلمان شدند در اسلام بازسازی شد).

و بالاخره آن که باز بر خلاف تصور رایج، ایرانیان یک شبه همگی مسلمان نشدند. بلکه بسیار مقاومت کردند و حتی تا زمان عباسیان بسیاری از ایرانیان زرتشتی ماندند. مثلا بایزید بسطامی عارف بزرگ خراسانی سده‏ ی چهارم از پدری زرتشتی به دنیا آمد.

هم چنین پس از سقوط ساسانیان ایرانیان همواره در پی تجدید شکوه گذشته بودند. از سامانیان در خراسان (تاجیکستان امروزی) گرفته تا زیاریان در طبرستان (مازندران) و اصفهان. مثلا از وشمگیر زیاری نقل است که گفته بود: می‏خواهم بیخ عرب را از این خاک برکنم و آیین شاهان ساسانی و شکوه ایران را زنده کنم.

منبع:

45 جنگ دره ترموپيل يا همون جنگ 300 كه فيلم ناعادلانه اي از اون به تصوير كشيده شد ، چه بود ؟؟ علت وقوع جنگ ؟؟

جنگ 300منظورت همون جنگیه که تو فیلم 300 بود نشون داده؟، من فقط صحنه هایی از فیلم رو دیدم.

از نظر من به درد وقت گذاشتن نمیخورد، اصلا کاری به موضوع فیلم نداشتم، کیفیتش از نظر من بسیار پائین بود، من بیشتر تحلیلشو شنیدم.

اما انگار بد نیست فقط یه بار وقت بذارم،با اینکه اصلا فیلمشو نمیپسندم.

........................................

نبرد ترموپیل در (۴۸۰ پیش از میلاد) نام اولین جنگ از دومین دورهٔ جنگهای ایران و یونان در زمان خشایارشاه است که بین ارتش شهرهای متحد شدهٔ یونان به فرماندهی لئونیداس، پادشاه اسپارت و امپراتوری هخامنشی به فرماندهی خشایارشاه در طول دومین لشگرکشی خشایارشاه به یونان به وقوع پیوست. این جنگ در اوت یا سپتامبر سال ۴۸۰ قبل از میلاد میسح در گذرگاه ساحلی و باریک ترموپیل به وقوع پیوست. لشگرکشی هخامنشیان پاسخی به پیروزی آتنی‌ها در نبرد ماراتون در طول لشگرکشی اول هخامنشیان به یونان، در سال ۴۹۰ قبل از میلاد بود. خشایارشاه ارتش زمینی و دریایی عظیمی برای فتح تمام یونان تدارک دید.

علت جنگ : لشکر کشی خشایار شاه به قلمروی یونان.

منبع:

46 اولين سلاح شيمياي كي به كار برده شد ؟؟

اینکه دیگه خیلی معروفه:ws37:

در زمان

به دستور
،
وقت آمریکا، علیه امپراتوری

در شهرهای هیروشیما و ناگازاکی

47 نادر شاه افشار آدم كثيفي بود ؟؟؟ كه اون همه ادم كشت ؟؟

اگر اینجوری باشه اکثر پادشاهان به جز تعداد کمی آدم کش بودن، به خاطر اینکه قدرت خودشون رو از دست ندن.

48 علت شكست جنگ ايران و روس در زمان فتحعلي شاه ؟؟

علل شکست

ده سال جنگ خزانه فتحعلی شاه را خالی ذخیره مالی عباس میرزا را از بین برد و بخشی از آبادترین سرزمینها به روسیه واگذار گردید. شکست های نظامی و عدم سازمان دهی نیروهای نظامی بعد از جنگ می توانست تهدیدات و شورش های داخلی عشایر و ایلات سرکش را به خطر جدی برای حاکمیت قاجار مبدل کند. به استناد بند چهارم، دست روسها برای مداخله در امور داخلی و سیاست خارجی ایران باز گذاشته و از منظر دینی قاجارها متهم بودند که به کفار اجازه داده اند در سرزمین های اسلامی مستقر شوند.

ضعف نظامی در سازمان و تجهیزات و نیروهای جنگی، اتکاء بیش از حد به وعده های کمک دولت های خارجی، ساده انگاری و کم گرفتن توان حریف؛ نفاق و دورویی خوانین محلی، بی اعتمادی مردم مناطق اشغالی به حکام قاجار و دسیسه های قدرتهای اروپایی در مقابل ایران از جمله دلایل شکست ایران بوده است.

تمامی تلاشهای عباس میرزا برای تشکیل یک سپاه کار آمد وتوپخانه منظم به دلیل فشارهای متوالی روسها و نرسیدن امکانات مالی و عدم تعهدات دولت فرانسه و انگلیس با شکست مواجه شد. نقشه عملیات جنگی به دقت و مخفیانه مطرح نمی شد بلکه در محلی که نوکران هم به آن رفت و آمد می کردند طرح می شدو در نتیجه کسی نبود که از عملیات نظامی ایران اطلاعی نداشته باشد.15 در این عهدنامه روس ها به تمام اهداف از پیش تعیین شده خویش به استثنای تصرف ایروان و نخجوان رسیدند و این عهدنامه برای روسیه فوقالعاده نافع بود و سیادت روسیه را بر فقاز و دریای خزر به ارمغان آورد.16

در مرحله اول جنگ های ایران و روس و طی ده سال نبرد سپاهیان دو کشور، هیچگاه روس ها نتوانستند از طریق اثبات برتری نظامی خود به نتیجه برسند و صلح گلستان نیز به اتکای اقتدار نظامی روس ها حاصل نشد بلکه روسها این صلح را متعاقب شبیخون اصلاندوز با دریافت تمام اطلاعات سپاه ایران از انگلیسی ها و با همراهی دیوانیان هواخواه انگلیس به ایران تحمیل کردند و این پیروزی برای روسها پیروزی نظامی نبود بلکه آنان از طریق بازیهای سیاسی و مساعدت همه جانبه سرگورازلی به صلح گلستان وتصرف سرزمینها دست یافتند. عباس میرزا و فرماندهان ایرانی به این مصاله از این جهت تن دادند که گمان می کردند پس از حل و فصل طغیان خواجه کاشغری و تجدید قوا به سراغ روسها خواهند رفت و سرزمینهای اشغالی را دوباره از چنگ آنان با گفتگو یا هجوم نظامی آزاد خواهند کرد.17

منبع:

49 آيا ميداند رضا خان پهلووي چگونه ايران را يكپارچه در دست گرفت ؟؟

چــــــــــــــــــــــــــــگونه؟:ws3:

در واقع میشه به اقدامات رضا خان در دوره پادشاهیش اشاره کرد:

- ایجاد امنیت عمومی بی سابقه در کشور با سرکوبی اشرار و کوتاه کردن دست منتفذین محلی، روسای ایلات و مالکین متجاوز و ایجاد وحدت ملی.

