رفتن به مطلب

همه بچه های انجمن از ارشدها تا عضوهای جدید

ارسال های توصیه شده

چه تاپیک خوبی

من یه دفترچه هم دارم که همه‌ی هدف‌هامو توش نوشتم و با جزئیات بیان کردم

البته اینا که اینجا نوشتم به ترتیب اولویت نیست خیلی!

۱. ارشد طراحی شهریم رو تو بهترین دانشگاه ایران بگیرم ( احتمالا شهید بهشتی خواهد بود:) )

۲. هر چه زودوووووووتر از لحاظ درآمدی مستقل از خانواده بشم و در کوتاه مدت یه کار مناسب با درآمد متوسط و یا حتی کم پیدا کنم.

۳. در بلند مدت یه کار طراحی با درآمد خیلی خوب پیدا کنم.

۴. برم دنبال خط و بتونم به یه جایی برسم تو این زمینه که ارضا بشم (حالا یا گرفتن مدرکش یا صرفاً این که خط درشتیم هم خوب بشه)

۵. زبان انگلیسی رو بهتر از اینی که الان هستم بلد بشم در حد نیتیو :دی

۶. فرانسه رو در حد عالی یاد بگیرم

۷. قرآنو حفظ کنم

۸. کنار کارم یه ورزش با انرژی و شاد و سبک! ادامه بدم.

۹.پیانیست ماهری بشم. مرحله بعدش اینه که برای دل خودم آهنگسازی کنم

۱۰. تو یه روزنامه یه ستون ثابت داشته باشم. ستون طنز یا گزارش‌های اجتماعی

۱۱. بتونم بچه‌های خونه رو به یه جایی برسونم و شاهد رشد کردنشون باشم انشالله

۱۲. بتونم نقص‌های شخصیتیم رو برطرف کنم و به اون شخصیت دلخواهم برسم.

۱۳. یه مدت خارج زندگی کنم. صرفا زندگی. نه برای درس و نه برای کار

۱۴. دستم تو طراحی قوی تر بشه و نقاشی رو هم ادامه بدم

۱۵. گواهینامه امو بگیرم :)))

۱۷. ازدواج خوبی داشته باشم.

۱۶. یه شهر تمیز زندگی کنم.

اینا هدف‌های مرتبط با خودم بود. یه سری هم هست که مرتبط با بقیه هم هست که دیگه نمی‌نویسم:دی

زیاد شد یه ریزه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخرای پارسال و اوایل امسال دو هدف مهم داشتم که در هر دو شکست خوردن

الان هم هدف خاصی ندارم به جز اینکه طبیعی برم جلو که اگر بعدا هدفی پیدا شد پیش زمینه اش رو تخریب نکرده باشم

البته یه 4 راهی هم جلوم هست که هر کدوم به یه هدفی می رسن

1 اینکه ارشد رو که گرفتم برگردم شهرم گسسته و هندسه درس بدم و یه گوشه بی درد سر منتظر مرگ بمونم

2 برم دنبال کار و بعد ارشد همین جا بمونم و کارم رو ادامه بدم

3 برم سراغ زبان و مقاله و دکترا بخونم (این خودش یه جور بی هدفیه)

4 برم شیراز و یه کاری پیدا کنم و زندگی به شیوه ی همون 1 به همراه تنهایی

البته راه پنجمی هم هست ولی سخته

یه چیزی که یادم رفته بود اینکه می خوام برای یکی از درس های مورد علاقه ام تو کامپیوتر که کتاب درست و حسابی براش پیدا نمی شه یه کتاب بنویسم (البته اگر تا چند سال آینده نوشته نشه)

۱. ارشد طراحی شهریم رو تو بهترین دانشگاه ایران بگیرم ( احتمالا شهید بهشتی خواهد بود:) )

نیا رات نمی دیم:دی

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

برنامه ریزی من چه کوتاه مدت وچه بلند مدت همیشه به اقتصاد خانواده برمی گرده....کوتاه مدتها که مشخصه واما در بلند مدت می خوام ایجاد شغل جدید در راستای کارآفرینی باشه یعنی جورایی سرمایه گذاری که ریسک بالایی داره..:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام بر تمامی بچه های انجمن

میرم سر اصل مطلب بچه ها هر کس توزندگیش اهداف کوتاه مدت و بلند مدت داره که با برنامه ریزی به اونا میرسه

این تاپیک رو به عنوان یادگاری اهدافمون ایجاد کردم که هر کس از بچه ها بیاد و اهداف خودشو در این تاپیک بزاره و اگه به این اهداف کوچک و بزرگ رسید بیاد و از رسیدن و چه جوری رسیدنش بگه برای بقیه .

