رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه عکس تابستونی

انتخاب شما برای مسابقه تابستانی چیست؟  

69 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. انتخاب شما برای مسابقه تابستانی چیست؟

• 6
    • 11
    • 2
    • 15
    • 13
    • 5
    • 1
    • 2
    • 2
    • 6
    • 6

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان گلم..:w16:

بعد از دوماه از نظر دوستان و ایده های خوبشون در مورد مسابقه تابستانی تصمیم براین شد که نظرات دوستان رو به نظر سنجی قرار دهیم .. لطفا

انتخاب کنید...

دوستان عزیز ما قراره عکسهای متفاوت بیندازیم...

مثال میزنم. مثلا درختان میوه.. اگر خلاقیت شما بیشتر باشه ..امتیازتون بیشتر خواهد بود. درختان میوه موضوعمونه مثلا ولی اگه ترکیبی از چند موضوع در یک عکس باشه .. قطعا امتیازش بیشتره...

حالا انتخاب کنید تا بعد درمورد نحوه مسابقه توضیح بدیم به چه صورته...

میخوایم مسابقه تابستونی به شیوه کشاورزی باشه.. نه به شیوه تالارعکاسی.. فقط میوه... ؟

از همکاری همه دوستان متشکریم...:icon_gol:

• Like 28
لینک به دیدگاه

چقدر جزئي انتخاب كرديد مرضوعات رو!مسابقه بذاريد بريد از شهراتون به اون بزرگي عكس بذاريد سوژه نتوانند يافت چه برسه ب اينا! پارامتر هاي مختلفي هم دخيل هستند كه خارج از كنترل ه.

البته اميدوارم خلاف حرفم ثابت شه.:w16:

من رنگ خاك انتخاب كردم ببينم چيه:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چقدر جزئي انتخاب كرديد مرضوعات رو!مسابقه بذاريد بريد از شهراتون به اون بزرگي عكس بذاريد سوژه نتوانند يافت چه برسه ب اينا! پارامتر هاي مختلفي هم دخيل هستند كه خارج از كنترل ه.

البته اميدوارم خلاف حرفم ثابت شه.:w16:

من رنگ خاك انتخاب كردم ببينم چيه:ws52:

شما به بزرگی خودتون ببخشید.. دیگه ما درحد جزیی تونستیم.:whistle:

رنگ خاک . به فصل و اب و هوایی تابستان.. باید انتخاب بشه. مثلا خاک درخت زردالو. در فصل تابستان به چه صورته.. و همچنین خلاقیت درعکس میتونه مدنظر باشه..

این قسمت رو که من پررنگ کردم رو متوجه نشدیم..

ما باید خیلی جزیی .. مسابقاتمونو درتالارکشاورزی بزاریم. که همه دوستان بتوانند شرکت کنند.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
این خیلی ریزه ها به نظرم

اینطوری عکسی با این موضوع پیدا نمیشه مگه اینکه طرف بره و بگرده چند ساعت

دیگه دیگه:a030:..

برای برنده شدن تلاش بیشتر خلاقیت و ابتکار لازمه این مسابقه است.:w16:.

شما درشتاشو بگیرید:ws3:

بگردید پیدا میشه... کسی که بخواد پیدا کنه پیدا میکنه.. تازه بهترشم پیدا میکنه..

ببینیم مدال طلایی رو چه کسی میگیره ها..:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
شما به بزرگی خودتون ببخشید.. دیگه ما درحد جزیی تونستیم.:whistle:

رنگ خاک . به فصل و اب و هوایی تابستان.. باید انتخاب بشه. مثلا خاک درخت زردالو. در فصل تابستان به چه صورته.. و همچنین خلاقیت درعکس میتونه مدنظر باشه..

این قسمت رو که من پررنگ کردم رو متوجه نشدیم..