- ایجاد ارتش نوین برای حفظ استقلال و تمامیت کشور و تامین امنیت عمومی و ایجاد نیروی هوایی، نیروی دریایی در آب های خلیج فارس و دریاهای عمان و خزر،

تاسیس دبیرستان نظام در تهران و کرمانشاه و شهرهای دیگر،

تاسیس دانشکده افسری، اعزام دانشجوی نظامی به کشورهای اروپایی از قبیل فرانسه، ایتالیا جهت تحصیل و تجربه در رشته های نظامی و فنی نیروهای زمینی، دریایی و هوایی.- اجرای قانون نظام وظیفه عمومی در تمام نقاط کشور (مصوب 1304).

- تاسیس اداره کل آمار و ثبت احوال و اجباری کردن شناسنامه برای عموم اهالی کشور.- احداث و توسعه راه های ارتباطی شهرها و مناطق مختلف در سراسر کشور پهناور ایران، احداث اولین تونل جاده ای کندوان و همچنین احداث پل بزرگ ورسک.

- احداث راه آهن سراسری شمال- جنوب (سال های 1312 تا 1315).

- اصلاح امور مالیاتی و بودجه عمومی، تنظیم امور مالی، بانکی، ارزی و پولی کشور.

- تبدیل واحد پول کشور به ریال که به صد دینار تقسیم می شود.( گفتنی است که قبلا واحد پول ایران «قران» بوده که به هزار دینار تقسیم می شده است. هر ده قران به زبان ترکی یک تومان (یعنی ده هزار دینار) نامیده می شده و بر اساس آن سکه های یک قران (هزار دینار)، ده شاهی (500 دینار)، عباسی (200 دینار)، صد دیناری و یک شاهی (50 دینار) رایج بوده است.)

- مساله بانک: در آن زمان بانک ایرانی وجود نداشت و داد و ستد پولی به وسیله ی بعضی تجارت خانه ها از قبیل تجارت خانه «تومانیاس» انجام می شد. همچنین چند بانک خارجی وجود داشت از قبیل بانک شاهی انگلیس، بانک استقراضی روس، بانک عثمانی.در سال 1304 بانک سپه برای تنظیم امور مالی ارتش به وجود آمد. بعد از آن بانک ملی ایران بود که در سال 1307 افتتاح شد و نخستین سری اسکناس های ایران در سال 1311 به وسیله بانک ملی انتشار یافت. سپس بانک کشاورزی در سال 1311 و بانک رهنی در سال 1317 تاسیس و شروع به کار کردند.

- توسعه فرهنگ و آموزش همگانی، تاسیس دبستان و دبیرستان به سبک جدید، تاسیس دانشگاه تهران، هنرستان صنعتی، کتابخانه ملی (1316) و غیره.

- وضع قانون تقسیمات اداری کشور به استان و شهرستان و بخش و حدود اختیارات و وظایف آن ها. همچنین عناوین حکومتی از قبیل ایالت، ولایت، حاکم، نایب الحکومه منسوخ و عناوینی همچون استاندار، فرماندار، بخشدار، دهدار مقرر و معمول گردید.

- اصلاح نام شهرها و مناطقی که بر اثر هجوم بیگانگان منشاء خارجی داشته یا نامناسب بوده اند با تصویب فرهنگستان. از قبیل محمّره (خرمشهر)، دزدآب (زاهدان)، قرچه داغ (ارسباران)، خیاو (مشکین نهر)، ارومیه (رضائیه)، طهران (تهران)، حضرت عبدالعظیم (شهر ری) و بسیاری از شهرهای دیگر.- تاریخ رسمی کشور، ماه و سال هجری شمسی تعیین گردید. (1304).

- لغو کاپیتولاسیون. کاپیتولاسیون به اتباع بیگانه به خصوص انگلستان، آمریکا و روس متجاوز این اجازه را می داد که در ایران هرگونه که مایل هستند رفتار کنند . اتباع این کشورها در ایران آزادی کامل دارند و هرگونه خلاف و جرم و جنایتی را فقط باید در کشور خود پاسخ بدهند. رضا شاه این امر ننگین را به پایان رساند.

- وزن و اندازه از قبیل خروار، من، چارک، سیر، درم، ذرع، جریب و ... که آن ها هم در هر منطقه متفاوت و مقیاس مخصوص خود را داشته به کلی منسوخ شد و در تمام کشور وزن و اندازه و پیمانه یکسان همانند کشورهای اروپایی به ترتیب اعشاری و سیستم متریک مانند متر، گرم، لیتر و سانتی گراد تبدیل گردید.

- اصلاح دادگستری به سبک کشورهای پیشرفته با وضع قوانین حقوقی و کیفری و آیین دادرسی با رعایت موازین شرعی و حقوق کشورهای اروپایی، ضمن استفاده از فضلای حوزه علمیه، فارغ التحصیلان حقوق داخلی و خارجی و همچنین تاسیس کلاس قضایی.

- تاسیس اداره ثبت اسناد و املاک، تاسیس دفاتر اسناد رسمی، تاسیس دفاتر ازدواج و طلاق و غیره به منظور تثبیت حقوق اشخاص و تضمین صحت معاملات.

