رفتن به مطلب

همه بچه های انجمن از ارشدها تا عضوهای جدید

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب من از پارسال عید تصمیم گرفتم از وقتم بهتر استفاده کنم.

کارهامو بهتر پیش ببرم و یه جورایی تنبلی رو بذارم کنار.

یه سری اهداف جزئی اما مهم داشتم که دارم تلاش میکنم که به همشون برسم.

و تا حدودی هم موفق شدم. یعنی اینطور به نظر میاد.

اما مهمتر از همه اینه که:

یه هدف بلند مدت دارم و اون اینه که بعد از چندین سال وقتی به امروزم فکر کنم به خودم و تلاشم نمره قبولی بدم.

هدفم اینه که جای پای خودمو تو این موقعیتی که دارم محکم کنم.

و دیگه .... سلامتی همه شما:ws37:

لینک به دیدگاه

هدفم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبولی کارشناسی...

ادامه دادن تا مقطع بالا....

یه مهندس کاردرس شدن....

پیدا کردن کار مناسب...

بعدانشالا اگه خدا بخواد تشکیل خانواده دادن...

لینک به دیدگاه

مرسي از دعوت و آرزوي موققيت براي دوستان انجمن. :icon_gol:

هدفم در حالت كلي موفقيت تو كار و زندگي . اما اگه بقيه بذارن، هدفم داشتن يه توليدي كوچيك در آينده س(البته بلندمدت). كاري كه براي خودم باشه و خودم از صفر شروع كرده باشمش:w16:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااام:hapydancsmil:

من یه عالمهههههههههههههه هدف دارم

اول از همه آموزشگاه گرافیک کامپیوتری و انیمیشن بزنم و بهترین بشم تو کارم:hapydancsmil:

درسمو تا دکترا ایشالا ادامه بدم و بتونم تدریس کنم چون تدریس رو خیلی دوس دارم:w16:

بعد بتونم خط هم آموزش بدم:ws3:چون اصلا نمیتونم از این یکی بگذرم:ws37:

یکی از اهدافم هم اینه که سفر زیاد برم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3(همه جای دنیا:icon_pf (34):)

بعدش اینکه از درآمدم برای خیریه کنار بذارم تا بتونم توی یک منطقه محروم مدرسه بسازم ایشالاااااااااا:ws37:

لینک به دیدگاه

خب هرکسی تو زندگیش اهدافی داره که واسه خودش خیلی مهم هستنمنم اهداف زیادی دارم که قبلا در حد حرف بود اما گاهی یک شکست باعث حرکت دوباره و موفقیت بزرگ میشهکه واسه منم اینطور بوده و حالا تمام فعالیت ها و کارهایی که میکنم در راستای رسیدن به اهدافم هستاول اینکه توی درسم نه تنها درحوزه ی تئوریک بلکه درحوزه عمل هم یک مهندس خوب و کاربلد باشم نه اینکه فقط لقب مهندسی رو یدک بکشمبعد اینکه تو کنکور ارشد با رتبه ی خیلی عالی قبول شمسوم اینکه بتونم یک کار خیلی خوب و مناسب داشته باشمخلاصه اینکه از لحاظ علمی تا جایی که توان دارم ارتقا پیدا کنم چون تا حدودی بیشترین اهمیت تو زندگیم به درسم برمیگرده.اما اینا فقط جنبه مادی داشت دوست دارم ازلحاظ معنوی هم پیشرفت داشته باشم ودر این راستا هم تلاشمو میکنمو قراره کاری رو انجام بدم که کمی خصوصی هست البته امیدوارم خدا کمکم کنه.و دراخر اینکه تو زندگی خصوصیم هم موفق باشم وبه اون چیزی که میخوام برسم.والبته امیدوارم تمام دوستان به همه اهدافی که دارن برسن

لینک به دیدگاه

دوستان سلام امیدوارم همتون هدفهایی داشته باشین که قابل گفتن در اینجا باشه انشالله

حالا اهداف من

1- شخصی : طوری زندگی کنم که موقع مرگم نبودم را خیلیا احساس کنند

2- خانوادگی: بچه ام را طوری تربیت کنم که وقتی در جامعه بود بگن خدا پدر و مادرتو بیامرزه

3- شغلی : اولین باشم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تا حدودی پست ها رو خوندم