ما باید خیلی جزیی .. مسابقاتمونو درتالارکشاورزی بزاریم. که همه دوستان بتوانند شرکت کنند.:icon_gol:

منظورم: بچه ها بعضا به خاطر مشغله هايي ك دارند براي موضوعات خيلي دم دستي هم نمي رسند سوژه مناسب پيدا كنند. چ برسه ب اين موارد جزئي.

ممنون از توضيحت. براي شركت كنندگان ارزوي موفقيت و نشاط دارم:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
منظورم: بچه ها بعضا به خاطر مشغله هايي ك دارند براي موضوعات خيلي دم دستي هم نمي رسند سوژه مناسب پيدا كنند. چ برسه ب اين موارد جزئي.

ممنون از توضيحت. براي شركت كنندگان ارزوي موفقيت و نشاط دارم:w16:

حق باشماست.. ما برای اینکه یه مقدار متفاوت تر باشه اینگونه مسابقه ای رو راه اندازی کردیم. درتمام سایتها دیده شده مسابقه .. تابستانه/ از میوه گل/ خیلی تکراری شده و برای غیر تکراری بودنش این روش رو پیش گرفتیم. حالا انتخاب بشه.. حلش میکنیم.. یه مقدار راحت تر شرایط رو تعیین میکنیم.. نگران نباشید..:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام.

ممنون معصومه جان:icon_gol:

دوستان شما اون چیزی رو که بیشتر دوست دارین انتخاب کنین..مطمئن باشین موقع برگزاری مسابقه ما خودمون هوای شرکت کننده هارو داریمو الکی سخت نمیگیریم:whistle:

هدف ما جلب رضایت شوماست.والا:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام.

دوستان شما اون چیزی رو که بیشتر دوست دارین انتخاب کنین..مطمئن باشین موقع برگزاری مسابقه ما خودمون هوای شرکت کننده هارو داریمو الکی سخت نمیگیریم:whistle:

سلام ب روی ماهت عزیزم دقیقا همینی که مدیرمون گفتن:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام.

چقد خوبین شوماها کاش همه مسئولین مثل شما بودن

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به دوستان گلم..:w16:

بعد از دوماه از نظر دوستان و ایده های خوبشون در مورد مسابقه تابستانی تصمیم براین شد که نظرات دوستان رو به نظر سنجی قرار دهیم .. لطفا

انتخاب کنید...

دوستان عزیز ما قراره عکسهای متفاوت بیندازیم...

مثال میزنم. مثلا درختان میوه.. اگر خلاقیت شما بیشتر باشه ..امتیازتون بیشتر خواهد بود. درختان میوه موضوعمونه مثلا ولی اگه ترکیبی از چند موضوع در یک عکس باشه .. قطعا امتیازش بیشتره...

حالا انتخاب کنید تا بعد درمورد نحوه مسابقه توضیح بدیم به چه صورته...

میخوایم مسابقه تابستونی به شیوه کشاورزی باشه.. نه به شیوه تالارعکاسی.. فقط میوه... ؟

از همکاری همه دوستان متشکریم...:icon_gol:

سلام کی میخواین توضیح بدین راجه به عکس گرفتن؟:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام کی میخواین توضیح بدین راجه به عکس گرفتن؟:ws52:

سلام دوست من..

هروقت انتخاب موضوع مشخص شد. شرایطشو عنوان میکنیم. سخت نیست نگران نباشید..:ws3::a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
این خیلی ریزه ها به نظرم

اینطوری عکسی با این موضوع پیدا نمیشه مگه اینکه طرف بره و بگرده چند ساعت

اجازه ؟

ما به گشتن نیازی نداریم یه عالمه فضا داریم اینجا سرتو برگردونی کلی موضوع هست :w16:

اینو گفتم حسودیتون شه :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اجازه ؟

ما به گشتن نیازی نداریم یه عالمه فضا داریم اینجا سرتو برگردونی کلی موضوع هست :w16:

اینو گفتم حسودیتون شه :ws3:

:a030:والا اینو بگو...

البته اقا حمید میدونن عکاسی حرفه ای نمیخوایم اینجا راه بندازیم که.. ممنونم

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...