خاطره ها بمونه برای سالهای متمادی اگه کسی هم رفت اگه گزارش بعد از دهها سال به انجمن افتاد بیاد وببینه چه اهدافی داشته و ایا به چند درصد از اونها رسیده

خواهش من اینکه این تاپیک تمیز و مطهر و خوب وشاد بمونه یادگاری برای اینده

حالا دستتونو میبوسه از مدیران ارشد تا عضوهای جدید منتظر حضورتون میمونم ببینم چه اهداف قشنگی برای ایندتون دارین:icon_gol:

سلام.هدف من اینه که از مطالب علمی بروبچه های نواندیشان جهت پیشرفت واطلاع رسانی علمی بیشتر به فراگیرانم استفاده کنم.حالا جمع شید .یاری کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

3:سال دیگه این موقع نتیجه ارشد اومد یه دانشگاه خوب تو ورشتم قبول شده باشم:w16:

1:برم سر خونه زندگیم و دخترم وینا بدنیا بیاد:icon_redface::icon_redface::icon_redface::icon_redface:

2:شاد باشم:ws3:

لینک به دیدگاه
3:سال دیگه این موقع نتیجه ارشد اومد یه دانشگاه خوب تو ورشتم قبول شده باشم:w16:

1:برم سر خونه زندگیم و دخترم وینا بدنیا بیاد:icon_redface::icon_redface::icon_redface::icon_redface:

2:شاد باشم:ws3:

مگه دیوونه ای زود بچه دار بشی؟

لینک به دیدگاه
باشه یارو سی سالشه تا پنج سال اول ازدواج میگه هنوز زوده:w000:

بچه اولت پسره شک نکن:w02:

دختره:icon_razz:

برم واسش النگو بخرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

چه خوب بود این تاپیک...

به 2تا هدفی که قبلا گفته بودم رسیدم...

خدایا شکرت...

94/6/24

ایشالا روزی این نوشته رو ببینم که به همه اهدافم رسیده باشم♥♥♥♥

لینک به دیدگاه

اهدافم:

چیزی که واسم خیلی مهمه اول از همه از لحاظ اخلاقیه: یه استاد دارم که فوق العاده صبوره، حتی اگه سرش کلی شلوغ باشه واسش فرقی نمیکنه، همیشه یه لبخندی رو لبشه، همچنین یه دوست خوب داشتم که اونم خیلی صبور بود، هر چی اذیتش می کردم آخر لحن صحبتش فرقی نمی کرد ولی خب کلافه اش کردم، از دستش دادم :ws3:. دلم میخواد صبرم مثل اونا زیاد بشه :w16:

از لحاظ کاری دوس دارم که یه آموزشگاه موفق بزنم، تو دانشگاه های معتبر تدریس کنم و به موقعیت کاری و بخصوووص مالی خوبی برسم.

از لحاظ تحصیلات فعلا همینجا کافیه، اگرم بخوام دکتری ادامه بدم، دوست دارم برم امریکا و اونجا ادامه تحصیل بدم (کم توقع ام، می دونم :ws3:)

واسه تشکیل خانواده ام فک کنم وقتشه دیگه، البته اگه اون کیسی که مد نظرمه باشه وگرنه بیخیال :icon_redface:

یه چند تا کارم همیشه دوست داشتم انجام بدم، اینکه زبان لاتینمو قوی کنم، خط یاد بگیرم، گیتارو ادامه بدم و حرفه ایی بزنم، خیاطی یاد بگیرم، یه شیرینی پز حرفه ایی بشم(خنده ام نداره :w000::ws3:)

94/6/25

لینک به دیدگاه
فعلا داریم دنده عقب میریم ، ارزو هم اینه نخوریم به در و دیوار..

ای جانم غصه نخور عمر سختی همیشه کمه .... به امید براوردن ارزوهای تک تک بچه ها

لینک به دیدگاه

من زیاد اهدافم رو بلند مدت انتخاب نمیکنم.....اما اهداف کلی و بزرگم رو گوشه ذهنم دارم و بهشون فکر میکنم......اهدافم رو روزانه و هفتگی جلو میبرم....و هر روز صبح ک بیدار میشم روی کاغذ مینویسمشون و جلوی چشمم میذارم.........الان هدفم رسیدن ب جوابیه ک از اعتبارسنجی یک کاری ک انجام دادم بگیرم....وقتی این انجام بشه....میرم سر هدف بعدی....ک هدف بعدی هم.... ب این نتیجه متصلِ

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

من اینجا هیچی ننوشتم چون هدفم معلوم نبود.