- اصلاح امور شهرداری ها، احداث خیابان ها و میادین، توسعه معابر قدیمی و نظارت جدی و پیگیر در امور درختکاری خیابان ها، نظافت و جمع آوری زباله های شهری، احداث ساختمان شهرداری ها و تامین بودجه ی آن ها.همچنین رییس بلدیه «شهردار» و اداره بلدیه «شهرداری» نامیده شد.

- تغییر نام رسمی کشور در مجامع بین‌المللی از «پرشیا» به «ایران» در سال ۱۹۳۵ میلادی (بیست و چهارم دى ماه ۱۳۱۳).

- لباس و کلاه متحدالشکل به سبک اروپایی معمول شد به طوری که در اندک مدتی لباس ایرانی با لباس کشرهای همسایه متمایز گردید و لباس های گوناگون که بعضی آثار باقی مانده نفوذ کشورهای همسایه و یا تسلط قدرت های متجاوز بیگانه بوده به تدریج از میان رفت.

- مساله حجاب و منع پوشش چادر زنان (17 دی 1314). در آن زمان علاوه بر چادر، چاخچور، نقاب، پیچه، مقنعه و روبنده نیز مرسوم بوده است.

- زنجیر زنی، قمه زنی، علم و شبیه خوانی های نامناسب در سوگواری ها و مکان های مقدس ممنوع شد. البته انجام فرایض و شعارهای مذهبی و آموزش مسایل شرعی در مسجدها و مجلس های وعظ آزاد بوده است.

- اقلیت های دینی و مذهبی در انجام فرایض و شعارهای مذهبی آزاد بوده و مانند سایر شهروندان ایرانی از حقوق اجتماعی برابر برخوردار گردیدند.

منبع:

50 به نظرت كوچترين ذره تشكيل دهنده عالم خلقت زير اتم اون زير زير و پايين پاين ها چه شكليه اون ذره ؟؟؟ يك نقطه است ؟؟ يك رشته است ؟؟ يك مكعبه ؟؟ نظر شخصيت چيه ؟؟

فکر نمیکنم قابل تجسم باشه

نظری ندارمhanghead.gif

51 سفر در زمان ممكنه ؟؟

به نظر من ممکنه، تو این زمان شاید قابل تصور نباشه اما بعدها شاید ممکن باشه.

اما عینه یه معجزه میمونه.

اینکه مثلا بری گذشته ،حتی قبل از اینکه پدر مادرت متولد شدن w58.gif

52 زمان رو به عنوان بعد 4 قبول داري ؟؟

وقتی سوال قبلی رو امکان پذیر میدونم،مسلما قبول دارم.

53 ريشه واژه شيمي ؟؟؟ اين واژه از كجا اومده ؟؟

شیمی در فرانسه و chimistry در انگلیسی والکیمیاء در عربی و کلاً نام این دانش در همه زبان های جهان از واژه فارسی کیمیا گرفته شده است . زکریای رازی در پی یافتن کیمیا بود که می تواند مس را به طلا تبدیل کند . اما نتوانست با وجود آزمایش های گوناگون و خسته کننده پیروز شود اما آزمایش های وی موجب رشد این دانش شد تا جایی که این دانش به نام کیمیا نامیده شد و عرب هادر نامگذاری این دانش از ما بهترند .چون دست کم همان واژه ی فارسی را به کار می برند .

54 چرا داري منو فحش ميدي الان ؟؟ سوالام زياد بود .

سوالات زیاد بود،اما منم زیاد وقت میذارم. خلاصه نویسی من از اول هم خوب نبود، به درد داستان نویسی میخورم. قشنگــــــــ با جزئیات:ws3:

.. اما هم سعي كردم بخندونمت

انشالله لبت همیشه خندون باشه که دوستانتو میخندونی.:w02:

هم سعي كردم برخي از حقايق نزديك به تو رو برات روشن كنم البته اميدوارم به منابع صادقي دسترسي پيدا كرده باشي ....

کدوم حقایق ،من حقایقی نمیبینم:ws3:

چشام بستس..(یاد اون شعره افتادم)hanghead.gif

حالا با اين وضعيت دوست داري سري بعدي سوالات چطوري باشه ؟؟ علمي پژوهشي يا همينجوري فضولي و چرت و پرت ؟؟

نظری ندارم :icon_redface:، از حضورت خوشحال میشم، اما دوست ندارم جوری بشه که سوالات بی پاسخ بمونه.

55 نظرت راجع به من چيه ؟؟

تا اینجایی که شناختم:

_ روابط عمومی بالایی داری (حداقل تو این فضا)

_خوش برخوردی:whistle: (خب حالا خودتو نگیر w000.gif)

_ راحت حرفتو میزنی .

_ مشخصه عاشق تاریخ و دانستنی.

یه چیزی که برام جالب بود ، اون اوایل که بهت پیغام زدم خیلی صمیمی برخورد کردی.

زود صمیمی میشی شایدم من در این مورد اشتباه میکنم:icon_redface: و دست آخر اینکه خودتو اصلا نمیگیری،

همین دیگـــــــــه:w16:

كافيه ديگه ... اميدوارم هم لبخندي روي لبت نشونده باشم هم بخشي به سوادت افزوده باشم

هرچی سوال تاریخ بود ردیفـــــــــ کرده بودیا:girl_in_dreams: ، حس میکردم معلم تاریخم وایساده داره ازم سوال میکنه

مرسی که در این صندلی داغ شرکت کردی. w72.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه

به به ستاره خانووووووووووووووووووووم ....عجب تو این ماه رمضونی صندلی داغی رو انتخاب کردیدااااااااااا:ws3:

شانس آوردید میدون انقلاب این چندروز تو تعطیلات بسته بودن این سوال کنکور فروشیا وگرنه الان قراربود صندلیتون ذوب بشه ..اما حالا مجبورم از خلاقیت خودم استفاده کنم ...