بعضیا با انرژی نوشتن

بعضیا با امید

بعضیا کلی فکر کردن و نوشتن

بعضیا با فکر قبلی

بعضیا تو سنی هستن که الان ارزو میکنن و کم کم باید جامه عمل بپوشونن و بعضی ارزو دارن و بنا به سنشون باید خیلی عجله کنن . همیشه میگم عمر مفید 60 هست 30 سال ینی لب مرز ینی بشه 31 سراشیبی شرو میشه پس هر چی داری هر چی تو فکرته باید تا 30 بهش برسی که 31 ازش استفاده کنی و اما من ... اونطور که دوست دارم نمیشه اما بخاطرش جنگیدم و میجنگم . چیز زیادی هم نخواستما ... همیشه حتی بیشتر از تفریحاتم درس الویت داشته ، شایدم اینجوری خوب نبوده اما خب ... هم لذت شده هم هدف . اینکه تو رشته ای دوست دارم ادامه تحصیل بدم و دکترامو بگیرم ، تو همین زمینه کار کنم . البته کار دولتی دوست ندارم ( حالا انگار پختن گذاشتن جلوم گفتن بردار و من نمیخوام ) اطلاعاتم رو تو این زمینه بالا ببرم ... اگه بخوام رویایی فک کنم کلاسای هنری رو هم دوس دارم برم . هنر و درس رو کنار هم خیلی دوس دارم :girl_in_dreams:

آدما اگه مختار زندگیشون باشن قطعا به این مسیری که میگم میرسن و سراشیبی زندگی میشه خوب سراشیبی

لینک به دیدگاه

من هیچ هدف بخصوصی که زیادی وقتمو بگیره رو ندارم. دارم زندگیمو ادامه میدم . خیلی آروم زندگی میکنم و سعی میکنم از طبیعت و فرصت هام لذت ببرم.

لینک به دیدگاه

چه ژالب

ملسی از تاپیک بسیارخوبتون

من جزیی میگم

هدفم اینه ادم موفقی باشم تااز خودم رضایت داشته باشم

موفق بودن رضایت داشتن یعنی اهداف بزرگ در اینده

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

تاپیک واقعا خوب و جذابیه:icon_gol::icon_gol:

اهداف من:

1. ادامه تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر البته در یک دانشگاه خوب و معتبر( ترجیحا خارج از کشور:whistle:)

2. پیدا کردن شغل مناسب مرتبط با رشته تحصیلیم

3. انجام کارهای علمی خیلی زیاد (عاشق ازمایش و اکتشافم)

4. چاپ مقالات علمی متعدد در مجلات معتبر داخلی و خارجی

5. کمک رسانی به اطرافیانم در حد توانم از هر نوعی که لازم باشه

6. پیشرفت بیشتر در زمینه ورزشی و ورود به دنیای مربیگری یا داوری بطور حرفه ای

7. تشکیل خانواده و اداره و مدیریتش به بهترین شیوه ممکن

میدونم خیلی زیاد شد اما امیدوارم بتونم بهشون دست پیدا کنم و در کل فرد مفیدی برای جامعه باشم و یه جورایی بشه گفت که اکسیژن رو بیخودی هدر ندادم و با مصرفش سود رسوندم:w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
اهدافم قابل مطرح کردن نیست فعلا همش تو مغزمه چون خیلی زیاده قراره بینشون انتخاب کنم :whistle:

بیارشون رو کاغذ. به مغزت اعتماد نکن . آنرا به شبی برند و این را به تبی.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

درود

تاپیک جالبی هست، مجبورم کرد بعد از مدتها پست بزنم

من نصف راه را رفتم، درسمو خوندم، یه شرکت زدم، با مردی هم که دوست داشتم ازدواج کردم.... اما همش اول راه هست

دلم میخواد در زمینه علم:کلاسای تخصصی شبکه را ادامه بدم

در زمینه کار:شرکتی که این همه زحمت براش کشیدم به ثمر برسه و موفق باشم

و زندگی هم اینکه یه خونه کوچیک دست و پا کنیم و بریم سر خونه و زندگیمون

من فقط نصفه آسونشونو رفتم:دی

لینک به دیدگاه

هدف رو میتوان با برنامه ریزی درست گذاشت و برای تحققش به انجامش رسوند

1.گرفتن تخصصم که انشالله تا چند ماه اینده 2015 میسر خواهد شد

2. خدمت در مناطق محروم

3.به چاپ رسوند نوشته ام

4. ازدواج

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...