الان چندتا هدف دارم که دوست دارم بهشون برم

1- دلم میخواد یه طراح دکوراسیون داخلی موفق بشم و کلا یه دکوراتور نسبتا خاص و بزرگ :whistle:

2- توی زمینه تخصصی و امداد و نجات هم به مراحل بالاش برسم و صار بشم ( هنوز زن و دختر توی این زمینه نداریم:whistle:)

3- با یه آدم والا و مطابق اصول و نظر و سلیقه و معیارهای کمی و کیفی زندگی بسازم ( احتمال پیدایش کمه:whistle:)

4- بتونم توی زمینه های خاصی که دوست دارم موفق و سربلند بشم.

5- بتونم از چیزیهایی که یاد گرفتم به باقیه سود برسونم و از خودم راضی باشم.

6- یه شرکت طراحی و معماری و هنری قوی و موفق داشته باشم.

7- بتونم به زبان دوم یا سومی مسلط بشم و شده برم اون ور مرز زندگی کنم.

8-.............

یه زندگی بدون آلزایمر روزهای خوب و با فراموشی سختیها و روزهای بدش در پیش داشته باشم.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام

یه مدت بود میخواستم اهدافم رو بیارم رو کاغذ،در فکر ایجاد چنین تاپیکی بودم.که این رو دیدم

من برای رسیدن به اهدافم اونها رو خرد کردم

اهداف کلی مشخص هستند تقریبا

۱)تا آذر ماه ۹۶ اولین جلسه تدریسم رو تشکیل بدم

۲)تا عید نوروز ۹۶ به وزن ۸۵ کیلو برسم.

۳)تا عید ۹۷ به ثباط شغلی مناسبی برسم

۴)تا پایان تابستان ۹۶ حداقل ۱۵ بیمه نامه عمر بنویسم

فعلا همین

خیلی اهداف ریزم زیاده که به ترتیب باید اولویت بندی بشه:w16:

من موفق خواهم شد......

نه فورا.....ولی حتما

:icon_gol:
لینک به دیدگاه

اضافه شده اهدافم:)

مرسی آقا پیمان آپ کردید.خیلی ام به موقع آپ کردید.همین امروز صبح تصمیم گرفتم اهدافم بیشتر کنم.

دیروز تو ترافیک ناراحت بودم ک چرا به چیزی ک میخوام نمیرسم همون حال رادیو جواب سخنرانی دکتر الهی قمشه ایی رو پخش کرد...خیلی زیاد بود ولی یه تیکش چنان رفت تو مغز قلب و وجودم که باعث شد بیدار بشم...گفتن هرچقدر خواسته هات کوچیک باشه به چیزای کوچیک میرسی ولی اگه خواسته هات خیلی بزرگ باشه میتونی دنیارو هم به دست بیاری قطعا.

قبولی ارشد:)

کلاس عکاسی برم و شروع کنم بهتر عکاسی کردن.

کلاس سنتورم ادامه بدم.

گواهینامه م رو بگیرم.

بیشتر کتاب بخونم.

بیشتر بنویسم.به امید چاپ شدن.

این اهداف باااااید تا سال بعد همین تاریخ رخ بدن با تلاش و خواست خودم.

بار اول که نوشتم تو این تاپیک....گفتم تشکیل خانواده.الان میگم نه.به هیچ عنوان.تا وقتی به اهدافم و بلوغ کامل از هرلحاظ رسیدم اونوقت فکر ازدواج کنم.

یه اهدافایی هست که تو دسته آرزو حساب میشن:)

ولی مینوسیم که بمونه....

مدرک ارشد معماری

مدرک لیسانس عکاسی

ارشد دکوراسیون داخلی

داشتن یه کتابخونه ایی که بشه عین یه کافه و هرکس دلش خواست بیاد و کتاب بخونه.

آموزشگاه معماری-عکاسی

نمایشگاه عکاسی آثار خودم

چاپ شدن کتابم

یه استاد دانشگاهه با سواد

یه زندگی آروم.یه دل شاد.یه لب خندون.کنار خانوادم.♥

95/11/28

بامداد01:23

عطیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...