1-اول اینکه بفرمایید تو دنیای ححقیقی به نظرتون لیدر یا مدیر خوبی هستید ؟(اینو بگم تو انجمن که خیلی بهتون میومد وپرستیژشو داشتی :w16:)

2-بیشتر دوس داری حقوق بگیرید یا حوقوق بدید ؟

3اگه قرار باشه یه بیزنس آزاد داشته باشید چه صنفی رو انتخاب میکنید ؟صنعت ..غذا ..پوشاک ..و....

4-از این به بعد زندگیتونو ترجیح میدید دنبال درس باشید یا دلار ؟

6-یه خط شعر

7-یه خط نصیحت

-یه معنی از یه آیه قران

به نظرتون دیگه چی بپرسم که بقیه نپرسیدن:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

عاغا این اسپم نیس یه پست به نشانه اعتراضه :w02:

ستارهههههههههههههه

با این سرعت که جواب میدی وقت نمیشه سریای بعدی سوالامونو بپرسیم خانوووم :icon_pf (34):

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام ستاره جونی:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

۶ صفــــــــه ازت سوال پرسیدن خب من چی بیرسم الان؟:4564:ولی نه! می‌پرسم:w16:

اگه دوباره بچه میشدی این دفعه دوست داشته چی کاره شی؟

تمرکزت بالاست؟

تا چه حد آدم صبوری هستی؟ ( فک کنم خیلی صبور باشی:icon_gol:)

تا حالا شده کسی پا رو دمت بذاره؟:ws3:

تا حالا پا رو دم کسی گذاشتی؟:w02:

اولین بار چی شد که اومدی انجمن؟

:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام عسیسم

خوبی گلم؟

عزیزم من ده تا بیشتر نمیپرسم تکراری ام بود ببخشید چون دوستان ماشاله خیلی بهت لطف دارن:ws28:

1.معماری بهتره یا حقوق؟

2.ارشد بودی از امکانات ارشد بودن سواستفاده کردی؟:whistle:

3.آشپزی بلدی؟چه غذاهایی رو بهتر درست میکنی؟چجوری انگیزه پیدا کردی واسه آشپزی؟:4564:

4.تو دنیا اگه فقط بتونی دو چیز واسه ادامه زندگیت انتخاب کنی اون دوتا چی هستن؟

5.چرا اینقد خوب و ماهی و همیشه در کمک رسانی آماده ای؟:ws3:

6.از بچگی دوس داشتی تو چه زمینه هایی بهترین باشی و برات به به و چه چه راه بندازن؟

7.دوس داشتی اگه اختیار داشتی کدوم شهر و کشور به دنیا میومدی؟

8.یه جمله به کودکان فلسطین بگو

9.شب احیا کجا رفتی واسه استغفار؟

10.منو چجور دختری میبینی؟

با تشکر..دیدی چه کم پرسیدم:ws3::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
عاغا این اسپم نیس یه پست به نشانه اعتراضه :w02:

ستارهههههههههههههه

با این سرعت که جواب میدی وقت نمیشه سریای بعدی سوالامونو بپرسیم خانوووم :icon_pf (34):

خب به تایم طرفتون هم نگاه کنید، اینجوری جواب نمیدم ، میرم سوالای بعدی رو جواب میدم:ws28::ws28:

24 ساعت که نمیشه وقت گذاشت، من کارای خونه هم انجام میدم ،ماه رمضون هم که بماند:icon_redface:

(من اصلا منظورم به دوستانی که یک بار سوال میذارن ، نیست ، خودشون میدونن منظورم چه کسانی هستن) 4chsmu1.gif

این سوالات رو باید میدادین دست ادمین انجمن، ایشون خیلی خلاصه و مفید جواب میدن، و گاهیم با شکلک..!!!

میخواین با شکلک جواب بدم:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خب به تایم طرفتون هم نگاه کنید، اینجوری جواب نمیدم ، میرم سوالای بعدی رو جواب میدم:ws28::ws28:

24 ساعت که نمیشه وقت گذاشت، من کارای خونه هم انجام میدم ،ماه رمضورن هم که بماند:icon_redface:

(من اصلا منظورم به دوستانی که یک بار سوال میذارن ، نیست ، خودشون میدونن منظورم چه کسانی هستن) :4chsmu1:

این سوالات رو باید میدادین دست ادمین انجمن، ایشون خیلی و خلاصه و مفید جواب میدن، و گاهم با شکلک میخواین با شکلک جواب بدم:w02:

خو از سوالا که راضی بودی پس باید یه چی بگیم بسوزی دیگه :ws3:

جواب بده جواب بده دونت ووری

• Like 6
لینک به دیدگاه
ســــــــــلام ستاره

سلام بر زهرای عزیزم budhug.gif

من بی دعوت اومدم ببخشید:icon_redface:

اه دعوت نکرده بودمw58.gif

ببخشید پس:icon_redface:

چطوری بانـــــــــــــــو؟؟

خـــــــــــــــــوب .......:whistle:

در فکر بستن تاپیکــــــــــ:ws28:

بهترین سال زندگیت؟

شاید بهترین سال نه، بهترین سالهای زندگیم دوران کودکیم تا نوجوانیم بوده.

اتفاقات بدی هم تو اون دوره برام افتاده اما خیلی اون زمان هارو دوست دارم.

بهترین فصل؟؟

هر فصلی زیبایی خودشو داره:w16:

اما پایــــــــــــیز رو بیشتر دوست دارم.

2szy0ub3a7l1aybtuoy5.gif

بهترین ماه؟؟

آبان و تـــــــــــیر

آبان که به خاطر خصلت های آبانی و پائیز وحس خوبی هم به ماه تیر ومتولدینش دارم.

بهترین روز هفته؟؟

بچه تر که بودم،حس خوبی به سه شنبه ها داشتم ،هنوزم اون حس خوب هست، ولی پنج شنبه ها هم چون فرداش تعطیل هستش خوبه:ws3:

رنگ زندگی؟؟

flower4.gifرنگـــــــــارنـــــــــگه flower2.gif

رنگ مرگ؟؟

شاید مرگ رو به سیاهی تشبیه کنن.

اما رنگی براش ندارم، چون مبهمه.

بهترین خاطره؟؟

تکراری

پاسخ:

اینکه پیش خانوادم، فامیلم(خانواده مادریم ،به خاطر ارتباط بیشترمون) باشم،دوستانم هم دردرجه بعدش ، هر لحظش برام خاطره خوبه.

چون واقعا به این جملاتی که در امضام ، (در تاپیک بهترین دوران زنگی ) هستش ،اعتقاد دارم. اما خیلی موقع ها قدر باهم بودن رونمیدونیم و انگار که برای هم تکراری میشیم.

بدترین خاطره؟؟

تکراری:icon_redface:

پاسخ:

شاید بدترین خاطره زمانی بود که گفتن پدرت سکترو رد کرده ، با پدرم خیلی کم حرف میزنم، خیلی کم باهم ارتباط داریم ، ولی اون دوماه خیلی بد بود،بد تر از همه روزهای اولش بود.

یا قبل ترش پسرخاله عزیزم که حالش خوب نبود.

باید به نتیجه برسیم که سلامتی واقعا یک نعمته،شاید اگر بارها بیمار نشیم قدرشو ندونیم.hanghead.gif

آدم کینه ای هستی؟؟

نـــــه، کینه ای فکر نمیکنم باشم، اما اگر کسیو ناراحت کنم یا از کسی ناراحت باشم، تاجایی که بشه دنبال صلح و آشتی هستم.

یا مثلا پیش اومده گفته باشم فلانی این کارو کرد، ازش ناراحت هستم ولی این حرفم به معنای کینه ای بودن نیست. دنبال این هستم این ناراحتیو یه جوری حلش کنم.

دوست داری انتقام بگیری؟

نه، حتی اگر لحظاتی برام پیش بیاد از ذهنم دورش میکنم.

اگه آره از کی؟؟

......

اگه نه دلیلت چیه؟؟

مگه ما چقدر زنده ایم که همش به فکر انتقام باشیم؟ خیلی از این انتقام گرفتن ها اولین ضربه ی روحی که خواهد داشت به سمت فرد انتقام گیرندس.

به نظرم آدمی که همش دنبال انتقامه آرامش پیدا نمیکنهhanghead.gif

درصد حضور خدا تو زندگیت؟

هر لحظه ای که نفس میکشم.:w16:

حتی اگر به حرف باشه بارها در ذهنم یاد آوریش میکنم،تا خاطرم بمونه.

بیشتر تو چه کارهایی مشورت میکنی؟؟

معمولا در کارهایی که تجربه ندارم و تا به حال انجامش ندادم . البته یکم افراط در مشورت کردن دارم، زیاد پرس وجـــــو میکنم.

تا حالا چه کاری رو سرخود انجام دادی و بعد پشیمون شدی؟

زیاد پیش اومده کاری رو سرخود انجام بدم. اکثرا هم لجبازی کردم .

البته کارهای کوچک و بزرگ داریم، بعضی از کارهای سرخود عواقب خیلی بدی هم دارن. خداروشکر در این حد نبوده.

کلا از انجام چه کاری تو زندگیت بیشتر پشیمونی؟؟

نمیتونم عنوان کنم. اما چند تا تصمیم بود که اشتباه بود.

دوس داری به عقب برگردی؟؟

بله

اگه آره چرا؟ چیو میخوای درست کنی؟

اره برخی چیزهارو میخوام درست کنم،اما باید ادامه داد.

بیشتر تو حال زندگی میکنی یا گذشته یا نه امید آینده؟؟

امید به آینده دارم ، اما خاطراتم همیشه در ذهنم هست و دوست ندارم فراموش کنم.

مورد دومی یعنی گاهی فکر به گذشته باعث شده که از زندگی درحال لذت نبرم.

چند درصد از خودت راضی هستی؟

40 درصد

به جز خدا و خونوادت چه کسی تو زندگیت هس که بهش دلگرمی میده؟

بهش یا بهم؟:ws3::icon_redface:

برخی از دوستانم واقعا بهم دلگرمی میدن، یه نفر هم هست تو فامیلمون خیلی دوسش دارم، بیشتر ازهمه افراد فامیل، اون هم دختر خاله عزیزم هست، این حس ها قلبیه، اینکه یک نفرو بیشتر دوست داری، علتشخیلی از موارد میتونه باشه ،اما مطمئنا مهربونی و ارتباط بیشتر میتونه تاثیر گذار باشه.

فعلا همینا.. اگه بشه برمیگردم باز:ws37:

از حضورت ممنونم flowerysmile.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه
ستاره عزیزم منم با سوالام اومدم فقط دوستان اونقدر سوالات عجیب و غریب پرسیدن که من نمیدونم چی بپرسم!!!

سلام ساغر خانوم :w02:

میبنی ؟

تو کار سوال پرسیدن عجیب غریب هستن ..:banel_smiley_4:اونوقت فعالیت تخصصی هیچی... w000.gif

1-محل تولدو اسم بیمارستانی که توش متولدشدی؟

تهران _بیمارستان نجمه درخیابان حافظ

2-چند تا جلسه مثل بچه خوب رفتی سر کلاس دروس تخصصی و جزوه نوشتی و تمریناشو حل کردی؟

اصولا جزوه نویس خوبی بودم.

فقط دوتا درسم تمریناشو دیر حل میکردم، یکیش ایستایی دوره کاردانیم بود،چون سوالاتی که میداد از جزوه نبود،کمی سختر بود و باید چند تا کتاب دیگه هم میخوندیم و چقدر هم ما فعالیت میکردیم.:ws28:

3-بهترین خاطره ای که تا حالا تو دانشگاه داشتی؟

خاطره زیاد دارم.

از پیچوندن امتحانات کلاسی_ اعتصاب برای عوض کردن استاد ریاضی عمومی_ کلاس هایی که واقعا با علاقه شرکت میکردم.

تقلب هایی که میرسوندم،البته خودم هم پیش اومده تقلب کنم، icon_pf%20(34).gifولی تقلب برسون خوبی بودم. یه بار که نزدیک بود به خاطر تقلب رسوندن ،روی برگم خط بزنن و ادامه ماجرا:ws3:

و...

یه خاطره ای که خیلی خاطره جالبی بود:

ترم سوم کاردانی بودم،درس تمرین معماری داشتم ،روز پنج شنبه بود، استادم بعد ازظهر کلاس داشت،منم از استاد اجازه گرفتم سرکلاسش موندم که ماکتمو بهش بدم و طراحی انجام بدم.

رفتم بیرون از دانشگاه یه سری کپی بگیرم،دوتا پسر بچه خیلی اصرار کردن ازشون آدامس بخرم ،گفتم باشه،صبرکنید، یکشون حواسمو پرت کرد، صورتم خورد به تیزی قسمتی از دکه روزنامه فروشی، مثل آهن بود!! مثل همون قسمتی که پائین میاد وروزنامه هارو روش میذارن.

خلاصه صورتم اون روز داغون شد،البته جاش الان معلوم نیست، مگر دقت کنید:icon_redface:، هرکسی که منو اون روز میدید وحشت میکرد،خون اصلا بند نمیومد ،فقط خدابهم رحم کرد اینکه داخل چشمم نرفت. اون روز فقط میگفتم خدایا شکرت که به چشمم آسیب نرسیده.

سمت راست صورت من (قسمت گونه:ws3: )تا یه هفته بعد یه جوری بود که معلوم نبود. یکی از استادام ،درس هندسه ترسیمی ، تو اون هفته باهاش درس داشتم ، روز کلاسش اومد پیشم نشست بعد بلند گفت:راستشو بگو قضیه چیه، با کی دعوا و کتک کاری کردی . ببین زده طرف لت پارش کرده بچه ها.

دیگه کلاس یهو رفت هوا:ws28:.:icon_redface:

............

دوتاسوتی هم هستش که میخوام در تاپیک سوتی بنویسم،یکیش از نظر خودم خیلی سوتی باحالی بود.:ws3:

4-کدوم غذای دانشگاهو بیشتر دوست داری؟

غــــــذا های دانشگاه ما هیچکدومش در حد تعریف نبود.

گوشتش که اینقدر سفت بود که استادمون میگفت ، بچه ها اگر اینو بکوبی هم باز حالتشو از دست نمیده:ws3:

از غذاهای فست فود دانشگاه که در بوفه دانشگاه درست میشد ، سیب زمینی ویژش به نظرم خوب بود.

املتاش هم با اینکه بارب با درست میشد ولی دور هم با بچه ها از نظر من خیلی خوب بود.:w16:

5-اگه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟

الان چیزی به ذهنم نمیرسه ولی یکی از اسماش میتونه اسم خانوادم باشه.

6-جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟

این جوشای صورت کی دست از سر من بر میدارن:ws3:

7-دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟

اهل پرسش زیاد در صندلی داغ نیستم. برام فرقی نداره. ولی برخی از افراد رو بدون این که دعوتم کنن دوست دارم در صندلی داغشون شرکت کنم ،حتی اگر 1سوال ازشون بخوام بپرسم.

فعلا همینا بسه بعدا بازم میام عزییییییییییزم

دستت طلا،ممنون:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
به بهbasketsmileyff.gif

بـــــــــــه بــــــــــــــــه به خودت:ws3:hugsmile1.gif

خیلی ممنون از استارتر محترم که با زدن این تاپیک نیاز جامعه نواندیشانو برطرف کرده:ws3:

چه نیازهایی هم این بچه ها دارن laugh1.gif

سلاااااام ستاره جان خوبی؟n%20multistars.gif

سلام آرزوجان،ممنون امیدوارم توهم خوب باشی masquerade5.gif

اول تشکر می کنم بابت دعوت عزیزمdreamyeyesf.gif

......wetkissf.gif

بعد هم شروع سوالاتinterview.gif

نظرت راجع به داداشت چیه؟clovergirlsmiley.gif

یکی از افراد خانوادم که خیلی دوسش دارم، وخیلی هم سر به سرم میذاره و من هم با زبونم بیشتر سربه سرش میذارم54829_rolleye0017.gif

چه میشه کرد همین یه داداشو داریم دیگـــــــــه 62izy85.gif

اصلآ داداش داری شما؟اول اسمشم بگو؟padded.gif

بله،مصطفیclap.gif

شنیدم چادری هستی .آیا داداشت در جریان چادری بودنت نقش داشته یا نه؟empathy2.gif

نه

برادرم میگه باید افراد رو در انتخاب هاشون آزاد گذاشت. و هیچوقت به من نگفته چرا چادر سرت میکنی یا اینکه چادر باید سرت باشه.

کسی که بیشترین نقش رو داشته مادرم بوده:ws37:

مادرم مارو بیشتر محفل ها وجلسات مذهبی میبرد، خودم گرایشم به چادر زیاد بود،مادرم میگفت خودت انتخاب کردی .

بعدها که 15_16سالم بود خیلی خیلی از این پوشش راضی بودم.چون برخی باورها برام بیشتر تثبیت میشد.

نظرت راجع به جنس مذکر و خوردن حق جنس مونث توسط این قشر چیه؟brodkavelarg.gif

شده جاهایی هم خانم ها حق آقایون رو بخورنا:ws3:

مثلا اینکه با حقوق خیلی ناچیز وارد یه شرکت میشن، درصورتی که یک پسری (دربرخی مواردمتاهل ) ،اون حقوق رو به خاطر این قبول نکرده ،چون واقعا کم بوده و مناسب با کاری که انجام میده نبوده،اما خانم هایی هستن که صرفا جهت اینکه سرکار برن اینکارو انجام میدن، این هم به نوعی حق خوردنه.

اما درمورد چند زن گرفتن ، نفقه ، حق حضانت بچه ها واقعا به زن ها در ایران اجحاف میشه.

این عکسه هم خوبه، کاملا بدون شرح.... gigglesmile.gif

anrz6yhdyacer54ju9.jpg

آیا زن داداش داشتن حس خوبی داره؟bubblesmiley.gif

بستگی داره ، امیدوارم اگر روزی هم داداشم زن گرفت،خواهر شوهر و عمه خوبی باشم:ws3:

چطوری باید با داداشت حرف بزنی زن داداشت دلخور نشه؟flat.gif

آخه درمورد چی نگفتی.

ولی اینکه یه موضوعی درمورد زن داداش باشه مستقیم نشه به خودش گفت.

از نظر خودم بهتره یه راه حل پیدا کنم و از طریق یه نفر دیگه این حرفو بهش بزنم،چون فکر میکنم داداشم گوش نمیده و بدتر دعوا میشه:ws3:

نظرت راجع به طلاق چیه؟bokmal.gif

بعضی وقتی دیگه واقعا نمیشه زندگی کرد.

اما اگر به گذشته نگاه کنیم،خیلی از مادرها فقط به خاطر بچه هاشون زندگی میکردن،که الان تفکر دختران تحصیلکرده عوض شده.،شایدهم یکیشون خودم باشم ،ولی تا جایی که ممکنه،مخصوصا اگر بچه ای وسط باشه از نظرمن باید سعی در حل کردن اختلافات باشیم و تمام سعی روداشته باشیم که طلاق صورت نگیره.

بجه ها با پدر مادر مشکلات عاطفی دارن،چه برسه به اینکه طلاق هم گرفته باشن.

اگه دختری تو خانوادتون طلاق بگیره دیدت نسبت بهش عوض میشه؟clever-man2.gif

نــــــــــــه

اون چیزی که دید منو عوض میکنه،اخلاقیات و رفتارهای بد یک نفر هستش. که اون مورد هم باید تو موقعیت های مختلف در نظر گرفت.

به نظرت طلاق می تونه ایمان و پاکی یک دختر ازش بگیره؟connie_nutzo.gif

نه

میتونه باعث انحراف بچه ها بشه:ws37:

ولی دلیل خوبی نیست که به یه دختر برچسب زده بشه ،صرف اینکه پدر ومادرش ازهم طلاق گرفتن.

دلم می خواد ی جمله به اون آقایونی که هدفشون سو استفاده از خانم های مطلقه هست بگی؟hanghead.gif

حرفی ندارم بهشون بگم. متاسفم هم کمه.

همیشه هستن افرادی که دنبال سوء استفاده باشن.

پدر یعنی چی؟flirtyeyess.gif

پدر یعنی تکیه گاه

کسی که همه غمهاشو مخفی میکنه و سکوت میکنه..

شاید بارها ازدرون بشکنه اما بازهم بروز نده...

کسی که از خودش میزنه تا بچه هاش به بهترین هابرسن.dreamyeyesf.gif

چرا دخترها اغلب پدرشون رو تو زندگی شون بهترین مرد دنیا تصور می کنن؟cloversmileyc.gif

چرا نداره ،یه احساس قلبیه:w16:

ولی خدا نکنه که بچه ها از پدر ومادرشون بدشون بیاد.

رشتت دوست داشتی؟hiker.gif

100درصد

تو مقطع کارشناسی تقلب کردی؟یا رسوندی؟coffeebath.gif

هم تقلب کردمicon_pf%20(34).gif هم تقلب رسوندم.

بیشتر تقلب میرسوندم.:ws37:

ستاره یوسفی واقعی چقدر شبیه مجازیشه؟gardensmiley.gif

شاید در ارتباط نزدیکــــــــ کمی متفاوت تر وخجالتی باشه

یعنی کمی زمان برباشه تا ارتباط برقرار کنه:icon_redface:

دوست داری چه کسی رو نصیحت کنی؟ چرا؟chase.gif

دوست ندارم نصحیت کنم،اما برخی موارد پیش میاد،مخصوصا افرادی که واقعابرام مهم هستن.

اسم فرد خاصیو نام نمیبرم. اگر بتونم به فرد مقابلم راهنمایی کنم ،حتی در قالب نصیحت اینکارو انجام میدم.

وقتی از کسی دلخور باشی و دلتنگشم باشی چقدر رو غرورت پا میذاری ؟consoling2.gif

اینکارو زیاد انجام دادم

اما اخیرا خیلی سخت پا پیش میذارم.hanghead.gif

عشق رو تو چی میبینی؟bollywood1.gif

در مادرم به وضوح دیدم،با اینکه شاید دوست داشتنشوبیان نکنه،اماکاملا مشخصه.

مادیات چقدر می تونه ملاک زندگی و ازدواجت باشه؟money1.gif

خب پول برای تشکیل زندگی لازمه،اما نه اون میزانی که همه چیز فراموش بشه و فقط برای پول اون فرد ازدواج کنم..

اگر فرد مورد نظررفتار وکرداردرستی نداشته باشه،اگر عقیده هامون بهم نزدیک نباشه،اون مادیات دیگه فایده نداره.

مادیات در اون حدی لازمه که بتونیم حداقل مایحتاج یک زندگی رو فراهم کنیم وروی پای خودمون بایستیم.

اگر بشه باهم نه یک نفر.:ws37:

چرا انجمن تا حالا میتینگ خیریه ای نداشته؟JC_cupidgirl.gif

نمیدونم، چرا پیشنهاد نمیدی؟:w02:

معایب منو بگو؟:icon_redface:

من جز خوبی چیزی ازت ندیدم budhug.gif

فعلآ همینا تشویش خاطر یا همون دغدغه زندگیم بود :ws3:

مرسی ، خیلی خوش اومدی. withflowers.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام ستاره جونی ....خوبی ؟

1- دلیل انتخاب این اسم کاربریتون چیه ؟

2- چرا از مدیریت روابط عمومی استعفا دادی ؟

3- بهترین دوست و بدترین کاربر تو انجمن کیه ؟

4- چی باعث میشه دیگه تو انجمن فعالیت نکنی ؟

5- اولین موفقیت زندگیت چی بوده و بهترینش چی میتونه باشه ؟

فعلا:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام علیکم ورحمه الله و برکاته :ws3:

علیک سلام 19482_eva.gif

ستاره بعد این همه مدت خجالت نمیکشی تازه نشستی رو صندلی؟:w000:

کدوم مدت؟(118).gif

چــــــــــــــــرا باید خجالت بکشم؟ nerdylaff.gif

حالو احوال؟

خــــــــــــــوب goldy22.gif

از اینا هم میخوام ==>>(960).gif

اصالتا کجایی هستی؟

خودم که تهران به دنیا اومدم.

چندسالیه متوجه شدم که پدرم اصالتش به شهر شهریار بر میگرده، یعنی ترک تبریز هستن.

اما همه فامیل های پدریم سال هاست در تهران زندگی میکنن.

مادر هم اصالتا خمینی هستن. خودشون میگن لر محسوب میشن.

روز اولی که مدرسه رفتی یادته؟

بله

مدرسه آئین روشن،منطقه 3 درس میخوندم، این خانم مجریه ، الهه رضایی

fucu7j39gcmlmbot8.jpg

وکلاه قرمزی هم اولین روز(یعنی همون روزی که برای بچه ها جشن میگیرن) ،اومده بودن مدرسمون.

روز اول خیلی خوب بودhapydancsmil.gif،قبلشم من یک بار برای خرید روپوش رفته بودم مدرسمون .

چقد گریه کردی راستشو بگو؟

اتفاقا من خیلی هم خوشحال بودم، خیلی دوست داشتم سواد دار بشم، داداشم مدرسه که میرفت ،همش میگفتم چرا من مدرسه نمیرمsigh.gif

بچه بودی چه مدلی گریه میکردی؟

همشون چطوره؟:ws28:

نمیدونم،ولی مادرم میگفت تو شبا نمیذاشتی ما بخوابیم. خیلی اذیت میکردی،نمیخواستی بخوابی،الانم که همینطوری فقط گریه نمیکنی:ws28:

او موقع منظورش تا 3سالگی بوده،ولی خاله هام که ماروزیاد نگه داشتن ،همشون میگفتن تو خیلی ساکت بودی.

احتمالا شبا عکس دومی بودم:ws28:

این سریال هفت سنگ که از شبکه 3نشون میده، اون بچه که آقا خانمه از پرورشگاه گرفتن رو به من تشبیه میکنن، میگن عین همین بچه بودی.

البته شلوغ کاریام بعدها بیشتر شد ،اون موقع بچه خوبی بودم:ws3:

1

ef4o2sqvmzvm2z08kmps.jpg

2

4swty1iakwt6kh7iiomo.jpg

3

8tncoabhukq0qhp2t0vg.jpg

4

t6ysxtpnp177pgtay8k.jpg

5

ca5lmusxlhh6h9swjqc.jpg

پشندی کی بود؟

نمیدونم:ws52:

تلوزیون کابلی مجریش کی بود؟

نمیدونم w58.gif

ستاره آی ستاره پولک ابر پاره بهم بگو وقتی که خواب نبودی بابام رو تو ندیدی؟

عجبw58.gif

مصرع بعدی رو تکمیل کن

ما کارو اندیشه با هم هستیم همیشه .......

چــــــــه کنیم که همیشه دستمون تو دست هم باشهw58.gif

خودت رو با چه خصوصیتی میشناسی؟

خصوصیت بارز من حرف زدنمهfan-smiley.gif

منو با چه خصوصیتی می شناسی؟

عجیب با بچه ها دوست میشی ،حداقل با من که اینجوری بوده:whistle:

تاپیک های سیاسی که نباشی میگم جات خالیه:ws3:

درواقع با تاپیک های سیاسیت میشناسم.

واسه هرکدوم از بروبچ زیر یه شکلک بذار

فرانه flower.gif

آریودخت 27136_74.gif

فرنوش خادمی heartshape2.gif

ممد ادمین1ff0.gif ( این شکلک مخصوص خود محمد اصلا ساخته شده:ws3:)

مهدی عارفtavajohf.gif

اسماعیل آقای خاص wht.gif

ناصر :ws43:

مهدی عارف (چرا مهدی عارف رو دوباره نوشتی؟؟ خیلی آدم عجیبی شده:ws3:)

یکتا snowinds-smiley.gif

مهدی خودم 779813_gun.gif

ستاره خودت ==>> در حال حاضر باید اینجوری :putertired: باشم ،ولی نیستم. coffeebath.gif

فعلا همینا:w02:

باشه ،مرسیrockf.gif

• Like 12
لینک به دیدگاه

بهههههههههه ببین کی کی نشسته رو صندلی کباب کن!!!شرمنده چند روزی نبودم تازه رسیدم...

چند صدتا میشه ازش سوال پرسید ؟ هووووومممم؟

من نمیدونم دوستان چه سوالایی پرسیدن اگه تکراری بود شرمنده دیگههه:ws3:

علم بهتر است یا ثروت؟؟؟:ws52:

چرا بار کج میگن به مقصد نمیرسه؟؟؟

بار کیه که کجه؟

بار کیه که کج نباشه؟؟ بالاخره چند درجه انحرافو داره دیگه نهههههه؟؟؟

اینا سوالاتیه که تو این چند وقته بد جوری درگیرشم:banel_smiley_4::ws52:

خب بریم سراغ سوالات تخصصی تر....

تا حالا تو دوران تحصیلت واحدی رو افتادی؟؟؟ چند واحد هووووووومممممم؟؟؟:whistle:

اگه اینجا عضو نبودی میرفتی کدوم سایت دیگه عضو می شدی؟

یکی از فرصتهایی که از دست دادی و بعد افسوسشو خوردی چیه؟؟؟

برای هر کدوم از این حس هایی که میگم یه شخصیت رو بگو :

شیطنت

سیاست مدار

محبت

آرامش

دودره باز

بی سواد

ساده

عشق

بلند پرواز

توجه کردی سوالام چقده به هم مربوط بودن؟؟؟

:ws3::ws3::ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...